Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2014., 10:33   #101
Kako da znam je li analogni?
Ovakve imam.
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 14:13   #102
Evo, 8 dana nakon prijavljene smetnje, ipak je stvar rijesena. Prije dva dana smo ostali i bez telefona i bez interneta, pa je i ta smetnja prijavljena i mislim da su se javili u stvari u vezi toga...no na kraju je rijesen i problem sa sekretaricama. Promijenili su ruter i sada radi.
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 14:40   #103
Da, radi...ali opet neki novi problemi...a pretpostavljam da je sve vezano uz tu novu tehnologiju.
Zanima me imaju li i drugi takvih ili slicnih problema?
Recimo, zazvoni telefon, javim se ...ne cujem sugovornika, nego neki drugi razgovor (samo jednu stranu), prekinem, nazovem broj koji me zvao i pitam je li me zvao...je, ali nije me dobio. Nakon tog poziva imam na telefonu zabiljezeno da imam poruku na sekretarici ...ali nema nikave poruke, nego kad ju pustim samo sumi neko vrijeme. Djeluje kao da je taj poziv/razgovor koji sam cula aktivirao sekretaricu i ostavio sutnju...iako ja sam ja digla slusalicu da odgovorim na poziv. Ali nije uspjelo, nego je doslo do neke greske.
Ili...zvoni telefon, javim se i uopce ne cujem sugovornika, sve jeci...pa me nazove opet, opet isto, pa treci put bude ok.
To se ne dogadja svaki put, nego povremeno, ali i to je previse...iritira.
Brzina interneta koja bi trebala biti do 10, svako malo padne na oko 3.
Mislim si mozda je to neko prelazno razdoblje, pa ce biti valjda bolje, ali taj voip je vec duze prisutan, pa ne bi smjelo biti takvih problema koji nikako da prestanu. A vec sam i sama sebi dosadna jer se moram stalno zaliti na uslugu, prijavlljivati smetnje...ali stvarno nikako da to radi kako treba...
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon

Zadnje uređivanje kajpa : 29.09.2014. at 14:53.
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 19:00   #104
Eto dosao je i taj dan... sve je radilo kako treba... dok mi se voda nije prolila po ISDN NT-u. Sad vise telefon ne radi, a internet i maxtv rade...

Pitanje glasi - ako prijavim kvar, da li to definitivno znaci momentalni prelazak na IMS?
Koliko se ceka tehnicara i kako ide procedura? Da se ne bi desilo da tjedan dana nemam maxtv i net?

Ako je tako, mozda bi radje onda promjenio operatera odmah.
dakky21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 23:17   #105
Ne znam kojeg operatera planiraš, kod svih ćeš dobit telefon uštekan u modem.
__________________
Cellular Tower Maps

Zadnje uređivanje assassin : 28.10.2014. at 19:13. Reason: Maknut nepotreban citat
sipe is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 23:33   #106
Znam al cu kod H1 dobit 50mbit ili vise za istu cijenu 10mbit kod t-coma. Skupa sa HBO i HBO OD i svime skupa. Naravno da ne zelim telefon ukopcan u router, ali izbora nema.

Zadnje uređivanje assassin : 28.10.2014. at 19:13. Reason: Maknut nepotreban citat
dakky21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 10:57   #107
Ako imaš dostupan VDSL što čekaš onda
__________________
Cellular Tower Maps

Zadnje uređivanje assassin : 28.10.2014. at 19:13. Reason: Maknut nepotreban citat
sipe is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 17:15   #108
Pozdrav
Mene su danas zvali iz t-coma da budu sutra dosli prespojiti na novu centralu, da li je to isto sto ovdje pisete
I sta zapravo oni budu kod mene radili
MalaAn is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 08:32   #109
Ako imas uređaj koji ima phone ulaze samo će ti prespojiti telefon iz splitera u router,eventualno napraviti reset da povuče profil iz ACS-a.Ako je stariji router bez portova ili su portovi pregorili staviti će ti novi uređaj (ZTE).

Samo sad ako rikne net ili router nema ni telefona.

Zadnje uređivanje assassin : 07.11.2014. at 09:43. Reason: Maknut nepotreban citat
Big chill is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 09:01   #110
A nema ga ni ako nestane struje..
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 09:26   #111
Zato je TKoma davao one bežične da može reći da svejedno neće raditi kad nema struje.Velika većina korisnika ima to sr... doma.

Zadnje uređivanje assassin : 07.11.2014. at 09:43. Reason: Maknut nepotreban citat
Big chill is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 09:50   #112
Bezzicni telefon i tak neradi ako nema struje jer je njegova bazna stanica prestekana na struju.

Al ja se danas nebrinem za telefon mogu ga komotno odjaviti sto se mene tice. Imam kod teleta smart tarifu po 35kn/mj za 1000min razgovora i 1gb prometa. 1000min nemogu skuriti jer nisam advokata ili neki drugi poslovan tip koji visi na mobacu ko krpelj.


Tapatalk 2 using mobile - Samsung Galaxy Fit S5670
__________________
Stara narodna mudrost koju zanemaruju svi koji glasaju na demokratskim izborima !

Uvijek sumnjajte u velika obećanja. Obećanje ludom radovanje.
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 00:31   #113
Pojašnjenje računa...

Može pomoć oko računa (zvao sam službu za korisnike ali dobit ih je užas), pa evo ako može od nekog tko razumije što se tu događa..

Naime uzeo sam MaxAdsl krajem 9 mj. dok je bila akcija za nove ugovore gdje za 215 kn/mj. dižu brzinu sa 4Mbps na do 10Mbps, flat promet i 60 min. razgovora unutar HT mreže... i eto koristim se time već mjesec i sitno.
I dobijem mail da mi je račun dostupan na "Moj telekom" i skinem si račun da ga platim kad sjedne crkavica.

E sad što me interesira, na slici vidite tu njihovu ponudu i koliko je cijena čega, ok, ali zašto ja ovih 10 kn plaćam 30 kn


Jer kad maknemo ovih 99 kn (79,20 kn bez PDV-a) što je bila cijena mobitela, i kad zbrojimo sve stavke (izuzev potrošnju na razgovore), dobijem 235 kn...a ne 215 kn, zar ne....zašto je to tako?

Hvala na pomoći.
__________________
https://t.me/pump_upp
lion406 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 18:41   #114
Koliko vidim, brzina ti je zaračunata 24kn + pdv = 30kn, a ne 10 kn. Tu ti je viška 20kn.

Zovi i pitaj ih. I napiši tu što su ti rekli, pošto za 7 dana uzimam isti paket pa da znamo ako muljaju nešto
__________________
Cellular Tower Maps
sipe is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 19:28   #115
Evo maloprije uspio nakon 15 min. čekanja....za poludit.
Njihova greška, i to nakon opet 5 min. čekanja, da bi mi prvo rekli da je greška i da nakon 2 mj. će biti 30kn ...rekoh ŠTA???
Pa akcija se odnosila na 24 mj. i nigdje malim slovima ili pod napomenom nema da je nakon 2 mj. 30 kn.
I opet čekanje sad 3-4 min. i potvrda da sam u pravu, da je 215 kn/mj. sve skupa....20 kn mi umanjuju na sljedećem računu (iliti, što ne bi SAD platio odmah 20 kn manje?)

I šta da nisam gledao, nego platio...užas.
__________________
https://t.me/pump_upp
lion406 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:18.