Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2015., 13:06   #1201
Baš sam se rastužila nad Martinom

ne znam gdje više kad je razgovarao s padreom,Veronicom ili s Demetriom

Nanciyaga naravno da neće reći rano je za to priznanje

a što se tiče interijera mene toliko i ne smeta nek su vani pa makar i s lažnim prikazima
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 15:21   #1202
Quote:
čokomanijak kaže: Pogledaj post
Hipodrom iza Virginie je isto bluescreen, kao i scena u kojoj Martin i svećenik pričaju na ulici. Sve mi više manje izgleda kao bluescreen. :
ovaj put nisam dobila dojam da je bluescreen, linije čiste, sjene na mjestu, kosa lepršava

Quote:
MariaIsabella kaže: Pogledaj post
@MaYY Jos uvijek sam Genijalno Jos nisam stigla napisati ostatak i bas me zanima Martinova daljna reakcija


Quote:
blenta kaže: Pogledaj post
Nije mi jasno sto onda sile te 'eksterijere'. Stavi likove unutra i bok.
baš to, skuplje mu je stavljati bluescreen nego biti u interijeru


zadnja martinova scena-preeedobra.. tekst+sanchez
Ma YY is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 15:49   #1203
Veronica! Ajme. Veronica...! Vrh vrhova. Ana Brenda rastura.
islesmaura is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 17:07   #1204
Avance Hoy

Još dva videa, ne znam jesu li ili nisu bila, ali ću ih staviti.

https://vid.me/tLTq

https://vid.me/BHNN

i još nešto o nesreći ... http://i.imgur.com/cTQS9Z7.jpg


i još neke dvije slike ... http://i.imgur.com/iugdxyK.jpg i http://i.imgur.com/inxVioc.jpg


izgleda da snimaju u gradu, kako je samo Manuel dospio u grad ili je to ipak u šumi u ME

Zadnje uređivanje čokomanijak : 30.06.2015. at 17:23.
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 18:18   #1205
Quote:
čokomanijak kaže: Pogledaj post
i još neke dvije slike ... http://i.imgur.com/iugdxyK.jpg i http://i.imgur.com/inxVioc.jpg


izgleda da snimaju u gradu, kako je samo Manuel dospio u grad ili je to ipak u šumi u ME
Mislim da ce ipak biti u Infierno Verde, da se one zgrade u pozadini jednostavno neće vidjeti. Ne vidim Manuela da bi zapalio za grad. A da to i napravi i jos uspije naći Marianu, pala bih na dupe. Ali zato aleluja, izgleda da ce s e napokon obistiniti Manuelova sudbina iz entrade.

Gledam ima li sto novo na Instagramu i nađem Veronicinu prvu reakciju na Claudiju. we are not amused.

Virgnia svakim danom sve gora. Hoce se Daniel trgnuti?
blenta is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 18:51   #1206
Stize nam i novi galan koji je vec poceo snimati a lik mu se zove Eleazar
alejandro camargo ‏@camargo_28 Jun 29
Grabando @loimperdonable feliz semana para todos
https://pbs.twimg.com/media/CIrVc77UMAEfSMZ.jpg:large

Pitanje je da li za AP ili za nasu Vero pa da kida zivce nasem Martinu Fanovi su ga pitali ciji ce biti galan ali jos nista nije odgovorio

@cokomanijak Ajme super mi je onaj video di vidimo kako njih dvoje zajedno proucavaju scenarij

Edit
Bas me zanima da li cemo mozda tek sad gledati ono di se ne zna da li je Veronica mrtva ili ne s obzirom na plan od Virginije
__________________
"Kada se dva pogleda sretnu u tisini to je poljubac dviju dusa koje se vole"

Drzat cu tvoju ruku ako se nebo srusi na nas... Pozdravili smo svoje nevolje bili smo spremni sagorjeti ....Ti si meni povjerena voljena moja...
MariaIsabella is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 19:20   #1207
Ne mogu reci da ovaj novi nije lijep, ali djeluje mi balavo i pomalo tupasto. Znaci savršen za Anu Perlu.
blenta is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 22:35   #1208
^



Loš dan za serije, mada bi i neki težak dan generalno.

Njih dvoje pogledala, ostalo otišlo na ff, tako da nemam pojma da li koriste bluescreen. Generalno, svi sem njih dave, a njih kad gledam mogu mi ih staviti ispred bijelog zida, ništa me sem njihove ekspresije ne interesuje. Kad smo kod pažnjem ima li onaj Mejia išta drugo da obuče sem onog žutog džempera, svaki snimak - on u istom džemperu. ccc

Njih dvoje sjajni, ali srce mi se cijepa zbog njih. Koliko god da on zaslužuje da ga Vero ostavi, žao mi ga. A žao mi i nje. Toliko tuge, bola i samoće izbija iz njih oboje, a opet toliko nježnosti i ljubavi; toliko su imali sličan životni put i sad kad su se našli - opet nemaju sreće.


Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
zatvore ih u ruševnu kuću i gledamo samo ljubav-seks-svađa-pomirenje-svađa-pomirenje.
Šut' bolan, bolje i to nego kao u drugoj seriji koju gledam, gdje par protagonica nema zajedničku scenu mjesec dana, pri čemu ona ostane trudna (ili su je oprašile neke pčele ili je novi Isus u najavi, jer od seksa to nije nastalo ), ili drugi par protagonica koji se seksa tako što ona nalegne na njega i mlako se poljube i to je to. Koliko god oni čaršafi smetali, ovdje bar ima neke stvarne akcije.

Zadnje uređivanje Kovrdžava : 30.06.2015. at 22:53.
Kovrdžava is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 00:15   #1209
Samo za Kovrdzavu, Salvadorcic u drugom outfitu. Da ohrabrim ostale da kliknu, i AB i Ivan su s njim.

Intervju s Ivanom.

Zadnje uređivanje blenta : 01.07.2015. at 01:01.
blenta is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 06:38   #1210
Ajme Martin i Veronica. Pa presladak je, još dok je govorio da će cijelu noć biti u dnevnom, a ona se onako nacerila.
Pierre - donio desert Vero i kaže Martinu, ležerno, ako želite možete ga i vi pojesti.
Kraj.


avance
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 07:30   #1211
Za Nanciyagu, Claudiju i krčmaricu:



Koje tuke sve redom.

Ma Veronica gura Martina od sebe, jer zna da će popustiti ako ga pusti previše blizu. Bila je očarana time što je kupio svima nešto u DF-u, a kako i ne bi. Ja sam impresionirana i nemam pojma kako je to zgurao u pretrpan raspored u tom jednom danu što je bio tamo. Šteta što on blenton ne kuži da će je dobiti takvim stvarima, koje su dio njega i nisu nikakva predstava, a ne glupostima koje izvodi. Onako, buraz, daj skuliraj s Pierrom. Spakiraj se i ti za hotel i budi s njim u pristojnim odnosima.

I, kad Manuel može umrijeti? Dobili smo sad Aarona i kako god mu se buraz zove, ne treba nam još i Manuel. Zapravo bih htjela da ti kreteni smisle ucjenjivati Veronicu, da vidim kako bi ih sasjekla u koljenima. Ili bar starom izbila naočale s nosa.


Martin u posjeti ranjenici.


Zadnje uređivanje blenta : 01.07.2015. at 08:03.
blenta is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 08:17   #1212
Necu biti u mogucnosti tjedan dana gledati seriju osim par onih klipova na fejsu
kad stignempa ocekujem malo detaljnije komentare porfavor

bas sam zahtjevna

Sta je bilo s tukama i kakav tuzan kraj
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 08:33   #1213
Tuke redom.

1. Nanciyaga je, očekivano, odlučila ne reci Martinu istinu, jer ga Veronica očito ne voli pa zašto da on jos vise pati.

2. Claudia je trčkarala selom za Martinom, nije ona rekla za Demetrija, odnosno nije mislila, ali čekat ce ga kad i ako mu brak završi da ga utjesi. Ubaci neuvjerljive suze. Da budemo jasni, Martin ju je otpilio. Ne mogu oni biti prijatelji, neka se obrati Alfredu za otpremninu. Adio.

3. Manuel je napao krčmaricu, Pablo ju je branio, onda se pojavio Uspin i opleo on po Manuelu kad je čuo da je htio ovu silovati. Digresija: hajde, bar netko s mudima u tom selu. Jesi vidio, Julio? Uglavnom, pojavila se i policija i umjesto da prijavi tog kretena dok je u Crescencijevoj nemilosti i nema zaleđa, ona policajcima prodaje foru da je sve normalno. Žalosno je sto je. Sunce izlazi i zalazi, a Manuel maltretira seljane. Jos jedan dan u Mini Escondidi. Ali ljute me ti ljudi koji sami sebi ne žele pomoći. E onda pati, kad si očito mazohist.

Sto se kraja tice, Pierre je Vero donio kolače i knjige i rekao da je Martinu ponudio da dosljednu u hotelu dok ne vide sto ce dalje. Tu se Martin uzjapurio, i mislim time isprovocirao Veronicu, tako da je ona rekla da ce se razvesti, a sad su rastavljeni, tako da je ona slobodna žena, i hvala TI, Pierre, na ponudi, rado ću je prihvatiti.

