Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2012., 12:44   #21
Quote:
hrvoje dr. kaže: Pogledaj post
Može se učiniti sed. urina,te ev. UZV abdomena na kliničku indikaciju.
A što se tiće th može se probati sa spazmolitikom.
hvala vam na brzom odgovoru.

imala sam jaku upalu mjehura prije mjesec dana, ali prije dva tjedna sam radila urino-kulturu i nalazi su bili uredni. na uzv-u abdomena sam bila prije cca 4 mjeseca i također je sve bilo ok. zaista ne znam što misliti jer ovi bolovi su toliko jaki da jedva tipkam.

koji spazmolitik preporučujete, pogotovo s obzirom da imam probleme sa želudcem koji reagira na apsolutno sve? može li se neki uzeti bez recepta?
opetnoviprofil is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2012., 11:20   #22
Quote:
opetnoviprofil kaže: Pogledaj post
hvala vam na brzom odgovoru.

imala sam jaku upalu mjehura prije mjesec dana, ali prije dva tjedna sam radila urino-kulturu i nalazi su bili uredni. na uzv-u abdomena sam bila prije cca 4 mjeseca i također je sve bilo ok. zaista ne znam što misliti jer ovi bolovi su toliko jaki da jedva tipkam.

koji spazmolitik preporučujete, pogotovo s obzirom da imam probleme sa želudcem koji reagira na apsolutno sve? može li se neki uzeti bez recepta?
Možete uzeti i neki analgetik tipa Lupocet,pošto navodite da imate problema sa želucem nesavjetujem NSAR.
Od spazmolitika može Spasmex,Buscol-na rp.
Buscopan,NO-SPA bez rp.
Što se tiće bolova sa želucem ukoliko se radi o dispepsiji-mućnina,bolovi u g. abdomenu i sl. može se pokušati sa antacidima i/ili IPP npr. Zoltex.
Ukoliko se nastave bolovi uputno je ponoviti/učiniti lab. obradu
KKS,AST,ALT,ALP,GGT,bilirubin,amilaza s/u,sed. urina,CRP,CK,LDH,funkcija bubrega-kreatinin,ureja.
Javiti se LOM.
hrvoje dr. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2014., 15:07   #23
Pozdrav. Doktoru sam se javio s bolovima ispod desnog rebranog luka (tupa, neodređena bol) i povremenim probadanjima, ali laganim kao i laganim probadanjima na mjestu iznad i oko lokacije slijepog crijeva. Radio sam mnogo krvnih nalaza, urina, na hepatitise i slično i sve je bilo ok. Pijem colospu i emaneru po nalogu liječnice (gerb, upala želučane stijenke). Znam povremeno imati mekanu stolicu, uglavnom je onako 3-4cm duga u komadima. Nije mi gore, ali nije ni sad posebno bolje.

Dakle, i dalje me zna zasmetati tupa bol kod desnog rebra. Povremeno glasno kruljenje u crijevima, povremena meka stolica. Tupa bol se pojačava kod jače fizičke aktivnosti.

Posljednji nalazi:
UZV abdomena: Mulj u žuči, zadebljana stijenka želuca (sumnja na gastritis, nisam radio gastroskopiju).

BIOKEMIJA (navodim samo vrijednosti van referenci)
GGT 60.4 (ref 55)
KALIJ 3,73 (ref od 3,9)
URATI 425 (ref do 403)
TRIGLICERIDI 2,1 (ref do 1,7)

HORMONI I TUMORSKI BILJEZI (Opaska CMIA)
CA 19-9 manji od 2.00
CEA manji od 0,50
AFP 2,52

Svaki put kad sam radio krv leukociti, eritrociti, crp...sve je uvijek bilo ok.

Sad mene zanima jesu li to vrijednosti za brigu, jer ja i dalje nisam baš zdrav. Je li nužna gastroskopija? Doktorica opće sumnja da možda imam i interkostalnu neuralgiju, a moj instinkt da se možda radi o problemu sa želudcem iako me on nikada ne boli, kao ni trbuh, te da su možda u pitanju crijeva (IBS)? Inače fizički se osjećam super, nisam umoran, baš sam ok, osim boli i svega spomenutog.

