Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2017., 22:42   #81
Znaš šta mi je prošlo kroz glavu upravo... Baš se pitam dali ima negdje netko kome sam ja "zamalo", a da nisam toga ni svjesna. Dal netko razbija glavu sa šbbkbb dok ja ne znam da on postoji .

To bi bilo interesantno znati .
dire Dawn is offline  
Old 04.10.2017., 22:54   #82
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Znaš šta mi je prošlo kroz glavu upravo... Baš se pitam dali ima negdje netko kome sam ja "zamalo", a da nisam toga ni svjesna. Dal netko razbija glavu sa šbbkbb dok ja ne znam da on postoji .

To bi bilo interesantno znati .
Zadnji za kojeg znam da je bio lud godinama za mnom nije od mene dobio ni "zamalo". Ne volim zavlačiti ljude pa sam ga se uredno klonila.
Ali on je bio dobrica, da je bio neki kreten, bolio bi me k iskreno.

A u sadašnjosti, hm, dobro pitanje. Voljela bih znati.
ex anais is offline  
Old 04.10.2017., 23:27   #83
I ja sam poprilično konkretna u takvim situacijama, ali uvijek postoji opcija da je netko dovoljno lud pa da misli "e da sam ja ovako onda bi ona možda ovo" .

Trenutno sam train wreck i evidentno razmišljam o pizdarijama .
Ispričat ću se s teme .
dire Dawn is offline  
Old 04.10.2017., 23:31   #84
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
I ja sam poprilično konkretna u takvim situacijama, ali uvijek postoji opcija da je netko dovoljno lud pa da misli "e da sam ja ovako onda bi ona možda ovo" .

Trenutno sam train wreck i evidentno razmišljam o pizdarijama .
Ispričat ću se s teme .
Uvijek postoji netko dovoljno lud. Nekad smo to mi, nekad netko drugi. Iz čega sam ja znala čitati znakove kao mlađa, prosto me bude sramota.
A i ovo zadnje, bože trebala sam se letvom po glavi opaliti, ali ne da ego priznati si istinu. Uvijek treba pretpostaviti najgore.

Nemoj, samo ti piši ako imaš što, ionako mi se ne spava.
ex anais is offline  
Old 04.10.2017., 23:31   #85
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Životinje

Nakon zadnjeg mi je ostalo tolko upitnika oko glave da sam pročitala svakakve knjige o muško-ženskim odnosima tipa kako ga osvojit, vratit, zadržat, oženit i slično. Bit će da sam preglupa ili smotana za ostvarit neki normalni prirodni međuljudski odnos u ovom životu

Slažem se za mačke Oduvijek sam duboko u sebi znala da ću jednog dana postat "ona baba s mačkama" :klap:

Baš mi je dobra ova tema. Imam feeling ko da se na kavi jadamo jedna drugoj
Pratila sam tvoju temu.
Nisi ti smotana,niti glupa.
Privlačilo te je nešto što će te prije izmoždit, razočarati i ostaviti prazninu nego što će te upotpuniti,dignuti i biti dobar odnos.
Nije on toga vrijedan.
Sigurno možeš bolje i budeš s vremenom.
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Old 05.10.2017., 00:26   #86
Veze su zlo.
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Muški su retardirani. Najviše su me povrijedili baš oni koje sam dugo poznavala, s kojima sam često bila u kontaktu, s kojima se mjesecima i godinama "nešto" mutilo u zraku, ogromna obostrana kemija, i onda kad se napokon nešto dogodi kaj oboje čekamo godinama i mjesecima postanu nakon nekog vremena odvratni i sjebu me ko naivnu budalu.
A najviše sam im vjerovala i nadala se, izgledalo je kao bajka iz filma.

I onda opet sve ispočetka, patnja, bol, upoznavanje 1000 kretena... Život ko da je namjerno napravljen da patimo. Umorna sam.
Hej, pa nema to veze sa spolom. Nije lako naći osobu koja ti je komplementarna. A osjećaje ne možeš paliti i gasiti po želji.

Ipak, za tebe postoji jedan...

