Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2009., 20:50   #41
fala,vidimo se
__________________
...čovjeku treba pseča toplina a psu treba dječji dlan...
RoadBear is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2010., 15:41   #42
znam da dizem temu iz prapovijesti.... ali bas mi je cudno da je tako mrtva... sve vise ljudi ide u skolice, a ovdje muk vec dugo
mi idemo u kossp na najosnovniji tecaj, tos, i turbo smo zadovoljni jer se razlika vidi..
pas nije nekog problematicnog ponasanja... i nama ta skolica dodje kao super nadogradnja i smjernica meni... mislim da bumo tresnuli na ispitu jer peso jos uvijek radi kad hoce, a ako nece, leptir mu je zanimljiviji, al meni to nema veze... ukupno gledajuci, bas mi je drago da smo isli, skuzio je neke stvari

eto, krivo mi je da je tema zamrla, jer drago bi mi bilo cut iskustva, i koliko ljudi rade mimo skole i sto zele od svojih pasa... pa da probam dic temu
papi73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2010., 05:02   #43
Možete li mi preporučiti neku dobru školu za dresuru psa u Splitu?
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2010., 11:08   #44
Klub sportskih pasa split.
http://www.ksp-split.com/
korbac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2010., 13:04   #45
Kakva su iskustva sa tim?

I ima li još nešto osim toga?
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 14:35   #46
Ne da mi se bas sad citat 48 stranica... Procitala sam par ali svi samo govore jer on dobar ili nije.... nigdje(bar koliko sam ja procitala) ne pise kako je to napravio.
Smartie jer znas mozda nekoga u blizini Osijeka da radi kao "saptac psima"? Ili gdje da nadem?
DogLover_N&B is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 17:39   #47
Ima u Osijeku (u blizini) ima...al nije CM
Malkic si zakasnila jer je tečaj krenuo već punom parom....
afennell is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 21:13   #48
Quote:
afennell kaže: Pogledaj post
Ima u Osijeku (u blizini) ima...al nije CM
Malkic si zakasnila jer je tečaj krenuo već punom parom....
A oce ici ponovo i koliko se placa?
DogLover_N&B is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 07:43   #49
Ne znam da li ima jesenski tečaj?
0993461295.
afennell is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 08:38   #50
Ja sem eto uspjela nać jednog gospodina koji se bavi sa dresurom pasa. Pošto inaće neznam kako se kreću cijene tečajeva recite mi jel 700 kn previše za nekakve osnovne stvari? Osobito mi je važno da svlada naredbu dođi koju ponekad ignorira, nekad stvarno nemam problema oko toga, ali ponekad me ne doživljava. I koliko bude uspješan taj tečaj?
Tillea is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 09:31   #51
ovisi što radite, koliko sati i sl. Ne razumijem kak imaš hrabrosti samo tako odabrati "nekog gospodina koji radi dresuru", al dobro...
Smartie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 09:50   #52
Quote:
Till_tea kaže: Pogledaj post
I koliko bude uspješan taj tečaj?
To pitaj Pimpinellu. I ona je tako našla lika da joj trenira psa, a kad je trebalo napraviti "prijenos", do trenera više nije mogla doći. Na kraju se sama prihvatila posla.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 09:56   #53
Quote:
Smartie kaže: Pogledaj post
ovisi što radite, koliko sati i sl. Ne razumijem kak imaš hrabrosti samo tako odabrati "nekog gospodina koji radi dresuru", al dobro...
Ma nemam hrabrosti, zato sam i došla tu da pitam i izvidim situaciju. Živim u gradu gdje stvarno nemam izbora... i jedna poznanica mi je rekla (to joj je susjed) da se on bavi time, sad koliko je uspješan ja stvarno neznam, za druge "trenere" u gradu nisam čula. Nemam baš velike vjere u to, ali možda se čovijek kuži.
Tillea is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 10:48   #54
Quote:
Till_tea kaže: Pogledaj post
Ma nemam hrabrosti, zato sam i došla tu da pitam i izvidim situaciju. Živim u gradu gdje stvarno nemam izbora... i jedna poznanica mi je rekla (to joj je susjed) da se on bavi time, sad koliko je uspješan ja stvarno neznam, za druge "trenere" u gradu nisam čula. Nemam baš velike vjere u to, ali možda se čovijek kuži.
A mislim "uspješan"... I Cesar je "uspešan" pa mu ne bi dala da mi priđe na 5 metara od psa A u kojem si gradu?
Smartie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 11:20   #55
Hahahh. Ja sam u Umagu...
Tillea is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 11:39   #56
A ježi ga najbliže što znam je Rijeka ili Pazin. Ma gle... probaj i vidi, ako se frajer čini grub i radi više korekcijama i kaznama nego nagradama otkantaj ga. To vidiš odmah.
Smartie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 14:05   #57
Quote:
Didi kaže: Pogledaj post
To pitaj Pimpinellu. I ona je tako našla lika da joj trenira psa, a kad je trebalo napraviti "prijenos", do trenera više nije mogla doći. Na kraju se sama prihvatila posla.

Upravo tako, lik je nepouzdan i točka..i niej uopće poanta u tome zna li on raditi ii ne zna..jer zna..ali je nepouzdan, uzeo je novce posao niej obavio do kraja, niej obavio prijenos i još uvijek se vrzma po kvartu i pravi blesav a ja samo čekam dan kad će mi se dići živac pa da ga poserem onako pošteno pred ljudima.

Uzim psa i upiši školicu ili uzmi psa i radi sama.MOže se to,..ako može ovako lijena guzica poput mene onda fakat može svatko.
Samo ti treba 3X dnevno po 45 minuta..ništa strašno
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 14:27   #58
Quote:
Pimpinell@ kaže: Pogledaj post
Upravo tako, lik je nepouzdan i točka..i niej uopće poanta u tome zna li on raditi ii ne zna..jer zna..ali je nepouzdan, uzeo je novce posao niej obavio do kraja, niej obavio prijenos i još uvijek se vrzma po kvartu i pravi blesav a ja samo čekam dan kad će mi se dići živac pa da ga poserem onako pošteno pred ljudima.

Uzim psa i upiši školicu ili uzmi psa i radi sama.MOže se to,..ako može ovako lijena guzica poput mene onda fakat može svatko.
Samo ti treba 3X dnevno po 45 minuta..ništa strašno
ja samo ne kuzim kako ga ti sa svojom jezicinom jos nisi satrala ))

mi smo bili u KOSSP skolici vulgaris i osnove smo naucili na prvom stupnju... samo taj rad tamo je meni puno pomogao u odnosu s psom... promijenio se u neku ruku, poceo je prait sto radim i sto hocu ... inace, da se "pohvalim" kao neiskusan vlasnik, prije toga moj pas nije znao ni "sjedi". dosli smo u skolu ko tabula rasa. izasli smo s prvog stupnja da je odlezavao 4 puta vise nego sto se trazilo od njega. ja sam naucila radit s njim i to mi je bilo najbitnije.
__________________
Asti miša.
papi73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 14:39   #59
Quote:
Pimpinell@ kaže: Pogledaj post
uzeo je novce posao niej obavio do kraja
Zato ne platiš sve na početku, nego dio po dio Dio prije početka, dio nakon nekoliko sati i na kraju otplatiš sve. Ako si zadovoljan naravno. Ako nisi to ti daje lufta i mogućnost da nakon tih nekoliko sati kažeš "hvala lijepo, doviđenja".
Smartie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 14:48   #60
Smarti, nisam ni platila sve na početku, zadnjih 300 kuna sam mu dala u trenutku kd je trebalo odraditi još 5 sati sa nama svima, dakle napraviti prijenos..
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:49.