Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2016., 09:26   #581
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Lakse je kad napravis vecu distancu prema ljudima. Onda se ne usude zabadati nos u tudi zivot. Nije to stvar muskaraca.
Ja te dozivljavam kao osobu koja se previse izlaze drugima, pogotovo nudeci svoje slabe tocke. I previse povjeravas ljudima svoje planove. Kad se izjalove, dajes im materijala da ti se rugaju. A ti glumis drskost a vidi se da nisi to ti. Takve ljudi najvise vole gadati.
Stav se uci i uvijek mozes postati vise kucka. Sto tebe ima tko prozivati sto kupujes. Kad drugi put pokazes prezir i nezainteresiranost s visoka, da vidis kako ces imati vise vremena za svoje guste bez da bjezis od ljudi.
Isto to san dobila savjet kad se desilo to sr*nje da napravim vecu distancu od muskih u startu.. U pravu si 100posto. Dijelom je i moja krivnja. Ali nisan dugo dozivila da me neko tako ponizi, bokte ruke su mi se tresle od šoka.
Ono kakav bolesnik mora osoba bit da tako jednoj curi to kaze
Hvala
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2016., 09:57   #582
Nebitno to cura decko.
On je seronja kiji voli ponizavati kad god koga moze.
Na tebi je da se ne upustas u rasprave s budalama, vec samo hladno produzis. Pokazes prezir prema jadbom njegovom ponasanju i odes naprijed sva sretna da ti nije u zivotu.
Tko stane u govno, smrdi. Radije zaobidi.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2016., 10:03   #583
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Nebitno to cura decko.
On je seronja kiji voli ponizavati kad god koga moze.
Na tebi je da se ne upustas u rasprave s budalama, vec samo hladno produzis. Pokazes prezir prema jadbom njegovom ponasanju i odes naprijed sva sretna da ti nije u zivotu.
Tko stane u govno, smrdi. Radije zaobidi.
Da san bar introvert. Ali izvjezbat cu sama sa sobon.
Ma daj zamisli jos me lik pitao da mu posao sredim. Nakon sto me tako ocrnija. Ma daaaj. dno dna. za rubriku "vjerovali ili ne".
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2016., 10:19   #584
Jedino si kriva sto si mu dala priliku da te ista pita.
Totalni i bezbrizni ignor.
I zaboravi cijelu pricu.
Nemoj se trovati evociranjem, samo mu dajes na vaznosti.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 22:59   #585
Zanima me mišljenje forumaša, kako se osjećaju kad budu odbijeni, odnosno postavljaju li si pitanje zašto su odbijeni Ja na primjer kad dobijem odjeb prvo mislim pa što sam krivo rekao, a zatim se pitam da li sam stvarno toliko ružan, pa potom ( ako smo se bolje upoznali), da li je razlog odjebu to što sam završio manje ugledan fakultet. Na kraju si mislim da je razlog što sam odbijen je to što nisam dovoljno dobar. Zatim razmišljam što bih mogao promjeniti na sebi kako bi "popravio" nedostatke i ponovo pokušao kod iste osobe ( ono kao kad padnete na ispitu, pa se potrudite naućite i prođete drugi put). Molim forumaše da daju neki savjet komentar... Hvala

Zadnje uređivanje Sherman25 : 22.01.2017. at 00:01.
Sherman25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 07:33   #586
Razmišljanje o tome zašto sam dobio odjeb ne vodi ničemu. Može biti nešto individualno kod konkretno te ženske, pa to niti ne možeš ispraviti. Mislim da ulijetanje dvaput istoj nema previše svrhe, ako si dobio odjeb(odjeb u smislu"mali prošetaj", ne u smislu da je komunikacija iz nekog razloga stala, ili da se činila nezainteresiranom, pa da si odustao). Drugi ulet izaziva većinom reakciju u smislu da ti ulijećeš random curama i da si zaboravio da si njoj već uletio.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 10:21   #587
Quote:
Sherman25 kaže: Pogledaj post
Molim forumaše da daju neki savjet komentar... Hvala
Nemoj više prilaziti ženama.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 10:43   #588
Quote:
Sherman25 kaže: Pogledaj post
Zatim razmišljam što bih mogao promjeniti na sebi kako bi "popravio" nedostatke
Lijep početak...
Quote:
i ponovo pokušao kod iste osobe
... ali, nastavak za kilogram fejspalmova.

