Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2023., 14:10   #3561
Ideje i prijedlozi

Ideje za korisnu, zgodnu ili cool spravu, automat ili predmet bilo koje vrste koji bi dobro došao uz ulaz u trgovinu za kućne ljubimce, s 2,5 x 3 m dostupnog vanjskog prostora?
Soulshaker is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2023., 18:24   #3562
Quote:
Soulshaker kaže: Pogledaj post
Ideje za korisnu, zgodnu ili cool spravu, automat ili predmet bilo koje vrste koji bi dobro došao uz ulaz u trgovinu za kućne ljubimce, s 2,5 x 3 m dostupnog vanjskog prostora?
Molim, budi jasniji. Hvala.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2023., 08:12   #3563
Važno i hitno!

Kao što sam napisala u naslovu, zbilja je važno i hitno.

Zna li tko postoji li i koja je dobra platforma za financijske kampanje? Skupljam za frenda čija bi maca morala ići na CT, a sam živi od socijalne pomoći. FB služi samo donekle. Savjetovali su mi GoFundMe, ali tamo nema Hrvatske, a ja se najbolje ne snalazim.

Možemo i preko PP-a da ne opterećujemo ljude.

Hvala.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2024., 11:48   #3564
Ispričavam se ako sam na pogrešnoj temi, slobodno mi premjestite post kamo valja, ali danas sam na putu kući naletio na odličan natpis na automobilu i jednostavno moram pronijeti vijest o njemu.

DarkDivider is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2024., 13:29   #3565
Veliki pas bjezi od malog psa

Gledam ovaj video i ne mogu se nacuditi: https://youtu.be/h0CunhNY5l0?si=SX8FyDZvsGPeP8S8

Mali psic goni njemackog ovcara, a njemacki ovcar bjezi glavom bez obzira. Kako je to moguce? Moj prijatelj kaze da je to zato jer ovaj mali pas spada u pasminu terijer tipa bull i da je on opasan, tj. da se drugi psi njega boje. Da li je to istina?
DrTony is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2024., 18:04   #3566
Quote:
DrTony kaže: Pogledaj post
Da li je to istina?
Nije, nego se igraju lovice.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2024., 18:33   #3567
Quote:
DarkDivider kaže: Pogledaj post
Ispričavam se ako sam na pogrešnoj temi, slobodno mi premjestite post kamo valja, ali danas sam na putu kući naletio na odličan natpis na automobilu i jednostavno moram pronijeti vijest o njemu.

Predobro!!! Ovo cu i ja sebi zaljepiti za auto.
DrTony is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:16.