Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2005., 22:14   #21
Quote:
te@ kaže:
Ne znam, puno ljudi veli da su se udebljali nakon prestanka pušenja, a evo moj stari lani u devetom mjesecu prestao nakon 30 godina i niš'.

Bit će da to ipak ima veze sa žderanjem. Najbolja su mi ona opravdanja kako "moraju nešto imat u rukama". Pa, uzmi motiku, jebate. Ne moraš burek imat u rukama svako pola sata.


Ja se nisam udebljala, kad sam prestala pusit.
__________________
The people who are trying to make this world worse are not taking the day off. Why should I? BOB MARLEY
talia is offline  
Old 18.03.2005., 22:52   #22
Bolje puštiti nego gurati kolica

nisam se zdebljala, nego sam smršavila 8 kg.
pila sam jako puno tekučine (cca 7 l dnavno) što znači da sam stalno bila u WC-u
Hrana mi se gadila jer je imala drugačiji okus nego prije. Jela sam zato jer "to treba" a ne zato jer mi se sviđa.
Non-stop sam bila nabrijana za svađu i pizdila gdje god sam stigla pa sam trčala i rolala da se riješim nervoze.
Kad je sve to "grozno" prošlo opustila sam se i prva stresnija situacija ma navela da ponovo zapalim.
Herogljifica is offline  
Old 18.03.2005., 23:07   #23
Quote:
te@ kaže:
Ne znam, puno ljudi veli da su se udebljali nakon prestanka pušenja, a evo moj stari lani u devetom mjesecu prestao nakon 30 godina i niš'.

Bit će da to ipak ima veze sa žderanjem. Najbolja su mi ona opravdanja kako "moraju nešto imat u rukama". Pa, uzmi motiku, jebate. Ne moraš burek imat u rukama svako pola sata.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Old 19.03.2005., 02:16   #24
Prestala pusiti pred 8 mjeseci. U prvih tri mjeseca natukla 8 kg , al' sam zderala . I to ne zbog toga sta sam morala nesto da imam u rukama, nego sam bila zivcana i gladna. A sve mi bilo tako fino...da sam nadoknadila sve ono propusteno zbog pusenja.

Stomak se napuhao, to da al' samo zato sto me mucila zacepljenost Kazu, uspori ti se metabolizam kad prestanes pusiti. Problem grickanja rijesila navalom na sjemenke od suncokreta. Pomazu da odcepe takodjer

Kasnije se pocela hraniti normalno te se sve te extra kile otopile, a skupa s njima, otislo i onih par kojih se nikako nisam mogla rijesiti dok sam pusila, ma koliko malo jela ili puno vjezbala.
Daphne is offline  
Old 19.03.2005., 11:18   #25
ja nisam imala tih problema kad sam prestala pusiti. jela sam normalno, kao prije. nisam jela vise grickalica i slicno.

mozda je to debljanje nakon prestanka povezano i sa stresom. cesto na stres reagiramo tako, da previse ili premalo jedemo... a kad prodje se tijelo vrati na svoju tezinu
sergio is offline  
Old 19.03.2005., 20:03   #26
Quote:
magic kaže:
nikotin anestezira osjecaje okusa, pa je onima koji prestanu pushiti sva namirnica pravo otkrice
ziva istina. ja kad sam prestala pusit prije jedno 6g. prvo sam pocela zderat ko luda jer mi je sve bilo fino i naravno udebljala se i to je trajalo neka 3 mjeseca nakon cega sam izgubila visak kila, al i dalje zderem i uopce se ne debljam
__________________
Pain & suffering in various tempos
Indi is offline  
Old 19.03.2005., 20:19   #27
Jedno glupo i pusacima iznimno mrsko pitanje--kojeg klinca iko uopce pocinje da pusi?
Ali ozbiljno...jel' to da bi bio cool ili cigara ima dobar "ukus" ili ne znas sta bi s rukama,ili...?
__________________
Frizurica sređena, pomorandža ceđena, brodski podovi, morski plodovi, podno grijanje, intimno brijanje...
smjeskica is offline  
Old 19.03.2005., 20:38   #28
Quote:
smjeskica kaže:
Jedno glupo i pusacima iznimno mrsko pitanje--kojeg klinca iko uopce pocinje da pusi?
Ali ozbiljno...jel' to da bi bio cool ili cigara ima dobar "ukus" ili ne znas sta bi s rukama,ili...?
Naravno da počneš pušit iz pizdarije. Imaš ono - 16, 17, 18 godina i fora ti je zapalit cigaretu. Ono - tinejdžer si jebote, tinejdžeri i gore pizdarije rade. I onda to postane navika.

