Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2016., 16:55   #641
Quote:
-Marija kaže: Pogledaj post
Ha, ha, ha, ha, baš sam si me nasmijao. Jesi ti Rodja?

Istina je da obrijana glava daje dozu seksipilnosti.
Što se tiče bicepsa mislim da žene previše ne padaju na grčke bogove.
A ovo što se tiče zlatnog lanca i tetovaža, ne znam da li zeza vas (muške) ili nas (žene). Još će ispast da žene vole head&shoulders muškarce (to su oni bezvratni posjetitelji teretane).
Hahahha vracam istom dozom smijeha ... a jesi me nasmijala

Imam tetovazu al fakat mislim da to nije bitno na tim SDima ili fakat se i to gleda

Ne brijem glavu,samo sisam na full kratko posto kose ima sve manje

Sto se tice organiziranog ili spontanog ja sam uvijek za organizirano,jednostavno sam takav al kad bi dosao tamo isao bi po onome sto me najvise zanima i ono sto trazim,gledam i sto me privlaci i sto zelim
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 17:52   #642
Quote:
Rodlax kaže: Pogledaj post
Hahahha vracam istom dozom smijeha ... a jesi me nasmijala

Imam tetovazu al fakat mislim da to nije bitno na tim SDima ili fakat se i to gleda

Ne brijem glavu,samo sisam na full kratko posto kose ima sve manje

Sto se tice organiziranog ili spontanog ja sam uvijek za organizirano,jednostavno sam takav al kad bi dosao tamo isao bi po onome sto me najvise zanima i ono sto trazim,gledam i sto me privlaci i sto zelim
Moj savjet, tetovažu sakrij.

A kad već kreneš tamo normalno da ćeš tražiti neku kompatibilnu dušu s kojom bi se dalo koegzistirati i s kojom dijeliš iste životne vrijednosti. Svi mi imamo kriterije. Bilo bi žalosno da ih nemamo.

Znaš ono „Srca se zagrle onda kada se umovi sudare“, ali nemoj baš toliko razotkrivanje očekivati na speed date-u. Prije će biti da ćeš se osjećati kao na traci, među nepoznatim ljudima i teško da će se dogoditi H2O+2NaCl+NaOH.
-Marija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 18:18   #643
Quote:
-Marija kaže: Pogledaj post
Moj savjet, tetovažu sakrij.

A kad već kreneš tamo normalno da ćeš tražiti neku kompatibilnu dušu s kojom bi se dalo koegzistirati i s kojom dijeliš iste životne vrijednosti. Svi mi imamo kriterije. Bilo bi žalosno da ih nemamo.

Znaš ono „Srca se zagrle onda kada se umovi sudare“, ali nemoj baš toliko razotkrivanje očekivati na speed date-u. Prije će biti da ćeš se osjećati kao na traci, među nepoznatim ljudima i teško da će se dogoditi H2O+2NaCl+NaOH.
Draga moja, ak imam svega 5 min po osobi ima da bacam tesku artiljeriju odmah i sad pa kud puklo da puklo

Ne pokazujem tetovazu,nije mi to nes bitno iako ih obozavam
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 18:20   #644
Quote:
-Marija kaže: Pogledaj post
al, gle, frajer je rekao da obožava svoj posao.
Znam inače da konverzaciju treba usmjeriti na laganije teme, daleko od posla.
Posebno 1 ili 15 u mjesecu kad mu sjeda plaća na račun zašto ga nisi pitala kako se opušta nakon posla ili da li ima kakve hobije? Dođe mi da odem jednom na to samo da vidim kakva je atmosfera i kak to izgleda...
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 18:21   #645
Kakvu tetovažu imaš Rodlax?
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 18:32   #646
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Kakvu tetovažu imaš Rodlax?
Guardian angel obozavam ih a i da se primjetiti po profilu ovdje i na fejsu

Skupljam trenutno za novu al ta ce kostati malo vise pa sam na vagi izmedju toga,novog auta ili pleyke ... uvijek nesto a nema se za sve

