Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2014., 09:48   #701
Tinu sam upoznao prije 8 god. u Londonu. Simpa i otvorena ženskica.
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2014., 10:14   #702
http://www.jutarnji.hr/martina-tomci...etru-/1189323/

Eto što ste zakuhali
INače, ona uvijek protežira nekog, i prije nego je imala školu. Nekome oprosti falš jer su je "taknuli u dušu", a drugom prigovara "intonativnu nesigurnost" makar su emotivni do daske.
Sve u svemu, ako već hoće glumiti crnu kraljicu, onda treba biti dosljedna. I ne se razbacati kad njeni pačići iz zbora pjevaju.
TIT is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2014., 10:47   #703
A kakvog smisla ima ovaj komentar kad se zna da su glasovi publike u prednosti:

Protežirana je Petra, a pobijedila je Tina? Zanimljivo. U prvoj emisiji Petra uopće nije dobro prošla, Martina ju je baš ‘oderala’. I vjerujem da kada bi se zbrojile ocjene od prve do zadnje emisije, pokazalo bi se da Martina nije baš bila blaga prema Petri. Inače stvarno je teško, jer smo mala zemlja, naći natjecatelje ili mentore koji se ne poznaju s članovima žirija.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2014., 17:25   #704
Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
A kakvog smisla ima ovaj komentar kad se zna da su glasovi publike u prednosti:
a neki klinac su morali napisat. pa ne mogu napisat: aha, protežirala sam petru i kaj mi možete!
moraju sprat ruke, očistit obraz i zadržat publiku za neke iduće sezone.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:21.