Za svakog postoji netko.. Samo ga treba sresti. I to su osobe uz koje ne razmišljaš o sljedećem koraku, on sam dođe..
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Dobro malo sam pretjerala. Nisam mislila na sve muškarce nego samo na određene

I sad ja tu moram čitat njegove mailove jer klijenti još uvijek sve oslovljavaju na njega iako je prije 5 mj. otišao i razmišljat o njemu, a on je mene sigurno odavno zaboravio, ima neku novu jebačicu i uživa u životu, boli ga k.

Samo tak, ko da se zadnje 3 godine nisu ni dogodile. A ja ću se oporavljat pitaj Boga kolko još. Fuj.

Svi su ti govorili što će se dogoditi, ali da si ih poslušala, sada bi žalila što nisi pokušala. Život te naučio školu, a vjeruj, mogla je biti i teža lekcija...

Zamisli da ne doživljavaš osobu s kojom si u vezi kako trebaš, pa te ona prevari i ostavi, a ti tek onda shvatiš koliko ju voliš, pa patiš sljedeće 3 godine, nikome nakon nje ne vjeruješ, svaku potencijalnu stavljaš na stres testove i soliraš jer ti je jednostavno tako lakše...
mužjak is offline  
Old 05.10.2017., 04:46   #87
Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
Veze su zlo.
kako koje .. ak se pogleda patologija i stavovi po ovom forumu .. tesko da mogu biti dobri ..

evo ovdje vidim da je vecina zeljna nekakvog neopisivog "spasenja" koje naravno uvjetuje njihovu pasivno uzivanje dok ce valjda spasitelj ili spasiteljica jesti cijeli zivot ili bar dok ne dosadi njihova govna i sranja i naravno voljeti vjerno do kraja zivota ..

de tamo pise neko o nekoj dobrici koja je godinama bila zaljubljena pa se SADA pita sta bibilo .. a jadna ti majka nesreco .. od ego ne vidis svoju nesrecu

kad ego ne dopusti covjeku da se vidi .. koliko je tuzan i koliko pati = spomenuta patologija

ne .. ne govorim da nekoga povrijedim nit sam u osvjetickoj misiji (po) rodovima nego jednostavno iznosim cinjenice i opazanja u svrhu edukacije .. to je onaj proces kada ZNAS sto se dogodi jer nakon AKCIJE slijedi REAKCIJA i onda skupljas iskustvo pa se polako uzorci pocnu ponavljati i za predpostavit je ako nema akcije da nece biti reakcije .. osim .. ovako u forumskoj praksi .. do kraja vjerni zavaravanju i laganju sebe pa ajmo jos skupiti ekipu da se medjusobno lazemo i uvjeravamo u "zlo"

jos bolje materijalizirati to zlo .. dati tu neke ljudske osobine ako ne i tijelo .. dusu .. karakter pa mrziti .. za to uvijek ima energije i volje
F.A.Q is offline  
Old 05.10.2017., 09:19   #88
Quote:
F.A.Q kaže: Pogledaj post
kako koje .. ak se pogleda patologija i stavovi po ovom forumu .. tesko da mogu biti dobri ..

evo ovdje vidim da je vecina zeljna nekakvog neopisivog "spasenja" koje naravno uvjetuje njihovu pasivno uzivanje dok ce valjda spasitelj ili spasiteljica jesti cijeli zivot ili bar dok ne dosadi njihova govna i sranja i naravno voljeti vjerno do kraja zivota ..

de tamo pise neko o nekoj dobrici koja je godinama bila zaljubljena pa se SADA pita sta bibilo .. a jadna ti majka nesreco .. od ego ne vidis svoju nesrecu

kad ego ne dopusti covjeku da se vidi .. koliko je tuzan i koliko pati = spomenuta patologija

ne .. ne govorim da nekoga povrijedim nit sam u osvjetickoj misiji (po) rodovima nego jednostavno iznosim cinjenice i opazanja u svrhu edukacije .. to je onaj proces kada ZNAS sto se dogodi jer nakon AKCIJE slijedi REAKCIJA i onda skupljas iskustvo pa se polako uzorci pocnu ponavljati i za predpostavit je ako nema akcije da nece biti reakcije .. osim .. ovako u forumskoj praksi .. do kraja vjerni zavaravanju i laganju sebe pa ajmo jos skupiti ekipu da se medjusobno lazemo i uvjeravamo u "zlo"

jos bolje materijalizirati to zlo .. dati tu neke ljudske osobine ako ne i tijelo .. dusu .. karakter pa mrziti .. za to uvijek ima energije i volje
Faki, nećeš me navući u raspravu.
Uhvatio si se, zapravo, jedinog neozbiljnog upisa u cijelom mojem postu.
mužjak is offline  
Old 05.10.2017., 09:41   #89
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Lijepo si to napisala.
Još da istrijebimo i ovo drugo i gdje nam je kraj.

