Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2016., 11:25   #7901
Kada sam postavio sve željene kriterije, u cijeloj Slavoniji bilo je desetak profila na cupidu. Možda misli na to. Neke sitnice su izbačene, i tada je bilo maksimalno 30. Na Badoo i Twoo je par stotina makar.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 08.12.2016., 22:47   #7902
Quote:
Jack Van Ras kaže: Pogledaj post
Zašto je za okc slaba dinamika?
Puno manje poruka dobivam nego na badoo.
I cini mi se kao da ima manje profila.
tisi is offline  
Old 08.12.2016., 23:06   #7903
Quote:
tisi kaže: Pogledaj post
Puno manje poruka dobivam nego na badoo.
I cini mi se kao da ima manje profila.
Ti si prva žena ikad koja se buni na manjak poruka na nekom portalu, pa makar to bio i okc
Nečovjek is offline  
Old 08.12.2016., 23:12   #7904
Quote:
Gospon Čovjek kaže: Pogledaj post
Ti si prva žena ikad koja se buni na manjak poruka na nekom portalu, pa makar to bio i okc
Eto onda smo dvije
__________________
"You know, a long time ago being crazy meant something. Nowadays everybody's crazy"
horadic_cube is offline  
Old 08.12.2016., 23:18   #7905
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
Eto onda smo dvije
Onda ne znam u čemu je problem... osim ako ste odroni
Nečovjek is offline  
Old 08.12.2016., 23:18   #7906
Quote:
Gospon Čovjek kaže: Pogledaj post
Onda ne znam u čemu je problem... osim ako ste odroni
Ne mogu pričat za kolegicu, ali ja se smatram odronom, da
__________________
"You know, a long time ago being crazy meant something. Nowadays everybody's crazy"
horadic_cube is offline  
Old 08.12.2016., 23:21   #7907
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
Ne mogu pričat za kolegicu, ali ja se smatram odronom, da
E jbga... onda se moraš kvalitetno fotkat. Kvaziumjetnička fotka na kojoj se niš ne vidi od sjene, filteri i tak to.
Nečovjek is offline  
Old 08.12.2016., 23:25   #7908
Quote:
Gospon Čovjek kaže: Pogledaj post
E jbga... onda se moraš kvalitetno fotkat. Kvaziumjetnička fotka na kojoj se niš ne vidi od sjene, filteri i tak to.
I odroni zaslužuju ljubav

Mislim oke, je da nisam *umetni ime selebuše po izboru*, ali brat bratu nisam ni baš sad toliki odron.
__________________
"You know, a long time ago being crazy meant something. Nowadays everybody's crazy"
horadic_cube is offline  
Old 08.12.2016., 23:29   #7909
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
Mislim oke, je da nisam *umetni ime selebuše po izboru*, ali brat bratu nisam ni baš sad toliki odron.
Da sam stalker išao bih te sad tražiti na toj stranici ali pošto nisam i ne da mi se, onda ću ti vjerovat na riječ.

Šteta je što okc nema veću bazu korisnika kod nas, stranica ima potencijal, zanimljiva su pitanja i nisu suhoparni profili. Bar ne od ljudi koji se potrude nešto i napisati o sebi.

A ono zadnje... nemoj to govoriti, bude ti netko sa tim uletio na forumu
Nečovjek is offline  
Old 08.12.2016., 23:30   #7910
Obrisala sam zadnje jerbo da. No bitno da si vidio

Nemoj me tražit, kasni je sat buš se prepal
__________________
"You know, a long time ago being crazy meant something. Nowadays everybody's crazy"
horadic_cube is offline  
Old 08.12.2016., 23:31   #7911
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
Obrisala sam zadnje jerbo da. No bitno da si vidio

Nemoj me tražit, kasni je sat buš se prepal
A fuck, sad ako takav ulet dobiješ od nekog anonimca mislit ćeš da sam ja

Nemaš brige. Popio sam večeras prije treninga kofeinsku tabletu jer mi se spavalo, sad imam osjećaj kao da je podne.
Nečovjek is offline  
Old 08.12.2016., 23:36   #7912
Ak dobijem takvu poruku budem sliku nakeljila tu negdje i potpisala te forumskim imenom i prezimenom

