Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2012., 09:22   #701
Quote:
IWWY kaže: Pogledaj post
Cure,pomagajte.smrsavila sam 12 kg u godini dana.moram jos 18 da dodjem do svoje kilaze od 59kg.visoka sam 160cm.ne vjezbam nego svaki dan pjesacim oko 8-10km.koza na trbuhu mi se pocela opustati.moj je problem sto imam problematicna koljena,i osim kretanja,ne mogu nista vjezbati,jer se koljeno"ukoci" i strasno boli.nikakve vjezbe s nogama ne mogu raditi,osim kretanja i trbusnjaka.sto mi je ciniti?
Ja ti savjetujem orbitrek. Mislim da ne postoji bolja sprava za sve koji imaju problema s koljenima. Mene ne muči prekomjerna težina, ali zbog koljena isto ne smijem baš trčati, tako da sam si prije par godina kupila orbitrek, i oduševljena sam. Na njemu možeš skuriti hrpetinu kalorija, lijepo ga staviš ispred tv-a i voziš dok odgledaš neki film/seriju, uopće nije teško, koljena ne pate, a uznojiš se toliko da curi s tebe. Ako budeš redovita, npr 4 puta tjedno po sat vremena, garantiram ti da ćeš i kile skuriti u rekordnom roku. Meni se prvih mjesec dana toliko svidio da sam skoro svaki dan vozila oko sat vremena, pa sam totalno neplanirano skinula 5-6 kg. Svakako probaj, vjeruj mi da ćeš se oduševiti s brzim rezultatima, i ono najvažnije, nabit ćeš i kondiciju, osjetit ćeš ogromnu razliku, pogotovo ako inače ne radiš nikakav aerobni trening zbog koljena. Isto tako, imaš hrpu super vježbi za noge/guzicu koje možeš raditi dok ležiš i koje te nikako ne bi smjele boliti, malo proguglaj po netu. Sretno i javi kako ide!!!
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2013., 02:05   #702
nakon poroda mi je ostala vreca od trbuha, ali doslovno ispuhana ruzna puna strija ispucala prazna vreca.
tjekom trudnoce se udebljala najmanje 40kg, iako sam samo zburala litre i litre vode dnevno, jela jako malo skroz do kraja zbog mucnine i gadilo mi se i tako to..

uglavnom tako sam hodala 4 i pol godine dok nisam naletila na ljekovito blato na krku u cizicima. nakon 10 dana mazanja (namazes se pa 2 sata hodas okolo dok se ne osusi) i kupanja tamo u moru odmah pokraj ta vreca je valjda 6 puta manja. jos malo mi visi koza ali nista u usporedbi s onom visecom tvorevinom koju sam imala 10 dana prije. i strije i celulit i stari oziljci ma sve je otislo, preporodila sam se. a nagodinu opet da eliminiramo nadam se ostatak.

besplatno i ugodno probajte
i moram jos napomenuti da se uopce nisam usudila reci tamo ljudima zasto sam dosla, jer svi ostali su imali ozbiljne bolesti, neizljecive.. ako njima pomaze, unutrasnja reparacija kako onda nebi nama.

sretno!
littleluc is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2013., 09:35   #703
Quote:
littleluc kaže: Pogledaj post
nakon poroda mi je ostala vreca od trbuha, ali doslovno ispuhana ruzna puna strija ispucala prazna vreca.
tjekom trudnoce se udebljala najmanje 40kg, iako sam samo zburala litre i litre vode dnevno, jela jako malo skroz do kraja zbog mucnine i gadilo mi se i tako to..

uglavnom tako sam hodala 4 i pol godine dok nisam naletila na ljekovito blato na krku u cizicima. nakon 10 dana mazanja (namazes se pa 2 sata hodas okolo dok se ne osusi) i kupanja tamo u moru odmah pokraj ta vreca je valjda 6 puta manja. jos malo mi visi koza ali nista u usporedbi s onom visecom tvorevinom koju sam imala 10 dana prije. i strije i celulit i stari oziljci ma sve je otislo, preporodila sam se. a nagodinu opet da eliminiramo nadam se ostatak.

