Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2024., 22:20   #1
Bipa Vs Dm Vs Mueller

Ukratko: Da li mislite da je....jedno bolje od drugog, po čemu? gdje se prođe najjeftinije po bodovima i po svemu? Samo naprijed
ekonomist715 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2024., 22:56   #2
Muller je generalno najskuplji, a bodove su tek uveli pa je teško reći, ali po ovome što sam dosad vidjela i ostat će najskuplji. Po meni je Bipa najjeftinija ako se prate akcije. U dm mi se ponekad poklopi da dobijem puno bodova natrag, ali to je rijetko. Doduše ima nekih njihovih proizvoda koji su mi ok i kupujem ih tamo redovno i jeftini su (njihova marka), ali generalno u Bipi najbolje prodjem.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2024., 19:02   #3
hvala na savjetu. molim zatvaranje -.-'
ekonomist715 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2024., 21:30   #4
muller ima bodove, nisam to skužila,idem proučiti…
Hex13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2024., 11:30   #5
BIPA
Nešto niže redovne cijene kad se usporedi s istovrsnim proizvodima, barem onih koje ja kupujem
Bipo klub ima ok akcije isto, 15% jednom mjesečno kroz 3 dana na pelene i druge dječje proizvode
Odlična kvaliteta babywell robne marke pelena

MULLER
Zadnjih par mjeseci odlične iznenadne akcije – pretprošli tjedan se potrefilo u istom tjednu 10% ukupna kupnja -na mudrici , 15 % u baby clubu (ali akcija je za sve koji taj dan kupuju dječje proizvode samo što članovi dobiju ranije na mail obavijest) te 20% na ukupnu bilo kakvu kupnju iznad 15e (dan za danom skoro) – e tu sam postala ovisnik o Mulleru - ovo je sve bez ove nove aplikacije.
dobra kvaliteta robnih marki (npr. beauty baby pelene ok, aveo kreme odlične)

DM
Ne pratim puno ,ali po pročitanom ovdje nisam baš primijetila da imaju popuste na ukupne kupnje za sve kupce nego su više vezani za kupone za specifične proizvode nakon prikupljenih hrpa bodova što mi se čini jako ograničavajuće , što u Bipi i Mulleru nije slučaj gdje samo dođem i kupim što želim za tih npr.15e minimuma i eto popust
Robne marke Babylove, balea i alverde za dosad isprobane proizvode mi nisu baš nešto

Što se tiče ne-robnih marki svugdje sam zadovoljna izborom , ali postoje razlike u tome koliko često se nude popusti na ukupne kupnje u čemu je za mene trenutno Muller br.1
__________________
Osobitost prvog kozmičkog doba je da se sve istine nude vašem planetu potpuno jasno. Svako ime ima frekvencijsku totalnost.
Allana is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2024., 15:43   #6
Ja u nasim drogerijama kupujem u 90% slucajeva proizvode za domacinstvo, higijenu, hranu za macke, i jeftiniju preparativu i dekorativu do 15 €. Sve skuplje kupim online. Online uvijek budu bolji popusti, sigurnija sam da nitko nije otvarao i da je proizvod nesto svjeziji.

U bipu skoro nikad ne idem. Jednostavno me zbunjuju njihove crni, roze, zute cijene i naljepnice po policama. I kada su akcije 1+1 gratis ili 50% popusta i dalje te proizvode mogu naci jeftinije

Müller se definitivno poboljsao s akcijama u zadnjih par mjeseci.

Dm mi je po svemu najbolji. Kombinacijom kupona znala sam dobiti i 85 x bodova nazad. Mace vole njihovu hranu pa nakupujem zalihe kad su dodatni bodovi. Web shop uvijek brz i tocan. Cesto stave i neku sitnicu gratis (gel za tusiranje, svijece, njihove visekratne vrecice, salice, ukrase za bor, granole, jednom i full size tester parfema Uomo...). Za proizvode za domacinstvo najcesce vidim sto je na rasprodaji u pola cijene i onda jos kombiniram 2+1 gratis ili 30 x vise bodova jer su cijene u svim trgovinama postale sulude. Steta sto se bodovi ne mogu trositi online, kupovala bih puno puno vise. dobre su mi i njihove live emisije.

