Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.03.2010., 16:19   #10161
Quote:
5rich kaže: Pogledaj post
nacija (za 2 tjedna će bit nacija )


također,nacija :] ajde bar nešto dobro heh
starlight_ is offline  
Old 09.03.2010., 16:25   #10162
Quote:
starlight_ kaže: Pogledaj post
također,nacija :] ajde bar nešto dobro heh
koja si grupa,tj koji turnus?
ja ne znam nikog iz svog turnusa ko je na naciji


aurora
bar će ti bit zabavno na seminaru,kolko sam čula,dosta ljudi iz naše seminarske grupe otpd-a je dobilo političku
5rich is offline  
Old 09.03.2010., 16:26   #10163
Quote:
5rich kaže: Pogledaj post
koja si grupa,tj koji turnus?
ja ne znam nikog iz svog turnusa ko je na naciji


aurora
bar će ti bit zabavno na seminaru,kolko sam čula,dosta ljudi iz naše seminarske grupe otpd-a je dobilo političku


ja sam ti 3.turnus. R-Ž a ti?
neznam ni ja nikoga :S
starlight_ is offline  
Old 09.03.2010., 16:33   #10164
Quote:
starlight_ kaže: Pogledaj post
ja sam ti 3.turnus. R-Ž a ti?
neznam ni ja nikoga :S
1.
5rich is offline  
Old 09.03.2010., 16:35   #10165
Quote:
5rich kaže: Pogledaj post
1.

aaaa onda valjda nećemo biti u istoj grupi na seminaru
starlight_ is offline  
Old 09.03.2010., 19:26   #10166
di piše kad je prvi seminar iz nacije i kada?
__________________
Sve što sam o životu naučila može se svesti na tri riječi: život ide dalje. sugar
Serena is offline  
Old 09.03.2010., 19:41   #10167
Quote:
Serena kaže: Pogledaj post
di piše kad je prvi seminar iz nacije i kada?


još ne piše :/
starlight_ is offline  
Old 09.03.2010., 20:08   #10168
a jel zna ko kaj o seminaru nacije,da neš podrobnije kaže.

čula sam da u kolokvijima imaju i neka dodatna pitanja seminarske građe.

ugl frendica kaj je dala naciju,vanredna je,veli da se da naucit i iz skripte za kolokvije,a za usmeni treba bas dooobro naucit
sad mene zanima jel se isplati koncentrirati na skriptu ili...?

