Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2011., 00:33   #81
kad su vaši izgovorili mama? Jedva čekam!
ivana0906 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2011., 11:49   #82
Meni je preslatko ležat u njega i gledat ga dok spava....Onda ga ljubim, mirišem mu dah a on se priljubi uz mene. :za rastopit se:
A kad se probudi znojan...nema ljepšeg parfema.
Obožavam gledat mu izraz lica kad se tata vrati s posla...kad krene "pričat", zamisli se, a onda skuži da ga gledamo pa se kad "stidi"
Filomena2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2011., 00:40   #83
Super tema!
Ja obožavam biti mama 24/7! Obožavam kad mi moj mali dečko kaže Mama, ja sam jako sretan! Obožavam kad pjeva, kad spava, kad se probudi, kad se smije..
Kad mi nešto nacrta ili kad se pokaka u kahlicu pa kaže Mama, imam jedan poklon za tebe!
__________________
mali miš 4/2009
bananchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2011., 23:00   #84
Nasmijava me način na koji pleše na "danza kuduro" i činjenica kako se uhvatio te pjesme ko pijan plota. . Presmiješan je! I kako broji eci peci pec s tim da samo sebe "broji".
__________________
"Budi iskren prema sebi kako ne bi bio lažan prema drugima". F.B.
Lady Camomile is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2011., 01:55   #85
Uveseljava me njen krezubi osmijehic ujutro kada me ugleda,uveseljava me njeno "pricanje", aaaaaaa,eeeeeeeeeeeeeee, ponekda se sama sebi zacudi koliko glasno moze "pricati" . Uveseljava me kako je sva sretna kada se okrene s ledja na trbuh,uveseljava me kako joj je sad fora stalno me lovit za nos i cupkat za kosu...

Ma sve me uveseljava na mojem malom andjelicu,kako je lijepo biti mama!!
__________________
2011. Stigla nam nasa srecica!
silky88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2011., 09:14   #86
kad mi da pusu pa me svu zabali
lovelyjubbly is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 19:53   #87
Mali mi je nedavno napravio prve korake, sto sam ja naravno propustila jer sam pocela raditi. Vec ga tjedan dana "nagovaram" da pokaze koji korak i za mamu al bez uspjeha. Danas dok sam mu radila dorucak se odvazio i prosetao kojih 7-8 koraka ja sam se prvo cerila pa onda rascmoljila od srece. Mali me prvo zbunjeno pogledao pa onda iz kolegijalnosti briznuo u plac. Sunce moje malo!
__________________
L&N
"maslinica" is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2011., 11:57   #88
Quote:
silky88 kaže: Pogledaj post
Uveseljava me njen krezubi osmijehic ujutro kada me ugleda,uveseljava me njeno "pricanje", aaaaaaa,eeeeeeeeeeeeeee, ponekda se sama sebi zacudi koliko glasno moze "pricati" . Uveseljava me kako je sva sretna kada se okrene s ledja na trbuh,uveseljava me kako joj je sad fora stalno me lovit za nos i cupkat za kosu...

Ma sve me uveseljava na mojem malom andjelicu,kako je lijepo biti mama!!
Sve ovo ! (osim "krezubi osmijeh" jer mi već imamo par zubića

U zadnje vrijeme počeli smo papati i hranu u sitnim komadićima i sad mi je preslatko gleati ga kako sam uzima hranu, pa ju onako smotano trpa u usta, pa onda još gurne i prst, kao da sve to "namješta"...presmiješno

