Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2008., 14:50   #601
Ukratko bio sam Jadranu,Africi i Sjevernom moru(UK i HOLAND sector)Da nebi bilo zabune ja ne kažem da sam nešto posebno dobar u poslu jer je malo nezahvalno sam sebe hvaliti ali recimo da imam dosta iskustva.Što se tiće ovih agencija,jesam ali kao da je neko zatišje.U ovom poslu jednom kada dođeš do drillera možeš birati i znaš da ćeš nešto odmah pronaći a do tada se moraš dosta često najesti gov.
derrickman is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2008., 14:55   #602
Još da dodam-daleko je najaći Norveški sektor i sve one prićice koje ljudi u ovom poslu čuju su istinite.Radi se 2/4,plaće su daleko najače,za svaki malo rizićniji posao plača se extra,imaš redovite bonuse itd.U UK je izglasan zakon da se mora raditi 2/3 ali još nije stupio na snagu.Trebao bi ubrzo a onda će biti dosta otvorenih mjesta jer će svaka platforme trebati po još jednu kompletnu posadu
derrickman is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2008., 15:36   #603
Quote:
tonci.persic@ kaže: Pogledaj post
Mislim ono ,....... ne znam šta da ti kažem , stvarno si lik. A da ne govorim za ovaj post sa linkovima, mislim da si pomoga ljudima ,u ovih par svojih postova nego neki ( ne bi ih sad spominja ) u cili forum od 21 str. , a i dobro si reka ka da je malo opalo interesiranje za ovaj forum.
A tu stranicu od DWC znam , bija sam na njoj i da citiram diligaf-a :
SVAKA TI DALA!!!!!!!!!!
p.s. a šta je s tobom jesi ti sebi naša šta ?
Jel ja?
Ma ja ti radim već koji godinu u offshore-u i mogu reći da sam i više nego zadovoljan.
Sad sam doma nakon blaže prometne,oporavak u điru i to.Još 2 tjedna oporavka pa po običaju u nord na neku kramusinu od Transoceana.
dilligaf is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2008., 22:01   #604
Vordas

Bok. Totalno si upravu kaj se tiće gdje poćet radit bez iskustva. Ja sam isto nasjedao na oglase iz novina i čak dao novce. Bio sam prije dva tjedna kod Kožulića na razgovoru i sad ćekam da me pozovu za sljedeći razgovor kod Transoceana i ako tamo prođem dobivam posao. Rekli su mi da se odmah tamo, ako se prođe razgovor, obavi liječnički a B2 da mogu napravit u Zagrebu. Plača je 2100€ za greenhand. Zanima me dal znaš kolko dođe B2 i molio bih te da mi pošalješ CV na mail: [email protected]
Pozdrav
Vordas is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 21:48   #605
Quote:
Vordas kaže: Pogledaj post
Bok. Totalno si upravu kaj se tiće gdje poćet radit bez iskustva. Ja sam isto nasjedao na oglase iz novina i čak dao novce. Bio sam prije dva tjedna kod Kožulića na razgovoru i sad ćekam da me pozovu za sljedeći razgovor kod Transoceana i ako tamo prođem dobivam posao. Rekli su mi da se odmah tamo, ako se prođe razgovor, obavi liječnički a B2 da mogu napravit u Zagrebu. Plača je 2100€ za greenhand. Zanima me dal znaš kolko dođe B2 i molio bih te da mi pošalješ CV na mail: [email protected]
Pozdrav
B2 ili D2 ili kako to već zovu sada ti dođe u Rijeci oko 3000 kuna,vjerovatno je ista cifra i u Zg!
dilligaf is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 20:46   #606
u jebote, opet zivnulo nakon par mjeseci zatisja. @Derrickman, zaokruzi svoju bivsu lokaciju: NAW, NRH, NPvE, NLB, NBW, NGS, NJR.
Svaka cast na trudu, puno si toga spomenuo. Steta da si dao otkaz na Noble-u, mi smo sad imali brdo promocija, jer u Decembru stize NHD iz Kine, a NSM je vec krenuo u izgradnju i dio ljudi je vec otisao u kinu. Noble je nekidan najavio i tri nova drillshipa do 2011-e. Mozda da im se javis ponovo, manje su izbirljivi nego inace. Pozdrav sa NLB.
El BaXuZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 21:32   #607
Quote:
dilligaf kaže: Pogledaj post
B2 ili D2 ili kako to već zovu sada ti dođe u Rijeci oko 3000 kuna,vjerovatno je ista cifra i u Zg!
je možda i više ,a di je još plus lječnički
Ja mislim da te izađe oko 4500 kn otprilike sve skupa
tonci.persic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2008., 21:32   #608
Derrickman, molim te na PM nekakvu formu CV-a i preporuku od koje agencije krenuti (kozilić?), imamo tu jednog koji razmatra platforme nakon 8 god. plovidbe na VLCC i bulkovima, SSS brodostrojar, ima B2 i jos brdo STCW certifikata, ali mu je dosta plovidbe. Bar da pokuša.
moses is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2008., 12:46   #609
KTM Services