Moram priznati da su mi forumske teme vrlo ljekovite. Zadnji put kad sam otvarala temu o nekome ohladila sam se u roku par dana.
Tako i ovaj put. Magija, jebote. A budući da teško da ćemo se dotični i ja više vidjeti, vjerujem da je uspješno i dugotrajno.
Ne znam koliko je do foruma, ali ovo je ocito bio krivi decko koji se nasao u pravo vrijeme na pravom mjestu.
Koliko god na pocetku izgledalo da je on bio pravi a mjesto i vrijeme pogresni.

Mozda ti je trebao mali odmor od misli u kaosu u kojem si se nalazila pa je on dosao kao ugodna...ajmorec 'vrtna sjenica' pred zvizdanom reale.

A sto se teme tice, neki omjer mjesta, vremena i osobe mora postojati ali i da ne mora biti bas 33,33% udjela od te tri stvari.
Manjak jednog se moze kompenzirati kroz druge dvije, doduse, do odredjene kriticne tocke a koja je opet individualna i mijenja se s godinama.
Pak Lena is offline  
Old 05.10.2017., 10:38   #90
Prema mome mišljenju, svaka priča, bilo ljubavna ili poslovna ili neka treća, koja počinje riječima: "Da sam ovo ili ono napravila/napravio...", "Mogla/mogao sam..." ili "Zamalo je..." - nije imala nikakve šanse za realizaciju.
Baš nikakve.

I to sebi treba priznati i krenuti dalje.
Etta is offline  
Old 05.10.2017., 11:00   #91
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Odmah na početku disklejmer: ovo je ozbiljna tema.

Kopkaju li vas nekad priče za koje imate osjećaj da su "zamalo" uspjele?
Pustimo sad sudbinu i to, nije bilo meant to be, blabla.
Nedavno mi je nešto sagorjelo u pepeo i pitam se, bi li bilo drukčije da me upoznao u drugom periodu. Nisam bila svojstvena sebi. Još uvijek nisam.
Retrogradno znam koje bi poteze povukla.
Nekako mislim da bi bilo drukčije.


Ali ne postoji clean start i to je nepovratno otišlo, ali što mislite, da li se zaista sretne dvoje pravih i nema tih okolnosti da to sjebu ili je moguće da bi neke priče imale happy end da se samo par stvari odvilo drukčije?
Naravno. Sve u svoje vrijeme. Trenutak i okolnosti u kojima se nesto dogodi itekako utjecu na uspjeh odnosno neuspjeh tog dogadjaja. Imam mnogo takvih iskustava. Jednostavno, nije bio pravi trenutak kako se kaze. Mozda bi bilo drugacije da se dogodilo u nekom drugom trenutku, ali to nikad necemo znati...
John_Wayne is offline  
Old 05.10.2017., 16:17   #92
Quote:
Pak Lena kaže: Pogledaj post
Ne znam koliko je do foruma, ali ovo je ocito bio krivi decko koji se nasao u pravo vrijeme na pravom mjestu.
Koliko god na pocetku izgledalo da je on bio pravi a mjesto i vrijeme pogresni.

Mozda ti je trebao mali odmor od misli u kaosu u kojem si se nalazila pa je on dosao kao ugodna...ajmorec 'vrtna sjenica' pred zvizdanom reale.

