Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2016., 11:17   #3001
Avelina t
Jedna nježna topla prica,koja odiše stvarnosti i ljepoti ljubavi..
Iz svake riječi izviru tvoji osjećaji,a ja volim kad forumasi pristupe emotivnom stranom zadacnice!
Ti di upravo to ucinila u temi bravo i sve pohvale!
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 11:26   #3002
meni je super zadaćnica plavog safira. je zbrkana i je gramatički kaotična ali mislim da je safir odlično u riječi pretočila svoje stanje i osjećaj. ja sam se naježila čitajući.
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2016., 17:44   #3003
Quote:
Angry Bird kaže: Pogledaj post
meni je super zadaćnica plavog safira. je zbrkana i je gramatički kaotična ali mislim da je safir odlično u riječi pretočila svoje stanje i osjećaj. ja sam se naježila čitajući.
Hvala ti!
Nazalost, gramatika mi je veliki problem,a i ta pomalo kaoticnost..

Opisala sam vecinom dio svoje stvarnosti od 9.3 do 18.4,dok sam bila na liječenju,bol moga supruga,moju bol,zajedničku ustvari i borbu i životnu školu..

Imala sam potrebu sve to stavit "na papir" ..a zaista volim tu temu,valjda školska zaljubljenost jos traje

Eh da mi je u klupe :-)
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 11:01   #3004
Fitcher i Leonida


čestitke na pobjedi!


Kada smislite nove teme, možete javiti.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 13:16   #3005
Posljedni dani mojeg života?

Saznali ste da bolujete od neizlječive bolesti i da imate još pola godine života. Kako bi ste reagirali na to? Biste li pali u depresiju izgubili volju za životom i čekali da dođe ključni trenutak, ili možda otišli na putovanje da u kratko vrijeme koliko vam je ostalo vidite što više svijeta i doživite što više doživljaja, ili biste možda počeli baviti nekim dobrotovornim radom i pokušali da vas na kraju ipak po nečemu dobrome pamte? Da li biste žaljeli za propuštenim prilikama u životu ili stvarima koje nećete imati prilike za ostvariti i doživjeti? Vaš odnos prema ne izbježnoj smrti? Strah, spokoj, bliske ljude koje ostavljate? Stvarno se ima mislim puno toga za napisati. P.S. nadam se da nije depresivna tema jer mi to nije bila namjera.
Fitcher is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 18:04   #3006
Hvala na cestitkama. Prije svega, hvala na glasovima. Varat cu vas i krast kao i sve vlasti do sada.

Sto se tice teme...

Naslov (a on je samo uputstvo) nek bude "Tabu" (po volji ga mozete modificrati ili u potpunosti promijeniti).

Ostavljam vam siroki prostor doticaja s drustvenim tabuima. Nije bitno da li su u igri ljubav, seks, musko-zenski odnosi, odnos pojedinca i mase; drzave, drzava ili nesto deseto.

Zelim da srusite tabue. Zelim da iznesete ono sto biste rekli ali vas lazna "politicka korektnost" tjera na autocenzuru.

Slomite inhibicije i izrazite svoj stav. Budite ljudi!
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2016., 06:23   #3007
Obje teme su mi super
Jednako zanimljive..jedva cekam da ih postave

Čestitke na pobjedi za oboje
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2016., 14:21   #3008
Hvala Safirko.
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2016., 18:58   #3009
Nisam sigurna, ali mislim da smo to već imali.
Provjerit ću kasnije pa javim.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2016., 19:27   #3010
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Nisam sigurna, ali mislim da smo to već imali.
Provjerit ću kasnije pa javim.
Jel to za moj ili od Leonida?

@Plavi safir, hvala na čestitki.
Fitcher is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2016., 23:43   #3011
Tvoja.
Ajde pliz smisli nešto drugo.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2016., 17:58   #3012
Zašto se to baš meni događa?

