Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2004., 11:23   #1
Talking Blagdani, darovi and stuff...

Bliži se Nikolinje, Božić i Nova godina...

Ja sam neke darove već nabavio... sad je samo problem to sačuvati do dana D a da to moji mali indijanci ne nađu prije vremena.

Što vi planirate pokloniti svojim desperadosima i kuda ćete sakriti darove do dana D
ROAD RUNNER is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2004., 11:57   #2
Moji klinci svake godine pišu pismo djedu Božičnjaku; o tome da li su bili dobri ili nisu, što i kako će se popraviti slijedeće godine i naravno dodaju listu svojih želja. Ja to onda kuvertiram i "nosim na poštu". Taj sam sistem smislila još dok je malena bila mala i zadržala sam to do danas. Na taj način izaberem s popisa i kupim im ono što oni stvarno žele a što je u mojoj mogućnosti (posluži mi i za poklone za Sv. Nikolu i za N. godinu)
Ove godine maleni dobiva za Sv. Nikolu DVD Matrix 2 a ona bon od 100 kn, za Božić on dobiva VHS Batman i slatkiše a ona šal, kapu i rukavice, za N. godinu još nisam odlučila ali vjerojatno neku sitnicu (ima vremena).
Poklone skrivam među mojim rubljem i složenom odjećom a da li ih nađu, ne znam
Ja isto dobijem poklon od njih za Božić i nađem ga pod borom. Maleni mi je objasnio da djeci darove donosi djed Božičnjak a kako roditelji ne bi bili tužni što ništa nisu dobili onda im djeca kupe nešto (i to od svog džeparca )
__________________
Nikad ne reci nikad !
duda is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2004., 11:57   #3
Za malenu mi i nije neki problem; torbice, šalice za kavu, psić koji hoda (na baterije), drveni blokovi za slaganje... za nju sto ideja !
Ali za njega, uopće nemam ideje...(ah, ti desetogodišnjaci, takomali, ali ipak veliki..)

Sve ću sakrit u bakin ormar....
__________________
manc
Tek u jesen otkriju se boje krošanja, sve su slične u leto zeleno....
manc is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2004., 12:01   #4
orah u ljusci,
jedna jabuka crvena
kocka tvrde marmelade zamotane u papir.

eto, to je moja mama ko klinka dobivala za božić.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2004., 12:04   #5
Quote:
duda kaže:
Poklone skrivam među mojim rubljem i složenom odjećom a da li ih nađu, ne znam
Hahahaha, već zamišljam kako Duda trpa VHS kasetu u gaćice, a DVD u grudnjak


Ja ću dok ne dobijem originalnu ideju darove voziti u gepeku
ROAD RUNNER is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2004., 14:04   #6
Evo i ja cekam neku bolju ideju s obzirom da sam i ja svih ovih godina vozila darove u gepeku kao i RR.
TriviA is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2004., 14:12   #7
I kod mene gepek. Klinac 9 godina, dvoumim se između Troje (gledao ju je 3 puta i hoće je imat) i Učilice.
d@d@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2004., 15:25   #8
savjetujem gepek..ja smo i moj podivljali mlađi braco svako drugo skrovište otkrili za max dan vremena...samo nas ostaviš po sata same...
čak smo kopali i tamo di nismo smili zalazit..hihih...jebiga,kad smo znatiželjni...
ja ću koristit (kad počme kupovanje i traženje) isto gepek metodu...
a zašto dječici kupujete cde origigi...skupi su a isti ko kopirani...samo središ korice(kopiraš u boji)..možda nije po zakonu ali omogućava kupovinu još koje stvarčice...
moj braco je bio lud za mehanotronikom(to je nešto šta sastavljaš,ima vidice male i alat...),dosta onako lijepo i kreativno...
a meni se baš čini lakše za muškiće jer ne volim onaj kuhinjski pribor ni lutke..
__________________
Ti si ono o čemu sanjam, ti si ono čemu se nadam..odvedi me u svijet svoj, pod zemlju, nebo, nije važno, sljedbenik sam tvoj..
injanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2004., 17:55   #9
Za Bozic smo vec kupli poklon, stol za crtanje i stolicu, sa hrpom aktivnosti, bojica i slicnih stvarcica....mali klavir, i drvene puzle...

A za Nikolu, , stajaznam, neku sitnicu...nesto sto ce njoj biti zanimljivo...poput oraha u ljusci, jabuke i tak....tek da uspostavim taj prvi doticaj sa Nikolom...

