Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Pogledaj rezultate ankete: Najbolja turska serija emitirana u Lijepoj našoj?
Tisuću i jedna noć 14 6.45%
Izgubljena čast 32 14.75%
Ezel 45 20.74%
Sulejman Veličanstveni 13 5.99%
Ljubav i kazna 14 6.45%
Strasti Orijenta 58 26.73%
Asi 76 35.02%
Gumuš 2 0.92%
Kad lišće pada 12 5.53%
Polja nade 1 0.46%
Kako vrijeme prolazi 10 4.61%
Anketa s višestrukim izborom Glasovatelji: 217. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2012., 15:02   #41
ima vas Aškovaca više na forumu očito

ok je Ašk ali nekak hmmmmm Ezel je miljama gore Ašk mi je ko sapunica a Ezel je triler-drama-krimić-misterij u jednom
x files agent is offline  
Old 17.11.2012., 15:07   #42
Ne bih rekla da je Aski memnu sapunica. Ma dobro, ne vrijedi raspravljati. Sto ljudi sto ćudi.

Ovi podaci pokazuju da je Ašk na 3. mjestu po gledanosti

Quote:
mrvica 1234 kaže: Pogledaj post
10 najgledanijih ili najzapaženijih serija:

1. Asmali Konak 2002-2004 (54 epizode) ATV
2. Avrupa Yakasi 2004-2009 (190 epizoda) Plato film ATV
3. Ask-i Memnu 2008-2010 (79 epizoda) Ay yapim Kanal D
4. Yaprak Dokumu 2005-2010 (174 epizode) Ay yapim Kanal D
5. Ezel 2009-2011 (71 epizoda) Ay yapim ATV
6. Oyle Bir gecer Zaman 2010- (traje) D-Production Kanal D
7. Bir Istnbul Masali 2003 -2005 TMC ATV
8. Cemberimde Gul Oya 2004-2005 (40 epizoda) Avsar film Kanal D
9. Mutesem Yuzyil 2011 (traje) TIMS 2011 Star tv
Show tv 2012
10. Kurtar Vadisi 2003 (traje) Pana film ATV danas
-počelo na show tv, pa Kanal D
__________________
Live fast. Die young. Be wild. Have fun.
luisana is offline  
Old 17.11.2012., 15:12   #43
Quote:
luisana kaže: Pogledaj post
Ne bih rekla da je Aski memnu sapunica. Ma dobro, ne vrijedi raspravljati. Sto ljudi sto ćudi.
kažem dobra je serija meni je na drugom mjestu poslje Ezela, jedino sam to mogla pogledat poslje ezela od Turskih,ne kažem ja niš protiv serije jer glavni par ima ok kemiju i ljubavna priča je malo drugačija šta je dobro ali eto nekako mi je ipak ezel previše inteligentno napisan serija da mi nemre bit u rangu sa ovim drugima ali eto kak kažeš sto ljudi sto čudi
x files agent is offline  
Old 18.11.2012., 01:07   #44
Ezel.

Nemam ništa protiv Strasti orijenta ali s Ezelom nema nikakve dodirne točke.
Serija gotovo da je snimana samo u onoj vili na Sariyeru....radnja isključivo ljubavna + obiteljski odnosi....naravno....bilo je tu kemije...strasti...emocija ali Ezel...jedan i zasigurno neponovljiv......
....za mene....ne popujem nikome....ovo se odnosi na mene....da ne bi bilo zabune....
kmf55 is offline  
Old 18.11.2012., 02:18   #45
Ask-i memnu definitivno. Nakon nje nijedna druga serija ne vredi gledati.

Sent from my HTC Desire C using Tapatalk 2
__________________
ja plovim daleko i sjećanjima rušim neki tuđi dom a ni'ko ne zna koliko sam voljela i kolika sam mora tuge popila u ovom vremenu bez nas
Ninochka_mk is offline  
Old 18.11.2012., 11:06   #46
Izgubljena čast i Strasti orijenta
__________________
B & B
charlyse is offline  
Old 18.11.2012., 11:14   #47
Quote:
kmf55 kaže: Pogledaj post
Ezel.

