Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2008., 01:18   #181
tekući lateks

zanima me ima li ga u zagrebu gdje za kupiti?

a da nije lumos trgovina, jer ga tamo više nema. neki konkretni hobby art shopovi?
ili, osim tekućeg latexa, neki drugi preparat (npr nosewax) za izradu ožiljaka?


help, pls, halloween se bliži!!!
__________________
Don't go looking for snakes ~ You might find them!
Rhea Reverie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 13:20   #182
Quote:
lumbo13 kaže: Pogledaj post
Ne znam da li ova tema spada pod ovaj podforum...
Uglavnom zanima me gdje u Zagrebu ima za kupiti umjetne brkove...treba mojoj ekipi i meni za jednu planiranu zafrkanciju. Pronašao sam jednu vlasuljaru, međutim tamo se može naručiti izrada umjetnog brka i to po cifri od nekih 100eura...to me pak ne zanima, mene zanima nešto običnije, jeftinije, tipa neki brčići za maškare, karnevale...
zna li tko da li ima neki shopu zg-u gdje se to može kupiti??
ako si spretan možeš kupiti kanekalon (http://www.socap.hr/shop/hr/proizvod/kan) i od te sintetičke kose sam napraviti brkove. zaljepiš ih na facu ili uz pomoć ljepila za trepavice (ima u dm-u ili bilo kakvim parfumerijama) ili s tekućim latexom (http://www.juricek.hr/)
kanekalona nažalost nema za kupiti u manjim količinama, koliko ja znam
__________________
Don't go looking for snakes ~ You might find them!
Rhea Reverie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 18:45   #183
Quote:
addicted to m kaže: Pogledaj post
zanima me gdje se mogu nabaviti,tj.kupiti Wash proizvodi?
Čini mi se da sam ih vidjela u Kozma.
Patkica_ST is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 00:30   #184
urban decay

Zna li itko gdje se u Hrvatskoj mogu kupiti proizvodi Urban Decay?
bananka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 18:54   #185
jooj zna li netko gdje josh ima onih malih bons bons maliza? bial u par DMova i ne mogu nachi
amiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 07:43   #186
Vidjela sam te Bonbonse u dućanu(Split) jučer. Sitila sam se tebe i tila ti kupit, ali nije bilo plavog sa rozim čepom.
Patkica_ST is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2008., 09:28   #187
zeleni čaj

Surfanjem po netu naišla sam na mnoge navodne blagodati zelenog čaja i to posebno za problematičnu kožu, no većinom se naglašava da treba piti zeleni čaj iz kojeg je izbačen kofein? Jer kofein negativno djeluje na kožu
Ne znam gdje se može nabaviti takva vrsta čaja, ima li toga kod nas
so ... svi savjeti dobrodošli
shantife is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2008., 12:08   #188
Zasto kofein negativno djeluje na kozu? Djeluje blago diuretski, ali u zelenom caju ga nema puno. U bijelom ga ima jos manje.

Cini se da ni Cajoteka ni Kuca zelenog caja nemaju dekofeinizirani zeleni caj. Imali su ga u Tei Coffee & Tea House-u, ali mislim da ga vise nemaju.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2008., 21:40   #189
gdje kupiti masku od gline za kosu ?
fashion guru is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2008., 21:14   #190
gdje bi se mogao naci jeftiniji kanebo i to konretno fluid finish? skrta sam dat 400kn u sephori
__________________
Samo se ljudozder moze iskreno radovati svakom covjeku
sowuljaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2008., 22:48   #191
strpljivo čekat na on line prodaji ili juriš na eBay, mislim da ti nema druge
__________________
...pored tebe, svaki će refren pasti u vodu...
mala cHrna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2008., 00:52   #192
HELP! ZNA LI NETKO GDJE MOGU NAĆI REMY LATOUR CIGAR EDT SPRAY ZA MUŠKARCE?
UNAPRIJED ZAHVALNA
azra_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2008., 12:08   #193
Cetaphil

