Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2008., 16:09   #541
Sarra, a da ti nije neki drugi zdravstveni problem u pitanju, jesi kontrolirala štitnjaču? Ne bi te htijela bedirati, nadam se da će ti sve ovo pomoći, i da će tvoja kosa opet biti ona stara!
Pozdrav i tebi!
philemon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 23:51   #542
Quote:
philemon kaže: Pogledaj post
Sarra, a da ti nije neki drugi zdravstveni problem u pitanju, jesi kontrolirala štitnjaču? Ne bi te htijela bedirati, nadam se da će ti sve ovo pomoći, i da će tvoja kosa opet biti ona stara!
Pozdrav i tebi!
Nisam,poprilično sam neodgovorna kad su u pitanju ti pregledi,uvijek ja znam bolje od samih doktora....
Hvala ti na lijepim riječima,ja se također nadam da će svi riješiti taj problem,svako ima nešto s čim se bori,tako je kad si žena.
Pišemo se,lijep pozdrav
Sarra is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 01:23   #543
Uh, Rougj ne bih koristila, sadrzi methylisothiazolinone, jako iritantan konzervans. I ja sam bila na tom pregledu, ali tip (kojem je na name tagu pisalo consultant, dakle, nije nikakav doktor) nije ni ukljucio mikrokameru, a rekao mi je da mi je vlasiste katastrofalno i da moram koristiti Rougj proizvode. Tad sam odlucila vise ne ici na "preglede" u svrhu uvaljivanja nekih proizvoda.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 13:14   #544
Quote:
mishkica21 kaže: Pogledaj post
@tiare- hvala. vidis nisam znala to za crnu farbu.. a steta bas mi se svidja mislila sam se do kraja zivota u nju bojati ... zivim u rijeci tako da pretpostavljam da ako ima u zg toga da ce biti i u rijeci.
sutra prvo idem to potraziti. javim se jos. hvala
Ne moraš se odreći crne boje. Probaj sa indigom (crnom kanom). Ona ne šteti kosi uopće samo je jedini bed ak se hoćeš pofarbati posle u neku drugu boju. Pogledaj na www.hennaforhair.com i odi na "Mixes". imaš crne kane i kod nas za kupiti: one od Perziane i one od Mullera. Crna farba ti inače ima najveće koncentracije kemikalija, pa bi bilo dobro da je više ne koristiš. Bude ti se to poboljšalo kad vlasište malo dojde k sebi
ovchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 20:55   #545
Perziana kanu ne preporučam nikome. Meni je opako uništila kosu.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2008., 18:17   #546
Quote:
ovchica kaže: Pogledaj post
Ne moraš se odreći crne boje. Probaj sa indigom (crnom kanom). Ona ne šteti kosi uopće samo je jedini bed ak se hoćeš pofarbati posle u neku drugu boju. Pogledaj na www.hennaforhair.com i odi na "Mixes". imaš crne kane i kod nas za kupiti: one od Perziane i one od Mullera. Crna farba ti inače ima najveće koncentracije kemikalija, pa bi bilo dobro da je više ne koristiš. Bude ti se to poboljšalo kad vlasište malo dojde k sebi

hvala hvala....
al mislim da cu odustati od crne boje u tamnosmedju cu ionako je to skoro pa isto...nadam se da mi ta nece unistiti kosu..

inace vec sada primjetim promjene na kosi na bolje ... koristim poseban sampon i pijem vitamine za kosu i kao da mi se progustila i postala meksa. To nisu samo moje halucinacije i drugi mi to kaze. S tim da sam naravno peglu spremila i ne koristim ju vise.
mishkica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2008., 21:50   #547
Quote:
Rock Star kaže: Pogledaj post
Perziana kanu ne preporučam nikome. Meni je opako uništila kosu.
E viš, kolko dlaka tolko ćudi... Ja sam uvijek imala pozitivna iskustva s njom osim kada se radilo o crvenoj.

@ mishkica

Drago mi je da ti ide na bolje, dobra strana svega toga je da se najvjerojatnije radi o iritaciji izvana a ne o nekom unutarnjem poremećaju.
ovchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 17:14   #548
nakon oprobanog bataljona kojekakvih proizvoda konačno zadovoljna-crni šampon (dr.temt)
nakon pranja kose kupaona smrdi kao kotlovnica, ali čovjek se navikne.
koristim ga nekih pola godine i prezadovoljna sam.nije da mi je izrasao grm na glavi, ali više definitivno ništa ne ispada, tjeme je zdravo, kosa je baš lijepa i sjajna i lako se oblikuje; najtoplije preporuke
__________________
nemam ni avatar ni potpis
fuzzy logic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 18:27   #549
planiram kupiti keune šampon protiv ispadanja.. ima ko kakvih iskustava s njim?
Leannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 11:16   #550
Rougj šampon,ampule i tablete za nadopunu prehrani ( ne potiču apetit!!!!) . Meni se kosa preporodila...
__________________
Život je putovanje, a ne odredište.
Coco Vanilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 23:03   #551
da li netko možda ima kakva iskustva s KRON losionom protiv ispadanja i za poticanje rasta kose?! puno hvala!
__________________
I´m disturbed, I´m depressed, I´m inadequate, I´ve got it all!
You'd be surprised what people will say to an interested stranger.
djevojka69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 12:57   #552
VIVISCAL tablete