Ako treba koji još podatak drage volje ću ga dati.
HVALA (nisam stavljao druge nalaze jer su u granicama)
baracudaKC is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2014., 16:24   #24
Imaš tipične simptome za žučne kolike. Untar tog mulja hoće biti i kristalića koji se ne rijetko znaju ne vidjet na uzv i oni znaju otići u žučovode i isprovocirati bol čak i napadaj, tak mi je gastrić objasnio. Moraš na žučnu dijetu dok se stvar ne smiri. Vjerojatno ćeš u nekom momentu imati i napadaj, tak to ide na žalost.
Provjeri hepatogram.

Inače friška sam s tom dijagnozom i identičnim simptomima s tim da sam ja imala 3 napadaja i da mi je jetra podivljala.
Dobila sam piti žučne soli i zbog jetre Sylimarin, a na svoju ruku sam pila Rowachol koji mi je čini mi se jako pomogao jer se stvar u međuvremenu prilično smirila.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.

Zadnje uređivanje Ivanicapeca : 18.01.2014. at 16:32.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2014., 15:09   #25
Quote:
Ivanicapeca kaže: Pogledaj post
Imaš tipične simptome za žučne kolike. Untar tog mulja hoće biti i kristalića koji se ne rijetko znaju ne vidjet na uzv i oni znaju otići u žučovode i isprovocirati bol čak i napadaj, tak mi je gastrić objasnio. Moraš na žučnu dijetu dok se stvar ne smiri. Vjerojatno ćeš u nekom momentu imati i napadaj, tak to ide na žalost.
Provjeri hepatogram.

Inače friška sam s tom dijagnozom i identičnim simptomima s tim da sam ja imala 3 napadaja i da mi je jetra podivljala.
Dobila sam piti žučne soli i zbog jetre Sylimarin, a na svoju ruku sam pila Rowachol koji mi je čini mi se jako pomogao jer se stvar u međuvremenu prilično smirila.

Pozdrav. Hvala. Ma i ja si mislim da sam na tragu sa žuči.
Btw danas su mi došli posljednji nalazi krvi.

Beta globulin mi je 10.23 (gornja granica 10.00)
Gama globulin mi je 14.93 (gornja granica (14.00)
Gledam na netu što bi moglo biti, čak i piše da kod povišenih beta globulina zna biti opstrukcija žuči. S tim da mi se ni ne povraća, nemam temperaturu, stolica je dosta promijenjiva ali nije sumnjiva.

Bio sam na uzv, kaže mulj u žuči. Kakva je prognoza? Ima šanse da se uz dijetu (btw na dijeti sam mjesec dana već) to smiri? ili?
baracudaKC is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2014., 18:17   #26
Quote:
baracudaKC kaže: Pogledaj post
Pozdrav. Hvala. Ma i ja si mislim da sam na tragu sa žuči.
Btw danas su mi došli posljednji nalazi krvi.

Beta globulin mi je 10.23 (gornja granica 10.00)
Gama globulin mi je 14.93 (gornja granica (14.00)
Gledam na netu što bi moglo biti, čak i piše da kod povišenih beta globulina zna biti opstrukcija žuči. S tim da mi se ni ne povraća, nemam temperaturu, stolica je dosta promijenjiva ali nije sumnjiva.