PS. Marija,ako se desi cudo da dodjem u nedjelju u pivnicu mozemo isprobati SD cist iz fore da vidim kak to funkcionira ak budes za
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 19:10   #647
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Posebno 1 ili 15 u mjesecu kad mu sjeda plaća na račun zašto ga nisi pitala kako se opušta nakon posla ili da li ima kakve hobije? Dođe mi da odem jednom na to samo da vidim kakva je atmosfera i kak to izgleda...
Naravno da smo došli i na tu temu. Išao je u neku školu trčanja. Primijetila sam da se dosta tipova bavi joggingom.

Inače, svi će vas pitati 2 „obavezna“ pitanja – čime se bavite u životu (profesionalno), a čime u slobodno vrijeme.


Quote:
Rodlax kaže: Pogledaj post
PS. Marija,ako se desi cudo da dodjem u nedjelju u pivnicu mozemo isprobati SD cist iz fore da vidim kak to funkcionira ak budes za
Pa šta je u nedjelju druženje u pivnici? Ovaj vikend ne mogu, al bilo bi fora napraviti improvizaciju SD-a.
-Marija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 19:30   #648
Quote:
-Marija kaže: Pogledaj post

Inače, svi će vas pitati 2 „obavezna“ pitanja – čime se bavite u životu (profesionalno), a čime u slobodno vrijeme.




Pa šta je u nedjelju druženje u pivnici? Ovaj vikend ne mogu, al bilo bi fora napraviti improvizaciju SD-a.
Na ovom drugom cu sigurno fejlat kod svih djevojaka

Sljedecu nedjelju,18.12. pa ako se pojavim zas ne
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 21:19   #649
Quote:
-Marija kaže: Pogledaj post
Inače, svi će vas pitati 2 „obavezna“ pitanja – čime se bavite u životu (profesionalno), a čime u slobodno vrijeme.
Kad im kažem da u slobodno vrijeme trčkaram po Sljemenu, to ih oduševi. Not.
Nečovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2016., 12:28   #650
Quote:
-Marija kaže: Pogledaj post
Ja sam prvi put ostala malo blokirana u tom bitnom segmentu. Dečko koji mi se najviše svidio radi u kontroli leta. On je sigurno osjetio moj trenutni entuzijazam kada sam saznala čime se bavi. Odmah mi je pala na pamet jedna sitnica koja me oduvijek zanimala – da li je istina da u prostorijama kontrole leta uvijek vlada potpuna tišina (neću reći da se radi o gluhoj komori, ali se navodno tišina „može rezati“) – to mi je i logično zbog koncentracije koju taj posao zahtjeva, a budući da moj posao također zahtjeva određeni stupanj koncentracije neki ljudi se čude kada me smeta kada se radio na poslu previše pojača, a mene pak frustrira kako oni ne razumiju da buka smeta pri pojačanoj koncentraciji. To mi se ipak učinilo preglupo pitanje i odustala sam od njega. Onda sam ga htjela pitati nešto u vezi napisa vezanih za to da nam susjedne zemlje žele oduzeti kontrolu leta i preuzeti na sebe. Dosta sam čula o tome kako o negativnim temama (koje razvijaju loše emocije) ne treba pričati na prvom dejtu, pa sam i od toga odustala. Jbg, na kraju sam zbog svoje suzdržanosti ispala tulava. Nije me kliknuo, naravno.
Mislim da te ta tvoja priprema vodi u krivom smjeru.
Koliko sam shvatio, ti nemaš problema u interakciji s ljudima, nego si neodlučna. A to tvoje istraživanje, priprema - dodatno pojačava tvoju neodlučnost. Jer imaš više opcija - ovo se smije pitati, ovo baš i ne, ovo je glupo... i na kraju uglavnom šutiš da ne bi nešto krivo rekla.
Opusti se i ne razmišljaj toliko, ne analiziraj toliko... i vidjet ćeš da će komunikacija lakše teći.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2016., 11:52   #651
Bio na speed datu prije koji tjedan. Prvi put. Čim sam ušao