Sljedeci tjedan u njenoj grupi imamo zabavu sa djedom mrazom, i tu ce dobiti poklon... ,planiram joj uzeti onu plocu po kojoj se crta pa se izbrise..ne znam kako se to zove kod nas..

A sve se skriva kod mame u ormaru... sva sreca ne moze dohvatiti nista...
__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.
happygoose is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2004., 22:18   #10
Meni je moj sin rekao da sutra moramo pisat pismo Djedu i ubaciti ga u sandučić. Kako da ga naslovim? Djed Mraz? Oće mi se smijat u pošti? A moram ga ubaciti, ne mogu dite varati
Pitala sam ga šta želi da mu donese a on kaže Spidermana Ovako je išao rezgovor:
ja: šta je to? jel to neka lutka kao action man?
on: ma ne, ono što ima Stipe iz vrtića
ja: Stipe ima ruksak na spajdermena, jel to želiš
on: ma ne, Ono što ima Stipe
ja: što ima Stipe?
on: ju gi oh karte
ja: pa di je tu spajdermen, to su ju gi oh karte, što ti zapravo želiš
on: pa spajdermena

mislim

Može mi netko pomoći? Šta je to spajdermen?
__________________
Dreams
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2004., 22:33   #11
Quote:
duda kaže:
Poklone skrivam među mojim rubljem i složenom odjećom...
I ja isto tako, bilo sta da kupim a moram da skrivam ide u ladicu sa donjim rubljem.
A malenoj sam kupila Winnie The Pooh telefon.
 
Odgovori s citatom
Old 02.12.2004., 22:38   #12
Poklone nikad nisam trebala skrivati. Kao ni ja njemu, ni moj sin meni ne prekapa po ormarima.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2004., 22:46   #13
prvo sveti nikola, pa bozic a onda mali maher 29.12. ima rockas

kaj cu mu kupit? igracke, igracke, igracke pa onda jos malo igracaka
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2004., 23:06   #14
Quote:
Tija kaže:
Meni je moj sin rekao da sutra moramo pisat pismo Djedu i ubaciti ga u sandučić. Kako da ga naslovim? Djed Mraz? Oće mi se smijat u pošti? A moram ga ubaciti, ne mogu dite varati
Pitala sam ga šta želi da mu donese a on kaže Spidermana Ovako je išao rezgovor:
ja: šta je to? jel to neka lutka kao action man?
on: ma ne, ono što ima Stipe iz vrtića
ja: Stipe ima ruksak na spajdermena, jel to želiš
on: ma ne, Ono što ima Stipe
ja: što ima Stipe?
on: ju gi oh karte
ja: pa di je tu spajdermen, to su ju gi oh karte, što ti zapravo želiš
on: pa spajdermena

mislim

Može mi netko pomoći? Šta je to spajdermen?
ako ti se da napisi pismo na engleskom i napisi samo santa claus, north pole. vjerovala ili ne to pali, moja prijateljica pise za svoje kikace i necake i uvijek dobe pismo od djeda ili ako ti je bed napisati samo santa reci pa ti posaljem sluzbenu adresu iz laponije
Rinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2004., 23:12   #15
Nemoj zezat?
Pa to je super! Daj adresu!
__________________
Dreams
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2004., 23:13   #16
kako cesh mu objasnit adresu na engleskom a pismo na hrvatskom
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2004., 23:17   #17
Quote:
magic kaže:
kako cesh mu objasnit adresu na engleskom a pismo na hrvatskom
pa velim da napise pismo na engleskom pa poslije prevadja a i klincima to izgleda vise cool


@Tija- adresu ti posaljem sutra do podneva, ako ti nije prekasno
Rinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2004., 23:22   #18
Quote:
Rinna kaže:
pa velim da napise pismo na engleskom pa poslije prevadja a i klincima to izgleda vise cool


@Tija- adresu ti posaljem sutra do podneva, ako ti nije prekasno
posalji i meni
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2004., 23:25   #19
Quote:
plavva kaže:
posalji i meni
nema problema, stavit cu je tu na topic
Rinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2004., 05:15   #20
http://www.northpole.com/

Julemanden / Santa Claus
Box 1615
3900 Nuuk
Grønland
Denmark



Santa Claus
North Pole, H0H 0H0
CANADA.

Père Noël
Pôle Nord,H0H 0H0.
CANADA.
__________________
Oh, if all the little raindrops were lemondrops and lollipops, oh, what a rain that would be!
Standing outside, with my mouth open wide Singing La la la la, la la la, la la la, la la la
Issa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:22.