Da li netko zna gdje ima za kupiti proizvoda za njegu liva marke Cetaphil?
Cula sam da su odlicni!
petra81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2008., 01:25   #194
Kod mene u Kanadi je njihovo sretstvo za pranje lica jedno od najprodavanijih i cure se kunu da je jeftino savrsenstvo , al im je pakiranje tako bolnicko i meni neprivlacno da ga ja nikad nisam probala.
Nisam sigurna da li ima u Zg.
__________________
God gives you what you need in life, not what you want.
zg81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2008., 13:22   #195
Potraga za dozom za parfem

Imam doma bocu parfema bez pumpice i sad mene žarko zanima gdje kupiti bočicu s pumpicom (praznu) u Zagrebu. Obična bočica, ne mora biti ukrasna ni nakinđurena, samo da je s pumpicom i bez ikakvog mirisa unutra. Pitala sam u nami na onom Nicole štandu može li mi prodati samo bočicu, ne može. Slutim da je ista situacija u Refanu i sl. Cure, pomozite. Obišla sam hrpu dućana i samo su me gledali kao da sam pala s Marsa i hvata me očaj. Ja to moram imati pod hitno.
majam25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2008., 14:52   #196
Quote:
majam25 kaže: Pogledaj post
Imam doma bocu parfema bez pumpice i sad mene žarko zanima gdje kupiti bočicu s pumpicom (praznu) u Zagrebu. Obična bočica, ne mora biti ukrasna ni nakinđurena, samo da je s pumpicom i bez ikakvog mirisa unutra. Pitala sam u nami na onom Nicole štandu može li mi prodati samo bočicu, ne može. Slutim da je ista situacija u Refanu i sl. Cure, pomozite. Obišla sam hrpu dućana i samo su me gledali kao da sam pala s Marsa i hvata me očaj. Ja to moram imati pod hitno.
kupi nicole bočicu sa parfemom, izlij parfem i prokuhaj bočicu
Kya is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2008., 18:26   #197
Quote:
majam25 kaže: Pogledaj post
Imam doma bocu parfema bez pumpice i sad mene žarko zanima gdje kupiti bočicu s pumpicom (praznu) u Zagrebu. Obična bočica, ne mora biti ukrasna ni nakinđurena, samo da je s pumpicom i bez ikakvog mirisa unutra. Pitala sam u nami na onom Nicole štandu može li mi prodati samo bočicu, ne može. Slutim da je ista situacija u Refanu i sl. Cure, pomozite. Obišla sam hrpu dućana i samo su me gledali kao da sam pala s Marsa i hvata me očaj. Ja to moram imati pod hitno.
ne znam kakva je situacija sad ali u refanu se prije mogla kupit prazna bočica s pumpicom i bilo je čak i onih putnih malih slatkih bočica tak da ipak probaj tam pogledat...
ivana manja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2008., 13:27   #198
Hvala na preporuci, bila sam u Refanu i našla sam preslatku bočicu.
majam25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2008., 14:38   #199
Quote:
majam25 kaže: Pogledaj post
Hvala na preporuci, bila sam u Refanu i našla sam preslatku bočicu.
weeee
ej a koliko si je platila i od koliko je ml?
ivana manja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2008., 23:16   #200
Quote:
majam25 kaže: Pogledaj post
Imam doma bocu parfema bez pumpice i sad mene žarko zanima gdje kupiti bočicu s pumpicom (praznu) u Zagrebu. Obična bočica, ne mora biti ukrasna ni nakinđurena, samo da je s pumpicom i bez ikakvog mirisa unutra. Pitala sam u nami na onom Nicole štandu može li mi prodati samo bočicu, ne može. Slutim da je ista situacija u Refanu i sl. Cure, pomozite. Obišla sam hrpu dućana i samo su me gledali kao da sam pala s Marsa i hvata me očaj. Ja to moram imati pod hitno.
vidim da si našla. no ima i u sephori, bar su imali reklamu prije tjedan/dva u gloriji in
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:47.