Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.12.2005., 13:35   #41
Quote:
Legion kaže:
BTW-to je Melin u Tkalči a ne na Ribnjaku
On topic... film je OK i jedan od rijetkih novohrvatskih u kojima glumice pokazuju sise
Nisam ja ni rekla da je to na Ribnjaku, citiraj onog tko je rekao

10 puta se lijepo vidjelo Melin a tko je barem jednom bio zna da je to Melin

I da, u jednoj sceni filma, tamo gdje zažvali onu curu koja sjedi s društvom na klupi... se radi o Ribnjaku
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2005., 13:37   #42
Quote:
kemik kaže:
vrlo povrsno, kroz prizmu toga da je njegova generacija pubertet i ranu mladost provela u podrumima, zato se s dolaskom love tako i izivljavaju
Ah dovraga

Ništa od pola ocjene
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2005., 13:39   #43
Quote:
Ava Adore kaže:
Meni je kraj glup I to s tom konobaricom i to što ona ima dijete pa je valjda zato nitko neće
Ahahaha , ma daaaaaaaaaaj, možda ženska jednostavno sirota nema sreće u ljubavi... I pronašla je svog princa kojeg je na kraju (oh, kako tipično) zgazio auto.
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2005., 13:40   #44
Quote:
kemik kaže:
u usporedbi s ostalom "hrvastkom kinematografijom": nenadjebivo.
tebi, ai onima koji tu nemilice pljuju po hrvatskoj kinematografiji:

informirajte se malo, hrvatska je kinematografija u zadnjih par godina napredovala itekako i ne sudite ju po kinematografiji devedesetih

eto, po meni je radić snimio miljon puta bolji film od ovog matanićevog. tebi ne?
a mogu nabrojati bar još nekoliko domaćih filmova koji su bolji od 'volim te' - oprosti za kung-fu, što je muškarac bez brkova, ta divna splitska noć, svjedoci,....

za televizijski film nije loše, ali priznajem da sam od matanića očekivala više
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2005., 13:41   #45
Quote:
Tinchi kaže:
Ahahaha , ma daaaaaaaaaaj, možda ženska jednostavno sirota nema sreće u ljubavi... I pronašla je svog princa kojeg je na kraju (oh, kako tipično) zgazio auto.
I to ono nakon 2 dana, ne nakon barem godinu

Pa stvarno je tako napravljeno, ko da je sama jer ima to dijete... i s nikim se ne druži ni niš...ona i dijete... ona i dijete i konobarenje... dok nije došao Mikić
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2005., 13:42   #46
Quote:
Lali Puna kaže:
a mogu nabrojati bar još nekoliko domaćih filmova koji su bolji od 'volim te' - oprosti za kung-fu, što je muškarac bez brkova, ta divna splitska noć, svjedoci,....

za televizijski film nije loše, ali priznajem da sam od matanića očekivala više
Potpisujem...
Zemljanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2005., 13:42   #47
Quote:
Legion kaže:
On topic... film je OK i jedan od rijetkih novohrvatskih u kojima glumice pokazuju sise
U niskokvalitetnoj hrvatskoj konkurenciji film je okej. Što se sisa tiče, jedne sise u već viđene u Konjaniku, od te glumice. Izgleda da ih voli pokazivati. I neka joj.

Što se tiče likova, netko je već napisao pa ću ponoviti, plošni su & stereotipni. Nema neke topline u njima. To sam primijetio još kod Finih mrtvih djevojaka. Spomenimo doktora koji vrši abortuse. Isprva sam mislio da je film karikatura, ali izgleda da nije. Da on stvarno brije na takve likove. Okej, ali onda barem nek budu totalno cool.

Imam dojam da je Matanović šteber koji želi biti cool. On i je cool, ali samo unutar hrvatske konkurencije.

U svakom slučaju njegovi filmovi se daju pogledati. Mislim da on svakodnevno može zahvaljivati Bogu, Isusu ili Staljinu što je konkurencija u Hrvatskoj takva. Ona mu je najviše pomogla. Mislim da je jedna od najvećih žaba u našoj maloj močvari.

