Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2016., 11:35   #81
Quote:
Panga kaže: Pogledaj post
A znaš kako kažu - ne jebe lijep, nego uporan.
Sad kad veliš. Sjetih se kad me je kolegica jednom zvala da dođem na njen tadašnji posao odlijepit njega od nje. Jer je bio naporan i bojala se da ne dobije otkaz. Sad, skoro godinu nakon toga oni u vezi.
__________________
The one who said "Time cures everything" must have had Alzheimer's.
AngerMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 11:41   #82
Quote:
alan_ford007 kaže: Pogledaj post
Jednom, dvaput smo se pogledali kad smo se mimoisli u gradu. Upoznali smo se na ulici. U blizini ducana u kojem sam je vidio. Nakon par minuta razgovora ostavila mi je broj. Razisli smo se. Iako sam joj ja prisao ona je kroz komunikaciju meni prva pruzila ruku i pitala kako se zovem. Na moje upite o njoj ona je pitala o meni.

Od tada je proslo mjesec i pol dana. Kroz to vrijeme sam joj poslao pet poruka. Medu kojima dva poziva van. Niti na jednu poruku nije odgovorila.

Ostavila je dojam sramezljive i nesigurne cure. Vjerujem da nije niti sigurna sto bi odgovorila. Cini mi se da se prepala. A jos sam joj i stranac.

Ne znam previse o njoj osim prvog imena. Nisam je nasao na drustvenim mrezama. Jako mi se svidjela. Izgledom i kao osoba. Ne znam sto dalje da radim.

Opcije su mi kruziti lokacijom gdje smo se upoznali pa se ponovno sresti.
Ili dalje slati poruke. Ili je nazvati ali sad mi se cini glupo zvati je. Nakon toliko vremena sumnjam da bi se i javila.

Ima ko kakvu ideju?
5 neodgovorenih poruka i poziva za izlazak? A ti to jos nagradjujes dodatnom paznjom i stalkanjem?

Da pogodim, nisi bas na ti sa curama? Nasla se jedna koja ti je donekle poklonila mrvicu paznje (i krivi broj) i ti sad danima razmisljas o njoj. Da imas opcije i donekle znas sa curama, bolio bi te k..c sto ti tamo neka, kojoj znas samo ime, ne odgovara na pozive. Ali neee, kod tebe je izgleda susa strasna, pa si poklekao pred prvom koja je naisla i odmah je idealiziras. Platonska ljubav na prvi pogled, covjece.

Daj trgni se covjece, ako ti nije odgovorila znaci ne zanimas je. Ima jos riba u moru.
vilijam is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2016., 13:55   #83
Quote:
vilijam kaže: Pogledaj post
5 neodgovorenih poruka i poziva za izlazak? A ti to jos nagradjujes dodatnom paznjom i stalkanjem?

Da pogodim, nisi bas na ti sa curama? Nasla se jedna koja ti je donekle poklonila mrvicu paznje (i krivi broj) i ti sad danima razmisljas o njoj. Da imas opcije i donekle znas sa curama, bolio bi te k..c sto ti tamo neka, kojoj znas samo ime, ne odgovara na pozive. Ali neee, kod tebe je izgleda susa strasna, pa si poklekao pred prvom koja je naisla i odmah je idealiziras. Platonska ljubav na prvi pogled, covjece.

Daj trgni se covjece, ako ti nije odgovorila znaci ne zanimas je. Ima jos riba u moru.
moda se covjek zaljubio ... mada sto reče ti kolko ribe u moru ima...
mihajlo021 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2016., 13:30   #84
Sramežljivost nije razlog njenog nejavljanja. Nije zainteresirana pa iz tog razloga nije ni odgovorila na poruke.
piaget is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 14:11   #85
Quote:
vilijam kaže: Pogledaj post
5 neodgovorenih poruka i poziva za izlazak? A ti to jos nagradjujes dodatnom paznjom i stalkanjem?

Da pogodim, nisi bas na ti sa curama? Nasla se jedna koja ti je donekle poklonila mrvicu paznje (i krivi broj) i ti sad danima razmisljas o njoj. Da imas opcije i donekle znas sa curama, bolio bi te k..c sto ti tamo neka, kojoj znas samo ime, ne odgovara na pozive. Ali neee, kod tebe je izgleda susa strasna, pa si poklekao pred prvom koja je naisla i odmah je idealiziras. Platonska ljubav na prvi pogled, covjece.

Daj trgni se covjece, ako ti nije odgovorila znaci ne zanimas je. Ima jos riba u moru.
Oprosti sto odgovaram nakon sto godina, uglavnom ta cura mi je zapela za oko odavno. Upoznati nekog drugog, novog nije problem. Ima par zena koje mi se vrte po glavi i kad ih sretnem volio bih realizirati komunikaciju s njima i razviti odnos. I kad sam u vezi razmisljam o tih nekoliko koje srecem. Mozda sam cudno romantican.
alan_ford007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 03:29   #86
Quote:
alan_ford007 kaže: Pogledaj post
Ali i dalje ne kuzim zasto bi iz straha ostavila broj? Mislis da je dala broj jer sam joj ok a kasnije je mislila ne zelim nista s njim?
Prvo je mislila da je to dobra ideja, ali nakon 5 "who knows whatlike" poruka je zaključila da je ipak nesigurna u vlastite (instinktivne) odluke

Šalim se. Po meni, nisi bio dosta "po-njeno-suptilan" u pristupu, pa cura se ne zove van preko poruka (najiskrenije), već nakon barem 1 sat telefonskog ugodnog razgovora.

You need to lure her out, not to call her out :P Malo je nesigurna i trebaš je opustit prvo, takve cure su baš fora


Quote:
...kroz par tjedana sretnem je vani. U drustvu je. Pozdravlja me i zeli konunikaciju. I postaje mi jasno da kad je solo izbjegava susret jer se zarucila a kad je u vecem drustvu (kao i ja tad) ima hrabrosti komunucirat. I sad bi ja trebao zakljucit da je u meni problem?
Aha. Izgleda da si "pretežak" u (tu i tamo) 1-on-1 komunikaciji. Možda ti to ne zamijećuješ ali to nije slučaj kod cura.
Sexbot is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 14:59   #87
[QUOTE=Sexbot;61735679]

Quote:
Šalim se. Po meni, nisi bio dosta "po-njeno-suptilan" u pristupu, pa cura se ne zove van preko poruka (najiskrenije), već nakon barem 1 sat telefonskog ugodnog razgovora.

You need to lure her out, not to call her out :P Malo je nesigurna i trebaš je opustit prvo, takve cure su baš fora
To stoji. Iako ne znam sto je u tome fora kad se uplase ili ne mozes doprijeti do njih ako prije toga nije postojalo prijateljstvo, poznanstvo ili spontani susret.



Quote:
Aha. Izgleda da si "pretežak" u (tu i tamo) 1-on-1 komunikaciji. Možda ti to ne zamijećuješ ali to nije slučaj kod cura.
Upravo obratno. Ta cura je izbjegavala komunikaciju jedan na jedan radi svog zarucnickog statusa a ne radi mene.
alan_ford007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:32.