Bio sam na uzv, kaže mulj u žuči. Kakva je prognoza? Ima šanse da se uz dijetu (btw na dijeti sam mjesec dana već) to smiri? ili?
Meni je gastirić rekao da ukoliko se napadaj ponovi moram odmah na operaciju jer moguće da postoje kristalići koji mogu uletjet u žučovode i oštetiti gušteraću. Meni se sad stvar smirila, al kaže, kad tad će se to opet ponoviti, a iz mulja se formira kasnije kamenac. Povremeno me zna malo žigat, al nije to neka bol, više kao neko smetanje, žuljanje, tak nešto. Treba paziti što se jede, izbjegavati masno i teško te sve što sadrži kožice (paprike, voćke- treba sve guliti, a u početku dok stvar muči treba kuhati kompote) da tako ne isprovociraš napadaj. Ja sam na svoju ruku pila Rowachol i čini mi se da mi je pomogao, iako neki dr, pa i tu na forumu, smatraju da to niš ne pomaže.
Inače, sam mulj se ne operira i stvar je da sjediš i čekaš dok ti se ne pogorša.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 02:38   #27
jetra ili što već?

Ako sam u krivom dijelu neka me se premjesti.
Možda i naslov nije odgovarajući pa bih molila one koji znaju da me isprave.

Ukratko:
Rodila prije 2g na carski, dobila plućnu emboliju od ugruška u zdjelici koji došao do pluća, liječena godinu dana martefarinom. Radila sve pretrage to je sve u redu.
Sad glavni dio, tokom trudnoće na desnom dijelu trbuha me užasno pekla koža, mislila sam strije bla bla, proći će.Mazala se sve živo.
Nakon što sam rodila na tom dijelu odmah ispod prsnog koša me koža i dalje boljela, nisam znala zašto dok mi se nije dogodio jedan put da mi se doslovno mišić s desne strane odmah u procjepu prsnog koša "izdigao" iznad prsnog koša i tu stao.Zamislite si grč na nozi, e meni se desilo iznad prsnog koša.Nije bol ni blizu grča ali osjetim taj mišić kako mi stoji i ja se moram nekako migoljiti s tijelom i prstima pritiskati da se taj organ/mišić vrati u normalu.TO mi se događalo od tada svako malo i nakon toga me koža i to mjesto kad pritisnem užasno boli.Evo ja s tim problem već dvije godine se mučim.Nemogu nikakve trbušnjake raditi, niti saginjanje do nožnih prstiju od straha da mi se to ne desi.A desilo se sigurno 20-ak puta.Išla sam na snimanje UZV, rečeno mi je da se vidi presjek toliko mali na tom mišiću da tehničar ne vidi ni rascjep.Znači nešto je bilo.Daljnje pretrage osim jetrenih proba nisam radila.
Neznam više što učiniti, to me užasno muči jer želim planirati drugu trudnoću za godinu, dvije.Stanje mi se ne popravlja i najgore je što neznam odkuda da krenem kad UZV ništa ne pokazuje.
Možda zvuči smiješno ali kad da mi je bebač još dok je bio u trbuhu glavicom nekaj pomaknuo i to sad tu ima mjesta da mi se mišić digne iznad prsnog koša.

Molim savjet kako kuda gdje?!Već sam očajna. I da na sam dodir na tom mjestu me koža peče/boli.
Sori na dugom postu.
Svaki savjet mi je dobrodošao.
veljača 84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 11:32   #28
Quote:
veljača 84 kaže: Pogledaj post
Ako sam u krivom dijelu neka me se premjesti.
Možda i naslov nije odgovarajući pa bih molila one koji znaju da me isprave.

