Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2015., 20:35   #1
Smrdljivi muf

evo, sjedim sad s deckima s posla u bircu, pijuckamo() i poveo se neki razgovor o picki, kao spolnom organu, jel..
i sad pocnu djecaci raspredat o nekakvim picama koje, navodno, smrde po usmrdenoj ribi, a ja se ceskam po glavi i razmisljam..
nikad, al nikad u zivotu (a nemam malo godina i iskustva) nisam na tak nekaj naletil
cul sam to, dakako iz prica (raznoraznih velikih 'jebaca') da se to cak i cesto pripeti, dok bi kroz razgovore sa kokosama (ne nuzno vlasnica onih koje su meni jako fino mirisale, po kojim sam hopsal) da se neke takve promjene u flori i fauni pice mogu dogodit, zbog svakakvih pizdarija kao feler u hormonima ili kvar u vodoinstalaciji i slicno, te da cak i oni glupasti dnevni ulosci mogu zasrat nekaj po tom pitanju, te tada one (picke) poprime neki 'cudan' miris ali nikad tak jak i intenzivan o cemu se ovde prica..
i opet mislim, pa jebote, kak sam bas imo srece da nikad u zivotu na takvu ne naletim, a znam da sam ih treso iz gaca u svim mogucim fazama ciklusa, cak kad ni one same nisu znale da bi u nekom ciklusu trebale bit (da, dogodilo mi se da je jednoj dami menga stala, ali doslovno stala, istog trena kad mi je popipala mog malog dignutog kurceka, a sad mozete vjerovat il ne, boli me kurac), kad su mazale picu nekakvim kremama il trpale nekakve cepice nutra, pa nijedna od svih njih nije imala bilo kakav miris koji bi za trunku odudaral od, ajmo rec, normalnog il onog malo krvavog, nego su sve bile fine i ukusne
e, sad mene zanima
di ste i ako ste nasli te koje kao 'smrde' po tim nekim ribama, zivim il mrtvim, nebitno
jeste im ga ipak gurnuli ili izmislili hitan sastanak se ekipom (poznata talijanska hrabrost)
ako ste se ipak odlucili pogurnuti ga nutra, kolko ste dugo doma dirali svog veseljka i mirisali prste u nevjerici
jeste li ponovili radnju (u slucaju da je odgovor na prvo pidanje da) neki slijedeci dan u nadi da se ipak nece ponoviti tak nekaj
jeste li im to ikad napomenuli, il mozda trazili odstetu za nanesene psihicke i fizicke traume tim izazvane


unapred hvala na iskrenim i postenim odgovorima
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2015., 20:42   #2
ja znam ući u wc iza nekih žena na poslu i wc cijeli po neopranoj pipici i urinu smrdi naletila sam na lika kojem je pinpek smrdio po pljesnovom siru, al ne želim o toj traumi. da, nekim ženama picica smrdi. razlog - ne peru se redovito, ne uklanjaju dlake i ne piju dovoljno vode.
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2015., 20:45   #3
i one bakterije koje znaju živjet tamo isto. al kaj sad, staviš kvačicu na nos i ideš lizat, neš se ni sjetit. a na pimpiju paziš da ti ne izrastu prištići

niš spešl a negdje stvarno nemreš niš napravit glede toga. ja uzmem u obzir da i ja nekad nesnosno smrdim i jbg, perem se redovitije samo
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2015., 21:01   #4
E pa sad. Ja sam kupila Đek Denijels, tek toliko da se zna.
Pikova dama is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2015., 21:06   #5
Quote:
Pikova dama kaže: Pogledaj post
E pa sad. Ja sam kupila Đek Denijels, tek toliko da se zna.
kaj buš s njim ?

__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2015., 21:39   #6
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
razlog - ne peru se redovito, ne uklanjaju dlake i ne piju dovoljno vode.
kakve veze dlake imaju

trihomonijaza smrdi po ribi, koliko znam. peta? grupa vaginalnih sekreta. ne znam šta još?

inače, trudim se da ne gadim ručak nekom bzvz pa obično sama prije oprobam..
FiorellaTerenzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2015., 21:51   #7
Quote:
FiorellaTerenzi kaže: Pogledaj post
kakve veze dlake imaju

trihomonijaza smrdi po ribi, koliko znam. peta? grupa vaginalnih sekreta. ne znam šta još?