Quote:
zacky kaže: Pogledaj post
Pa eto,jedna bitna.
Znam da postoji heliodrom,ali helići ne lete uvijek i po bilo kakvom vremenu.
Bok svima! Evom mene opet nakon 100 g. na ovom forumu.

Netko me prethodno uvrijedio da nisam odgovorio na mail 3 mjeseca...ha, ha, koji luzer ceka na odgovor tolko, zlocesti ljudi.

By the way, napravili smo remake nase stranice www.ktmservices.com

upravo smo u fazi sirenja crew managment-a sa par firmi iz Houstona, demand za ljudima je strasan, pa ako imate vremena, skocite na APPLY FOR JOBS i prijavite se, ponuditi cemo vas sa svim trenutno otvorenim poslovima za koje konkurirate s obzirom na napisano u CV-u,

Za sva pitanja slobodno raspalite od pon do petka od 9 do 17 h :

Ljubomir Druskovic, M.Sc. in Management
KTM SERVICES, INC.,
Croatian Office
Tel./Fax.: +385 51 264 028
Cell: +385 91 6 77 77 02
Cell: +1 281 46 81 643

Skype: Bubo2805
[email protected]

www.ktmservices.com
www.energija.com.hr
bubo28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2008., 12:52   #610
KTM Services

[QUOTE=derrickman;16334474]Vidim da nema baš nekog posebnog interesovanja za ovaj forum,nadam se da ja osobno nisam nikoga obeshrabrio jer mi to nije bila namjera.Malo sam prosurfao i pokupio neke adrese koje ću u nastavku i napisati.Uglavnom ako se javite na oglas koji se pojavljuje u Burzi,Butigi,itd koji traži osoblje za platforme ...tražiti će vas ja mislim oko 200 kn a sve što će te dobiti je forma aplikacije,neka uputstva i popis adresa.Zato molim vas nemojte nasjedati i plaćati za nešto do čega sami možete doći.
U nastavku su vam adrese na kojima možete pronaći sve o poslu na platformi,ukoliko nikada niste radili offshore,kao i niz korisnih informacija,zatim adrese agencija koje vam mogu naći ukrcaj i adrese kompanija koje ja znam.


Nadam se da tu ne mislis na nas, jer nasu uslugu prijave i zaposlenja niti bilo cega NE NAPLACUJEMO

www.ktmservices.com
bubo28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2008., 13:28   #611
KTM Services

Quote:
hoću poso' kaže: Pogledaj post
nesto tu malo meni smrdi, da nije taj nezadovoljanposlom kakva krtica od KTM-a, kao sto je cini mi se crozoki za Ivu Sanka!
U ime KTMS-a ograđujemo se od ovog imena. Vec smo imali slucajeve davanja laznih oglasa u nase ime na sto smo reagirali podizanjem tuzbi za lazno predstavljanje i prijevaru...naravno, trazili su i lovu od ljudi...

Inace, na nasim web stranicama imate popis zaposlenih po odjelima firme, a u hr-u je samo nas 4-ero
bubo28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2008., 13:36   #612
KTM Services

E da, skoro sam zaboravio,

buduci da ovdje ima hrpa ljudi BEZ ikakvog offshore iskustva, ali ne tipa: oni koji postavljaju pitanje kolke su place i odgovora da znaju sve i mogu raditi sve ...

Nas ing. je otvorio firmu koja certificira ljude, i upoznaje sa offshore hardware-om.