Murphyjev zakon je jedini zakon kojeg poznajete. Nemate sreće u životu i događaju vam se uglavnom loše stvari. Je li je to vaša krivica ili stvarno nemate sreće u životu? Ispričajte neku priču na koju bi i sam Murphy bio ponosan. Tko zna možda i ne pobjedite.
Fitcher is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 22:25   #3013
ubojita tema, stvarno

beskompromisan anoniman obracun s mrskim drustvenim tabuima....
na pdfu US ....
sokantno....

aj mozete to (valjda) i bolje
Miki-Liki is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2016., 13:26   #3014
Plavi Safir i Kitija, možete li smisliti nove teme?

Hvala.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 05:32   #3015
"Zatvorena vrata"

Bilo je rano ujutro kada su me dočekala čvrsto zatvorena vrata svih mojih puteva. Ključeva nisam imala, mogla sam provaliti ili pustiti da tama provali u mene. Instinkt za preživljavanjem bio je jači, raspalila sam svom snagom po vratima i polomila nogu. A onda sam napipala kvaku i izašla iz jednog svijeta za koji sam mislila da sam osuđena. Proslo je dosta vremena dok nisam shvatila da sam se za svoju slomljenu kost trebala zahvaliti.
Klitija is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 05:45   #3016
Feniksov let

Vatra u njemu treba plamsati da bi grijala svete linije života. Odlučiti se letjeti znaci i biti spreman nestati. Kada si želio vrline i crvene i zlatne ukrase u perju jesi li bio spreman potamaniti svoje mane? Znas li da jedno bez drugog ne ide, zivot i smrt drže se za ruku.

"Feniks je po egipatskoj mitologiji sveto mitološko biće koje je u obliku vatrene ptice.

Govori se da živi 500, 1461 ili 12594 godina (ovisi o izvoru), feniks je ptica crveno-zlatne boje. Nakon kraja životnog kruga feniks izgori, a iz pepela nastane mladi feniks. Mladi feniks pepeo pretvori u jaje i šalje ga u grad Heliopolis (grčki Grad Sunca) u Egiptu. Zbog ovakvog pučkog vjerovanja, feniks je u ranome kršćanstvu postao simbolom uskrsnuća.

Govori se da se izliječi kad je ozljeđen, a to dokazuje njegovu besmrtnost - simbol vatre.

Još jedna osobina mu je da pomoću suza može izliječiti bilo kakvu ranu."
Klitija is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 08:12   #3017
Salje u heliopolis??? Kako? Postom il po kuriru?
Malo nespretan izbor rijeci, a za feniks-simboliku danasnjeg vremena sasvim je sporedan i kult sunca i amon-ra te s tim u vezi i pomenuti heliopolis :-)

via tapatalk
scarletlemur is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 11:05   #3018
Quote:
scarletlemur kaže: Pogledaj post
Salje u heliopolis??? Kako? Postom il po kuriru?
Malo nespretan izbor rijeci, a za feniks-simboliku danasnjeg vremena sasvim je sporedan i kult sunca i amon-ra te s tim u vezi i pomenuti heliopolis :-)

via tapatalk
al kad ljudi to vole, te mega video igre, i jedva cekaju da dodju na zadnji level, i onda fenks salje jebiga tu vatru
i sta sad ti oces
pobogu
Miki-Liki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 22:03   #3019
Meadow?
Kuc kuc?
Šta ćemo čitati?
Sigurno već negdje leže plahte teksta, neobjavljenog... Vidi samo kako buja tema o dugim postovima... Piše se o keksovima. A može i o nečem drugom... potreba za pisanjem je jača od izbora teme.
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 19:15   #3020
Predlažem temu zadaćnica:
Been there, done that

Ideja je da u postupcima okoline, filmu, pjesmi, raskršću koja je pred nama, bilo čemu, prepoznamo nešto što smo nekoć već proživjeli iz čega smo, htjeli ne htjeli, nešto morali naučiti.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:28.