Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2013., 12:40   #21
Quote:
any5 kaže: Pogledaj post
malo sam sad podivljala, pa imam to potrebu podijeliti sa vama....zanimaju me vaša iskustva..
naime, M bi trebao na pregled treće mandule i na operaciju i sve 5....po novome postoji centralno naručivanje na pregled koje možeš obaviti mailom, faxom ili osobno..i to je sve super..na žalost osobno vrlo teško, jer uglavnom rade do 16h, kao i većina ljudi..no dobro, zato je tu mail....
i sve bi to bilo u redu da se gospoda udostoje javiti..na Šalati mi je sestra Anita odgovorila odmah i to tako lijepim i srdačnim mailom (dermatologija), a sa Rabra (na kraju je muž otišao osobno,jer isto nikada do dana današnjeg nisam dobila odgovor na mail,ali prvi termin za pregled je u 11. mjesecu) i Merkura niti a niti b.....i na to sam sad fakat POPI******.....
lijepo im napišeš kad skeniraš uputnicu gdje da ti se jave i ako nešto od podataka fali, nema problema samo neka ti kažu...ali gospoda se ne udostoje niti na mail odgovoriti..pa zašto ste onda uveli to???
mislim da je ne javljanje u najmanju ruku ne profesionalano...a kao roditelj naravno da sam još više ljuta, jer čekam više da naručim dijete negdje na pregled..ok, nije hvala Bogu ne znam šta bolestan i da mi treba od danas do sutra,ali ako ste uveli ovakav vid naručivanja onda lijepo i funkcionirajte tako....
možda pretjerujem, vjerovatno da,ali su me sad iznervirali....
imate li vi iskustva s tim naručivanjem? možda sam ja nešto krivo napravila...ali opet, znam da nisam, jer mi se onda niti sa šalate ne bi javili
I ja sam imao isti problem, isti odijel ali onda sam skuzio da su na web stranici stavili krivu email adresu, tj. email adresa je bila točna ali link na nju je bilo krivi

Mislim da si upala u istu klopku ko ja , tj. kliknula na mail i očekivala da je točan, zato ti se nisu uopce ni javili ko ni meni

uglavnom kad sam to skuzio posalo sam im mail i odmah su me narucili
a posalo sam i mail njihovom webmajstoru i rijesili su tu gresku odmah
pcsimke is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 18:49   #22
Ajme, ja sam ljetos danima zvala Rebro za informacije o upisu bolesnika. naime nisam iz Zagreba, dobili preporuku specijaliste za tog i tog doktora na Rebru. Doktorica opce prakse ne zna da li treba ici uputnica za pregled, ili obradu (uputnica za kompletnu obradu smije se dobiti samo jednom u sest mjeseci), mi jos jedan pregled trebamo obaviti u Zagrebu i pokusavamo nekog dobiti telefonom za sve te informacije. Danima telefon zauzet, ja ko majmun sjedim 4 dana na telefonu, ne vjerujem da je bas toliko zauzeto, zadnji dan zovem i poslijepodne, ono zauzeto, zovem poslije ponoci ono opet zauzeto. Pa ja sam izludila!!!!

Uspjeli smo to nekako rijesiti, ali problem je slijedeci: dijete mi mora ici na razlicita mjesta i za svako se treba naruciti, narucimo se za pregled koji moramo cekati tri mjeseca - i kad dodjemo na njega ide slijedece: Dobar dan, dobar dan - to i to je, aha, dobro treba napraviti to i to. I kad se nrucujemo opet moramo cekati po par mjeseci za tu pretragu. Od petog mjeseca mi lutamo po zdravstvenom sustavu, a jos uvijek se ne zna sto je!!!

uzas, evo place mi se...
Malena Mu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2013., 20:53   #23
Upomoć šta ću, Vaš post premješten je na temu INFO PULT (kliknite na link) na pdf Zdravlje jer je ovo tema rezervirana za djecu.
__________________
Angel, que das luz a mi vida, eres el aire que quiero respirar. Angel, que alivias mis heridas, no te alejes que muero si no estás. Angel, llévame en tus alas a la cima de este gran amor. En tu alma, vive mi esperanza; en tus manos está mi corazón.
El Gato Félix is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:26.