nemojte me napadat,ja sve želim dat s 2 i sretna ja

pa ako ima tko ko je bio seminarist iz nacije...pliiz
__________________
Sve što sam o životu naučila može se svesti na tri riječi: život ide dalje. sugar
Serena is offline  
Old 09.03.2010., 20:51   #10169
Quote:
PoisonIvy1990 kaže: Pogledaj post
I ja sam dobila Rim. Barbie koga preporučaš da uzmem za voditelja seminara?
Karlovića!
Najzanimljiva i najkorisnija predavanja!
zgmetropola is offline  
Old 09.03.2010., 21:34   #10170
ja dobila gp2 seminar i vježbe iz obiteljskog...to sam i htjela
Preporučam Karlovića za rim jer voli svoje seminariste, jako im pomaže i ispravlja blaže kolokvije nego Milotić Petrakovim seminaristima. Tako da...Karlović je stvarno odličan izbor
Fashion Barbie is online now  
Old 09.03.2010., 21:40   #10171
Quote:
Aurora Bella kaže: Pogledaj post
aaaaa krasno,dobila sam politicku..sad moram mijenjati plan....koji je sljedeci: kako bi bilo da sad do 12.4.ucim povijest i za taj divni kolokvij(i RECIMO dam povijest)pa nakon toga nastavim ucit rim i p.e.za 2.kolokvij+engleski,jer idem na predavanja iz rima i mislim nastavit ic....jeli mi preriskantno ucit rim tako ili da se okrenem naciji,pa rim preko ljeta???
Pa zašto tako? Ja ti preporučujem ovako: daš oppd u 4. mj kako si planirala, kolokviji iz političke će ti biti lagani i garantiram ti da ti neće trebat više od tjedan da to naučiš za svaki (a i to je puno previše) i ne moraš čak ni na usmeni, a ako odlučiš...seminaristi uvijek imaju veće ocjene. Paralelno radi rim! Dakle nakon roka u 4. mj počni učiti rim i ako bude sreće možeš riješiti rim čak bez problema na prvom roku u 6. mj pa ako si jako nadobudna kreni učiti naciju za 7. mj (to ti je 1 mj, dovoljno ). Mislim da će ti puno gore biti ostaviti rim za 9. mj jer je to jako naporan ispit (uči se od korica do korica) pa radije se toga što prije riješi (pogotovo ako misliš ići na predavanja). Bez brige, nisi ništa izgubila sa ovim seminarom osim mogućnosti da ti kao seminaristu iz rima progledaju na usmenom. Ako ćeš imati vremena, preporučam predavanja iz rima...tek tada nećeš ništa izgubiti sa seminarom iz politčke. Taj seminar ti dođe kao odmor...ne moraš ništa raditi nego pripremati druge ispite. Šteta bi bilo naciju jer mislim da je puno veći problem rim dugo vremena vuć nego naciju.
Fashion Barbie is online now  
Old 09.03.2010., 21:42   #10172
Quote:
Fashion Barbie kaže: Pogledaj post
ja dobila gp2 seminar i vježbe iz obiteljskog...to sam i htjela
Preporučam Karlovića za rim jer voli svoje seminariste, jako im pomaže i ispravlja blaže kolokvije nego Milotić Petrakovim seminaristima. Tako da...Karlović je stvarno odličan izbor
Sigurno? Ajme. Dvoumim se izmedu Karlovica i Petraka, i radije bih Petraka.. iako sumnjam da cu njega dobit.
Chocolate_M is offline  
Old 09.03.2010., 21:57   #10173
Quote:
Chocolate_M kaže: Pogledaj post
Sigurno? Ajme. Dvoumim se izmedu Karlovica i Petraka, i radije bih Petraka.. iako sumnjam da cu njega dobit.
I ja se isto dvoumin između njih dvojice, jer sam čula da je Petrak dobar na usmenom, i da ne mrcvari puno, al kolokvije ispravlja neki lik koji cjepidlači, dok sam za Karlovića čula da voli seminariste, al danjegovi usmeni traju po sat vremena. Koliki bi prosjek trebala imati da dobijem jednoga od njih dvojice?
PoisonIvy1990 is offline  
Old 09.03.2010., 22:00   #10174
Quote:
PoisonIvy1990 kaže: Pogledaj post
I ja se isto dvoumin između njih dvojice, jer sam čula da je Petrak dobar na usmenom, i da ne mrcvari puno, al kolokvije ispravlja neki lik koji cjepidlači, dok sam za Karlovića čula da voli seminariste, al danjegovi usmeni traju po sat vremena. Koliki bi prosjek trebala imati da dobijem jednoga od njih dvojice?
Pita po sat vremena, ali ne seminariste. Svi koje ja znam (naravno koji su dali te seminarske kolokvije) su imali 4 i 5 kod Karlovića na rokovima u 6. mj. Petrak olako dijeli 2 i 3 jer su to uglavnom ocjene iz kolokvija s obzirom na ono ludo ispravljanje kolokvija. Mislim da će većina htjet Petraka jer je to neka tradicija. Isto tako većina želi Turkovićku na kpu, a 90% ljudi joj pada na ispitima (ma i premal broj sam navela ).
Fashion Barbie is online now  
Old 09.03.2010., 22:44   #10175
buuu

jel zna onda netko bi li se nacija kolokviji za prolaz mogli dati iz skripte?
__________________
Sve što sam o životu naučila može se svesti na tri riječi: život ide dalje. sugar
Serena is offline  
Old 09.03.2010., 22:45   #10176
Quote:
Serena kaže: Pogledaj post
a jel zna ko kaj o seminaru nacije,da neš podrobnije kaže.

čula sam da u kolokvijima imaju i neka dodatna pitanja seminarske građe.

ugl frendica kaj je dala naciju,vanredna je,veli da se da naucit i iz skripte za kolokvije,a za usmeni treba bas dooobro naucit
sad mene zanima jel se isplati koncentrirati na skriptu ili...?

nemojte me napadat,ja sve želim dat s 2 i sretna ja

pa ako ima tko ko je bio seminarist iz nacije...pliiz
a gle...nemrem ti govorit za ovu seminarsku građu,al kaj se tiče obične literature-da,ti možeš za kolokvij naučiti iz skripte...
ali ti se ne isplati baš...jer ubrzo nakon 3. kolokvija ti je usmeni...a na usmenom nemreš proć ak ne znaš sistematizirat gradivo,tak da ti knjiga treba...
u skripti su svi bitni podatci na jednom mjestu,a knjiga ti ih sve poveže u priču...


ja imam isto pitanje za OTPD-skripte?koje su dobre?jer ih vidim hrpu na pkt-u
i mogu li se kolokviji proć prek nje?
ne planiram za sve kolokvije učiti iz skripte,al za 2. ću morat jer ne znam kak bum stigla inače


