Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2015., 17:37   #221
Za koliko dana kartica dolazi na adresu od dana podnosenja zahtjeva?
trofazni is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 18:14   #222
Ukoliko je zahtjev odobren, u roku od 7-15 dana.
Nazovi info da vidiš u kojoj je fazi zahtjev.
voditeljica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 19:35   #223
Quote:
trofazni kaže: Pogledaj post
Za koliko dana kartica dolazi na adresu od dana podnosenja zahtjeva?
Kada si predao zahtjev?
zac1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2015., 13:00   #224
Uplata s AE-a?

Mogu li uplatiti novce nekome na račun s American Express kartice, a da nemam na tekućem novaca i, ako da, kako?
pettra24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2015., 13:19   #225
Quote:
pettra24 kaže: Pogledaj post
Mogu li uplatiti novce nekome na račun s American Express kartice, a da nemam na tekućem novaca i, ako da, kako?
Možeš ako imaš registriranu Amex karticu na skrillu (bivši Moneybookers) pa mu upalatiš na njegov skrill račun. Mislim da isto može i s PayPalom.
bluebunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2015., 13:35   #226
Quote:
bluebunny kaže: Pogledaj post
Možeš ako imaš registriranu Amex karticu na skrillu (bivši Moneybookers) pa mu upalatiš na njegov skrill račun. Mislim da isto može i s PayPalom.
Registrirala sam se na skrill, ali ne želi mi verificirat karticu, piše Transaction failed (valjda se to odnosi na početni iznos koji im moram dati). Ali ta osoba niti nema scrill račun, tako da svejedno...

Putem PayPal-a sam isto probala, ali ne ide..

Napominjem da imam studentski AMEX pa možda to ima neke veze.
pettra24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2015., 13:44   #227
studentski amex ne možeš koristiti za PayPal, Skrill i slične servise
hmore85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2015., 17:36   #228
American Express naplata

Možeš, jer od ove godine izdaju novu redizajniranu studentsku Amex karticu s kojom je moguće, između ostalog, plaćanje u inozemstvu te plaćanje u svim web dućanima, pa tako i registacija kartice na PayPal. Znam, jer ju imam dodanu.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2015., 18:19   #229
The Times They Are a-Changin'

onda točnije: ako ima staru zelenu, onda ta njena stara zelena studentska ne može
hmore85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 02:26   #230
Lijep pozdrav zanima me otprilike koliki iznos odobre kada se uzme American Express od PBZ-a? Takoder me zanima posto planiram uzet nesto u vrijednosti od 3500kn da li ce meni drugi mjesec kada krenu rade biti dostupno nesto jos iznosa za rate ili mi ovo zauzme sve kroz 6 mjeseci i vise nista ne mogu kupiti na rate? hvala unaprijed
alduin600 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 06:36   #231
Quote:
alduin600 kaže: Pogledaj post
Lijep pozdrav zanima me otprilike koliki iznos odobre kada se uzme American Express od PBZ-a? Takoder me zanima posto planiram uzet nesto u vrijednosti od 3500kn da li ce meni drugi mjesec kada krenu rade biti dostupno nesto jos iznosa za rate ili mi ovo zauzme sve kroz 6 mjeseci i vise nista ne mogu kupiti na rate? hvala unaprijed
odobreni iznos čini mi se ovisi o dosta faktora, vjerojatno i malčice o raspoloženju službenika
nas 3 smo u firmi tražile i dobile u isto vrijeme sa sličnim plaćama, pa smo dobile sa sličnim plaćama malo drukčije limite, vjerojatno ima još faktora osim plaće....dakle, cca odobreni iznos je nešto manje od 2 plaće (recimo ako imaš 5000kn plaće, iznos može biti 8500 somova-npr

ti kupiš prvi mjesec robe za 3500 na recimo 6 rata...i na slijedećem računu imaš limit 8500 minus 584kn koliko ti je rata, i onda možeš trošiti još koliko ti preostaje do tog limita

Zadnje uređivanje nemam-ideje : 22.07.2015. at 06:37. Reason: tipfeler
nemam-ideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 14:12   #232
Jel igdje pise taj limit? Ne primam placu preko pbz, pa ne znam kako bi odredili.

Sent from my XT1068 using Tapatalk
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 14:14   #233
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Jel igdje pise taj limit? Ne primam placu preko pbz, pa ne znam kako bi odredili.

Sent from my XT1068 using Tapatalk
Tvoje kartice su bez limita
: Slađa :


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 15:08   #234
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Jel igdje pise taj limit? Ne primam placu preko pbz, pa ne znam kako bi odredili.

Sent from my XT1068 using Tapatalk
Pa valjda si kod predavanja zahtjeva, kao i svi, morala dati platnu listu. Tako bi odredili.
bluebunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 17:49   #235
Zanimljivo, taj limit nigdje ne pise na my americanu, ja sam ga saznala kad sam nesto zvala, pa mi je lik rekao... Uz neko prtljanje tipa, stavili smo neki limit na godinu dana posto ste svjezi korisnik blabla... Zasto sam rekla da im je odredjivanje limita cudno, jer kolegica i ja imamo slicnu placu, ona ima kredit soma kuna, njen limit je 4000 a moj 8500....tako da ne znam sto sve uzimaju u obzir.... Jedino sto sam ja imala preporuku jedne stare uredne korisnice
nemam-ideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 19:22   #236
Svaka kartica ima limit. Za one koje ne piše na my accountu, uglavnom charge kartice treba se nazvati broj sa poleđine kartice i pitati koliki je limit.
voditeljica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 01:36   #237
Quote:
voditeljica1 kaže: Pogledaj post
Svaka kartica ima limit. Za one koje ne piše na my accountu, uglavnom charge kartice treba se nazvati broj sa poleđine kartice i pitati koliki je limit.
Ova što je Ruralna koristi nema


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 01:56   #238
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Ova što je Ruralna koristi nema


-Stipe
ja ću umrijet
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 02:08   #239
Da li imaju neki posebni uvjeti za odobrenje American zelene kartice? Predao sam zahtjev jer mi treba kartica za obrocno placanje posto su za VISU u PBZ rekli da bi mogao obrocno placat s njom trebam imat ugovor za stalno.

Takoder me zanima da li sa American zelenom karticom ako nesto kupim u iznosu od 3500kn mi se skine s tekuceg samo prva rata ili? Hvala
alduin600 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 11:44   #240
Uvjet je da imaš ugovor na neodređeno i minimalnu plaću od 3600 za zelenu.
Ne znam koju si karticu odabrao da je vezana za tekući u pbz ili ne, ali radi na način da taj iznos podjeliš na željeni broj rata i onda ti sve jednom mjesečno dolazi na naplatu, ta rata i ostalo što potrošiš, uplatnicom na kućnu adresu ili ako je vezana za tekući automatski sa tekućeg jednom mjesečno.
voditeljica1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:54.