Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2007., 13:35   #61
Evo par linkova sa igračkama.Za ideje.

Shelcore

Hasbro

Fisher-Price

......
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 13:38   #62
A sta kupiti bebi od godinu koja ima sve igracke od seke. (konjo,bicikl,didakticke igracke...) a i rođendan mu je dva dana poslije božića
Zdenka1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 13:53   #63
Marinka je to dobro reklata kupiti bebi osim mobitela!!!E sad mi bili kod pedice i ovaj moj oce bjezat i ona mu dala djeciji mob i ovaj ko hipnotiziran nemrda,mozes mu sta oces!Di ima kupit taj mob djeciji sto svira i svjetli?Mozda onda ostavi moj na miru!?E Marinka i daljinski im mozemo kupit!Moj uzme daljinski i uperi u tv i stisce po njemu
Esni is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 13:56   #64
Marinka, probaj one najveće Lego-kocke ili drvene-ekološke (imaš ih u Profile Megastoreu).

Mi smo već kupili sve blagdanske poklone, a moja dječica još uvijek žive u bajci i vjeruju da će im to sve donijeti Djed Mraz.
mala_babaroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 14:26   #65
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
meni su super Mekani zvrkavci...baš su mekane igračke a kad ih stisneš glasaju se....nekih 49 kn u Tommyu..
Samo da se pohvalimo da su decki( dvojica ) dobili na nagradnoj igri te Mekane Zvekane, ali velike za 150 kn, Svrlju Zvrlju ( neki pauk na baterije koji crta ) i puno slatkisa. Svaki poklon je u vrijednosti 550 kn.
__________________
mama po zanimanju
Ani4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 14:31   #66
vesnić, ima tih mobitela u turbo limaču, ja sam ga kupila i to mu je najdraža igračka
chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 15:05   #67
Mobiteli u TL su ti po 79 kn.

Ja sam svojoj kupila u Toysu u Grazu, oni mi imaju bolje igračke za skroz male klince. Od njih ima i mali klavir sa životinjicama koje skakuću, pa neku kutiju sa vratima, životinjama i gumbićima što svira, pa gusjenicu koja svira, pa neki kao mali usisavač koji isto svira. Marka tih igračaka koje tamo uzimam je Bruin.
Tijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 15:07   #68
Evo i link: http://www.toysrus.at/index.php?mapi...b6e051b0807d85
Tijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 15:39   #69
Quote:
Ani4 kaže: Pogledaj post
Jeste vec poceli gledati i kupovati poklone za Bozic? Moji decki vec imaju cijelu listu zelja, pa sam pocela polako gledati gdje to ima sve za kupiti. Fala Bogu, izabrali su sve poklone preko 200 kn... Morat ce Djed Bozicjak malo reducirati popis. Posebni mi je gust ponovo gledati poklone za bebace!
Za sada sam im kupila samo za Sv. Nikolu.
ja isto već razmišljam šta da kupim za bebicu, nemam još ideje jer ipak je još mala za neke velike igraške, možda više nešto simbolično...
jel ti već imaš ideju za svoju curu
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 16:24   #70
zdenka, sad nije bitno al kad bude veci - imam frendicu rodjenu isto tako, i bila je jako tuzna sto su njeni roditelji kupovali jedan poklon za njen rodjendan i za djeda mraza. tak da uvijek kupi dva
znam da ces bankrotirat kad bude veci, i ja cu - moj je 15. 12.

za ovu godinu cu mu kupit nesto simbolicno, da mu stavim u kutiju s uspomenama. igracke koje njega zanimaju su kablovi, prazne boce od kole i tako to.
za sv. nikolu ce dobit onog medu iz dm-a sto svira slafen, kindlajn slafen. i sibu ovkorz
za rodjendan cu mu uzet velike legosice ili jos kocaka sto sam mu mali paket kupila, zove se mega bloks (bas tako se pise) u ducanu one2play. skuzio je da moze dvije kocke skupa spojit i rastavit pa je to zabava od 10 minuta, kad mu se da
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 17:13   #71
Quote:
blond lady kaže: Pogledaj post
ja isto već razmišljam šta da kupim za bebicu, nemam još ideje jer ipak je još mala za neke velike igraške, možda više nešto simbolično...
jel ti već imaš ideju za svoju curu
Za Nikolu sa joj uzela u O2P nekakvog sarenog plisanca koji se smije ko lud. Pokazala sam joj ga u Konzumu i smijala mu se.
Za Bozic ce dobiti puzzle za pod, makanu plisastu lopticu sto zvecka i nekakvog zec stapo sebi ima puno plasticnih ringova za grickanje. A ako bude dobra, mozda dobije i nesto za kadu!
__________________
mama po zanimanju
Ani4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 17:13   #72
sta sam se samo ja zaletila ko guska i jer kod nas pod borom ce bit gore spomenuta jaja, kosuljica, nove trapke.....necu ni rec da sam u TL markerom jedno vece zaokruzivala sta nam sve "treba"
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 19:04   #73
Quote:
MarinkaD kaže: Pogledaj post
Ovo mi je provala!