Nemam ništa protiv Strasti orijenta ali s Ezelom nema nikakve dodirne točke.
Serija gotovo da je snimana samo u onoj vili na Sariyeru....radnja isključivo ljubavna + obiteljski odnosi....naravno....bilo je tu kemije...strasti...emocija ali Ezel...jedan i zasigurno neponovljiv......
....za mene....ne popujem nikome....ovo se odnosi na mene....da ne bi bilo zabune....
Ja nisam gledala ezela, ali moja mama ju je pobozno pratila tako da te razumem. Ask je za one koje vole romansu, a Ezel koja je inspirisana knjigom Grof Monte Kristo je za one koje hoce teze teme

Sent from my HTC Desire C using Tapatalk 2
__________________
ja plovim daleko i sjećanjima rušim neki tuđi dom a ni'ko ne zna koliko sam voljela i kolika sam mora tuge popila u ovom vremenu bez nas
Ninochka_mk is offline  
Old 18.11.2012., 11:34   #48
Ne znam zašto na ovoj anketi nema svih turskih serija koje su bile kod nas.
Nema npr.Suze Bospora,nema serije Sjene prošlosti,ni Kismeta,dobro Kismeta možda nema zato što nije bio u cijelosti.

Inače,meni su najbolje Asi,zbog njihove priče,Asi i Demira,1001 noć valjda zato što je bila prva,uostalom da mi se ta nije svidjela,vjerojatno ne bi poslije nastavila s gledanjem turskih serija.
A najbolja je po meni Sulejman.Toliko intrigi,ni zakulisnih igara nije bilo još u ni jednoj seriji,bar je ja nisam gledala.
leona23 is offline  
Old 18.11.2012., 13:21   #49
Quote:
Ninochka_mk kaže: Pogledaj post
Ja nisam gledala ezela, ali moja mama ju je pobozno pratila tako da te razumem.
Nisam ni ja, pa ga ne mogu usporediti s Ask, ali pokušala sam gledati i nije išlo, a glavna glumica Cansu Dere mi se uopće ne sviđa i ne vidim tu njenu silnu ljepotu o kojoj neki trube Može se sakriti pred Fahriye Evcen iz Kad lišće pada.

Isto tako sam pokušala gledati 1001 noć kad je išla, jer su mi rekli da gledam jer da je dobro, ali nije išlo, nisam ni jednu epizodu uspjela pogledati. Ona što glumi Šeherezadu mi je bila k'o transić, pa mi je bilo nepodnošljivo gledati, a scenarij glavnim dijelom maznut iz Redfordove Nemoralne ponude, ne mogu vjerovati kako su ljudi to popušili.

Sjećam se kako su Strasti orijenta kad su kretale na Novoj paralelno s 1001 noć na RTL-u brzo skinute s programa, jer nisu u valjda 2 epizode postigle toliku gledanost pa su prebačene na Domu i kako mi se odmah svidjela serija od prve epizode i da sam mislila kome može 1001 noć biti bolja Na sreću, nakon nekog vremena, narod je prepoznao kvalitetu i Strasti su ponovno krenule na Novoj

Zadnje uređivanje Gošća : 18.11.2012. at 13:32.
Gošća is offline  
Old 18.11.2012., 15:57   #50
Ezel
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Old 18.11.2012., 16:42   #51
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Nisam ni ja, pa ga ne mogu usporediti s Ask, ali pokušala sam gledati i nije išlo, a glavna glumica Cansu Dere mi se uopće ne sviđa i ne vidim tu njenu silnu ljepotu o kojoj neki trube Može se sakriti pred Fahriye Evcen iz Kad lišće pada.

Isto tako sam pokušala gledati 1001 noć kad je išla, jer su mi rekli da gledam jer da je dobro, ali nije išlo, nisam ni jednu epizodu uspjela pogledati. Ona što glumi Šeherezadu mi je bila k'o transić, pa mi je bilo nepodnošljivo gledati, a scenarij glavnim dijelom maznut iz Redfordove Nemoralne ponude, ne mogu vjerovati kako su ljudi to popušili.