Ukratko:
Rodila prije 2g na carski, dobila plućnu emboliju od ugruška u zdjelici koji došao do pluća, liječena godinu dana martefarinom. Radila sve pretrage to je sve u redu.
Sad glavni dio, tokom trudnoće na desnom dijelu trbuha me užasno pekla koža, mislila sam strije bla bla, proći će.Mazala se sve živo.
Nakon što sam rodila na tom dijelu odmah ispod prsnog koša me koža i dalje boljela, nisam znala zašto dok mi se nije dogodio jedan put da mi se doslovno mišić s desne strane odmah u procjepu prsnog koša "izdigao" iznad prsnog koša i tu stao.Zamislite si grč na nozi, e meni se desilo iznad prsnog koša.Nije bol ni blizu grča ali osjetim taj mišić kako mi stoji i ja se moram nekako migoljiti s tijelom i prstima pritiskati da se taj organ/mišić vrati u normalu.TO mi se događalo od tada svako malo i nakon toga me koža i to mjesto kad pritisnem užasno boli.Evo ja s tim problem već dvije godine se mučim.Nemogu nikakve trbušnjake raditi, niti saginjanje do nožnih prstiju od straha da mi se to ne desi.A desilo se sigurno 20-ak puta.Išla sam na snimanje UZV, rečeno mi je da se vidi presjek toliko mali na tom mišiću da tehničar ne vidi ni rascjep.Znači nešto je bilo.Daljnje pretrage osim jetrenih proba nisam radila.
Neznam više što učiniti, to me užasno muči jer želim planirati drugu trudnoću za godinu, dvije.Stanje mi se ne popravlja i najgore je što neznam odkuda da krenem kad UZV ništa ne pokazuje.
Možda zvuči smiješno ali kad da mi je bebač još dok je bio u trbuhu glavicom nekaj pomaknuo i to sad tu ima mjesta da mi se mišić digne iznad prsnog koša.

Molim savjet kako kuda gdje?!Već sam očajna. I da na sam dodir na tom mjestu me koža peče/boli.
Sori na dugom postu.
Svaki savjet mi je dobrodošao.
Na pregled kod interniste, možda da se obavi MR, uputit će te...najvažnije je isključiti unutarnje organe. AKo je tu sve ok, onda bi fizijatar trebao biti slijedeći da vidi je li nešto s mišićem. Moguće neka hernija...ono tipa, razmakne se mišić i izađe ti potrbušnica i zagalvi se tu...možda da probaš nositi elastični steznik, pa vidi hoće li biti što bolje.

Kakve su ti jetrene probe bile?
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 14:58   #29
jetra ili što već?

Zahvaljujem ti na odgovoru, ma ne sjećam se ali znam da nije bilo povišeno ništa, mislim da je moguće da je ta hernija u pitanju.Nisam se nešto posebno ni udebljala, a pogotovo ne sada kada je većina otišla.Visoka sam 173, 65kg.
Dali se to ikako može riješiti, znači vježbanje trbušnih mišića ne dolazi u obzir jer mi isto uzrokuje to preskakivanje.
Ne kužim od čega, kako je to moglo nastati?
veljača 84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2014., 16:31   #30
Quote:
veljača 84 kaže: Pogledaj post
Zahvaljujem ti na odgovoru, ma ne sjećam se ali znam da nije bilo povišeno ništa, mislim da je moguće da je ta hernija u pitanju.Nisam se nešto posebno ni udebljala, a pogotovo ne sada kada je većina otišla.Visoka sam 173, 65kg.
Dali se to ikako može riješiti, znači vježbanje trbušnih mišića ne dolazi u obzir jer mi isto uzrokuje to preskakivanje.
Ne kužim od čega, kako je to moglo nastati?
Uslijed trudnoće tj. rasta trbuha se razmiču trbušni mišići koji se kasnije postepeno vraćaju na svoje mjesto. Tebi se to očito nije najbolje vratilo i kod napora se razmaknu do te mjere da ti se potrbušnica kroz to provuće i zaglavi i od tuda ta kvrga, a to boli. Vjerojatno se u procesu malo i upali.
Trebao bi te pregledati fizijatar. Zapravo trebao bi fizijatar pregledati sve rotkinje po otpuštanju iz bolnice da procijeni da li treba nositi steznik ili ne. Neki slučajevi su kontraindicirani, ali neki zaista moraju. Probaj tražiti uputnicu za fizijatra da procijeni. Što će trebati će se znati po procijeni. Ponekad je potreban i zahvat.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2014., 15:22   #31
mene već kojih mjesec dana boli (srećom ne jako) sa stražnje desne strane u predjelu najdonjeg rebra, ali povezano s pokretom gornjeg dijela tijela, dakle ne samo od sebe.
u tom dijelu imam i kamenac, ali navodno bol od kamenca ne bi trebala biti povezana s pokretom već više samostalno i jaceg intenziteta.
Cinjenica je da sam prije oko mjesec dana bio na nekom penjanju na stijenu pa sam možda neki zivac uklijestio, istegnuo, ali ne znam zasto tako dugo traje ili je mozda neki drugi razlog... Drugih simptoma nemam. Pls help???
rocc is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2014., 20:06   #32
Quote:
rocc kaže: Pogledaj post
mene već kojih mjesec dana boli (srećom ne jako) sa stražnje desne strane u predjelu najdonjeg rebra, ali povezano s pokretom gornjeg dijela tijela, dakle ne samo od sebe.
u tom dijelu imam i kamenac, ali navodno bol od kamenca ne bi trebala biti povezana s pokretom već više samostalno i jaceg intenziteta.
Cinjenica je da sam prije oko mjesec dana bio na nekom penjanju na stijenu pa sam možda neki zivac uklijestio, istegnuo, ali ne znam zasto tako dugo traje ili je mozda neki drugi razlog... Drugih simptoma nemam. Pls help???
Interkostalna neuralgija zna trajati dosta dugo (ako se o tom radi).
No, bilo bi uputno kad bi te pregladao liječnik, jer je moguće i kako je došlo do ozljede (izoliranog??) dijela grudne kralježnice.
Moguća je i kakva miogeloza (bolno, ali u pravilu bezazleno)- to isto liječnik skuži za 30sec.
AKo se uskoro ne smiri, svakako konzultiraj nadležnog ordinarijusa.
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 18:16   #33
Bolovi

Dobar dan
Vec par dana imam bolove ispod lijevog rebrastog luka mi se cini
tu i tamo prolazi i na drugi dio luka
Bol nije intezivna, uvijek prisutna,dosadna skoro kod svih polozaja
tu i tamo mi se javla mucnina poslje jela i zgaravica
E sad da li bi to moglo biti upala misica ili nesto ozbiljnije npr zuc

To je to nemam nikakvih drugih simptoma osim toga

e da traje vec par dana

Zadnje uređivanje El Gato Félix : 31.08.2014. at 10:56. Reason: spajanje postova
cume19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 23:27   #34
Upomoc! Bolovi ispod rebara, u zelucu, osamucenost

Molim vas da mi kazete imate li takvih iskustava? Trebam li se zabrinuti? U zadnje vrijeme javlja mi se bol ispod rebara nakon sto se to smiri pocinje. zeludac i nagon na povracanje pa opet ispod rebara i tako u krug. Osamucena sam, vrti mi se, slaba sam. Ssto bi to moglo biti? Ne zelim ici doktoru jer ni meni ni drugima koji su kod njega ne pomaze previse, jedino sto zna je otici na internet i pogledati sto bi to bilo, ako ni tad nije siguran i nije nasao kaze da se odmaram. Tako je bilo inace, a sada mi treba tretman pravog doktora koji ima razumjevanja. Zabrinuta sam :/ molim vas bez ruznih rijeci
__________________
Katie Molson
Kate...92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 07:32   #35
Bolovi i mucnina koje opisujes posebno ako se rade ispod desnog rebrenog luka su specificni za napadaj zuci zbog kamenca. Odi sto prije obavi uzv abdomena, najbolje kod sl. pojave boli odi na hitnu gdje ce ti to odmah obaviti.
Bolovi u abdomenu se nikada ne smiju zanemariti, cak ako se radi i ovako necem polubenignom kao kamenac, jer se stvari mogu dosta zakomplicirati.
Odi, obavi uzv i budi na cisto.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 14:50   #36
Pozdrav!

Kao što i sam naziv kaže, i mene boli s desne strane, otprilike u razini najnižeg rebra (cca 15 cm desno od sredine), međutim ja bi tu bol mogao opisati kao onakvu bol koja se javlja kod uklještenja. Javlja se prilikom određenih pokreta i onda kada me zaboli imam osjećaj kao da me boli cijela "ploha" mišića sa te desne strane - znači nije nekakva prodora, točkasta bol, nego kao kada recimo uklješti u lopatici.

Bol se prvi puta javila (barem sam ja tako percipirao) nakon nekoliko dana vožnje autom po zagrebačkoj obilaznici sa djelomično otvorenim prozorima po vrućini - klima je bila u kvaru. Mislio sam kako me potegnuo propuh i napuhao, ali TO JE BILO PRIJE DVA I POL MJESECA. I nikako da prođe.
Prvo sam trpio, a nedavno mi je doktor dao Knavon forte, međutim ne pomaže. Točno mi smetaju određeni pokreti i određeni položaji kao da je riječ o uklještenju, ali nisam još nikada imao uklještenje tako dugo.

Nemam problema sa hranom, nemam nekakvih drugih simptoma, imam samo tupu bol unutra kada napravim 80% pokreta tijelom. Nisam inzistirao na pretragama jer sam od početka mislio da je uklještenje i da će proći, ali nikako...

Uklještenje ili nešto drugo?
__________________
''Cijenu koju dobri ljudi plaćaju za to što ne sudjeluju u javnim zbivanjima je to da njima vladaju pokvareni ljudi'', Platon
okicizepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 07:12   #37
Moguce je kila.
Trazi uputnicu za kirurga i neovisno o svemu ipak obavi uzv abdomena.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 17:57   #38
Bio danas kod doktora, ne sumnja na kilu nego na žučne kamence. Poslao me na UZV.
__________________
''Cijenu koju dobri ljudi plaćaju za to što ne sudjeluju u javnim zbivanjima je to da njima vladaju pokvareni ljudi'', Platon
okicizepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2015., 11:39   #39
Bol u abdomenu

Prije 10ak dana sam istegao (po mojoj procjeni) misic u ledima (na desnoj strani, pri sredini leda), prvo je bila minimalna pa se nakon par dana pogorsalo te je 2-3 dana bila dovoljna da uzimam brufene, usporedno kako je to prolazilo mi se pojavila bol u abdomenu (tocno na suprotnom polozaju od te boli u ledima) ali poprilino čudna.
Znaci, boli me vec par dana na desnu stranu odmah ispod rebara i to ne konstantno nego samo u odredenim polozajima (dok setam ne, dok lezim uglavnom ne, dok sjedim DA i kod nekih pokreta isto da), a bol ne mogu definirati ni kao ostru ni tupu, blage do srednje jačine...
20 god, muško, sad me zanima, sta bi to moglo biti? guglam al ne nalazim neke informacije, moze li biti neki zivac ili jos jedno istegnuce (sto bi bilo cudno jer zadnjih 7 dana uglavnom lezim) ili što?
Hvala!
Caulerpa tax is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 20:40   #40
Bol ispod rebara

Prije 15 dana me počelo boljeti lijevi prsni koš i ispod rebara. Kad izdahnem nemam boli ali kad počnem disati odjednom me žestoko zaboli kao da me neko probada s par noževa i osjetim kako mi se taj dio stišće. Osjećaj biti bez zraka je užasan, imam dojam da ću se ugušiti i počnem se znojiti...možda jer se podsvjesno uplašim da ću umrijeti. Jučer sam u bolnici snimao srce, vadio krv, snimao pluća i nalazi su pokazali da je sve u redu. Prepisali su mi brufen i neke tablete za želudac. No kućna liječnica mi je rekla da mi te tablete za želudac i ne trebaju pa mi ih nije ni prepisala. Sinoć kad sam legao me opet uhvatilo i počeo sam drhtati, popio sam vode sa šećerom i bilo mi je bolje i stavio sam ručnik sa toplom vodom na prsa. Ima li netko ista ili slična iskustva da podijeli?
nobody100 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:58.