A sto se teme tice, neki omjer mjesta, vremena i osobe mora postojati ali i da ne mora biti bas 33,33% udjela od te tri stvari.
Manjak jednog se moze kompenzirati kroz druge dvije, doduse, do odredjene kriticne tocke a koja je opet individualna i mijenja se s godinama.
Istina. A i kakav god bio, trebao mi je tad. Samo da sam muški odrezala na vrijeme, ne bi teme ni bilo i bila bi to ugodnija avantura.
Ali blesavo žensko, štaš. Nešto dobrog seksa i zajedničkih vikenada ter nekih pažljivih sitnica i evo ti kućice u cvijeću izraste u mozgu s pripadajućim ogradicama, psima, mačkama. Strašno.
ex anais is offline  
Old 05.10.2017., 16:26   #93
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Odmah na početku disklejmer: ovo je ozbiljna tema.

Kopkaju li vas nekad priče za koje imate osjećaj da su "zamalo" uspjele?
Pustimo sad sudbinu i to, nije bilo meant to be, blabla.
Nedavno mi je nešto sagorjelo u pepeo i pitam se, bi li bilo drukčije da me upoznao u drugom periodu. Nisam bila svojstvena sebi. Još uvijek nisam.
Retrogradno znam koje bi poteze povukla.
Nekako mislim da bi bilo drukčije.


Ali ne postoji clean start i to je nepovratno otišlo, ali što mislite, da li se zaista sretne dvoje pravih i nema tih okolnosti da to sjebu ili je moguće da bi neke priče imale happy end da se samo par stvari odvilo drukčije?
Nemreš pustit sudbinu :klap: kao ni jako bitnu sreću :klap: sve se kreće u zadanim gabaritima i jako malo je tu slobodnog prostora i volje to je spika ko s prilikama ak ju nisi realizirala iz nekih razloga ?? i nije bila prilika već se sudba zajebava s tobom
martin007 is offline  
Old 05.10.2017., 17:37   #94
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Molim?
Kratki izvadak tijeka toka postova:
..i opet si se ti referirao od cijelog njezinog teksta na tu jednu rečenicu,ne ja.
Quote:
Dakle, ako misliš da nije pretjerala da su muškarci retardirani, slažeš se da jesu. Ako u istoj rečenici spominješ slaganje s retardiranošću muškaraca i broj razvoda, znači da između toga vidiš neku vezu. Budući da sumnjam kkao tvrdiš da su muškarci retardirani zbog puno razvoda, ostala je jedina mogućnost da puno razvoda postoji zbog muške retardiranosti.
I tak...
...kakogod,neizbježno je da je cura patila radi muškaraca.
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
I onda opet sve ispočetka, patnja, bol, upoznavanje 1000 kretena... Život ko da je namjerno napravljen da patimo. Umorna sam.
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
ima neku novu jebačicu i uživa u životu, boli ga k.
Samo tak, ko da se zadnje 3 godine nisu ni dogodile. A ja ću se oporavljat pitaj Boga kolko još. Fuj.
LaPerLa Tagetes is offline  
Old 05.10.2017., 18:51   #95
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Odmah na početku disklejmer: ovo je ozbiljna tema.

Kopkaju li vas nekad priče za koje imate osjećaj da su "zamalo" uspjele?
Pustimo sad sudbinu i to, nije bilo meant to be, blabla.
Nedavno mi je nešto sagorjelo u pepeo i pitam se, bi li bilo drukčije da me upoznao u drugom periodu. Nisam bila svojstvena sebi. Još uvijek nisam.
Retrogradno znam koje bi poteze povukla.
Nekako mislim da bi bilo drukčije.

Ali ne postoji clean start i to je nepovratno otišlo, ali što mislite, da li se zaista sretne dvoje pravih i nema tih okolnosti da to sjebu ili je moguće da bi neke priče imale happy end da se samo par stvari odvilo drukčije?
Ne. Godinama sam se pacala u govnima davajuć opravdanje upravo izgovorima o vremenu i okolnostima
Ne, ne, ne i ne.

