Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2009., 19:47   #81
imas 4+1 to je sveucilisni,a 3+2 strucni i mislim da je i u zaboku tako posto je to isti fax
euskal is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 10:51   #82
Quote:
euskal kaže: Pogledaj post
imas 4+1 to je sveucilisni,a 3+2 strucni i mislim da je i u zaboku tako posto je to isti fax
Da, opet se kasnije dođe na isto sa diplomom. Znaš li možda primaju li u Zaboku na diplomski studente sa drugih fakulteta? Jer kao u duhu bolonje - trebali bi.
I kako je taj studij koncipiran? mogu li se negdje naći ti podaci/pročitati?
crna_dalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2009., 18:28   #83
Quote:
euskal kaže: Pogledaj post
fax u zaboku ti je podruznica fthm u iki,samo je za vanredne jer nema tamo redovnih i prof dolaze iz ike kad su ispiti,a ponekad i ovi iz zaboka moraju na ispite u iku
da...a koliko često su ta predavanja? ja sad kanim upisat pa me zanima...nigdje ništ ne mogu nać o tome...help
...babydoll... is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2009., 22:02   #84
nemam ti pojma ja nedavno zavrsio fthm u iki,al moguce da su predavanja petkom i sub u popodnevnim satima i mislim da su obavezna,al pitaj malo ove sta jos studiraju ili odi na temu fthm na ovom forumu,sretno!
euskal is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2009., 22:39   #85
ja sam ti upravo dao godinu po bolonji u zaboku...i moram priznat da sam jako zadovoljan...očistio sam godinu i to sve preko kolokvija i ja sam službeno od 25.5 slobodan....imam skoro 4 mjeseca slobodno

predavanja su ti, za prvu godinu bar...petkom i subotom...u vremenskom periodu od 9 -15h...i raspored ti pokušavaju složit tako da imaš što manje rupa između predavanja...tj da ih nemaš...i to ima uspijeva sve dok u drugom semestru ne odabereš izborni predmet :P onda kak te potrefi... što još?? imaš predavanja iz 2 predmeta u danu...i sve skupa ti je to 2 sata po predmetu tj negdje 4 sata.

moraš biti na 50% predavanja...a kako imaš samo 3 predavanja iz svakog predmeta...znači da možeš fulat samo jedno predavanje po predmetu...

e sad koliko je teško???

prijemni ti je full lagan...ono uber lagan...iskreno ja nisam ni pogledao knjigu ni primjere ispita...baš ništa...i bio sam treći na listi iz svog smjera...pitanje tipa kak se piše trg bana jelačića itd u knjizi posljednji stipančići o kojoj se obitelji govori u knjizi...ma smijalica...njima je samo da popune kvotu pa je to tak lagano...zato nikad ni nema rujanskog roka...

e sad a predmeti....istina bog imaš predmeta za koji ti za kolokvij daju "skriptu" od 20 stranica... a kako je to već netko rekao prije...na tebi je hoćeš li se kockat s tom skriptom i molit boga da te pogode ta pitanja...ili ćeš se primit knjige koju ti profesor već preporučio...

neki predmeti istina bog i nisu teški...dok za neke sam bome sate i sate proveo u NSB-u...

što se tiče smjerova ih jedno pet šest sedam :P..i koliko sam skužio prva godina je svima ista neovisno o smjeru tako da se za prvu godinu ne morate brinut svi ste u istom košu...

i ako mislite u zabok nađite si nekog s autom ili si nabavite auto jer će vas vlakovi ubit u pojam!!!! :P


sve u svemu jako velika promjena u odnosu na prijašnje godine i to na bolje
Itch is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 20:08   #86
Ima li jos tko na ovom faksu da napise sto studira,
kako ide,
kakva je organizacija itd.. ?
arubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 18:31   #87
Je li istina da u Zaboku nemaju dovoljno sredstava za placanje zgrade pa se sve vraca u Opatiju ?
Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 17:11   #88
pozz svima koji citaju ja sam amer kasumovic iz bosne sam tacno okolina tuzle htio bi studirat hotelijerstvo u hrvatskoj posto kod nas u bosni nema tog fakulteta ako bi mi ko mogao malo pomoci oko toga da me malo vise upozna sa tim,,da znam sta traze za prijavu na fax ,,unaprijed hvala
amer.kasum is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 10:05   #89
Zainteresirana sam za studij, pa ako mi netko može napisati kakvi su profesori, ljudi, koji su predmeti potrebni na maturi...
Dreamlover is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 14:49   #90
Quote:
Itch kaže: Pogledaj post

i ako mislite u zabok nađite si nekog s autom ili si nabavite auto jer će vas vlakovi ubit u pojam!!!! :P
Ne studiram u Zaboku,iz Krapine sam i dobar je taj fax u Zaboku,možda malo lagan..

