Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2008., 18:57   #21
Quote:
div20 kaže: Pogledaj post
žena koja te želi nikad, ama baš nikad te ne dodiruje tijekom razgovora, cugi itd. (dok ne dođe vrijeme za to).

u bilo kojem slučaju kad te počne hvatat za ruku, dragat po ramenu i te spike, odma ju možeš prekrižit sa spiska potencijalnih.
PA dobro, ne baš nikad, ali ja često dotaknem nekoga tko mi je drag, s kim sam dobra.

A dečke.. Pa, njih ne diram.
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Old 13.06.2008., 18:58   #22
Quote:
stidljiva ljubičica kaže: Pogledaj post
meni se događa s jednim prekrasnim al zauzetim
kad počnemo pričat samo se počnemo smjehuljit nekontrolirano...
čudno.nemoš skinit osmijeh s lica. pa se trudimo da se to ne primjeti a to baš blesavo izgleda khm khm


izgleda da će mu sadašnja uskoro bit bivša
Mona* is offline  
Old 13.06.2008., 19:00   #23
Quote:
Mona Moo kaže: Pogledaj post

izgleda da će mu sadašnja uskoro bit bivša
jadna ta cura...
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 13.06.2008., 19:04   #24
Quote:
GoGs777 kaže: Pogledaj post
jadna ta cura...
nemoj kvarit zabavu
Mona* is offline  
Old 13.06.2008., 19:07   #25
ima puno znakova....to se zove govor tijela....nađite na netu o tome,puno će vam pomoć
Pali_andjeo is offline  
Old 13.06.2008., 19:10   #26
gleda te u oci, smjesi ti se, oponasa tvoj stav ie. ako ti imas noge prek noge ona ce te oponasat ( mirroring), rukom popravlja kosu, imas miljon toga, samo se ovog sjecam...
J0hnny is offline  
Old 13.06.2008., 19:10   #27
Quote:
Mona Moo kaže: Pogledaj post
ja osjetim u pogledu kad se nekom sviđam
kad me pogleda dogodi mu se spontani smješak

po toj logici meni se sviđa svatko s kim komuniciram

ugl. po govoru tijela može se puno toga skužiti ali da bi se pravilno protumačile određene radnje treba dobro poznavati ljudsku psihu, dodirivanje otkriva neku vrstu prisnosti i sviđanja ali ne isključivo seksualnog karaktera
__________________
DJELA ČESTO GOVORE ONO ŠTO SE RIJEČIMA NE MOŽE IZREĆI
poduzetna is offline  
Old 13.06.2008., 19:15   #28
mona mona
__________________
><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸.·´¯`·...¸><((((º> ¸.·´¯`·
stidljiva ljubičica is offline  
Old 13.06.2008., 19:17   #29
pa nerijetko zagrlim prijatelja i poljubim ga u obraz.
nikad nisam ni pomislila na prevaru...
dakle, NE
Direktorica_svemira is offline  
Old 13.06.2008., 19:17   #30
često te zove imenom, često te gleda, smije ti se... hvali se isprid tebe... tu i tamo te zagrli... kad pogledaš prema njemu još uvik te gleda... onda mu se ti nasmiješ, ako je hrabar nasmije se i on tebi, drugi put ga vidiš da bulji pa mu namigneš, pa se opet smije, pa napraviš neku grimasu... i da, oponaša te....ah, ljubav...
__________________
><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸.·´¯`·...¸><((((º> ¸.·´¯`·
stidljiva ljubičica is offline  
Old 13.06.2008., 19:19   #31
e da...
to s imenom cula sam da kod upucavanja izuzetno pali...
Direktorica_svemira is offline  
Old 13.06.2008., 19:22   #32
...u blizini tebe ljubi curu jače nego inače...
ček nije ovo...?
__________________
><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸.·´¯`·...¸><((((º> ¸.·´¯`·
stidljiva ljubičica is offline  
Old 13.06.2008., 19:26   #33
Quote:
LadyNot kaže: Pogledaj post
neki dan ja i dragi u kinu..
scenarij ide ovako: sjedimo i do nas neka krava koja je non stop svjetlila s jebenim mobitelom meni u glavu.ja velim dragome kak mi ide na živce, i on žensku pipne po ruci i pita jel može okrenut mobitel da ne svijetli u nas, te kod toga diskretno ( ja nisam ni skužila,on mi rekao) okrene njen mobitel prema njoj.
Ženska popizdi i počne srat:kaj ti mene diraš?ti mene napastvuješ!ti si mene fizički napao!I ja velim:koji ti je kurac,daj se malo skuliraj.a ona menia frajer me dirao!!!vi ste nastrani!!!
Ja riknula od smijeha skoro!