Djevojke sve 10 godina mlađe. O čemu da pričamo. Ajmo razmjeniti skripte
BORO1054 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2016., 12:55   #652
Dobne skupine nisu najsretnije sastavljene, to je istina. No iz svog općenitog iskustva sa ljudima, osobe 25-40 godina mogu jako dobro komunicirati i kuže se. Naravno, puno toga ovisi o karakteru pojedinca.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2016., 14:39   #653
Quote:
Gospon Čovjek kaže: Pogledaj post
Čak sam bio iznenađen profilom ljudi, nisu bili redom odroni
Haha, ja ne bih ovako okrutno formulirala, ali ovime sam i ja bila jako iznenađena.

Bijah jednom, od frendice frendica je (bila, ne znam je li i dalje) jedna od organizatora, falilo im je cura, nama se činilo kao fora i malo drugačija vrsta zabave za subotu navečer.

No da, ono što me iznenadilo je koliko je ekipa bila normalna. Možda čudak ili dva, ali to je ništa na ukupno 20 ljudi. Većina cura mi je izgledala baš zgodno, kao što je netko ranije spomenuo, kao da im uopće ne treba speed date. I muškarci su isto djelovali kao da bi najnormalnije mogli upoznati nekoga negdje vani.

A sad, s nekima mi se tih 5 minuta činilo k'o 30, s nekima je proletjelo. S nikim nisam pričala o životno bitnim pitanjima niti smo pokušali proniknuti u tajne naših usamljenih duša

Bio je jedan lik koji je došao s pripremljenim pitanjima... ono "voliš li više pse ili mačke"... činilo mi se simpatično, ali zapravo su mi takve pripreme smiješne Iskreno, pred kraj mi se dosta toga pomiješalo, nisam se sjećala s kime sam što pričala i tko mi je što rekao... Nakon dva dana nisam imala pojma na koga se odnose bilješke koje sam si čak zapisala kraj njihove šifre

Na kraju svega, mislim da sam imala dva ili tri matcha. S jednim sam se našla i to je ispalo baš super

Drugim dvjema frendicama s kojima sam išla je isto bilo baš fora, tak da sve u svemu nemam niš negativno za reć!
__________________
mah.
zooey is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2016., 15:27   #654
Quote:
zooey kaže: Pogledaj post
Haha, ja ne bih ovako okrutno formulirala, ali ovime sam i ja bila jako iznenađena.

Bijah jednom, od frendice frendica je (bila, ne znam je li i dalje) jedna od organizatora, falilo im je cura, nama se činilo kao fora i malo drugačija vrsta zabave za subotu navečer.

No da, ono što me iznenadilo je koliko je ekipa bila normalna. Možda čudak ili dva, ali to je ništa na ukupno 20 ljudi. Većina cura mi je izgledala baš zgodno, kao što je netko ranije spomenuo, kao da im uopće ne treba speed date. I muškarci su isto djelovali kao da bi najnormalnije mogli upoznati nekoga negdje vani.

A sad, s nekima mi se tih 5 minuta činilo k'o 30, s nekima je proletjelo. S nikim nisam pričala o životno bitnim pitanjima niti smo pokušali proniknuti u tajne naših usamljenih duša

Bio je jedan lik koji je došao s pripremljenim pitanjima... ono "voliš li više pse ili mačke"... činilo mi se simpatično, ali zapravo su mi takve pripreme smiješne Iskreno, pred kraj mi se dosta toga pomiješalo, nisam se sjećala s kime sam što pričala i tko mi je što rekao... Nakon dva dana nisam imala pojma na koga se odnose bilješke koje sam si čak zapisala kraj njihove šifre

Na kraju svega, mislim da sam imala dva ili tri matcha. S jednim sam se našla i to je ispalo baš super

Drugim dvjema frendicama s kojima sam išla je isto bilo baš fora, tak da sve u svemu nemam niš negativno za reć!
Nakon ovakvog upisa vjerujem da ima nade i za mene
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2016., 15:41   #655
Ja i compadre smo samo sjeli i popili piće. Ove prijateljice koje smo doveli sa sobom su uživale u pažnji. Ali ok, hahahahha.