Pošto dosta idem s vlakom ne vidim kako te vlak može ubit u pojam,jednostavno na prvom peronu ti je vlak za Krapinu na drugom iz smera Varaždin prema Zagrebu i jedan koji iz Zagreba ide prema Varaždinu ije na trežem peronu,i imaš još govornika koji ti gotovo svaki vlak kaže kad ide i kam.
xarfaxus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 18:17   #91
Quote:
xarfaxus kaže: Pogledaj post

Pošto dosta idem s vlakom ne vidim kako te vlak može ubit u pojam,jednostavno na prvom peronu ti je vlak za Krapinu na drugom iz smera Varaždin prema Zagrebu i jedan koji iz Zagreba ide prema Varaždinu ije na trežem peronu,i imaš još govornika koji ti gotovo svaki vlak kaže kad ide i kam.
vlakovi su zakon

dugo vremena sam imala svojevrsnu fobiju od njih, zastrasujuceg su mi izgleda ovi stari vlakovi s prednje strane, oanj zvuk kad usporava na stanici mi digne svaku dlaku na tijelu, itd.

s vremenom sam se navikla i vlakovi su mi postali sinonim za udobnost. namjestis se fino tam na sjedalu, zapiljis kroz prozor i stavis slusalice, te se tako fino u miru vozis do faksa.

ali ovo ionako nema veze s faksom kao takvim, tj. direktno sa samom temom.
Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 00:45   #92
Bok ljudi Volio bi upisati ovaj faks ako uspijem položiti državnu maturu
Zanima me kojim danima su predavanja i koliko traju ?
Kakvi su profesori ?
nano1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 21:32   #93
Quote:
nano1986 kaže: Pogledaj post
Bok ljudi Volio bi upisati ovaj faks ako uspijem položiti državnu maturu
Zanima me kojim danima su predavanja i koliko traju ?
Kakvi su profesori ?
na prvoj godini su ti predavanja petkom i subotom, u drugom semestru ima i koji četvrtak traju po dva i pol sata, nije strašno, a i uvijek možeš samo ustat i izać ako bude baš jako dosadno
ista pravila vrijede za sve, nije ono da svaki profesor izmišlja nešto svoje i iživljava se na studentima, tako da nije teško, ja uglavnom prolazim sve preko kolokvija :štreberica:
od prvog dana dobiješ raspored za cijelu godinu i ako se dobro organiziraš, sve se može stić i proć bez problem


e sad kad sam odgovorila, jel mi može netko objasnit gdje ima kakva kopiraona u zaboku? hvala!
sedativka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 10:49   #94
Pozdrav svima

zanima me da li ima netko da studira izvanredno smjer menadžment u turizmu u Zaboku? Kako su organizirana predavanja i da li su obavezna, kakvi su profesori i opčenito da li je težak faks??

Tnx unaprijed

dre01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 09:21   #95
Za informaciju, u Opatiji (Iki) ne moraš niti otvorit knjigu, samo PLATI i imaš diplomu, sramota!!! A onda istim putem u Remisens, ruka ruku mije samo ništa nije vječno!! I tako se sve jako dobro zna, uostalom sve ima svoje granice pa...
Abbazia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2016., 22:06   #96
Ljudi ja sam upala u opatiji refovno i u zaboku a inace zivim blizu zagreba. Smjestaj u rijeci imam zivjela bi jod sestricne tak da mi je to pokriveno. Mene sad zanima kud ici. Zabok mi je privlacan jer bi nogla biti doma al opet bojim se ak ne odem u opatiju da cu imat manje nogucnosti za zaposlit se s diplomom iz zaboka. Helpajte!
mk2125 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2016., 23:55   #97
Trazim 2 cimera/ce za stan u centru Opatije ukoliko ima zainteresiranih neka mi se jave. cijena je 150 eura + režija. stan je u centru i ima dvije spavace sa po 2 kreveta
__________________
"Čudno je kako je malo potrebno da budemo sretni, i još čudnije: kako nam često baš to malo nedostaje!" Ivo Andrić

http://www.youtube.com/watch?v=rtemrZ7-pj0
fantazmagoričan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 11:27   #98
Jel se za izvanredne studente u zaboku treba polagat matura ili?

Kolko je cca god? Nemogu nac na stranici
Sifon is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2021., 13:18   #99
Planiram se upisati ovdje ove godine pa ako netko ide jel mi moze odgovoriti na par pitanja?
kr27aya is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:24.