Pa ti traži vlasnika da se obračunate
__________________
"You know, a long time ago being crazy meant something. Nowadays everybody's crazy"
horadic_cube is offline  
Old 09.12.2016., 11:15   #7913
Nakon frustrirajućeg korisničkog iskustva s aplikacijom za Tinder, te jučerašnjeg instaliranja pa deinstaliranja Badoo-a, prilično sam, iz svoje perspektive, skeptičan glede navedenih i sličnih wanna dejt-fun-itd. sajtova. Naime, u Tinder me ulogira iz svake desete, jedno kratko vrijeme dok sam zapravo bio prijavljen predložio mi je 60-ak profila od kojih sam masu samo prelistao i kad sam konačno opalio srce na jedan (jer to sa srcem je tinder šema jel) mogao sam zaboravit da ću se nakon sljedeće odjave uskoro uspjet prijaviti. Moram priznati, nisam se naročito potrudio oko vlastitog profila osim postavljanja svoje fotke. Međutim, nakon što sam imao prilike vidjeti taj profil ljudi prijavljenih na Tinder/Badoo, barem onih koji su meni bili predloženi, vidim jedan paradoks.
Preskačem profile sa sisama/guzicama u prvom planu, kao i one djevojaka koje mi se ne učine fizički interesantnima. Pa ako se ne pretpostavlja da ću ovdje biti probirljiv, gdje ću? Možda ni sam nisam posebno slobodouman, ali eto usudio sam se, iz znatiželje, registrirati na spomenutim servisima sa motivom, jasno, da naiđem na žensku osobu s kojom bih se rado upoznao i u stvarnosti. Na Badoo-u pak sve redom nekakve Ljilje, Barice, Brankice (a mlade cure mojih godina). Nakon što me takva jedna pripadnica intelektualne elite kontaktirala - log out glavom bez obzira I ne, ne sudim ljude po imenu nego je to dojam koji ostavljaju ime, fotke i opis u paketu.
Hoću reći, dojma sam da račune kod nas, ili bar u mom krugu djelovanja, ne otvaraju mahom slobodoumni ljudi lišeni ograničavajućih stereotipa i pogleda već oni hmm primitivniji
Možda zaista imam previsoka očekivanja, možda sam se trebao više pozabaviti postavkama, možda imati više strpljenja, možda možda.. A možda se aktivirati više u real-life i držati se old-school tehnika.
jazzeni is offline  
Old 09.12.2016., 23:23   #7914
Ti odjebavaš cure zato što se tako zovu?
Svašta sam do sad pročitao na forumu, ali ovo mora da ulazi u top 10
Nečovjek is offline  
Old 10.12.2016., 00:25   #7915
Pa nisu žene krive zato što se tako zovu

Uvijek im možeš dati neki nadimak
Misspanda is offline  
Old 10.12.2016., 00:26   #7916
sva sreća da ste skužili bit njegovog posta.
princeskrafnica is offline  
Old 10.12.2016., 02:23   #7917
Quote:
jazzeni kaže: Pogledaj post
Moram priznati, nisam se naročito potrudio oko vlastitog profila osim postavljanja svoje fotke.
Pa eto da si se barem oko toga potrudio i napisao da bi idealna žena za tebe bila doktorica znanosti egzotičnog izgleda i imena vjerojatno ti se ne bi javljale nekakve neuke Đurđe. Evo meni prvoj nije jasno što očekuju ljudi kojima je teško ispuniti profil. Što očekuje netko kome je dosadno i tko bi nešto probao preko neta ali napisati barem deset suvislih rečenica o sebi mu je prevelika tlaka....
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Old 10.12.2016., 10:08   #7918
Quote:
jazzeni kaže: Pogledaj post
. A možda se aktivirati više u real-life i držati se old-school tehnika.
preporučam...
uz malu napomenu...
old school ne tretira žene ko papirnate maramice - onak, obrišeš se o njih pa baciš i uzmeš novu.

i...
ako ti je muka predstaviti se kvalitetno u profilu znaj da loš nastup uživo ne prolazi - žene su vremenom razvile kriterij.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Old 10.12.2016., 10:08   #7919
Quote:
Gospon Čovjek kaže: Pogledaj post
Ti odjebavaš cure zato što se tako zovu?
Svašta sam do sad pročitao na forumu, ali ovo mora da ulazi u top 10
Nisam siguran, i u dilemi sam bio nakon čitanja. Zovu li se stvarno tako ili on ima takav dojam nakon gledanja profila(npr izgleda kao Bara, Kata, Mara, Ruža...)
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 10.12.2016., 10:39   #7920
Quote:
jazzeni kaže: Pogledaj post
A možda se aktivirati više u real-life i držati se old-school tehnika.
Quote:
pinokio2000 kaže: Pogledaj post
preporučam...
Oteo si mi slovo sa tipkovnice, Vidi se da generacija razmišlja slično.

Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Nisam siguran, i u dilemi sam bio nakon čitanja. Zovu li se stvarno tako ili on ima takav dojam nakon gledanja profila(npr izgleda kao Bara, Kata, Mara, Ruža...)
Egzotično ime ništa ne garantira.
__________________
One good thing about music, when it hits you, you feel no pain! Bob Marley
roxene is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:17.