Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2010., 16:09   #41
Quote:
tough_cookie kaže: Pogledaj post
pa da, ali nije li dobro da se "pojaca" korisno djelovanje? i zasto kazu "nije preporucljivo"? jer ako neke dvije tvari imaju isto djelovanje, zasto se ne bi mogle uzimati zajedno (naravno, ukoliko ne postoji mogucnost predoziranja)?

ne uzimaju se zajedno jer je uvin čaj lužnat, a brusnica kisela pa međusobno poništavaju djelovanje.

moraš se odlučit ili jedno ili drugo, ne može oboje istovremeno
sense is offline  
Old 14.10.2010., 06:31   #42
....

Evo i mene s upalom mjehura!! Po 125. put doduše, al evo već kojih 3 godine mi je bilo mirno. Imala sam i dosta komplicirane infekcije i prokletu ešerihiju, liječila je duuugooo..No, sad prije par dana, iz čista mira užasna bol i pečenje. Pazim se cijelo vrijeme, toplo oblačim, higijena je na visini, nedugo bila na papa testu, uvijek mokrim poslije seksa, pazim da ne dodirujem tuđe zahode previše, sve..Sutra bi mi trebao biti gotov nalaz antibiograma mokraće, pa da vidimo koje su sve pizd***je unutra!

Kanila sam ginekologu na bris, al ne znam kaj da radim jer me ovo tolkoooo boli i peče konstantno kolko me još nikad nije i užasavam se svake pomisli od ginekologa pošto jedva hodam Danas neću ni na posao jer mi je ovo strašno. Pijem puno tekućine i uvin čaj, al ne popušta, a mokraća mi je skroz mutna, mliječna praktički, jako čudna

E sad, kad ići ginekologu (a urologa da ne spominjem jer pitaj boga kad ću na red) jer će mi doktor opće prakse dati neke antibiotike na temelju nalaza i dok ih počnem piti, hoće li njihovo djelovanje imati onaj lažno učinak na nalaze briseve cerviksa odnosno uretre što se tiče urologa?

I ne znam kaj da radim od tolke boli, svako malo se tuširam s vrućom vodom jer mi se kao pričinjava da mi malko pomaže, al zapravo nimalo..užasnaaaaa bol i pečenje tog cijelog sistema, i izvana i unutra. Da skuham kamilicu i namačem se u njoj?
Molim savjet i hvala unaprijed!
__________________

Zadnje uređivanje ursula1000 : 14.10.2010. at 06:41.
ursula1000 is offline  
Old 14.10.2010., 13:02   #43
Ja sam čula od par ljudi da je za urinarne probleme jako dobar čaj od kukuruzove svile. Od mog dragog mama se tako riješila neke beštije zbog koje su joj 2 puta odgađali operaciju.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Old 14.10.2010., 14:48   #44
Jako su dobre Sinekolin kapi,moja kćerka ih je koristila i jako su joj pomogle. Ima za kupit u ljekarnama.
rio4 is offline  
Old 14.10.2010., 19:04   #45
Hvala Za ove Sinekolin kapi nisam znala i svakak ću ih kupit ak se ispostavi e.coli. Uzela sam čaj od brusnice u ljekarni već ujutro za svaki slučaj jer osjećam tu vražju beštiju da je sigurno u paru sa nekim streptokokom ili ureom (a tek drugi tjedan su me naručili za briseve). Mrvicu mi je lakše sad, no imala sam i temp 37.5, valjda neka jača upala..Puno tekućine i čaja, a sad navečer kanim i koje pivo jer mi je već zlo

Za kukuruzovu svilu se već trebam malo pomučit, budem se raspitala..
__________________
ursula1000 is offline  
Old 14.10.2010., 20:41   #46
Ako kojim slučajem piješ uvin nemoj ga piti sa limunom i izbjegavaj sve što je kiselo (tu spada i čaj od brusnice).
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:56.