Off : baš mi je jučer ova tema pala na pamet, kako je dugo nema na prvoj stranici, kad evo jutros....
Filomena2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2011., 14:06   #89
Veseli me to što se u životu nisam smijala toliko kao sad kad imam dva mala bebača. Izmame mi osmijeh na lice u roku od sekunde i sve brige nestaju... čista sreća
dada007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 10:55   #90
Danas mi je moja dvoipolgodišnjakinja došla i rekla "mamiceee...... volim te"!
Nisam ni znala da ona to zna reći, i još me zagrlila
dada007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 10:59   #91
dada, moja isto tako, ali ne danas, već ima 3mj.od toga, ali tad je imala taman 2 godine.
Veseli me šta tatu nije 3 mj.vidjela, ali ga nije zaboravila već ga spominje kad ga vidi na slici pa viče: "tatiiiiceeeee!", a i kad vidi nešto za šta zna da joj je on kupio onda kaže "pupio tata!"
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 11:00   #92
Sama njegova pojava i taj iskreni, bezbrižni smješak...pred kojim je cijeli svijet. Kad me umornu i nikakvu zagrli i izljubi, kad ga gledam u snu kako diše pored mene....ma, ništa mi na svijetu nije važno osim njegovog zdravlja i sreće
mikica_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 16:54   #93
njegove prelijepe okice i smijeh na glas (nikada nisam čula da se tako mala beba tako na glas smije ), kad se usred noći probudi i digne u kimbiću i zove me-me dok se ne probudim i onaj osmijeh kad vidi da je uspio , kako puže posvuda, kako mu smrduckaju nogice , kako mu je bušica slatka kad sjedi gol u kadici...ma sav mi je najdraži i sve na svijetu
lizianthus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 18:00   #94
onaj bebi-miris kad se zaletava na mene na lice, na rame, na ruku sa otvorenim ustima da bi sisao i trljao desni njegovo ljuljanje na sve 4 kao zeko koji se pari kako se namjesti u "sisavac-pozu" kad ga stavim na krevet i idem se legnut pored njega - okrene se na bok, ispruži rukice i sisa na suho s ustima dok ne dobije sisu kad se pokaki i strese od olakšanja nakon obavljenog posla
__________________

moj mali mačić
anonymous_13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 18:19   #95
Quote:
anonymous_13 kaže: Pogledaj post
onaj bebi-miris kad se zaletava na mene na lice, na rame, na ruku sa otvorenim ustima da bi sisao i trljao desni njegovo ljuljanje na sve 4 kao zeko koji se pari kako se namjesti u "sisavac-pozu" kad ga stavim na krevet i idem se legnut pored njega - okrene se na bok, ispruži rukice i sisa na suho s ustima dok ne dobije sisu kad se pokaki i strese od olakšanja nakon obavljenog posla
I meni nema ljepšeg osječaja, nego kad moja curica od 2 god i 4 mjeseca kaže mama ja tebe volim i zagrli me..
neopisivo
mihaelaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 21:43   #96
danas s posla zovem svoju mamu da vidim da li je sve ok sa mrvicom i on mi se javi i kaže mama (naravno baka mu je dodala telefon)
mm i ja ga još uvijek svaku večer kad zaspe gledamo dok spava
ollie25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 00:00   #97
Ona njihova preslatka lišca (lica), uzbuđenje i radost izazvana banalnim sitnicama, kad me poljube baš kad mi to treba... i da, najmiliji su mi dok spavaju
_Candy Candy_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 12:11   #98
Veseli me gledati (a vidim i mnoge ovdje) malu dok spava i istovremeno duda dudu, onda ju izbaci, i vec za minutu ju u snu trazi s rukicama i vrati si ju natrag i dalje nastavlja mirno spavati i dudati

i veseli me osmjeh svaki put kad joj se obratim, pa smijanje na glas kad se igramo il skakljamo, pa kad se digne u vrticu na nogice i sva vesela jel ima bolji pogled i tak se veseli,pa izgubi ravnotezu i srusi se natrag, al ju to opce ne pogadja i dalje se smije

aha i u zadnje vrijeme mi je urnebesno smjesno sto svaki put kad vidi da se priprema bocica il hrana njoj, napravi neku tuzno-uvrijedenu facu i pocne nekak smjesno cendrati i kmecati kao da pozuruje pripremu ,jel nemre izdrzat da dobije papanje
maya_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 12:44   #99
najviše me veseli kad se moja beba nasmije, svjesno ili nesvjesno nije bitno
__________________
Naša srećica Nika 05.11.2011
niika89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 19:06   #100
kad trči prema meni kad dođem po njega u vrtić ko da me nije vidio mjesec dana
kad odem bilogdje njemu iz vidokruga(kuhinju il na wc) i čujem kak odmah pita "a di je mama???" a onda se zaleti do mene i viče "što to radiš, mama??"
njegov presmiješan engleski "...c'mon mama!!" "mama, vidi pusukat!" i sl
kad se hrva s tatom na krevetu i rikava od smijeha
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:57.