Ajmo okrenuti situaciju: možeš li zamisliti da ti priđe nekakav curetak s kojim ne bi baš ništa, otkantaš ju, i hophop eto nje nakon nekog vremena na drugi ispitni rok u kojem odjednom sva blista i bude ona prava tvojatvoja???

E, tako ni one koje su te otkantale ne mogu zamisliti tebe .
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Razmišljanje o tome zašto sam dobio odjeb ne vodi ničemu.
"Razmišljanje o tome zašto sam dobio odjeb" nije isto što i "Razmišljanje što bih mogao promijeniti na sebi da bih popravio nedostatke".
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 10:47   #589
Quote:
Sherman25 kaže: Pogledaj post
Zanima me mišljenje forumaša, kako se osjećaju kad budu odbijeni, odnosno postavljaju li si pitanje zašto su odbijeni Ja na primjer kad dobijem odjeb prvo mislim pa što sam krivo rekao, a zatim se pitam da li sam stvarno toliko ružan, pa potom ( ako smo se bolje upoznali), da li je razlog odjebu to što sam završio manje ugledan fakultet. Na kraju si mislim da je razlog što sam odbijen je to što nisam dovoljno dobar. Zatim razmišljam što bih mogao promjeniti na sebi kako bi "popravio" nedostatke i ponovo pokušao kod iste osobe ( ono kao kad padnete na ispitu, pa se potrudite naućite i prođete drugi put). Molim forumaše da daju neki savjet komentar... Hvala
Biti lijep ili ružan je (donekle) subjektivna stvar. Jednoj curi ces bit lijep a drugoj ružan. Isto tako ce tebi neka cura bit "eh" za koju ce netko drugi slinit. Moras malo radit na samopouzdanju i općenito stavu. Čim se ti brines hoće li drugoj strani smetat što si zavšio manje ugledan fakultet znas da nije dobro. Sve je stvar prezentacije.

Npr ja se brinem hoce li me druga strana pitat "šta si po horoskopu" jer onda bi se ustao u otišao haha..
__________________
U Bogu mom je snaga moja sva.
JosipDBZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 10:52   #590
Quote:
Sherman25 kaže: Pogledaj post
Zanima me mišljenje forumaša, kako se osjećaju kad budu odbijeni, odnosno postavljaju li si pitanje zašto su odbijeni Ja na primjer kad dobijem odjeb prvo mislim pa što sam krivo rekao, a zatim se pitam da li sam stvarno toliko ružan, pa potom ( ako smo se bolje upoznali), da li je razlog odjebu to što sam završio manje ugledan fakultet. Na kraju si mislim da je razlog što sam odbijen je to što nisam dovoljno dobara
pomislim : - oprosti joj bože jer ne zna šta čini.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 10:54   #591
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post

"Razmišljanje o tome zašto sam dobio odjeb" nije isto što i "Razmišljanje što bih mogao promijeniti na sebi da bih popravio nedostatke".
Prvo, hoću li ja sam shvatiti što je razlog odjeba(i je li uopće odjeb, vidi da sam spomenuo i zatišje, koje ne mora nužno značiti odjeb, ali sam ga ja doživio kao neuspjeli pokušaj. Nije direktno"mali, prošetaj")?


Drugo, mogu li ja, kao muško, dokučiti kako ona razmišlja, kao žensko, i zaključiti što je razlog? Zašto pojedinci misle da su uleti"mala daj piĆke, znam da imaš" i srodni tome, zanimljivi, te ih i dalje forsaju? Zato što muškarci ne razmišljaju na isti način kao žene.

Eto, možda najbolje krenuti od sebe. Uglavnom mislim da sam ili nešto krivo rekao, ili na krivi način, ili krivim tonom. Ne kužim da je možda bila nespremna na to. Ili joj treba vremena da se otvori. Ili je udana, deset godina u braku i ima troje djece






Rekla bi mi sad jedna od 29(skoro) da puno razmišljam, ko žensko
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 10:59   #592
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Drugo, mogu li ja, kao muško, dokučiti kako ona razmišlja, kao žensko
Naravno da ne možeš. Pa znamo da su žene s Marsa a muškarci s Penisa .
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 11:14   #593
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Naravno da ne možeš. Pa znamo da su žene s Marsa a muškarci s Penisa .
Jesi li sad ozbiljan ili je sarkazam u pitanju? Znaš li koliko su učestale situacije"samo pričate o seksu", "samo vas seks zanima", "što vas briga ako ste sami xy vremena"?


Pa da ne idemo dalje, ima i primjera na forumu. Da, ima ženski kojima fali i seks. Ali nekima fali samo zagrljaj. I lijepa riječ pred spavanje. I rame za plakanje. I netko na koga mogu pizditi nakon lošeg dana na poslu(ili se izjadati). Fkt malo muških koje znam imaju uopće ideju ne ševiti ili ne masturbirati godinama, ako nisu u vezi.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 12:32   #594
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Drugo, mogu li ja, kao muško, dokučiti kako ona razmišlja, kao žensko, i zaključiti što je razlog?
Ne moras to raditi, nego ti kao musko razmisli mozgom pa skontaj na koji nacin mozes da popravis nedostatke.

Evo npr spominjes zatisja u razgovoru, ogromni napredak bi bio da ih vise ne bude, da si sposoban odrzavati konverzaciju ( po mogucnosti zanimljivu, punu flerta )

To je samo jedan primjer, ima jos hrpa stvari u kojima se moze napredovati, i nije ti potreban zenski input u tome
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 12:46   #595
Poanta je u tome da ti razmišljajući kao muško, možeš doći do krivih zaključaka, ako ne znaš gdje je problem Npr, onaj s početka priče može pomisliti da nije izgledao dovoljno odlučan s đikanskim uletom, pa napravi nešto više fizički



I sad je malo nezahvalno uspoređivati, jer sam prijašnje ulete imao vani isključivo, a od prosinca 2014.izašao sam jednom(već tada sam bio u vezi, znači zadnji uleti prije 3,5-4 godine ). Komunikacija koja s nekim razlogom krene, uglavnom nije problem.





Ali ne govorimo ovdje o meni. Kolega forumaš je naveo svoju situaciju. Zato i kažem, sa normalnim"bok, ja sam..." možeš imati ulet kakav kod te ženske prolazi, ali popušit iz nekog sasvim 101.razloga.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 13:22   #596
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Poanta je u tome da ti razmišljajući kao muško, možeš doći do krivih zaključaka, ako ne znaš gdje je problem Npr, onaj s početka priče može pomisliti da nije izgledao dovoljno odlučan s đikanskim uletom, pa napravi nešto više fizički
Onaj tko je na razini "mala daj piĆke, znam da imaš" uleta ne razmišlja kao muško nego kao kreten.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 13:52   #597
Zanemari sam ulet. Kod uleta kojim misli nešto postići, muška osoba u jednom trenutku misli ševiti. Ženska kad joj se ulijeće želi osjećaj posebnosti, da ju netko doživi, i da nije isti kao 15 njih ranije te večeri.


I sad, ako znaš te dvije činjenice, morao bi znati što joj treba da se osjeća više posebno. I tu nastaje fail. Razmišljaš ili kao svi ostali, ili pokušajem da budeš jedinstven, tražiš zašto bi se ti osjećao posebno Govorim o osobaa koje ne znaju igru, uključujući i sebe. Neću reći koje fraze sam izbjegavao s pojedinkama, jer su mi zvučale isprazno, ofucano, prejednostavno, jer mi se činilo da se previše zloupotrebljavaju u situacijama da krkan "dobije" od nekoga. I eto, totalni fail. Nedovoljno komunikacije sa svima su mi totalno preokrenule mindset, da zapravo moraš reći nešto drugo, ili reći kad to stvaaarno misliš(ovisno o kojoj od izjava govorimo), jer su ih cure prečesto čule bez pokrića
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 20:37   #598
žene su se umorile od filozofa i očekuju konkretne stvari.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 20:42   #599
Quote:
pinokio2000 kaže: Pogledaj post
žene su se umorile od filozofa i očekuju konkretne stvari.
U krugovima di se ja krećem žene su se umorile od krkana i seljobera i hoće dubokoumnog filozofa
__________________
U Bogu mom je snaga moja sva.
JosipDBZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 21:25   #600
Quote:
JosipDBZ kaže: Pogledaj post
U krugovima di se ja krećem žene su se umorile od krkana i seljobera i hoće dubokoumnog filozofa
to samo znači da se krećemo u različitim krugovima

hm, baš ima prostora za novu temu - dubokoumnom filozofijom zadovoljiti ženu... - san ili java?
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:00.