Okolnosti igraju jako malu ulogu a mi ljudi pak tu dajemo prevelik značaj dok najveći značaj ima karakter tih dvoje ljudi. Za dvoje pravih koji su se prepoznali sve okolnosti svijeta bit će pičkim dim ako je to to.
Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
Zamisli da ne doživljavaš osobu s kojom si u vezi kako trebaš, pa te ona prevari i ostavi, a ti tek onda shvatiš koliko ju voliš, pa patiš sljedeće 3 godine, nikome nakon nje ne vjeruješ, svaku potencijalnu stavljaš na stres testove i soliraš jer ti je jednostavno tako lakše...
Nikad nisam vidjela smisla u testiranju, mislim da nekako po prilici nakon iskustva i sam već osjetiš što se tu negdje nalazi. Iako, u zadnje vrijeme po svemu što gledam okolo rekla bih da je to možda samo moja idealistička teorija jer i dan danas me zapanjuje kako ljudi nemaju pojma sa kime točno žive.
Inače, baš neki dan sam vodila raspravu na temelju gore navedenog slučaja i uvijek sam mislila kako su te teme teški bulšit. Ono, nakon 3 godine sam zaključila da ga volim
Pih, kad zagrebeš pod površinu sa dotičnom zapravo vidiš da je nakon 3 godine zaključila da skoro svima ide na onu stvar i da bi mogla ostat sama, neudata pa ga sad jadnička povlači natrag. Nekome tko mi se pojavi nakon 3 godine sa tom pričom mislim da bi se samo u facu mogla nasmijati. I to ne bezobrazno, nego baš od srca.
__________________
I can resist everything except temptation.
Lela O. is offline  
Old 05.10.2017., 19:04   #96
Quote:
Lela O. kaže: Pogledaj post
Nikad nisam vidjela smisla u testiranju, mislim da nekako po prilici nakon iskustva i sam već osjetiš što se tu negdje nalazi. Iako, u zadnje vrijeme po svemu što gledam okolo rekla bih da je to možda samo moja idealistička teorija jer i dan danas me zapanjuje kako ljudi nemaju pojma sa kime točno žive.
Inače, baš neki dan sam vodila raspravu na temelju gore navedenog slučaja i uvijek sam mislila kako su te teme teški bulšit. Ono, nakon 3 godine sam zaključila da ga volim
Pih, kad zagrebeš pod površinu sa dotičnom zapravo vidiš da je nakon 3 godine zaključila da skoro svima ide na onu stvar i da bi mogla ostat sama, neudata pa ga sad jadnička povlači natrag. Nekome tko mi se pojavi nakon 3 godine sa tom pričom mislim da bi se samo u facu mogla nasmijati. I to ne bezobrazno, nego baš od srca.
Mozes osjetiti po iskustvu kakav je netko dok je dobre volje i kakav je u komunikaciji dok nije pod utjecajem emocija. Zbog toga i smatram da se ljudi toliko razvode - nisu se posvađali kako spada prije braka... Stoga je testiranje super - onaj moj proser o vjeri je bio to. Iako je dotična znala da sam ju i prije provocirao stavovima (testirao), pukla je k'o kokica i izvrijeđala me na nevjerojatan način. To samo govori da se ne zna svađati, niti kontrolirati emocije jer ovako je zbilja pametna. Mislim da bi bila u stanju u snu mi zakucat noz u leđa za nesto ozbiljnije. Ovako smo fino saznali da nismo jedno za drugo i ne trošimo si vrijeme. Reci mi kako nema smisla u tomu?

A ovo - ne, ne mozes nakon 3 godine shvatiti da nekog volis. To osjetiš odmah po prekidu i moze te baciti u depru na par godina. Vracat nesto sto nije uspjelo i nema nekog smisla.
Isto tako i ja.
Ali platio bi joj piće.
mužjak is offline  
Old 05.10.2017., 19:11   #97
Čekaj malo. Garant nisam dobro shvatio.

Ti svoju potencijalnu "stresno testiras" tako da ju namjerno raspizdis I onda ako ti ne poželi otkinuti glavu kažeš "joj, Blaženka, ti se tako lijepo svađaš, budi majka moje djece"???

Jbt, da me netko tako stresne ne bi imao kad skuziti kud sam prije nestao...
Lord Byron is offline  
Old 05.10.2017., 19:17   #98
Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
Mozes osjetiti po iskustvu kakav je netko dok je dobre volje i kakav je u komunikaciji dok nije pod utjecajem emocija. Zbog toga i smatram da se ljudi toliko razvode - nisu se posvađali kako spada prije braka... Stoga je testiranje super - onaj moj proser o vjeri je bio to. Iako je dotična znala da sam ju i prije provocirao stavovima (testirao), pukla je k'o kokica i izvrijeđala me na nevjerojatan način. To samo govori da se ne zna svađati, niti kontrolirati emocije jer ovako je zbilja pametna. Mislim da bi bila u stanju u snu mi zakucat noz u leđa za nesto ozbiljnije. Ovako smo fino saznali da nismo jedno za drugo i ne trošimo si vrijeme. Reci mi kako nema smisla u tomu?

