Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2013., 02:00   #81
Meni je film oke sve do negdje zadnjih 15 minuta, kad se skuži tko je zapravo ubijao, uključujući i sam kraj. S tim su totalno sjebali sve.
p3r02d3r0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 19:13   #82

Ako ima znatiželjnih, ovaj link te vodi do našeg blitz-intervjua s Derricksonom. Nije se čovjek baš razvezao, ali meni bilo zanimljivo.
charlie_63 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 19:30   #83
Nisam ga još skinula, planiram. Kolega mi je rekao da je solidan (za američki horor). Ipak daleko više cijenim azijsku kinematografiju kada je o ovom žanru riječ.
__________________
"You may delay, but time will not."
Cadence is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 17:03   #84
Dobar horror.Upravo odgledao.
Interesantno mi da svakog demona u filmovima povezuju sa drevnim Vavilonom.
Doduse,poznavaoci te tematike to doba i taj grad i povezuju sa svakakvim verovanjima i obozavanja demona.
Inace,Ethan Hawke na nivou,kao i uvek.
Slobodan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 18:04   #85
Quote:
p3r02d3r0 kaže: Pogledaj post
Meni je film oke sve do negdje zadnjih 15 minuta, kad se skuži tko je zapravo ubijao, uključujući i sam kraj. S tim su totalno sjebali sve.
Slazem se.
exception is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2013., 00:49   #86
Wow, film me se stvarno dojmio.

Od početka do kraja. Nema nekih grubih scena ali baš ima taj jezivi osjećaj koji ne prestaje. Strava.
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 10:04   #87
Quote:
Anton kaže: Pogledaj post
Krivo sam te razumio. Ja sam mislio pod "popizdi" da si mislio da poludi, ali da ode na mračnu stranu, previdio sam dio iza toga.

Kako god, u tom slučaju, opet bi se pretvorio u tek običan filmić, barem po meni.

Ono što bih ja htio vidjeti, nevezano uz ovaj film, ali vezano uz slasher horore, je da grupica običnih izletnika biva napadnuta od nekih redneka, te da ih izletnici porokaju i najebu im se mamice. Dakle, Inglourious Basterds meets Wrong Turn.
Nešto slično već postoji, Tucker and Dale Vs Evil http://www.imdb.com/title/tt1465522/

Kod Sinister sve nekako može da prodje sem negativca, kraja i bezveznih cimalica (ono kad se prikaže na monitoru, to je takvo sranje...). Demon izgleda bezveze, lik u crnom overall odijelu (izgleda kao automehaničar u njemu) sa maskom istom kao kod muzičara iz benda Slipknot. Mislim, od vaviloinskog demona starog hiljadama godina očekivao bih nešto malo spektakularnije.
__________________
" In March the apparent position of Gamma Draconis is in one direction wrt the datum line (+20 arc sec), and in September the apparent position of Gamma Draconis is in the opposite direction wrt the datum line (-20 arc sec). So, the difference is ZERO (20 - 20 = 0)."
Lik tvrdi da je razlika izmedju 20 i -20 nula.
Zombie_666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 12:31   #88
Quote:
Zombie_666 kaže: Pogledaj post
Demon izgleda bezveze, lik u crnom overall odijelu (izgleda kao automehaničar u njemu) sa maskom istom kao kod muzičara iz benda Slipknot. Mislim, od vaviloinskog demona starog hiljadama godina očekivao bih nešto malo spektakularnije.
Da, možda malo pogrešan izbor avatara. Eto do čega dođe kad se tvrdoglavo ne koriste usluge stilista nego se ide na svoju ruku. Ili ga je možda Grubnić savjetovao.
__________________
What we call rational grounds for our beliefs are often extremely irrational attempts to justify our instincts. +
Stronger Free is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 12:39   #89
Ljudi moji oni su snimili film s 3 milijuna samo, tako da sigurno nisu imali neke uber stiliste, a zaradili oko 50 milja, tak da po tomu je film uspjeh
Krscho is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 15:19   #90
Meni je film čisto o.k., posebno s obzirom na par novijih hororaca koje sam pogledao u zadnje vrijeme i bili su baš šit te im se može prigovoriti na scenarij, glumu, atmosferu, a ovdje je dosta toga dobro posloženo..
__________________
What we call rational grounds for our beliefs are often extremely irrational attempts to justify our instincts. +
Stronger Free is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 22:23   #91
Gledao ovo u kinu. U najmjanju ruku ful jeziv film. Svrha mu je ispunjena, kroz cijeli film me hvatala neka jeza i u par navrata srce je odumiralo.

7/10.
__________________
Čisto zlo!
Discovery.v2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 00:44   #92
Quote:
Krscho kaže: Pogledaj post
Ljudi moji oni su snimili film s 3 milijuna samo, tako da sigurno nisu imali neke uber stiliste, a zaradili oko 50 milja, tak da po tomu je film uspjeh
eh

zaista ne vidim vezu budzeta i kostima glavnog antagonista. problem je u masti. film je uglavnom dobar i strasan, ali izgled demona spada u vece minuse.
__________________
408 Request Time-out

Your browser didn't send a complete request in time.
mario_t is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 06:31   #93
Meni je osobno demon bio totalno jeziv i jedan od jezivijih likova koje sam vidio u zadnje vrijeme.
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2013., 23:48   #94
Gledala jučer i mogu se također složit da mi je to najjezovitiji hororac i taj lik u duugo vremena...baš me cijelo vijeme neka jeza prala..jedino me kraj malo razočarao, no sveukupno dobar. Brrrr
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2015., 09:25   #95
Stiže i nastavak... Imamo blizance, spooky glazbenu temu i ploču koja preskače, djecu u kukuruzu...

Sinister 2 trailer
__________________
What we call rational grounds for our beliefs are often extremely irrational attempts to justify our instincts. +
Stronger Free is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2015., 13:17   #96
Sinoć pogledala i bezveze mi je, no meni su horori inače bezveze, pa i nisam baš mjerodavna.
__________________
The carousel never stops turning.
Lepti is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2015., 14:26   #97
Quote:
Stronger Free kaže: Pogledaj post
Stiže i nastavak... Imamo blizance, spooky glazbenu temu i ploču koja preskače, djecu u kukuruzu...

Sinister 2 trailer
Već vidim da će biti govno (imho).

Ne znam. Gotovo svaki horor u kojem su klinci negativci ne mogu shvatit ozbiljno.

Osim ovog malog.



Mrzio sam tog malog. Htio sam ući u televizor i zadavit tog prokletog balavca
p3r02d3r0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2015., 23:46   #98
Quote:
p3r02d3r0 kaže: Pogledaj post
Već vidim da će biti govno (imho).
Krajnje vjerojatno.
__________________
What we call rational grounds for our beliefs are often extremely irrational attempts to justify our instincts. +
Stronger Free is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2015., 23:48   #99
Quote:
p3r02d3r0 kaže: Pogledaj post
Već vidim da će biti govno (imho).

Ne znam. Gotovo svaki horor u kojem su klinci negativci ne mogu shvatit ozbiljno.

Osim ovog malog.



Mrzio sam tog malog. Htio sam ući u televizor i zadavit tog prokletog balavca
Remam is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2015., 23:49   #100
Quote:
p3r02d3r0 kaže: Pogledaj post
Već vidim da će biti govno (imho).

Ne znam. Gotovo svaki horor u kojem su klinci negativci ne mogu shvatit ozbiljno.

Osim ovog malog.



Mrzio sam tog malog. Htio sam ući u televizor i zadavit tog prokletog balavca
Remam is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:03.