Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2016., 21:08   #101
Quote:
hajduk1911st kaže: Pogledaj post
Sve što sam tražio bio je jednostavan odgovor i ti si mi ga jedina dala. Pravi, iskreni, jednostavni odgovor bez kompliciranja i cijenim to. Onaj "maleni" se uhvatio pravopisa kao "pijan plota", jer je filozof i nema život. Čovjek je registriran 2009. godine, a ima 24000 komentara na forumu. Jeli takav čovjek ima privatni život? Dok onaj drugi napiše podosta plitak komentar kao da ako se dopisujem sa još djevojaka ne bi ni vidio da mi ova nije odgovorila. Taj se očito nikad nije zaljubio, jer da se zaljubio bio bi mu dosta bitan odgovor od osobe u koju je zaljubljen, pa makar se i dopisivao sa 100 drugih djevojaka, bio bi mu bitan odgovor baš od te osobe, jer ne možeš biti zaljubljen u dvije osobe istovremeno. Možda on može? Hvala ti još jednom na pravom odgovoru.
onaj drugi je ona. i oprosti ako nisam shvatila da si nakon virtualnog doisivanja i jednog pića zaljubljen. mislila sam da treba više od toga
osim toga bilo je ljudi kojima je nerviranje oko nečijeg neodgovaranja dio karaktera i rekla bi problematičan dio karaktera jer niej normalno nervirati se ako ti se netko ne javi. naravno, to vrijedi u slučajevima kad nisi zaljubljen. osim ako si opsjednut nekim kog zapravo ne znaš, to isto nije normalno
Complicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2016., 21:28   #102
Da mi je znat kud je nestal onaj MALENI lord

Zakaj imam osjecaj da hajduk flirta s Hildegard
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2016., 21:48   #103
Quote:
Complicated kaže: Pogledaj post
onaj drugi je ona. i oprosti ako nisam shvatila da si nakon virtualnog doisivanja i jednog pića zaljubljen. mislila sam da treba više od toga
osim toga bilo je ljudi kojima je nerviranje oko nečijeg neodgovaranja dio karaktera i rekla bi problematičan dio karaktera jer niej normalno nervirati se ako ti se netko ne javi. naravno, to vrijedi u slučajevima kad nisi zaljubljen. osim ako si opsjednut nekim kog zapravo ne znaš, to isto nije normalno
Ne, krivo. Normalno da ne mogu ovdje baš svaki detalj objasnit, nemam toliko vremena. Znam je godinu ipol dana, tu i tamo bi se vidjeli u prolazu, kratko popricali jer su takve situacije bile da nismo mogli čavrljati više od par minuta. Nedavno kad sam je vidio vanka počastio sam je pićem, prvi put donekle normalna situacija. Znači znamo se i uživo, ali da budem iskren više virtualno dopisivanje, ne svakodnevno baš zato da ne budem nametljiv. Stvar je u tome što kada bi se dopsiivali davala je signale da ima simpatije prema meni. Odgovarala je dugo uz lijepu zezanciju i postavljala je pitanja, a našli smo i jednu zajedničku točku, o kojoj smo dosta pisali. I sve je bilo krasno do te poruke kada sam je nakon toga što sam je vidio vanka pozvao da sljedeci vikend ide sa mnom. Odjednom nema odgovora. Pricekam dan i nakon toga posaljem kao zadnju poruku, barem sam mislio da ce bit zadnja, vec sam se pomirio da je zadnja, u kojoj napisem da joj se ispricavam, da sam se mozda malo zaletio što sam je zvao jer ipak se ne znamo baš nešto narocito dobro i napišem da je necu više gnjaviti i da mi ne zamjeri ako sam je sa necim uvrijedio. I sada dolazimo do kljucne tocke. Da je ona tada napisala shvati me nemam vremena, zaljubljena sam u drugoga, ne bi htjela sa tobom vanka ma bilo što, ma da mi je napisala da sam dosadan, sve bi lakše prihvatio od odgovora kojeg je ona poslala. Napiše mi da je taman tada pricala na mobitel kad je vidila poruku i da je zaboravila odgovorit, da je u gužvi oko faksa, ali kad bude slobodna da ce vrlo rado, ponavljam vrlo rado ic kad bude uhvatila vremena, a znam d aje tada stvarno bila u guzvi oko faksa. I onda je opet nenametljivo nisam gnjavio dva tjedna, nakon cega opet zapocmem neku skroz nevezanu temu na racun jedne njezine slike opet sve zanimljivo, dobra tema, raspolozenje, nakon doslovno pet minuta dopisivanja postavim pitanje banalno, bezvezno, nista intimno, bezobrazno, nema odgovora... Tko je tu sad lud? A to da sam zaluđen za nepoznatu osobu iz svega gore se da iscitati da nije istina. Jer kao što vidiš imali smo kakve takve kontakte, a i znamo nekoliko istih osoba. Na kraju krajeva James Blunt je napisao najljepšu ljubavnu pjesmu koja pjeva o tome kako je neki lik vidija djevojku onako u prolazu i nije mu izlazila iz glave. Ispada da svi koji slusaju You are beautifull da su to sve redom luđaci. A moj slucaj nije ni priblizno isti. Oprosti sto sam mislio da si on,a ne ona
__________________
"Hrvatska iznad svega, samo Bog je od nje veći, a hrvatski narod preći." -dr. Ante Starčević
hajduk1911st is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 09:03   #104
Eh Hajduče, mi imamo samo tvoju stranu priče, a u stvarnosti tko zna kako to izgleda, možda ovako nekako
(ne znam zašto ga nije blokirala )

Nečovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 10:31   #105
Quote:
Gospon Čovjek kaže: Pogledaj post
tko zna kako to izgleda, možda ovako nekako

HajduĆe, ostavi curu na miru, očito nije zainteresirana za tvoje ljubavne izljeve.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 10:40   #106
Što je to, godinu i pol A samo 10ak poruka, ništa
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 11:15   #107
Tehnički gledano, samo dvije poruke. Ok, jedna na ripit
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 11:41   #108
Quote:
Gospon Čovjek kaže: Pogledaj post
Eh Hajduče, mi imamo samo tvoju stranu priče, a u stvarnosti tko zna kako to izgleda, možda ovako nekako
(ne znam zašto ga nije blokirala )
...
Rocket, nadam se da ucis kak se to radi
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 12:19   #109
Quote:
Complicated kaže: Pogledaj post
Nije normalno, nije normalno...
A opet "normalnih" na ovome svijetu nit za pod zub.
__________________
The one who said "Time cures everything" must have had Alzheimer's.
AngerMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 13:29   #110
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Rocket, nadam se da ucis kak se to radi
Na badoo možeš poslati samo dvije poruke, ako ona ne odgovori
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 18:48   #111
Cool

Quote:
AngerMan kaže: Pogledaj post
A opet "normalnih" na ovome svijetu nit za pod zub.
Svi glume da su normalni, a realnost je takva da je malo normalnih ljudi. Ja prvi nisam normalan.
__________________
"Hrvatska iznad svega, samo Bog je od nje veći, a hrvatski narod preći." -dr. Ante Starčević
hajduk1911st is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 18:55   #112
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post

HajduĆe, ostavi curu na miru, očito nije zainteresirana za tvoje ljubavne izljeve.
To sad znam i bez da si mi ti reka.
__________________
"Hrvatska iznad svega, samo Bog je od nje veći, a hrvatski narod preći." -dr. Ante Starčević
hajduk1911st is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 18:57   #113
Quote:
AngerMan kaže: Pogledaj post
A opet "normalnih" na ovome svijetu nit za pod zub.
Istina, al bar jos znamo kak normalno zvuci ☺
Complicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 21:19   #114
neznam kako tebe može neko stalkovati. vredan stalkanja je neko božanstven. ti si bez duše. jedino šta dobro radiš je da dobro deliš crvene kartone ko fudbalski sudija.
na ovom forumu nevredi pisati više rečenica jer ih brišete. ali dobra ti je tema, ti kao žrtva stalkovanja. želiš reći da si nešto uzvišeno, da si žena od koje zastaje dah. možda onima sa asmom.
Pischori is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 08.12.2016., 21:20   #115
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Na badoo možeš poslati samo dvije poruke, ako ona ne odgovori
i te dvije su nekad previse tamo
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 21:22   #116
Quote:
AngerMan kaže: Pogledaj post
A opet "normalnih" na ovome svijetu nit za pod zub.
Naprotiv. Normalnih je nešto manje od 70%.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 21:30   #117
Quote:
typhoid_mary kaže: Pogledaj post
i te dvije su nekad previse tamo
Htjedoh reći, ne možeš nekoga opsjedati godinu i pol, ako ti ona ne odgovori makar smajlićem
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 21:31   #118
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Htjedoh reći, ne možeš nekoga opsjedati godinu i pol, ako ti ona ne odgovori makar smajlićem
Ma i žene su čudne danas, pošalje ti namignuti smajlić i onda se čudi kada joj se pojaviš gol u stanu.
nemouzagrebu is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 21:34   #119
Quote:
nemouzagrebu kaže: Pogledaj post
Ma i žene su čudne danas, pošalje ti namignuti smajlić i onda se čudi kada joj se pojaviš gol u stanu.
Ma bio sam ja normalan na prvu, vidim ne pali. Onda sam htio bit nenormalan, možda to prođe, ali kaže badoo"pričekaj da ti korisnik odgovori"
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2016., 11:38   #120
Quote:
hajduk1911st kaže: Pogledaj post
Svi glume da su normalni, a realnost je takva da je malo normalnih ljudi. Ja prvi nisam normalan.
Gluma je svakodnevni dio života, mali postotak to namjerno radi. To je dio adaptacije i preživljavanja. Ljudi znaju poprimati interese osobe koja je i sama po sebi predmet njihovih želja.
Negdje se čak i preporuča: 'Fake it till you make it' strategija recimo. Brijem da je to i Byron spominjao negdje.

Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Naprotiv. Normalnih je nešto manje od 70%.
69.99% nedijagnosticiranih i ja kao mjerilo normalnosti, da dvostruko parafraziram. :P Iskreno nisam upoznat s izvorom postotaka.
Izvuci normalnoj osobi jedan stup na kojem počiva il potegni jedan šav, te promatraj kako iz napukle normalnosti izvire ostatak nje. A i normalno je tako subjektivan izraz, a opet objektivno vezan uz društvene norme.
__________________
The one who said "Time cures everything" must have had Alzheimer's.

Zadnje uređivanje AngerMan : 09.12.2016. at 12:03.
AngerMan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:07.