Pitanje: da li se ta poremećena ženska sviđa mom dečku?da se zabrinem?
nisi uopće shvatila temu čini mi se

dakle, naravno da se neka dvojica što su se pošorala u parkiću (što također uključuje fizički kontakt) ne sviđaju jedan drugome, ali u normalnom odnosu donekle prisnih ljudi dodir može a i ne mora značiti sviđanje, zato sam i napisala da treba dobro poznavati ljudsku psihu a i samu osobu od koje dodir dolazi jer ima onih koji ne vole grluckanja i ljubakanja (ili bilo kakve fizičke kontakte) pa od takvih diskretan dodir automatski ima težinu za razliku od onih koji se non stop grle i ljube i dodiruju
__________________
DJELA ČESTO GOVORE ONO ŠTO SE RIJEČIMA NE MOŽE IZREĆI
poduzetna is offline  
Old 14.06.2008., 03:07   #34
Vjerujem da govor tijela neke osobe može pokazati (ne)zanimanje za drugu osobu. Evo jedne od situacija u kojima sam se ja uvjerila u to: sjedimo na kafi, bilo nas je više u društvu, pa i momak koji se meni sviđao. Poslije te kafe, idem ja s prijateljicom kući i pitam je kao: "šta misliš, sviđam li se ja njemu?" a ona će ko iz topa "ma sviđaš mu se!" Kad sam je pitala na osnovu čega je to zaključila, ona je rekla kako je zapazila da mi je on često gledao u usne, obraćao pažnju na mene više nego na druge, gledao me kad ja ne bih gledala... i ispostavilo se da je prijateljica bila u pravu i da ima izraženu moć zapažanja. Poenta je da često sami ne obraćamo pažnju na "signale" koje nam neka osoba šalje, naročito ako smo zainteresovani za nju (možda zbog uzbuđenosti koju osjećamo kad se nađemo u blizini te osobe) kao da i često nismo svjesni vlastitog govora tijela koji nas može odati. A možda nam i onaj osjećaj da se nekome sviđamo (i kojem toliko želimo vjerovati ) govori da smo nesvjesno prepoznali te "signale" koje nam neko šalje. Isto možemo osjetiti i u negativnom smislu, npr. kad nam je neka osoba jednostavno odbojna, a nemamo nikakvog pametnog razloga da tako mislimo. Što se dodira tiče, on može biti jedan takav znak, ali se to zaista razlikuje od pojedinca do pojedinca jer neki ljudi imaju običaj da često dodiruju druge osobe i to ne samo one koje im se sviđaju dok drugi ne vole mnogo fizičkog kontakta (u ovo ne ubrajam pozdravljanje) osim s bliskim osobama. Dakle, neverbalna komunikacija je individualna baš kao i verbalna.
__________________
Kad bi stvari bile savršene i čiste, odudarale bi od života i ne bi imale šarma. Ne bi mogle da kod ljudi izazovu smijeh ili suze.
Hot Summer is offline  
Old 14.06.2008., 12:48   #35
tehniciranje s borama na ocima dosta dobro govori o situaciji kao takvoj
Vrag_u_snjegu is offline  
Old 14.06.2008., 13:55   #36
Quote:
stidljiva ljubičica kaže: Pogledaj post
...u blizini tebe ljubi curu jače nego inače...
ček nije ovo...?
e to radi moj bivsi.... kad sam ja ublizini samo odmah krene curu grlit i ljubit

no, da se vratim na temu...
najcesce ja to ne skuzim nego mi frendica veli, pa krenem pratit i onda skuzim najcesce je ono skriveni pogled, kao spontano dodirivanje, cesci razgovori, kao slucajno se nadjete na istom mjestu a inace se niste tolko vidjali... ima toga...
__________________
"...so when you hear this autumn song remember, the best times are yet to come..."
tockicha is offline  
Old 14.06.2008., 16:46   #37
sve je to subjektivno. evo npr. netko vas stalno gleda.. sjedite na kavi i okrenete se, on gleda. prvo sto mi padne na pamet- sviđam mu se. a onda, stalno me gleda. a ne prilazi. i kako da ja mislim da mu se svidam, ako je sad postalo normalno da me samo gleda.. i eto, gleda, a nikakvih drugih znakova.
i meni daje nadu, jer mi se bas svida.. i zvucala bih paranoicno da kazem da mu se svidam... i eto ja poludjela za njim, a moze bit da on tako svaku gleda.. ili da misli da i ja tako svakog gledam..
__________________
Life can only be understood backwards, but it has to be lived forwards.
assoluta is offline  
Old 14.06.2008., 18:04   #38
jedan znak meni prilično obećavajući je kad se dogodi - sretnu nam se pogledi, on ne skreće pogled, ni ja, nekih par sekundi i onda nam se dogodi lijepi osmijeh na licima. i ne, ne puknemo od smijeha. već onaj razdragani osmijeh, onaaaaj osmijeh. spontano i nenapadno, kratko, ali ti uljepša dan.
eager_to_know is offline  
Old 14.06.2008., 18:07   #39
Quote:
eager_to_know kaže: Pogledaj post
jedan znak meni prilično obećavajući je kad se dogodi - sretnu nam se pogledi, on ne skreće pogled, ni ja, nekih par sekundi i onda nam se dogodi lijepi osmijeh na licima. i ne, ne puknemo od smijeha. već onaj razdragani osmijeh, onaaaaj osmijeh. spontano i nenapadno, kratko, ali ti uljepša dan.
definitivno ti uljepša dan
idem plakat i jest
__________________
><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸.·´¯`·...¸><((((º> ¸.·´¯`·
stidljiva ljubičica is offline  
Old 14.06.2008., 18:16   #40
Ja diram samo one tipove koji mi se sviđaju, ako mi se tip ne sviđa, ne bi ga takla ni zašto. A ove koji mi se sviđaju: iskoristim svaku priliku Obožavam dodire, al ne ove po tipkovnici
Ne znam kakve su druge ženske, al mislim da su ko i ja. Kad ti se netko ne sviđa, ne želiš da te dira, ni ti njega ne želiš dirat. Eventualno dolazi u obzir razgovor.
Rukovanje se ne ubraja, jer se rukovat moraš.
Pink Freud is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:45.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger