Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2006., 23:15   #1
Citroen Xantia

Uskoro ću se vjerojatno baciti na kupovinu auta. Jedan od onih koji su mi zanimljivi je i Citroen Xantia.

Vidim da su cijene po oglasnicima relativno niske. Nije da me zato zanima, nego mi se generalno auto jako sviđa.

Zanimaju me vaša iskustva. Koje su loše a koje dobre godine proizvodnje? Koje su kritične točke ovog auta? Ima li možda kakvih problema s hidrauličkim ovjesom? Kakva je generalna pouzdanost auta i koje motore preporučate. Dakle, općeniti dojam onih koji su vozili auto, posjedovali ga i o kakvim iskustvima slušaju od poznanika?


Hvala unaprijed!


Pozdraf...
__________________
...nisi pijan ako bez držanja možeš ležati na podu...
Gianluca Vialli is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2006., 23:39   #2
Pogledaj ovo
http://www.euroncap.com/content/safe...p?id1=3&id2=16
U svakom slučaju nije ugodno za vidjet što ostane od tog auta, a u istoj situaciji bi iz novijih gradskih auta izašao bez ogrebotine!
 
Odgovori s citatom
Old 16.11.2006., 23:45   #3
Jebote, ovo je fakat u kurcu!

Nije baš lijepo vidjeti ovo!

Ali, ajde, uzmimo u obzir da se jednom mora umrijeti i pretpostavimo da ću idalje nastaviti s praksom nesudaranja!
__________________
...nisi pijan ako bez držanja možeš ležati na podu...
Gianluca Vialli is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 11:19   #4
Quote:
fangs kaže:
Pogledaj ovo
http://www.euroncap.com/content/safe...p?id1=3&id2=16
U svakom slučaju nije ugodno za vidjet što ostane od tog auta, a u istoj situaciji bi iz novijih gradskih auta izašao bez ogrebotine!
Pogledaj ti ovo!

http://www.euroncap.com/content/safe...p?id1=3&id2=15
BMW 3 1997 isti k. ko xantia

Uzrt onu sport sa 190 ks 3.0 v6, ništa ispod
raff34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 16:57   #5
Quote:
raff34 kaže:
Pogledaj ti ovo!

http://www.euroncap.com/content/safe...p?id1=3&id2=15
BMW 3 1997 isti k. ko xantia

Uzrt onu sport sa 190 ks 3.0 v6, ništa ispod
tomicaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 12:27   #6
Quote:
fangs kaže: Pogledaj post
Pogledaj ovo
http://www.euroncap.com/content/safe...p?id1=3&id2=16
U svakom slučaju nije ugodno za vidjet što ostane od tog auta, a u istoj situaciji bi iz novijih gradskih auta izašao bez ogrebotine!
reko biš da je auto čvrst, kad ono
ryder on the storm is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 00:31   #7
Quote:
Gianluca Vialli kaže:
Uskoro ću se vjerojatno baciti na kupovinu auta. Jedan od onih koji su mi zanimljivi je i Citroen Xantia.

Vidim da su cijene po oglasnicima relativno niske. Nije da me zato zanima, nego mi se generalno auto jako sviđa.

Zanimaju me vaša iskustva. Koje su loše a koje dobre godine proizvodnje? Koje su kritične točke ovog auta? Ima li možda kakvih problema s hidrauličkim ovjesom? Kakva je generalna pouzdanost auta i koje motore preporučate. Dakle, općeniti dojam onih koji su vozili auto, posjedovali ga i o kakvim iskustvima slušaju od poznanika?


Hvala unaprijed!


Pozdraf...
Ne preporučam ti Xsantiju, i to zbog hidrauličkog ovjesa... Sklon je kvarenju, kad je u kvaru, ne možeš podići auto, dakle ni voziti ga, a cijene popravka hidraulike su urnebesne... Što misliš, zašto su im cijene tako niske?
Galileo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 01:53   #8
Kupi radije XM-a mladjeg neusporedivo bolji auto...
Imam xant 2.1TD karavan 98' a imao sam XM isti motor i stari ima XM-a feeling u voznji je bolji makar su stariji auti koje sam vozio, a XM ima 4 zvijezdice na crashu...
Kaj se kvarova tice ako ga popravljas na pravim mjestima to je kikiriki lova ovo za hidro-ovijes nije istina osim ako se povlacis kod ovlastenih pa ni onda...
Moj xant nema nikakvih problema sa time a xm je bio stariji i problem je bio u nekim od gumenih LHM crijeva koje su lagano popucala pa je ulje znalo curit (low pressure/ povrat) to sam uvijek sredio unutar 5 min sam tako da sam ih skratio i ponovo nataknuo (kod prednjeg kotaca) drzi dok ne nabavis novo pa i dulje...
Inace zahvalna kupovina imo, za 3 godine eksploatacije izgubio sam samo 500 eura na vrijednosti auta a na popravke sam vise stresao za moj bicikl nego na xm-a...
z
ZEGA is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 02:54   #9
Imali smo Xantiu,dobar,siguran auto,ali užasno skup za održavanje.Dijelovi su užasno skupi,osobito ako ti rikne hidraulika.E i kad ga upališ moraš čekat da se digne.Ugl.drago mi je da ga više nema.By the way ako netko treba dijelove za njega nek se javi.
sanja 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 10:32   #10
Quote:
ZEGA kaže:
Kupi radije XM-a mladjeg neusporedivo bolji auto...
Imam xant 2.1TD karavan 98' a imao sam XM isti motor i stari ima XM-a feeling u voznji je bolji makar su stariji auti koje sam vozio, a XM ima 4 zvijezdice na crashu...
Kaj se kvarova tice ako ga popravljas na pravim mjestima to je kikiriki lova ovo za hidro-ovijes nije istina osim ako se povlacis kod ovlastenih pa ni onda...
Moj xant nema nikakvih problema sa time a xm je bio stariji i problem je bio u nekim od gumenih LHM crijeva koje su lagano popucala pa je ulje znalo curit (low pressure/ povrat) to sam uvijek sredio unutar 5 min sam tako da sam ih skratio i ponovo nataknuo (kod prednjeg kotaca) drzi dok ne nabavis novo pa i dulje...
Inace zahvalna kupovina imo, za 3 godine eksploatacije izgubio sam samo 500 eura na vrijednosti auta a na popravke sam vise stresao za moj bicikl nego na xm-a...
z
Čisto, kad si već toliki stručnjak, informiraj sve nas ovdje koliko dođe centralna kugla hidraulike...
Galileo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 16:32   #11
Quote:
Galileo kaže:
Čisto, kad si već toliki stručnjak, informiraj sve nas ovdje koliko dođe centralna kugla hidraulike...
50-100 eura, ovisno o izvoru nabave (novo, rabljeno/zamjensko i manje)
tomicaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 16:48   #12
Vlasnik sam Xantije od 3/2005. Kad sam kupio auto imao je 77000 km, sada je na 100000. Na proljece sam stavio plin (1.8 16V motor, 2000g). Auto je uvezen iz Italije.

Svakako gledaj modele iza 98 godine. Auto jos ima original diskove, auspuh, nigdje nije hrdjav, unutrasnjost je ko nova (tj. bila bi da ga operem ).
Odlicno ide, prilicno prostran.

Kad sam kupio auto napravljen je veliki servis motora + zamjena kompjutera poluautomatske klime (novi kosta sa zamjenom oko 1500 kuna, ali sam kasnije saznao da se stvar da popraviti zamjenom nekog tranzistora unutra)

Dosadasnji kvarovi:
- desni podizac stakla (500kn rabljeni, montirao sam)
- zamjena 4 kugle (ako neznas kaj je to, to ti je nesto kao amortizer, da neidem u detalje) - stavljene rabljene za 250kn/kom ukljuceno punjenje dusikom - rekao bih da je ovo kvar zbog stajanja auta u autosalonima i mojeg pocetnickog neznanja
- ciscenje kontakata u rucici zmigavaca (napravio sam)
- podmazivanje brave na gepeku (napravio sam)
- ciscenje motorica ler-gasa (napravio sam)
- predihtavanje gumica na jednom zadnjem amortizeru (cca 250 kn)
- pritezanje lajtunga hidraulike (badave, platio covjeku cugu + 200 kuna iscurjelog ulja)

Ja sam zadovoljan kupljenim. Istina je da su dijelovi skupi, ali uz malo truda i za to se nadje rjesenje (zamjenski dijelovi, rabljeni, slovenija, austrija). Hidraulika je ok (dobro sve provjerit prije kupnje), jedino sto moras imati na umu: ako vidis da kaplje, odmah u servis i ne diraj ako neznas kaj radis (kao ja ). Nije skupo, ali imas problema ako kapanje postane curenje. (ne brini, ne desava se svaki dan )

Javi se na PP ako trebas vise Infa.

XM novijeg godista je isto OK, ali mi je ipak bio malo prevelik ....
tomicaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 17:51   #13
Quote:
tomicaX kaže:
Vlasnik sam Xantije od 3/2005. Kad sam kupio auto imao je 77000 km, sada je na 100000. Na proljece sam stavio plin (1.8 16V motor, 2000g). Auto je uvezen iz Italije.

Svakako gledaj modele iza 98 godine. Auto jos ima original diskove, auspuh, nigdje nije hrdjav, unutrasnjost je ko nova (tj. bila bi da ga operem ).
Odlicno ide, prilicno prostran.

Kad sam kupio auto napravljen je veliki servis motora + zamjena kompjutera poluautomatske klime (novi kosta sa zamjenom oko 1500 kuna, ali sam kasnije saznao da se stvar da popraviti zamjenom nekog tranzistora unutra)

Dosadasnji kvarovi:
- desni podizac stakla (500kn rabljeni, montirao sam)
- zamjena 4 kugle (ako neznas kaj je to, to ti je nesto kao amortizer, da neidem u detalje) - stavljene rabljene za 250kn/kom ukljuceno punjenje dusikom - rekao bih da je ovo kvar zbog stajanja auta u autosalonima i mojeg pocetnickog neznanja
- ciscenje kontakata u rucici zmigavaca (napravio sam)
- podmazivanje brave na gepeku (napravio sam)
- ciscenje motorica ler-gasa (napravio sam)
- predihtavanje gumica na jednom zadnjem amortizeru (cca 250 kn)
- pritezanje lajtunga hidraulike (badave, platio covjeku cugu + 200 kuna iscurjelog ulja)

Ja sam zadovoljan kupljenim. Istina je da su dijelovi skupi, ali uz malo truda i za to se nadje rjesenje (zamjenski dijelovi, rabljeni, slovenija, austrija). Hidraulika je ok (dobro sve provjerit prije kupnje), jedino sto moras imati na umu: ako vidis da kaplje, odmah u servis i ne diraj ako neznas kaj radis (kao ja ). Nije skupo, ali imas problema ako kapanje postane curenje. (ne brini, ne desava se svaki dan )

Javi se na PP ako trebas vise Infa.

XM novijeg godista je isto OK, ali mi je ipak bio malo prevelik ....
Pročitaj prethodni tekst, reci nam što si prije toga vozio, pa nam objasni kako to da si zadovoljan s tim autom...
Toliko popravaka nije moj stari napravio u 17 godina eksploatacije Golfa dvice...
Galileo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 17:49   #14
Quote:
tomicaX kaže:
50-100 eura, ovisno o izvoru nabave (novo, rabljeno/zamjensko i manje)
Rabljenu centralnu kuglu hidraulike bi ti stavio na auto???
Galileo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2006., 00:27   #15
Quote:
Galileo kaže:
Rabljenu centralnu kuglu hidraulike bi ti stavio na auto???
da
tomicaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 22:03   #16
Quote:
tomicaX kaže: Pogledaj post
50-100 eura, ovisno o izvoru nabave (novo, rabljeno/zamjensko i manje)
200 kn sa akumulatorom, ako misliš na tu centralnu, preko oglasa. Ustvari trebao sam akumulator, a kugla je bila gratis
zlatkodd is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 22:08   #17
punjenje kugli

Ako netko treba napuniti kugle za bilo koje citroenovo vozilo, znam čovjeka u Čakovcu koji to odradi ko od šale i za male novce... Govorim iz iskustva, ako trebate broj telefona, zatražite porukom ili na mail... Inače vozim Xantiu 1,9TD 6 godina. Da me nekad zna iznervirati, istina je, ali generalno, auto mi se jako dopada i nebih ga mijenjao nizašto... Pozdrav svim citroenašima...
zlatkodd is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2006., 01:26   #18
Quote:
Galileo kaže:
Čisto, kad si već toliki stručnjak, informiraj sve nas ovdje koliko dođe centralna kugla hidraulike...
Ja sam je placao 100kn sa zamjenom iako moze i jeftinije...
Ako mislis na regulator, ukoliko ispod auta nisi imao velik fleku netko te zeznuo na njega se sarafi akumulator kugla pa ti to neznalici moze prodati pod akumlator kugla, iako sam ja nabavio akumulator kuglu sa regulatorom tlaka za 150kn, a FDV tj razdjelnik toka koji se koristio do 94 u XM SI jer je hidraulicna pumpa nerazdjeljena to sam placao 200kn covjeku koji mi je dio dofurao u ZG iz okolice (sa dostavom)!!...
Ovaj u sesvetama sa grobljem je skuplji ali ne drasticno....
z
ZEGA is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 16:53   #19
pitao si za iskustva poznanika:

ekipa koju znam da ima Xantije je zadovoljna. uglavnom voze aute iza 98 godine, pretezno benzince 1.8. Motor odlican, 1.6 nemoj uzimat, sve snaznije je ok (ali nemoj ocekivat stedljivost po gradu)
tomicaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 22:51   #20
Moj stari drzi parkiranog BX-a u drugoj kucu koja se sređuje. To jest to mu je auto koji je kupio 1985 a da znate nece ga prodat pa da ga mucis. Kupio je C5 kao novi ali BX je cijelog do GOLA rastavio i sad opet sastavio. Auto je presao oko 360 000 km i ide jos uvijek izvrsno. Motor je 1.9 TRS 105konja benz. ( BX 19 1.9 105 ) Auto sad ide stvarno fino, svaka pohvalam BX-u.
A samo za informaciju -> BX-a je dizajniro lik koji dizjanira Lamburginijeve aute...sad sam malo skrenuo sa teme. Htio sam rec da je Xantia kvalitetan auto a i vozio sam ga i bome fino poteze!

A i to je djelomicno utjecalo na mene da se zanimam za BXa u drugoj temi.
Mister SEXY lover is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:55.