Također, jedan je od rijetkih redatelja čini glumci dobro glume. I to treba cijeniti.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2005., 13:43   #48
Quote:
Lali Puna kaže:
eto, po meni je radić snimio miljon puta bolji film od ovog matanićevog. tebi ne?

nazalost, nisam jos pogledala taj film... budem pa cu ga onda komentirati

Quote:

a mogu nabrojati bar još nekoliko domaćih filmova koji su bolji od 'volim te' - oprosti za kung-fu, što je muškarac bez brkova, ta divna splitska noć, svjedoci,....
oprosti za kung-fu - ne
sto je muskarac bez brkova - ne znam, mislim da tek pocinje igrati u kinima
ta divna splitska noc - gimme a break!
svjedoci - vjerojatno si u pravu...
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2005., 13:45   #49
Meni je ta divna splitska noc zadnje sranje od film,a toliko ga dizali u neba,i ja pogledam kad ono
 
Odgovori s citatom
Old 19.12.2005., 13:45   #50
Quote:
Lali Puna kaže:
informirajte se malo, hrvatska je kinematografija u zadnjih par godina napredovala itekako i ne sudite ju po kinematografiji devedesetih
Naravno da je itekako napredovala kad je krenula s nikakve startne pozicije. Napreduje ona ko kineski BDP, žestoko. Što ne znači da se u Kini dobro živi. Niti da se u Hrvatskoj gledaju dobri hrvatski filmovi. Što se tiče Muškarca bez brkova, nisam znao da je već bila premijera.

Svjedoke sam gledao u formatu serije na HRT-u, mogu se složiti da je to dobar film. Što je Iva snimila nisam gledao.

Ali kad usporedim bilo koji hrvatski film s novijom bosanskom produkcijom... Ajde neka mi netko navede neki hrvatski film koji se može mjeriti s amidžom Idrizem.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2005., 14:04   #51
Quote:
walter kaže:
Ali kad usporedim bilo koji hrvatski film s novijom bosanskom produkcijom... Ajde neka mi netko navede neki hrvatski film koji se može mjeriti s amidžom Idrizem.
I zašto nisi donio, pa da bar imam zašto slušat o 10 igrača koji fale?
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2005., 14:05   #52
Quote:
kemik kaže:
oprosti za kung-fu - ne
sto je muskarac bez brkova - ne znam, mislim da tek pocinje igrati u kinima
ta divna splitska noc - gimme a break!
svjedoci - vjerojatno si u pravu...
oprosti za kung fu mi je negdje u rangu s ovim filmom, ta divna splitska noć - well, nisam ga mogla pogledati do kraja .... ove ostale nisam gledala ap ne mogu suditi.
Pea is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2005., 14:14   #53
meni je film cist ok. zapravo dobar jer u njenu nema one pateticne jeftine jebacine, znojnih ruznih likova, detaljnog klanja i slicnog. ...
a ja pak imam dovoljno prostora da se odmaknem od analiziranja profusanih detalja u filmu. koji su na koncu i nebitni za radnju...
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2005., 14:23   #54
Quote:
kemik kaže:

Ovdje pricamo o visokopromiskuitetnom tipu iz zagrebacke zlatne mladezi, koji je virus mogao dobiti na milion drugih nacina.
koji nema vremena ni za sevit svoju curu kamoli li okolo zar ne?
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2005., 16:43   #55
Quote:
hana kaže:
koji nema vremena ni za sevit svoju curu kamoli li okolo zar ne?
ne, hana, nisi skužila
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2005., 19:59   #56
Odličan film!
Isto kao i FMD!
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2005., 21:12   #57
Tipično matanićevsko govno umotano u kvalitetni linta-celofan s mašnicom na vrhu.
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2005., 01:20   #58
Gledao, film je jako OK. Odlicna gluma, režija, kamera, sve... Ali prica šteka. Ima puno rupa, kraj je bezveze itd... Sve skupa solidno za pogledat, ali kao da se Matanic na polovici filma izgubio u prici...
Kolovare is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2005., 11:03   #59
Đizs kak ste strogi...
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2005., 18:02   #60
Quote:
Kolovare kaže:
Gledao, film je jako OK. Odlicna gluma, režija, kamera, sve... Ali prica šteka. Ima puno rupa, kraj je bezveze itd... Sve skupa solidno za pogledat, ali kao da se Matanic na polovici filma izgubio u prici...
da, to bi bilo to.
s tim da je gluma OK samo kad se radi o glavnom glumcu, ostali su pogotovo ona konobarica (ženska je inače fakat prelijepa)
__________________
I better work with sugar than the whip.
tatiana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:55.