Nema tu neka hare krišna filozofije i unutarnje mistike. Samo što je malo teže skinut se s cigare, ko i sa svakog drugog dopa. Al' treba pokušat i ustrajat.

Eto, aj' sad ti malo filozofiraj. Čisto ono - da sjebeš topic.
Što volem riječ gospodnju na forumu.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Old 19.03.2005., 20:44   #29
Quote:
te@ kaže:


Eto, aj' sad ti malo filozofiraj. Čisto ono - da sjebeš topic.
Što volem riječ gospodnju na forumu.
I ocekivala sam ovakav odgovor
Ali ipak si mi objasnila...ne pitam da provociram vec me je stvarno zanimalo...nikad me duhan nije privlacio i interesovalo me je samo da li ima neki specijalni "smek" ili smirujuce djelovanje ili sta vec...hebote sta odmah kolutas ocima
__________________
Frizurica sređena, pomorandža ceđena, brodski podovi, morski plodovi, podno grijanje, intimno brijanje...
smjeskica is offline  
Old 19.03.2005., 20:46   #30
Možda da umjesto odlaska u teretanu počnem pušiti?
Indigo Girl is offline  
Old 19.03.2005., 20:46   #31
Aj, sori neću više kolutat. Imam još dvije cigare pa sam malo nervozna.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Old 19.03.2005., 20:47   #32
Quote:
smjeskica kaže:
Jedno glupo i pusacima iznimno mrsko pitanje--kojeg klinca iko uopce pocinje da pusi?
Ali ozbiljno...jel' to da bi bio cool ili cigara ima dobar "ukus" ili ne znas sta bi s rukama,ili...?
meni to uopće nije mrsko pitanje;

pušim jer su mi cigarete gušt.

i neko vrijeme nisam pušila; pa sam se zdebljala par kg. povratkom cigareti i kile su otišle.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Old 19.03.2005., 20:50   #33
Quote:
te@ kaže:
Aj, sori neću više kolutat. Imam još dvije cigare pa sam malo nervozna.
a da ih bacis u smece-pluca ce ti biti zahvalna


(ok sada vec provociram )
__________________
Frizurica sređena, pomorandža ceđena, brodski podovi, morski plodovi, podno grijanje, intimno brijanje...
smjeskica is offline  
Old 19.03.2005., 21:27   #34
ne debljaju se ljudi jer ne puše, nego zato što žderu.
žvačite mrkvu pa se nećete zdebljat.
alexxx is offline  
Old 19.03.2005., 21:43   #35
ja jedva čekam da mi se nepušački metabolizam ustali pa da napokon počnem mršavit
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Old 20.03.2005., 00:18   #36
Quote:
alexxx kaže:
ne debljaju se ljudi jer ne puše, nego zato što žderu.
žvačite mrkvu pa se nećete zdebljat.
Fala k-rcu da ima netko pametan na ovom forumu.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Old 20.03.2005., 00:20   #37
ja i jedem i pushim i bolimekuratz.
magic is offline  
Old 20.03.2005., 01:17   #38
i debela si.
Indigo Girl is offline  
Old 20.03.2005., 09:27   #39
najdeblja
magic is offline  
Old 20.03.2005., 10:34   #40
Quote:
alexxx kaže:
ne debljaju se ljudi jer ne puše, nego zato što žderu.
žvačite mrkvu pa se nećete zdebljat.
Sex

Nego, nije stvar u zderanju, vec sto neki ljudi (vecina) prilikom prestanka pusenja ne ucine nista na svom psiholoskom planu. Mislim, ono, ODRICEM se cigareta. Zasto to odricem, valjda spasavas sam sebe.

Sve je u glavi, cini mi se.
Vanjushka is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:38.