U ovom mjesecu sam uzela lenor omeksivac i persil kapsule (2+1 gratis i 30x vise bodova su se istovremeno mogli kombinirati)...
Dok god se kuponi i akcije budu mogli kombinirati, dm mi je najisplativiji. Jer 20x vise bodova na najskuplji proizvod mi nista ne znaci i radije cu taj isti proizvod kupiti u mülleru ili kauflandu na direktnom popustu, ali kada taj 20x mogu kombinirati sa 15x na ukupnu kupnju, 20x na tu skupinu proizvoda, i 30x na tu marku proizvoda onda se isplati.
__________________
Coffee, chocolate, men... Some things are just better rich.
royal blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2024., 11:27   #7
Moja iskustva identična royal blue, tako da mi je dm uvijek prvi izbor, muller drugi a bipa je opcija samo kad nešto ciljano od tamo trebam. Nemam baš neku naviku ići tamo.
Plus, poslastice za čupavca su u dmu njemu najbolje, tko sam ja da to preispitujem?!
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2024., 13:30   #8
Muller prvi izbor, sve tamo kupujem od praska za robu do Nutelle, cesto kozmetiku i parfeme, meni imaju dobre popuste volin njihov wc papir 4-slojni ..ma sve mi pase BIPA mi je isprid kuce tako da i tamo svratin kad su akcije bude jar kapsule, pirovo brasno etc..
DM ne volin rijetko idem samo ako je 15-ica ili neki popust na curaprox
Nedavno, uvatila me kisa pa san kupila kisobran, kasijera samo sta se nije pocela znamenovat jer neman aplikaciju , zena iza mene me pitala mogu li provuc na njenu, rekoh ok,13 eura nije izdrza do kuce, puno je puvalo
__________________
Zbog jedne ljubavi s kojom se rodimo .....
Zloba je neograničeno oružje ograničenih ljudi!
spalatinaS is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2024., 18:02   #9
Gdje je najpovoljniji EA White Tea?
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2024., 20:45   #10
Quote:
Marra kaže: Pogledaj post
Gdje je najpovoljniji EA White Tea?
notino


https://www.notino.hr/elizabeth-arde...-voda-za-zene/https://www.notino.hr/elizabeth-arde...ne/p-16049333/
__________________
Zbog jedne ljubavi s kojom se rodimo .....
Zloba je neograničeno oružje ograničenih ljudi!
spalatinaS is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2024., 09:13   #11
Znam, ali toliko čitam da su na Notinu razrijeđeni parfemi, da me strah.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2024., 12:34   #12
Quote:
Marra kaže: Pogledaj post
Znam, ali toliko čitam da su na Notinu razrijeđeni parfemi, da me strah.
Ma jasno da jesu. Marica i Slavica po noći u skladištu od Notina klijestima odvrcu navoje i sipaju vodu u Elizabeth Arden White tea koji košta 20 eura, a njih plaćaju 10 eura po satu. I to sve u EU.

Dajte se saberite ljudi.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2024., 12:34   #13
Quote:
Marra kaže: Pogledaj post
Znam, ali toliko čitam da su na Notinu razrijeđeni parfemi, da me strah.
Kupujem parfeme na Notinu isto kao i u nasim parfumerijama. Svi odreda me razocaraju sa trajnoscu u odnosu na ono sto je bilo nekad... Mislim da reformulacije cine svoje.
RussianRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2024., 12:56   #14
Quote:
RussianRed kaže: Pogledaj post
Kupujem parfeme na Notinu isto kao i u nasim parfumerijama. Svi odreda me razocaraju sa trajnoscu u odnosu na ono sto je bilo nekad... Mislim da reformulacije cine svoje.
Mislim da svi redovito zaborave koliko reformulacije uniste sve. Ja sam ovaj mjesec kupila u Guerlainovom ducanu Tonka Imperiale i trajnost mu je nikakva, zbilja sumnjam da oni prodaju fakeove.

Iz svog visegodisnjeg iskustva kupovine parfema, najbolje je kupiti parfem u sto kracem roku od izlazka jer mi se cini da su onda najjaci i kako vrijeme odmice reformulacijama budu sve gori.