fala ^^
__________________
...Welcome to forum.hr,where no server is available to handle your request!...
miss_devil is offline  
Old 09.03.2010., 22:50   #10177
Quote:
Fashion Barbie kaže: Pogledaj post
Pa zašto tako? Ja ti preporučujem ovako: daš oppd u 4. mj kako si planirala, kolokviji iz političke će ti biti lagani i garantiram ti da ti neće trebat više od tjedan da to naučiš za svaki (a i to je puno previše) i ne moraš čak ni na usmeni, a ako odlučiš...seminaristi uvijek imaju veće ocjene. Paralelno radi rim! Dakle nakon roka u 4. mj počni učiti rim i ako bude sreće možeš riješiti rim čak bez problema na prvom roku u 6. mj pa ako si jako nadobudna kreni učiti naciju za 7. mj (to ti je 1 mj, dovoljno ). Mislim da će ti puno gore biti ostaviti rim za 9. mj jer je to jako naporan ispit (uči se od korica do korica) pa radije se toga što prije riješi (pogotovo ako misliš ići na predavanja). Bez brige, nisi ništa izgubila sa ovim seminarom osim mogućnosti da ti kao seminaristu iz rima progledaju na usmenom. Ako ćeš imati vremena, preporučam predavanja iz rima...tek tada nećeš ništa izgubiti sa seminarom iz politčke. Taj seminar ti dođe kao odmor...ne moraš ništa raditi nego pripremati druge ispite. Šteta bi bilo naciju jer mislim da je puno veći problem rim dugo vremena vuć nego naciju.
Hvala draga...Nadobudna nisam,bila bih presretna s uvjetom u 7.mjesecu,a iz politicke bih ipak htjela nesto vise od dva..Na predavanja iz rima cu ic i dalje,samo ne nam jeli mi bolje da se prebacim kod karlovica ili da ostanem kod milotica jer mi se ne cini kao los predavac
+ima li itko ikakvu taktiku kako se natjerat na ucenje jer sam ja jedno lijeno magare kojem cijeli dan prodje u spavanju i glupostima
Aurora Bella is offline  
Old 09.03.2010., 22:51   #10178
Btw, nemojte napraviti istu grešku koju napravi svake god barem 50% seminarista nacije, a to je da idete na usmeni samo sa gradivom iz kolokvija. Morate znati sve jer na usmenom će vas pitati i ovo izbačeno iz kolokvija! To je uzrokovalo mnoge padove na usmenom i baš zbog usmenog ne preporučam učenje iz skripte (ponavljanje jedino) jer kolokvije može proći svatko, a mislim da je poanta dat ispit (koji je puno teži i puno više traže nego na kolokvijima).
Fashion Barbie is online now  
Old 09.03.2010., 22:51   #10179
Quote:
miss_devil kaže: Pogledaj post
a gle...nemrem ti govorit za ovu seminarsku građu,al kaj se tiče obične literature-da,ti možeš za kolokvij naučiti iz skripte...
ali ti se ne isplati baš...jer ubrzo nakon 3. kolokvija ti je usmeni...a na usmenom nemreš proć ak ne znaš sistematizirat gradivo,tak da ti knjiga treba...
u skripti su svi bitni podatci na jednom mjestu,a knjiga ti ih sve poveže u priču...


ja imam isto pitanje za OTPD-skripte?koje su dobre?jer ih vidim hrpu na pkt-u
i mogu li se kolokviji proć prek nje?
ne planiram za sve kolokvije učiti iz skripte,al za 2. ću morat jer ne znam kak bum stigla inače


fala ^^

fala

ma nije da sam lijena il nes al imam krcat travanj,trebala bih dat oppd, a i htjela bih bar probat na kolokvij iz političke,a 180 stranica štrebat mi je too much iako cu probat pa zato pitam

a sad ne znam kod koga imas otpd,ja sam bila kod milicica i ucila sam iz skripti i prošla kolokvije,prvi sam pala a učila po knjizi pa ga ispravila tek kad sam naštrebala iz skripte tako da...
a ako si kod savića i burazina,ne znam,raspitaj se kod nekog tko ih je imao ali cura sa seminara ih je imala i veli da je isto dobra skripta,pa valjda mozes i kod njih dati ispit preko skripte
__________________
Sve što sam o životu naučila može se svesti na tri riječi: život ide dalje. sugar
Serena is offline  
Old 09.03.2010., 22:53   #10180
Quote:
Aurora Bella kaže: Pogledaj post
Hvala draga...Nadobudna nisam,bila bih presretna s uvjetom u 7.mjesecu,a iz politicke bih ipak htjela nesto vise od dva..Na predavanja iz rima cu ic i dalje,samo ne nam jeli mi bolje da se prebacim kod karlovica ili da ostanem kod milotica jer mi se ne cini kao los predavac
+ima li itko ikakvu taktiku kako se natjerat na ucenje jer sam ja jedno lijeno magare kojem cijeli dan prodje u spavanju i glupostima
Pa Milotića nisam baš imala prilike previše upoznati (čitaj: nisam išla na predavanja ), ali sam čula da dobro predaje. Meni je Karlović znao dobro stvari objasniti (par puta nam je bio na seminaru umjesto Maršavelski) i njega uvijek preporučam.
A gle, meni je najbolja taktika pomisao na to da cijelo ljeto učim 3 predmeta i kunem samu sebe što sam bila lijena Dakle samo zamisli sve negativne stvari koje bi ti se mogle dogoditi ako ne daš uvijet prije ljeta i vjeruj mi: ooooogromna motivacija
Fashion Barbie is online now  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:27.