inače, trudim se da ne gadim ručak nekom bzvz pa obično sama prije oprobam..
ne znam..nisam nikad imala infekciju i čupam dlake egipatskom metodom. bez srama mogu reć da moja pipica miriši
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2015., 21:52   #8
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
ne znam..nisam nikad imala infekciju i čupam dlake egipatskom metodom. bez srama mogu reć da moja pipica miriši
Kakva je to metoda, jel to ono sa cukrom i vodom?
binarna kuja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2015., 21:56   #9
Quote:
binarna kuja kaže: Pogledaj post
Kakva je to metoda, jel to ono sa cukrom i vodom?
brazilska depilacija egipatskom metodom-pastom od šećera, da. toplo preporučam. tjednima je sve glatko i nema urastanja dlaka niti upala.
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2015., 21:13   #10
da pika, kaj buš s njim? ovo zvuči kao da se kaniš oplahnuti za dezinfekciju
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2015., 21:21   #11
Moja bivša je imala problema s tim u kasnoj fazi veze... Imala je konstantnu upalu jajnika pa je icjedak bio, kako da kažem, žešći... Smrdilo je po pokvarenoj ribi.
__________________
vau vau
Sylar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2015., 21:25   #12
Zapravo ne zvuči ko loša ideja- alkohol provjereno dezinficira, a i mi muški volimo lizati a) pičku b) alkohol
mješavina zvuči kao winwin situacija
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2015., 21:23   #13
Da to se dogodi kad se sexaš u guzicu pa u pizdu. Neke bakterije se prenesu pa počne tak smrdit. Rekao mi je ginekolog

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
marta 29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2015., 21:26   #14
Quote:
marta 29 kaže: Pogledaj post
Da to se dogodi kad se sexaš u guzicu pa u pizdu. Neke bakterije se prenesu pa počne tak smrdit. Rekao mi je ginekolog

Aha, ok onda... Sad mi je jasno
__________________
vau vau
Sylar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2015., 21:26   #15
Quote:
marta 29 kaže: Pogledaj post
Da to se dogodi kad se sexaš u guzicu pa u pizdu. Neke bakterije se prenesu pa počne tak smrdit. Rekao mi je ginekolog

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
He don't know shit!

Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2015., 21:29   #16
ma nije. ja je osobno kupao i prao. i već dvije minute posle toga opet.

ima pedeset mogućih razloga, I ain't no pussy scientist.
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2015., 21:31   #17
Quote:
pukylly kaže: Pogledaj post
ma nije. ja je osobno kupao i prao. i već dvije minute posle toga opet.

ima pedeset mogućih razloga, I ain't no pussy scientist.
ja to ne vjerujem

specificiraj miris.
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2015., 21:51   #18
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
ja to ne vjerujem

specificiraj miris.
imala zenu upalu jajnika. od osobe do osobe se razlikuje, ali jaci intenzitet upale rezultira neugodim mirisom slabijim ili intenzivniijim.

specifikacija nosno-udisajne retrospektive:
smrad promjenjivog raspolozenja od mirisa kiselog kupusa do mirisa usmrdjenog susenog bakalara, razno raznih intenziteta od lagano provocirajucih koji te salju u gostionu na kiseli kupus sa koljenicom do nesnosnih koji te tjeraju na povracanje i panicno bjezanje


nego da se osvrnemo na temu.
jednom davno dok san jos bija ziv ukrca ja komada u dyanu i pravac kozinski borici ( zna PIka di je to ) litnje doba otvorija ja onaj krov, mala priko sica ja se spremija glavom kroz krov i u skidanju hlacica i mundantica ( koji lipi izraz za gacice) opali me u vrh sinusa gore opisani nesnosno-nepodnosljivi zapuh bakterijskog djelovanja iz njenog grotla.
jebo te led kad nisan onda umra necu ni u 117-toj.
velim ja njoj, jebate, mala koji je to kurac. a ona ono nevino: a koje?!
jebemti mater, aj oblaci se
kad se oblacila izasla je vanka, ja kresnem motor i
pet godina me iza toga gadila kako sam pizda ostavija je u boricima, jadnu
dobro je prosla da je nisam prigazija.kuja
SEALION is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2015., 21:53   #19
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post

specificiraj miris.
pa ko inače dok se navlaži samo malo jače jer se puno vlaži.

ne smatram da je to nekaj strašno u pitanju, samo neke su intenzivnije. ak i je neka baktertija benigna je. neke žive tam u flori i fauni, ko bi ga znal
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2015., 21:46   #20
Quote:
pukylly kaže: Pogledaj post
ma nije. ja je osobno kupao i prao. i već dvije minute posle toga opet.

ima pedeset mogućih razloga, I ain't no pussy scientist.
Neće ti tu pomoći pranje, već terapija - šalji dragu ginekologu:

http://www.stetoskop.info/Gardnerell...ickness.htm?b9
binarna kuja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:27.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger