Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2005., 18:14   #81
Quote:
Silajn kaže:
Kad sam imala 15, ekipa od 6 godina starijeg dečka pila mi je krv nabacujuć se pojmovima i događajima koji meni teoretski nisu mogli bit dostupni. Do 16te sam im svima jebala mater , učila sam. Ali to je sve bilo jadno znanje dok nisu došla moja vlastita iskustva, moji koncerti, moji filmovi, moje knjige...Izjednačili smo se u dvadesetima.
ma sve pet za te godine.. nužno se izjednačiš

mislim da je meni to malo nezgodno... počeli smo se učestalo svađat.. pucam
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2005., 18:19   #82
Quote:
joujou kaže:
mislim da je meni to malo nezgodno... počeli smo se učestalo svađat.. pucam
Misliš da je zbog godina? Ne zbog niza drugih okolnosti? Ili zajebavaš?
Silajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2005., 18:21   #83
Quote:
Silajn kaže:
Misliš da je zbog godina? Ne zbog niza drugih okolnosti? Ili zajebavaš?
ne zajebavam... već mi predugo traje.. prevelika je razlika... dosadila mi njegova bagaža... i doista ne volim bob derimačku dylana
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2005., 18:22   #84
Quote:
joujou kaže:
ne zajebavam... već mi predugo traje.. prevelika je razlika... dosadila mi njegova bagaža... i doista ne volim bob derimačku dylana
Čemu suze? Otiđi
Silajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2005., 18:24   #85
Quote:
Silajn kaže:
Čemu suze? Otiđi
budem... jednom valjda
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2005., 18:29   #86
Quote:
joujou kaže:
budem... jednom valjda
A čuj, kad sam se sjetila da više nikad neću morat slušat Jorge Bena, osim ako je baš meni ćef, korak ka izlazu je postao lak
Silajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2005., 18:32   #87
Quote:
joujou kaže:
budem... jednom valjda
budes sigurno...
koliko sam te skuzio po pisanju, a toje malo

da se vratim on tpic
pa silajn je super rekla ...
kao kad sma jednom rekao "ma slabo divanim madjarski.." pa sam morao pojasnjavati rijec divanim, a kako sam krenuo opsirno zavrsio sam pojasnjavajuci da je divan i vrsta kreveta...

ahm al to nema veze s nicim
__________________
imam sig al ga tajim
i tipfeleram.... da ne bude nismo znali...
i vredim bar krajcaru vise....
NewsJJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2005., 18:33   #88
meni je bilo smijesno, kad sam imala 7 godina mladjeg decka, sto se on nervirao kad sam ja pljuvala po tehnu. i sto se opcenito nisam toliko zanimala za muziku, koja je njemu kao bila vrlo bitna. s druge strane, meni se nije bas dalo razmetati s nekim znanjem o glazbi (ili knjigama) koju/e ce on tek otkriti za 5,6 godina. na kraju je on kao spoznao da je to razlicito gledanje na muziku jedan od bitnih problema koji bi prije ili kasnije unistili nasu vezu...itd.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2005., 18:35   #89
Quote:
Natch kaže:
gledanje na muziku jedan od bitnih problema koji bi prije ili kasnije unistili nasu vezu...itd.
pa muzika je bitan dio zivota...
posebice techno..
__________________
imam sig al ga tajim
i tipfeleram.... da ne bude nismo znali...
i vredim bar krajcaru vise....
NewsJJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2005., 18:35   #90
Quote:
NewsJJ kaže:

kao kad sma jednom rekao "ma slabo divanim madjarski.." pa sam morao pojasnjavati rijec divanim, a kako sam krenuo opsirno zavrsio sam pojasnjavajuci da je divan i vrsta kreveta...

ahm al to nema veze s nicim
a ovo je ontopic? strašno

trebao si joj objasnit onaj ´´daj nauči me leba ti´´ i povuć paralelu s ovdašnjim lebom

ni ovo nema veze s ničim
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2005., 18:36   #91
Quote:
Natch kaže:
s druge strane, meni se nije bas dalo razmetati s nekim znanjem o glazbi (ili knjigama) koju/e ce on tek otkriti za 5,6 godina.
Nije to skromnost, to je škrtost. Ako netko zna više od mene, ja očekujem da me uči
Silajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2005., 18:37   #92
Quote:
alexxx kaže:
djevojka o dok ne postane prebrutalno za ublažavanje
Mogu se pohvalit da ovo uopće nisam shvatio. Pojasni pliz.
__________________
"The Old Father has woven the threads of your life a long time ago... you can go and hide in a hole if you wish, but you won't live a minute longer."
Gaudrath is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2005., 18:40   #93
Quote:
Silajn kaže:
Nije to skromnost, to je škrtost. Ako netko zna više od mene, ja očekujem da me uči
ma gle, on kao svrsava na neko pseudo-ambijentalno-tehno krestanje i prenemaganje, a ja da njemu objasnjavam talking heads i velvet underground? to je ko da se neko pali na coelha il kako se vec pise, a ja mu moram objasniti zasto ja vise volim...ne znam, recimo kunderu, ili carvera
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2005., 18:40   #94
Quote:
alexxx kaže:
a ovo je ontopic? strašno