U Rijeci, www.microic.hr

Najzanimljivije za ovaj forum je da imaju RIG FAMILARIZATION COURSE

Damire, dugujes kakvoga papkara pod pekom za ovo, uticnica iskljucena;-)
bubo28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2008., 16:37   #613
[QUOTE=bubo28;16560060]
Quote:
derrickman kaže: Pogledaj post
Vidim da nema baš nekog posebnog interesovanja za ovaj forum,nadam se da ja osobno nisam nikoga obeshrabrio jer mi to nije bila namjera.Malo sam prosurfao i pokupio neke adrese koje ću u nastavku i napisati.Uglavnom ako se javite na oglas koji se pojavljuje u Burzi,Butigi,itd koji traži osoblje za platforme ...tražiti će vas ja mislim oko 200 kn a sve što će te dobiti je forma aplikacije,neka uputstva i popis adresa.Zato molim vas nemojte nasjedati i plaćati za nešto do čega sami možete doći.
U nastavku su vam adrese na kojima možete pronaći sve o poslu na platformi,ukoliko nikada niste radili offshore,kao i niz korisnih informacija,zatim adrese agencija koje vam mogu naći ukrcaj i adrese kompanija koje ja znam.


Nadam se da tu ne mislis na nas, jer nasu uslugu prijave i zaposlenja niti bilo cega NE NAPLACUJEMO

www.ktmservices.com
Ne nisam mislio na vas barem ne u onom smislu da valjate ljude,Koliko se sjećam vaš link(http://www.ktmservices.com/) sam također stavio među korisne odnosno agencije koje stvarno mogu pomoći.Ispričavam se ukoliko sam nešto pogrešno napisao pa sada želim to ispraviti i preporučiti vas ljudima da vas kontaktiraju jer, mada nisam imao nikakvih osobnih iskustava s KTM S. ,nisam ćuo niti ništa loše o vama mada mislim da većinom ukrcavate ljude s većim iskustvom i na većim pozicijama.Nadam se da će se to promijeniti jer u Hrvatskoj postoji dosta veliko tržište i zašto se ne bi netko u Hrvatskoj počeo ozbiljno baviti s time,umjesto da prevaranti i komedijaši poput(mislim da je I.Šanko iz burze)legalno kradu i obeshrabruju ljude.
Inače naši ljudi su dosta cijenjeni na platformama što mogu potvrditi,jedini je problem kako poćeti,i tu stvarno nedostaje ta karika koju bi trebalo ćim prije nadomjestiti.
derrickman is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2008., 17:01   #614
Pozdrav!
Pohvala Derrickmanu za ovako iscrpna opisivanja oko prijava i posla na platformi. Molim te Derrickman ako mi možeš dat kakav savjet oko CV-a. MOže i na PM

Zadnje uređivanje bombe : 14.10.2008. at 17:08.
bombe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 08:55   #615
Hvala ti Derick na primjerima, sad da te pitam ja nisam završio srednju školu za električara, ali elektro industrijsku i elektrotehničku jesam. Šta misliš da li će to bit problem ako nemam tih papira?
Za druga zanimanja imam ali kao električar nemam!
bombe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 12:18   #616
mislim da ne
derrickman is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 17:24   #617
Problem kod platforme je što moraš uplačivati treći stup.
Prvi i drugi ne možeš, i od toga ništa.
Neznam dal se uopće može treći bez prethodna dva.
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 17:51   #618
Evo već prošlo mjesec dana od kad sam bio kod Kožulića i još ništa od drugog razgovora. Hvala ti derrickman na CV i na savjetima koje si dao jer ovog Danijela od Kožulića maltertiram uredno svaki tjedan. Kolko sam skužio od njega ima puno kanditata i da se taj drugi razgovor nemože tako brzo ostvarit. Ovo sam ujedno i napisao da svi koji žele ić radit na rig a nemaju iskustva da probaju s Kožulićem. Povratna karta vam je 190 KN iz Zagreba.
Vordas is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 19:13   #619
Quote:
Vordas kaže: Pogledaj post
Evo već prošlo mjesec dana od kad sam bio kod Kožulića i još ništa od drugog razgovora. Hvala ti derrickman na CV i na savjetima koje si dao jer ovog Danijela od Kožulića maltertiram uredno svaki tjedan. Kolko sam skužio od njega ima puno kanditata i da se taj drugi razgovor nemože tako brzo ostvarit. Ovo sam ujedno i napisao da svi koji žele ić radit na rig a nemaju iskustva da probaju s Kožulićem. Povratna karta vam je 190 KN iz Zagreba.
Ne želim ti rušiti snove, ali meni je istu priču prodao pred skoro dvije godine. I još uvijek nema drugog razgovora iako ga i ja zovem svako malo.

Boris_RI is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 08:10   #620
Evo ja se nadam još mjesec dana da ću čekat jer je Daniel rekao do dva mjeseca da bi se trebalo ostvarit.Kolko imaš godina Boris RI? Jer sad ti primaju kod Kožuliča do 32-34 god.Ja imam 29 i po struci sam tehničar za telekomunikacije.
Vordas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:40.