Sjećam se kako su Strasti orijenta kad su kretale na Novoj paralelno s 1001 noć na RTL-u brzo skinute s programa, jer nisu u valjda 2 epizode postigle toliku gledanost pa su prebačene na Domu i kako mi se odmah svidjela serija od prve epizode i da sam mislila kome može 1001 noć biti bolja Na sreću, nakon nekog vremena, narod je prepoznao kvalitetu i Strasti su ponovno krenule na Novoj
Ni ja nisam podnosila 1001 noc. Kad se setim one rolke, majko moja povraca mi se. A prica da ne pocinjem... Za Cansu se slazem. Ko bez duse je a Fahriye mi je mladja Monica Beluci.

Sent from my HTC Desire C using Tapatalk 2
__________________
ja plovim daleko i sjećanjima rušim neki tuđi dom a ni'ko ne zna koliko sam voljela i kolika sam mora tuge popila u ovom vremenu bez nas
Ninochka_mk is offline  
Old 18.11.2012., 17:14   #52
Meni je nekako Sulejman Veličanstveni najbolja turska serija.
Takođe sam gledao Ezela i nije loše.
dennomon is offline  
Old 18.11.2012., 17:22   #53
1.polja nade
2.gumuš
__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Old 18.11.2012., 22:47   #54
Meni je Gumus najdosadnija serija koju sam ikad gledala na pola sam prekinula ...

Steta sto se ne moze glasati za vise serija... uz Ezela bi sigurno bila i Asi I Kradljivac srca koji kod nas nije prikazivan....
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Old 19.11.2012., 12:19   #55
Oho, napeto je, napeto..Asi prešla Ezela..Strasti još uvijek prve, ali samo 6 glasova ispred Asi..
Gošća is offline  
Old 19.11.2012., 12:21   #56
Quote:
lukaXXkralj kaže: Pogledaj post
nijedna.....sve su te sapunjare isti qrac drugo pakovanje! FUJ TO
Jesi li gledao koju? Turske serije nisu sapunice, to su dramske serije s kvalitetom. Zapravo su na krivom topicu..
Gošća is offline  
Old 19.11.2012., 12:21   #57
nijedna.....sve su te sapunjare isti qrac drugo pakovanje! FUJ TO
lukaXXkralj is offline  
Old 19.11.2012., 12:53   #58
Wink pozdrav svima

evo spisak i mojih najboljih serija

ezel-zbog toga sto serija ima dve strane jedna je ljubav-toliko jaka da traje godinama i da stvarno pobedjuje sve,a druga strana je kriminalistickog duha-planovi,igre i prezivljavanje.....skroz neobicno za jednu tursku seriju i da dodam serija je trebala da se zove Ezel i Eysan

kuzey guney-ali vise KUZEY,takodje mi se puno svidja,posebno zbog glumca,koji je cok cok sladak i zgodan,ali naravno i zbog teme koju ova serija nosi

zabranjeno voce-bihter i behlulzapalili su mi tva takodje jedna prica koja se razlikuje od drugih

sulejman velicanstveni-isto ima posebno mesto

moze se tu dodati i Izgubljena cast i 1001 noc

mislim da je to to
__________________
"Ko ne nauči šta je bol, u ži­­vo­­tu neće spoznati ni sreću".
llovecansu is offline  
Old 19.11.2012., 14:38   #59
Quote:
Eysan kaže: Pogledaj post
Meni je Gumus najdosadnija serija koju sam ikad gledala na pola sam prekinula ...

Steta sto se ne moze glasati za vise serija... uz Ezela bi sigurno bila i Asi I Kradljivac srca koji kod nas nije prikazivan....


Jedna napomena: u ovoj anketi se može glasati za više serija.
Oprostite što to već nije bilo istaknuto.

Zadnje uređivanje Bhea : 20.11.2012. at 18:24. Reason: b
Civetta is offline  
Old 19.11.2012., 14:45   #60
Ja ne mogu glasati vise puta
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:06.