Virginia je napravila test na trudnoću, Danielu je rekla da nije trudna (nisam pratila sto je sam test rekao, je li ovo bila laž ili istina) i koristila blagostanje njihove buduće djece kao argument da Daniel likvidira Vero. Sve to dok se Emiliano tuširao da odu na večeru.

Magdaleni je Šurjak mrtav hladan rekao da je Veronica umrla jer nije htjela jesti nakon sto je Magdalena otisla, onda se razbolila i došlo je do komplikacija. Manijak kao i Aaron. Hebate, kakve gene jadna Vero vuče.

I sto jos? Raymunda je sprašila Manuela iz kuce kad joj je došao, a padre je rekao Crescenciju da sumnja da je Manuel upetljan u požar, ali mu je savjetovao da ga pusti da se vrati kući. Ne, ni ja ne kužim 'logiku'.
blenta is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 08:56   #1214
Quote:
pipa kaže: Pogledaj post

Sta je bilo s tukama i kakav tuzan kraj :c ry:
Kraj se odnosio na Vero i Martina i kako je Vero prihvatila Pierrovu ponudu.


Quote:
blenta kaže: Pogledaj post
....
Svaka čast na detaljnom odgovoru.
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 09:00   #1215
Muchas gracias
slazem se @coko svaka cast za detaljan komentar

Bas su tuke

a narocito konobarica pa nek te onda Manuel napastuje i siluje
kad tako hoces

I ja ne kuzim to za Manuela sta sve radi po selu
i oni ga pustaju bez ikakve kazne

sto se tice Nancyage znala sam da nece nista reci
i bravo Martine za Claudijin odbijanac:klap:

a s tom ljubomorom samo si cinis zlo i udaljujes Veronicu od sebe

Daniel isto naivac kad slusa Virginiu nema pojma s kim ima posla

a sto se tice gena Veronica je jos dobro ispala
prije bi rekla po njima da je Virginia kcer

EDIT
kakav je poklon u pitanju?
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 09:08   #1216
Polu je donio loptu koju ga je tražio, Blanquiti i Ani Perli knjige koje sigurno ne bi prošle djedovu cenzuru i jos kompjuter i projektor za selo da mogu gledati filmove. Nije spomenuo ima li u tim vrećicama sto za Vero, sigurna sam da da, ali ovo je jos i bolje, jer ona vidi kako radi nesto za druge bez ikakvog interesa. I te knjige su tako divan poklon za te cure, sto ona mora uvidjeti. Kažem, to je Martin koji ce je osvojiti. I to se sve odigravalo dok se ona pravila da spava, tako da nije bilo ni da nju impresionira. Plus sto je bio dodatno sladak s Blanquitom kad je pristao otići nesto pojest zbog nje. Bas zna biti medo.

Smiješak

Poljubac

Zadnje uređivanje blenta : 01.07.2015. at 09:23.
blenta is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 09:46   #1217
Ajme preslatko bas je micek

tocno zboris s tim ce je Martin osvojiti
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 16:39   #1218
Mislim da pomirenje nije daleko. Veronica trenutno prolazi fazu cudjenja, istu onu kroz koju je prosao Martin. S tom razlikom kaj su Martinu napricali gluposti o njoj, a ona ih je sama dozivjela od njega. Martinu nista nije bilo jasno, zasto je tako dobra, brizna, itd. Isto se sada i njoj dogadja. A i nekako imam osjecaj da pomalo popusta.
islesmaura is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 17:02   #1219
Za sve naše forumašice koje se brčkaju u moru i nemaju prilike gledati seriju redovito, neka barem ovako uživaju u našem paru (pa makar se radilo i o tužnim scenama).



osmijeh

prstić

pusa




Avance Hoy

e: http://www.radioformula.com.mx/notas...idFC=2015&sURL

Zadnje uređivanje čokomanijak : 01.07.2015. at 17:33.
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 17:27   #1220
Poljubac u ruku je presladak.

Ne kužim bas Pierrea u avanceu, jel samo hoce iznervirati Martina? Jer Veronica mu jasno kaze da hoce prijateljstvo, valjda nije prestao osjećati nesto prema Claudiji tako brzo, a i nju je otfikario jer nije htio biti rezerva za Martina.

Mislim da Vero definitivno giba u hotel, jer hoce distancu od Martina. Ovako kad mu je blizu, postoji šansa da popusti.
blenta is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:51.