trebao si joj objasnit onaj ´´daj nauči me leba ti´´ i povuć paralelu s ovdašnjim lebom

ni ovo nema veze s ničim
pa nisam ja strucnjak za poeziju&prozu&ostala djela

no dobor da nastavim, tek poslije jedno 2-3 godine cura se pojavila niodkud da bi posudila cd sa doticnim pjevacem...
jer joj je postao jako dobar...
daklem trebalo joj je malo da dodje k sebi
__________________
imam sig al ga tajim
i tipfeleram.... da ne bude nismo znali...
i vredim bar krajcaru vise....
NewsJJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2005., 18:42   #95
Quote:
Natch kaže:
ma gle, on kao svrsava na neko pseudo-ambijentalno-tehno krestanje i prenemaganje, a ja da njemu objasnjavam talking heads i velvet underground? to je ko da se neko pali na coelha il kako se vec pise, a ja mu moram objasniti zasto ja vise volim...ne znam, recimo kunderu, ili carvera
Ako kumuniciraš s iole inteligentim bićem, dovoljno je pokazat nešto, switch je skoro pa trenutan
Silajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2005., 18:43   #96
Quote:
Natch kaže:
ma gle, on kao svrsava na neko pseudo-ambijentalno-tehno krestanje i prenemaganje, a ja da njemu objasnjavam talking heads i velvet underground? to je ko da se neko pali na coelha il kako se vec pise, a ja mu moram objasniti zasto ja vise volim...ne znam, recimo kunderu, ili carvera
to nije izgovor
trebala si izvest na pravi put...
al ne kunderu, to je pre-pravi put za pat krestavce (svaka cast doticnom al opet )
trebala se probudit odgajateljica u tebi i tako to..
__________________
imam sig al ga tajim
i tipfeleram.... da ne bude nismo znali...
i vredim bar krajcaru vise....
NewsJJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2005., 18:44   #97
mislim, ja postujem svacije ukuse, i podnijela bih mozda cak i da mi decko slusa narodnjake, stajaznam. snobovski mi je kad se netko razmece knjigama koje je procitao ili cd-ovima koje je preslusao. jos mi je gluplje kad netko iz te razlike u ukusima ide izvlaciti zakljucke o generacijskom jazu i slicne gluposti tim vise sto vjerujem da se prije 20 i 40 i 60 godina radila puno kvalitetnija muzika i puno bolji filmovi i pisale puno bolje knjige nego danas. sto ne znaci da ne postujem i zanimljive pokusaje mladih pisaca i muzicara, i da se povremeno ne odusevim necijim svjezim i genijalnim uratkom
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2005., 18:45   #98
Quote:
Silajn kaže:
Ako kumuniciraš s iole inteligentim bićem, dovoljno je pokazat nešto, switch je skoro pa trenutan
dobro, mozda si u pravu, mozda sam zaista bila preskrta i sebicna, i mozda sam od njega samo uzimala sta mi je trebalo
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2005., 18:47   #99
Quote:
Natch kaže:
dobro, mozda si u pravu, mozda sam zaista bila preskrta i sebicna, i mozda sam od njega samo uzimala sta mi je trebalo
Ali onda nema mjesta kukanju
Silajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2005., 18:50   #100
Quote:
Silajn kaže:
Ali onda nema mjesta kukanju
pa ko kuka, ja samo sudjelujem na topicu
kazem, ne diskriminiram po godinama, cak mi je i ta veza s prilicno mladjim komadom skoro uspjela...i odgovarao mi je po mnogo stvari, nije da nije...
mislim da decke uhvati strah kad se zamisle sa starijom zenskom za 20 godina. a opet vidi demi moore, zatrudnila s frajerom koji ima 27. ona ima preko 4 banke, zar ne? ili ova valicka s htv-a isto ima dosta mladjeg komada. to zna biti zaista uzbudljivo. samo se ponekad treba znati nositi s njegovom i svojim nezreloscu i biti jako tolerantan. dati covjeku slobodu i pustiti ga da si sam organizira zivot, a ne glumiti mu mamu i nametati svoja zivotna rjesenja
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:33.