I da utjesim ljude koji se boje Notina, zadnja 2 parfema koja sam tamo kupila - Amouage Guidance i Xerjoff Accento Overdose su ubojice. Jedan spric udavi sve u krugu od 3 metra tijekom cijelog dana, a na robi se osjete i nakon pranja
__________________
But I think that God's got a sick sense of humor and when I die I expect to find him laughing
Elbereth7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2024., 12:19   #15
Quote:
Elbereth7 kaže: Pogledaj post
Mislim da svi redovito zaborave koliko reformulacije uniste sve. Ja sam ovaj mjesec kupila u Guerlainovom ducanu Tonka Imperiale i trajnost mu je nikakva, zbilja sumnjam da oni prodaju fakeove.

Iz svog visegodisnjeg iskustva kupovine parfema, najbolje je kupiti parfem u sto kracem roku od izlazka jer mi se cini da su onda najjaci i kako vrijeme odmice reformulacijama budu sve gori.

I da utjesim ljude koji se boje Notina, zadnja 2 parfema koja sam tamo kupila - Amouage Guidance i Xerjoff Accento Overdose su ubojice. Jedan spric udavi sve u krugu od 3 metra tijekom cijelog dana, a na robi se osjete i nakon pranja
Slazem se.
Nijedan parfem sa Notina mi nije ostavio dojam da se radi o fejku.

Zadnji parfem koji sam uzela je Chergui i trajnost je losa. Na Fragrantici se masovno zale da je parfem unisten sa reformulacijom i da nije sto je nekad bio.
Razmisljam o tome da ga prodam ali me strah da mi kupac ne zatrazi povrat novaca i vrati ga iako bih svakako naznacila da je miris slab.

Ne vjerujem da bih dobila drugaciji miris u bilo kojoj drugoj parfumeriji ili da se on prodaje u Bipi, Mulleru itd.
RussianRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2024., 17:07   #16
Quote:
spalatinaS kaže: Pogledaj post
Muller prvi izbor, sve tamo kupujem od praska za robu do Nutelle, cesto kozmetiku i parfeme, meni imaju dobre popuste volin njihov wc papir 4-slojni ..ma sve mi pase BIPA mi je isprid kuce tako da i tamo svratin kad su akcije bude jar kapsule, pirovo brasno etc..
DM ne volin rijetko idem samo ako je 15-ica ili neki popust na curaprox
Nedavno, uvatila me kisa pa san kupila kisobran, kasijera samo sta se nije pocela znamenovat jer neman aplikaciju , zena iza mene me pitala mogu li provuc na njenu, rekoh ok,13 eura nije izdrza do kuce, puno je puvalo
e pa pokvario im se
ne znam jel bih opet probala računajući na novu seriju ili da okrenem na dm 4-slojni
problemi
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2024., 21:22   #17
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
e pa pokvario im se
ne znam jel bih opet probala računajući na novu seriju ili da okrenem na dm 4-slojni
problemi
5-slojni Zewa , jeftiniji u mullera
__________________
Zbog jedne ljubavi s kojom se rodimo .....
Zloba je neograničeno oružje ograničenih ljudi!
spalatinaS is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2024., 22:18   #18
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
e pa pokvario im se
ne znam jel bih opet probala računajući na novu seriju ili da okrenem na dm 4-slojni
problemi

Dmov je moj favorit godinama, jedini nije unistio kvalitetu od tih s 4 sloja


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2024., 11:15   #19
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Ma jasno da jesu. Marica i Slavica po noći u skladištu od Notina klijestima odvrcu navoje i sipaju vodu u Elizabeth Arden White tea koji košta 20 eura, a njih plaćaju 10 eura po satu. I to sve u EU.

Dajte se saberite ljudi.
Ma nisam mislila da ih tamo netko razvodnjava, nego da su drugačije formulacije za prodaju po takvim stranicama.

Btw imam Lacoste s Notina i ne traje mi ni 2 sata, kad ga našpricam osjetim samo alkohol. No ne znam jel to zbog reformulacije, jer sam taj parfem trošila prije skoro 20 god i nekako sam ga se zaželjela i kupila na Notinu jer je bio po super cijeni u odnosu na Muller. Tako da tu ne znam jel do Notina ili do parfema generalno.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2024., 11:29   #20
Ne postoji posebna distribucija za notino i za Muller. Ili je parfem loše skladisten ili je reformuliran ili jednostavno tebi nakon 20 g to više nije to.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:34.