Ja mom još nisam ništa kupila.

Šta kupiti bebaču od 10mjeseci kojeg ništa ne zanima duže od pet minuta?Osim mobitela.Možda Nokiu?

Nećakinje će za Sv.Nikolu dobiti slatkiše,a za BOžić ću valjda dobiti koju ideju u trgovačkom centru.

Ali stvarno,ajmo ideje-šta kupiti djetetu mlađem od godinu dana?(bit će 11mjeseci za Božić).

Osim guralice,gajbe,konjića za ljujanje,biciklića za male(sve to ima )...
I ja sam imala taj problem prije dvije god.,naime mala mi je tada imala 11 mj...na kraju sam joj kupila neku loptu koja ima 6 dugmića sa svake strane i nacrtan je jedan instrument ( violina, oboa, klavir, flauta, ???, ???) i kad pretisne neki instrument počne muzika,kad se pretisne drugi instrument on se pridružuje prvom i tako do cijelog orkestra...muzika je klasična...obožavala je tu loptu, a obožava je i dan danas...to je jedna od onih igračaka za koje vam je drago da ste je kupili, ako je nađite-kupite ju!!!
__________________
Curica ili dečko??? Pitanje je sad!
good girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 19:47   #74
nemam uopće ideju što da joj kupim... od njenog starog sam naručila mali stolić i stolice za čajanku kad joj dođe društvance
igračke nema šanse da joj kupujem, uopće ih ne gleda. napravi nered i onda zaboravi da igračke postoje... možda da joj uzmem nešto za crtanje ili tako nešto...
__________________
i'm so cool i shit icecubes.
MissLestrange is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 20:37   #75
mi kupili Niki za Niku baby gym/vrtić-onaj Winnie Poo iz TL
al ja nestrpljiva već montirala i dala mu da se igra
tak da će morat još neka sitnica past 6-og
maja m is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 21:12   #76
magicna, sto ja znam... nekak po aninom (mislim na ani4) primjeru mislim da cu imat jos dosta vremena za bankrot - kad mali pocne sam birat igracke

ovak mi je bez veze... dobio jednu super-fensi-smensi igracku sto se vrti i urlice, majkemi glasna je k'o usisavac, a on se nje boji.
onak sve obilazi oko nje i takne k'o vrucu pec, pa bris nazad
a kosta 300 kn, ma ubila bih se da sam je sama kupila.
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 22:19   #77
pa ko te tjera da kupujes tako skupe igracke. ja mislm nakupovat puno malih i jeftinijih stvari i svaku motat posebno jer ce junacku i tako bit zanimljiv samo suskavi papir

e da pod zadnje sam mu kupila slovaricu (da samo se vi smijte, ali moje dijete obozava dzepice i kad nesto moze izvlacit, a meni to prvo palo napamet)
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 22:25   #78
sv. nikola će donijeti dvije patke iz DM-a za kadu, a što će djedica donijeti to još ne znamo
inače našem tati je roćkas 18.12 i kaže da ima traume iz djetinjstva...uvijek je dobijao jedan poklon koji je bio i za roćkas i za božić
a mi imamo osim nikole i djedice i sv. lucu koja se štuje u dalmaciji...tako da će nam i ona kod bake i djeda nešto ostaviti
"kaya" is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 22:34   #79
Ja nisam mogla odolit i kupiti mu igracku koju sam ja obozavala kao mala: roly poly
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 22:35   #80
Quote:
Tijana kaže: Pogledaj post
Mobiteli u TL su ti po 79 kn.

Ja sam svojoj kupila u Toysu u Grazu, oni mi imaju bolje igračke za skroz male klince. Od njih ima i mali klavir sa životinjicama koje skakuću, pa neku kutiju sa vratima, životinjama i gumbićima što svira, pa gusjenicu koja svira, pa neki kao mali usisavač koji isto svira. Marka tih igračaka koje tamo uzimam je Bruin.
Ja prekjuce bila u TL-u u Sibeniku i pitam onu neljubaznu tetu imal mobitela i ona meni ljutito otklimala glavom da nema!?A tako bi ga htjela kupit malcu!
Esni is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:21.