Bilo mi žao jednog lika. Jaooo. Lik je izgledao kao da su mu sve lađe potonule, znači teška depra. Vidi mu se po držanju i licu. Moja prijateljica ga je tješila. Ali neka je došao. I treba. Korak u pravom smijeru.

Nas dvojicu je tješilo pivo
BORO1054 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2016., 17:09   #656
Quote:
zooey kaže: Pogledaj post
No da, ono što me iznenadilo je koliko je ekipa bila normalna. Možda čudak ili dva, ali to je ništa na ukupno 20 ljudi. Većina cura mi je izgledala baš zgodno, kao što je netko ranije spomenuo, kao da im uopće ne treba speed date. I muškarci su isto djelovali kao da bi najnormalnije mogli upoznati nekoga negdje vani.
Ljudi u prosjeku jesu normalni, samo ponekad upadneš u određeno društvo, npr. neku online zajednicu u kojoj su ljudi izvan prosjeka i izgubiš kompas.

Bio davno na nekoliko speed datinga i imam samo ugodna i dobra iskustva. Preporučam.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2016., 18:22   #657
Htjela bih s vama podijeliti moje iskustvo u nadi da će nekome koristiti. Dakle bila sam na "kratkom spoju". Ok je to... puno bolje nego sam očekivala. Zanimljivo je što stvarno prvi tren znaš želiš li s nekim pričati ikad više ili ne. Zanimljivo je i to koliko je vrijeme relativno. Naime, sa svakim pričaš 5 min, s nekim to izgleda kao vječnost, s nekim prođe u trenu. Dečki, vama pogotovo preporučam da se tamo pojavite jer dolaze baš zgodne cure. Jedino što mi je bilo smiješno je to što su muškarci mahom pričali o poslu kao da se time žele dokazati i što su gotovo svi bili menadžeri ili imali svoju firmu ili radili u nekoj upravi. Znam da je mnogim ženama važno da ste zaposleni, ali za početak je možda dovoljno reći da imate dobar posao.
Uglavnom, sve u svemu, prilično zabavno!
MaliSvemir is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2016., 23:40   #658
Gdje tog ima?
tabanšaban is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2016., 07:26   #659
Quote:
MaliSvemir kaže: Pogledaj post
Htjela bih s vama podijeliti moje iskustvo u nadi da će nekome koristiti. Dakle bila sam na "kratkom spoju". Ok je to... puno bolje nego sam očekivala. Zanimljivo je što stvarno prvi tren znaš želiš li s nekim pričati ikad više ili ne. Zanimljivo je i to koliko je vrijeme relativno. Naime, sa svakim pričaš 5 min, s nekim to izgleda kao vječnost, s nekim prođe u trenu. Dečki, vama pogotovo preporučam da se tamo pojavite jer dolaze baš zgodne cure. Jedino što mi je bilo smiješno je to što su muškarci mahom pričali o poslu kao da se time žele dokazati i što su gotovo svi bili menadžeri ili imali svoju firmu ili radili u nekoj upravi. Znam da je mnogim ženama važno da ste zaposleni, ali za početak je možda dovoljno reći da imate dobar posao.
Uglavnom, sve u svemu, prilično zabavno!
Hvala na opisu,lijepo od tebe sto si podjelila to sa nama jer ja osobno sam zainteresiran pa sve sto netko zna vezano uz to,ili je prosao vec takav SD je dobro dosao
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2016., 09:06   #660
Quote:
Gospon Čovjek kaže: Pogledaj post
Kad im kažem da u slobodno vrijeme trčkaram po Sljemenu, to ih oduševi. Not.
Ma di ćeš bolje al možda brinu da bi ih naganja da ti se pridruže
Možda da podiliš svoju priču o ženskim stopalima
miss busy bee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:48.