Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2006., 01:28   #81
Cure, našla sam vam dobar ukras za tortu , ako kojoj treba ideja
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2006., 07:09   #82
Fenomenalno!!!

Joules is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2006., 09:25   #83
Quote:
Cats kaže:
Cure, našla sam vam dobar ukras za tortu , ako kojoj treba ideja
zeno ovo je presavrseno,samo reci gdje se to moze kupiti i bum ga odmah kupila
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2006., 14:54   #84
Cure, ajde pls. ako koja ima ideja di bi mogla pronaći ovakve čokoladne pločice kao na slici; http://www.vincek.com.hr/datastore/image/593/original/

Bila u "sve i svašta" i "veselom dućanu"- 0 bodova.
Danas/sutra ću do onog dućana na početku Zvonimirove pa ako oni imaju (iako ne vidim na njihovoj stranici).

U Vinceku mi ne žele reći... A ja bi baš takvu tortu - s tim pločicama...
help!
Ekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2006., 14:58   #85
Quote:
snjeska kaže:
zeno ovo je presavrseno,samo reci gdje se to moze kupiti i bum ga odmah kupila
Joj ne znam, Zakoniti je gledao neke foto blogove pa naišao. Najbolji su mi njegovi otisci noktiju u glazuri.

Tu je cijeli link pa probaj pitat autoricu slike.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 09:18   #86
Quote:
Ekica kaže:
Cure, ajde pls. ako koja ima ideja di bi mogla pronaći ovakve čokoladne pločice kao na slici; http://www.vincek.com.hr/datastore/image/593/original/

Bila u "sve i svašta" i "veselom dućanu"- 0 bodova.
Danas/sutra ću do onog dućana na početku Zvonimirove pa ako oni imaju (iako ne vidim na njihovoj stranici).

U Vinceku mi ne žele reći... A ja bi baš takvu tortu - s tim pločicama...
help!

TO JE I MOJA TORTAA!!! I ja tražim te pločice..PREKRASNA JE!

baš sam mislila danas otići do Vinceka, ali očito nema smisla... grrrr..ako nađeš.. javi (ako nađem, javit ću ti!)

Zadnje uređivanje zmaja : 22.08.2006. at 09:56.
zmaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 10:42   #87
Quote:
zmaja kaže:
TO JE I MOJA TORTAA!!! I ja tražim te pločice..PREKRASNA JE!

baš sam mislila danas otići do Vinceka, ali očito nema smisla... grrrr..ako nađeš.. javi (ako nađem, javit ću ti!)
A, čuj, ako ti je Vincek usput, možda da navratiš, niš ne košta pitati,a možda naletiš na neku simpatičniju tetu...

U svakom slučaju ako bilo što saznam - javim ti, a i tebe molim isto!
Ekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 10:44   #88
Joj cats, tak je lepi taj ukraščić za tortu. Bum si ga i ja zemila....
__________________
Rezime
prometej is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 13:58   #89
http://www.weddingcakes.uk.net/medium/suitcase/010.jpg
meni je recimo ovo preslatka torta (neću ju imat jer sam našla ljepšu, a i elegantniju ali ova mi je baš fora) - naravno s nekim korekcijama...meni se ne uklapa u stil svadbe, pa ju zato ne želim..ali je baš zgodna..
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 14:05   #90
Quote:
Ekica kaže:
A, čuj, ako ti je Vincek usput, možda da navratiš, niš ne košta pitati,a možda naletiš na neku simpatičniju tetu...

U svakom slučaju ako bilo što saznam - javim ti, a i tebe molim isto!
Usput mi je Vincek u Zvonimirovoj i Bombonjera (ili sl.) pa ću danas pokušati naletiti tamo iili u Kraševe trgovinice, ako ne (zadnja opcija) frend mi je rekao da u Konzumu ima Lindt čokolade u tom formatu (neprovjerena informacija )

Naravno da javim
zmaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 14:10   #91
Zmaja di na kraju imaš vjenčanje vani ili unutra? Ispričavam se kaj pitam među slatkim temama?
snimatelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 14:26   #92
vani je vjenčanje, a svadba je unutra
zmaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 14:31   #93
ima li tko prijedlog cime ukrasiti tortu; ali da bude iskljucivo prirodni ukras, nikako cvijece, nego list neke biljke, drveta, grma i slicno...(brsljan ne)?
__________________
Falling in love is the best way to kill your heart because then it's not yours anymore. It's laid in a coffin, waiting to be cremated.

V. V.
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 14:38   #94
Quote:
Tigrica kaže:
ima li tko prijedlog cime ukrasiti tortu; ali da bude iskljucivo prirodni ukras, nikako cvijece, nego list neke biljke, drveta, grma i slicno...(brsljan ne)?
Moja torta će biti ukrašena širokom satenskom trakom na svakom katu (a kockasta će biti na 4 kata). No, znam da ti to ne pomaže, jer to nije prirodni ukras
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 15:01   #95
Quote:
Marta2010 kaže:
Moja torta će biti ukrašena širokom satenskom trakom na svakom katu (a kockasta će biti na 4 kata). No, znam da ti to ne pomaže, jer to nije prirodni ukras
da, to mi je isto lijepo. ali mi bas treba neki lijepi list, listovi.
__________________
Falling in love is the best way to kill your heart because then it's not yours anymore. It's laid in a coffin, waiting to be cremated.

V. V.
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 15:22   #96
Tigrice, ima jedna gospođa u Zagrebu koja izrađuje ušećereno cvijeće. Izgleda krasno a i jestivo je.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 15:26   #97
Quote:
Cats kaže:
Tigrice, ima jedna gospođa u Zagrebu koja izrađuje ušećereno cvijeće. Izgleda krasno a i jestivo je.

cvijece i jos umjetno

katastrofa

__________________
Falling in love is the best way to kill your heart because then it's not yours anymore. It's laid in a coffin, waiting to be cremated.

V. V.
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 15:30   #98
Nije umjetno, pravo. To je stari recept, ja se sjećam da je kad sam bila jaaaako mala moja baka znala od neke svoje frendice dobit ušećerene ljubičice, za na rođendansku tortu.

Ova gospođa radi s raznim cvijećem, ja sam kupila za poklon maćuhice i bile su baš lijepe. Uzme se cvijet i premazuje ga se otopinom šećera dok ga se skroz ne preparira, a ne izgubi oblik i boju. Cvijet, ne otopina.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 15:39   #99
Quote:
Cats kaže:
Nije umjetno, pravo.
ok, ali ja necu cvijece. to je zabranjeno na mojem vjencanju , hocu zeleno lisce...
__________________
Falling in love is the best way to kill your heart because then it's not yours anymore. It's laid in a coffin, waiting to be cremated.

V. V.
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 15:41   #100
Okej, okej... Samo nemoj oleandar
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:12.