Bok curke,
eto mene opet. U zadnjih par mjeseci kod mene ništa novo, a nažalost i nikakvog poboljšanja. Mada moram priznati da se nisam nešto ni trudila u zadnje vrijeme. Malo napravila pauzu.
Najnovije s čime ću probati, a čula sam i dobra iskustva su Viviscal tablete. Poprilično skupe (550 kn) s time da se naručuju izvana. Jel možda tko od vas čuo nekakva konkretna iskustva, možda probao?
__________________
Girls just want to have fun!
Clarice is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 13:02   #553
VODA

I još nešto.. Pokušavam naći što sam sve promijenila u životu u zadnjih par godina da eventualno nađem uzrok opadanju kose, budući nisu hormoni, nije štitnjača, nisu tablete, ciklusi i sl...
Možda glupo pitanje, al kakvu vodu pijete?
Ja sam zadnjih 5 godina samo na flaširanoj, u onoj iz vodovoda samo kuham. Možda u tome gubimo nešto što nam fali??
Kakvu vi vodu pijete?
__________________
Girls just want to have fun!
Clarice is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 21:21   #554
Pijem običnu iz pipe, ne vidim niš lošeg u tome.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 10:09   #555
Quote:
Rock Star kaže: Pogledaj post
Pijem običnu iz pipe, ne vidim niš lošeg u tome.
Ja sam ju prestala piti kad sam se preselila u drugu zgradu gdje mi nikako nije pasala. Pa si sad mislim da možda u flaširanoj fale ti neki dodaci (ne znam što osim floura dodaju u vodovod)...
Vjerojatno brijem, al voda mi je prva pala na pamet..
__________________
Girls just want to have fun!
Clarice is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 10:11   #556
Rock Star - a Viviscal? si možda čula nešto o njima?
__________________
Girls just want to have fun!
Clarice is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 10:50   #557
Quote:
Clarice kaže: Pogledaj post
Ja sam ju prestala piti kad sam se preselila u drugu zgradu gdje mi nikako nije pasala. Pa si sad mislim da možda u flaširanoj fale ti neki dodaci (ne znam što osim floura dodaju u vodovod)...
Vjerojatno brijem, al voda mi je prva pala na pamet..
A dobro, ti najbolje znaš kaj ti paše. Osobno mi je voda iz pipe jako fina i znam je se s guštom napiti. Isto sam prošlo ljeto preselila u novu zgradu, ali voda je jednako dobra.

Quote:
Clarice kaže: Pogledaj post
Rock Star - a Viviscal? si možda čula nešto o njima?
Čula jesam, probala nisam. Trošim minoxidil i ne namjeravam ga mijenjati jer mi nikada ništa nije pomoglo kao on, a nema kaj nisam probala, kako po svom nahođenju, tako i po savjetima dermatologa.

Ti trošiš Viviscal? Kakve su ti?
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 16:29   #558
ne bih nikom preporučila da pije vodu iz pipe, ni ne znate šta sve unosite time u organizam! ja je pijem nekad, al obično kupujem flaširanu.
shakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 21:13   #559
Viviscal počela koristiti, tako da ću ti javiti kakavi su rezultati nakon prve kutije, to je nekih mjesec dana.
Frendica ima jako dobra iskustva, tj. vlasište joj se vratilo na staro, a kaže da joj je kvaliteta kose bolja nego prije.


A što se tiče vode, nekako se ne mogu oteti dojmu da neki minerali ili sl. nedostaju u flaširanoj.. mada ju pijem već godinama. Zgrada je stara, a voda ima metalni okus i puna kamenca. Moja pretpostavka je da su cijevi već istrošene (više od 40 god..)
Ne znam..
__________________
Girls just want to have fun!
Clarice is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 21:15   #560
E Rock S., daj mi pls. reci kakva su tvoja iskustva s minoxidilom?
Ja sam odustala od jakih preparata nakon onog iskustva s Dercosom. Ne znam koliko se sjećaš, pisala sam da mi je srce lupalo, a i isušivalo mi je i ovak slamastu kosu..

Daj mi ukratko opiši kako ti je vlasište izgledalo prije korištenja, a kako sada?
__________________
Girls just want to have fun!
Clarice is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:01.