A ovo - ne, ne mozes nakon 3 godine shvatiti da nekog volis. To osjetiš odmah po prekidu i moze te baciti u depru na par godina. Vracat nesto sto nije uspjelo i nema nekog smisla.
Isto tako i ja.
Ali platio bi joj piće.
Oh, znači nešto sam i propustila na toj temi?
Doduše rekla bih da si bacio takvu bombu da se rijetko tko znao iskontrolirati

Ne znam kako bi to objasnila, možda je i moja greška šta testirala nisam i ne znam, ali sama riječ testiranje mi zvuči manipulatorski. Držim se one, sjedni kraj mene, pretrest ćemo sve teme, ti i ja, u tom trenutku bit ti i ja- onakvi kakvi jesmo- a ne neke uljepšane verzije sebe koje će se za xy vremena zakrviti radi stavova/djelovanja/štotijaznamčega i to je to.

Ne znam ni kako bih reagirala. Jednom dijeliću mene bi vjerojatno došlo da plaća runde da se može smijat cijeli tjedan na taj račun, drugi dio mene bi u tog čovjeka vjerojatno gledao sa sažaljenjem ako ne i ridao skupa s njim kakav je idiot.
__________________
I can resist everything except temptation.
Lela O. is offline  
Old 05.10.2017., 19:47   #99
Khm, imam komentar na temu. Ozbiljan. Moji roditelji, kao i većina u ona doba, to jest prije 40, 50 godina, se nisu upoznavali po više godina, niti su se seksali po prijeko i po dug. Ne, većina njih, upoznali su se, na par sastanaka se dogovorili (obično kod nje doma) i počeli živjeti zajedno nakon vijenčanja, počeli graditi život, nisu imali vrijemena raspravljati se jesu li stvoreni jedno za drugo...Prije 20 godina, već počinje druga priča, več počinje ono tipa "ti mene zapostavljaš, nikuda me ne vodiš, ja ne mogu više tako", nema veze, što guraš ko crnac, da bi stavio život na neke dobro stojeće temelje...danas, danas ste većina obične čkepi, ono"ja sam...., ja imam ..., ja hoću živjeti ...."...nema ni traga o postavljanju života na trdne temelje, zasnivanju porodice, odgajanju djece, a ni slučajno nema ni traga o stvaranju nekog doma i akumulacije za stare dane, ne nakon x godina i nakon x veza upali se žarulja, da se nije ništa promjenilo, da bi sad "princa na bijelom konju" ali takvih nema, sad postoje samo konji u bijelim prinčevima (oni stariji znaju šta je princ, a mlađi imate google).
Isprika svim koji niste takvi..
linch is offline  
Old 05.10.2017., 19:51   #100
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Istina. A i kakav god bio, trebao mi je tad. Samo da sam muški odrezala na vrijeme, ne bi teme ni bilo i bila bi to ugodnija avantura.
Ali blesavo žensko, štaš. Nešto dobrog seksa i zajedničkih vikenada ter nekih pažljivih sitnica i evo ti kućice u cvijeću izraste u mozgu s pripadajućim ogradicama, psima, mačkama. Strašno.
Ma nije strasno, zapravo cisto dobro zvuci.
Koliko sam skuzila, vece stete nema. Prilicno brzo si se rekuperala, vidjela da to nije to, usput se dobro zabavila i sto je najbolje, vidi se da jos ima u tebe i volje i force.
Da pozitivni duh nije klonuo ter da mu samo treba dobar vjetar u ledja i eto vas dvoje u azilu kako birate kucnog ljubimca.

Sto se tice muskog rezanja....pa i ja te volim citati. Kad se vec nije postavio kamen temeljac za kucu, bolje da je ispalo ovako nego da teme nije ni bilo.
Pak Lena is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:28.