Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.11.2016., 22:18   #1601
http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...36cf7e73b3.jpg ovo je moja prasica, svatko u njoj vidi druge pasmine, u zadnje vrijeme nam govore da je mix belgijanera i stafforda, na slici se ne vidi ali ima duge noge, jako je vitka i brza.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Zadnje uređivanje fermina-daza : 17.11.2016. at 21:57. Reason: fotka veličine murala :eek: - pogledati pravila
lydiadeetz is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 19:16   #1602




dal zna netko koji mješanci bi ova dva mala šteneta bili? pronađeni su, oko 3 mj imaju
black_diamonds is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2016., 16:37   #1603
Pozdrav, pitanje s ruba pameti : postoji li vrsta psa koji izgleda kao hrvatić, ali je potpuno bijel? Ili je to naprosto neki albino hrvatić?
Vidjela sam danas jednog takvog, prekrasan je bio, baš poseban
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2016., 22:02   #1604
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Pozdrav, pitanje s ruba pameti : postoji li vrsta psa koji izgleda kao hrvatić, ali je potpuno bijel? Ili je to naprosto neki albino hrvatić?
Vidjela sam danas jednog takvog, prekrasan je bio, baš poseban
Na Njuškalu se reklamiraju upravo bijeli hrvatići, no to su albinci, baš kao što kažeš Ili tko zna kako "proizvedeni". U standardu se svaka albino karakteristika smatra odstupanjem.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 14:26   #1605
Quote:
lydiadeetz kaže: Pogledaj post
http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...36cf7e73b3.jpg ovo je moja prasica, svatko u njoj vidi druge pasmine, u zadnje vrijeme nam govore da je mix belgijanera i stafforda, na slici se ne vidi ali ima duge noge, jako je vitka i brza.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Meni se cini da ima nešto od bull terijera. Njuškica i uši mi naginju na bulla.
zo-ey is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 15:36   #1606
Quote:
za-gor-te-ney kaže: Pogledaj post
Može pomoć?
Definitivno ima elemente belgijskog ovčara



http://www.chercarkennels.net/images...5.DSC_9445.jpg

Sad, možda ovako na slici djeluje kao nešto manja verzija (nije razvidno koliko je star), ali ima malinois utjecaja, definitivno.

Zadnje uređivanje fermina-daza : 10.12.2016. at 21:09. Reason: preširoka fotka
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 19:41   #1607
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Pozdrav, pitanje s ruba pameti : postoji li vrsta psa koji izgleda kao hrvatić, ali je potpuno bijel? Ili je to naprosto neki albino hrvatić?
Vidjela sam danas jednog takvog, prekrasan je bio, baš poseban
Postoji bijeli mudi, njih navode kao fizički sličnima hrvatskim ovčarima.
glenn is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2016., 01:02   #1608
Pozdrav svima. ^^
Udomio sam dva šteneta koja sam našao promrznuta na ulici, i zanima me procjena znalaca koja bi ovo mogla biti pasmina i eventualno koliko bi mogli biti stari. Imaju malene zube, ali se još nespretno gegaju i padaju i baš se vidi da su jako mladi.
Unaprijed hvala svima na inputu. Nadam se da su fotke oke. Boca Coca Cole je tu radi usporedbe veličine.




__________________
I am pure theory and observation. I am my mind's creation. I watch, but I do not touch. I only see that which is ready to be. Therefore, I am and ever will be - free.
Godfrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2016., 10:59   #1609
O bože, koje male-male bebe

Moraš ih odnijeti veterinaru, on će ti moći vrlo točno procijeniti koliko su stari, dati im (za početak) neku tableticu protiv parazita, vidjeti za cijepljenje i sve ostalo. Od veterinara ćeš sigurno dobiti bolje informacije o njima od nas

Prekrasni su ti Uživaj u njima
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2016., 18:44   #1610
Hvala za odgovor.
Jesu, adorable su. Odvest cu ih na cijepljenje ovaj tjedan pa cemo vidjeti. Hvala za info. ^^
__________________
I am pure theory and observation. I am my mind's creation. I watch, but I do not touch. I only see that which is ready to be. Therefore, I am and ever will be - free.
Godfrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 21:59   #1611
Već par dana mozgamo čega je mix ovaj malac.

Ima 2,5 mj, većeg je rasta tj. najveći je iz legla, a u leglu je svako štene bilo različito, jedan je bio u tipu žutog labradora, njemačkog ptičara, istarskog goniča i onda ovaj malac za kojeg stvarno nemam ideje što bi mogao biti

Victory =) is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 11:41   #1612
Nemam pojma što bi mogao biti, ali presladak je
zo-ey is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 13:03   #1613
Quote:
Victory =) kaže: Pogledaj post
Već par dana mozgamo čega je mix ovaj malac.
meni liči na australijski ovčar- crni labrador mix ili velški španijel-crni labrador mix....mislim da def. ima nešto labradorsko, cape velike i ta uheka...lijepi je
__________________
ne brinite što ljudi misle oni to rijetko rade!
cura-sa-foruma is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 18:56   #1614
Koja je ovo pasmina

Bok,
Zna netko mozda koja je ovo pasmina?...mozda mjesanac maltezera ili neka cistokrvna pasmina?
Hvala na pomoći =)
Wissteria is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 14:31   #1615
Koji je ovo pas...

Da li netko zna koja je ovo pasmina,da li je mjesanac ili cistokrvni....
eduardo12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 15:34   #1616
Nisam sigurna. Mene podsjeća na nekakvog havanezera, bišona. Rekla bih da je mješanac.
Black_panther is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 22:23   #1617
Quote:
Victory =) kaže: Pogledaj post
Već par dana mozgamo čega je mix ovaj malac.

Ima 2,5 mj, većeg je rasta tj. najveći je iz legla, a u leglu je svako štene bilo različito, jedan je bio u tipu žutog labradora, njemačkog ptičara, istarskog goniča i onda ovaj malac za kojeg stvarno nemam ideje što bi mogao biti

Meni liči na border colly labrodor mix
blupita is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 14:42   #1618
Quote:
blupita kaže: Pogledaj post
Meni liči na border colly labrodor mix

puno previše šečera :klap:
matko4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 12:27   #1619
Quote:
Victory =) kaže: Pogledaj post
Već par dana mozgamo čega je mix ovaj malac.

Ima 2,5 mj, većeg je rasta tj. najveći je iz legla, a u leglu je svako štene bilo različito, jedan je bio u tipu žutog labradora, njemačkog ptičara, istarskog goniča i onda ovaj malac za kojeg stvarno nemam ideje što bi mogao biti

A mene podsjeća na čokoladnog labradora i još nečega, ne znam čega. Na čokoladnog me podsjeća zbog boje očiju i smeđe njuškice, čak nekako vuče i na crvenu.
Black_panther is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 01:28   #1620
Question Koju rasu ima moj pas

Pozdrav svima

Da li bi mi neko mogao reci koja je rasa moj ljubimac na osnovu slike? Znam da je mjesanac ali od kojih rasa. Hvala unaprjed.


https://imageshack.com/i/pmAgBgZRj


https://imageshack.com/i/pn2Arzj6j

Zadnje uređivanje Twinkle T : 18.02.2017. at 03:53. Reason: Prevelike fotke!!!
Maker is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:43.