besplatno i ugodno probajte
i moram jos napomenuti da se uopce nisam usudila reci tamo ljudima zasto sam dosla, jer svi ostali su imali ozbiljne bolesti, neizljecive.. ako njima pomaze, unutrasnja reparacija kako onda nebi nama.

sretno!
Moram priznati da sam malo skeptična spram ove tvrdnje

Malo mi je to prekratko vrijeme mazanja da bi tako vidljive rezultate dalo
nimfa79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2013., 01:04   #704
i ja sam bila skepticna, ali tako je kako je, nemam nista koristi da bih vas lagala, samo sam odusevljena i htjela sam javiti drugima koji imaju istih problema.
a vi radite sa tom informacijom sta zelite..
littleluc is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2013., 02:03   #705
Mora li se bas svaki dan mazat ili moze svaki drugi,svaki treci?
Femmme is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2013., 04:26   #706
pa ja sam bila 2 i pol tjedna tamo a ukupno sam desetak puta isla na blato, na kraju sam primjetila poboljsanje, ali onda mi je bilo prekasno jer je odmor vec prosao znaci ne dogadja se instant ali vrlo brzo ipak vidis razliku. valjda se to upije i djeluje tko zna koliko dugo.. znam da su oni govorili da se ne tusiras poslije nego samo tamo u moru kupas kao jer je i voda tamo drugacija.. ja sam se ipak tusirala jer malo se osjeti to blato i komarci su bili nepodnosljivi valjda im se svidja taj miris
littleluc is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2013., 10:05   #707
Puno hvala
Sta su komarci na plazi ili kasnije kad odes sa plaze?
Sorry na toliko puno pitanja
Femmme is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2013., 22:38   #708
kad se vratis doma, ustvari mi smo bas u dzungli gdje ima puno komaraca i onda se bas svi zalete na mene
a na plazi nema komaraca jedino se oko mola skupi malko otpada sta voda nanese valjda ode sve tamo. a mi smo bili tocno u sredini lijevo od mola tamo mi je bilo fino uredno, i ciste redoviti ali turisti ko turisti neda im se valjda setati do kante pa bace okolo. tako da se ne uplasite samo odite lijevo. i psi su naravno zabranjeni ima nekoliko tabli postavljeno.

mi smo takodjer sreli tamo jednu tetu koja radi sva ta prirodna ulja i kremice i proizvode kozmeticke, dosla je po malo blata, nakraju sam dobila ponesto preparata i super sam zadovoljna. samo nisam uzela vizitku niti znam gdje zivi ni kako se zove vrlo pametno
littleluc is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2013., 23:39   #709
Puno ti hvala, bas lijepo od tebe sta si na sva moja pitanja odgovorila sa strpljenjem.
Bas sam malo njuskala netom i moram reci da se uopce ne govori o blatu, bas nekako cudno.

U svakom slucaju hvala na informacijama
Femmme is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2013., 16:03   #710
štrample

Ej dame moje, ja mgu reći da koristim te štrample kad vozim bicikl po hladnoći, ne mogu ih se nahvalit...
nightfire007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2015., 19:41   #711
hej, cure..
Kupila sam danas afroditine tajice za znojenje, i neku kremu za mrsavlhenje....
Namazala se, i navukla to prije oko sat i pol, ali uopce se ne znojim ispod.
Pa da pitam, kad pocinje to znojenje??
Zapravo, sad gledam kutiju, pise" Aroma masazne hlacne nogavice protiv celulita".
Jesu li to uopce te za znojenje?
( vjezbati ne namjeravam, nego samo to nositi, i smrsaviti )
__________________
Sada sam vrač, ali ne baš odličan, nego kao i oni slabo pismeni, samo utoliko ukoliko je to meni samom dovoljno.
rosenkreuz is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 09:15   #712
Quote:
rosenkreuz kaže: Pogledaj post
hej, cure..
Kupila sam danas afroditine tajice za znojenje, i neku kremu za mrsavlhenje....
Namazala se, i navukla to prije oko sat i pol, ali uopce se ne znojim ispod.
Pa da pitam, kad pocinje to znojenje??
Zapravo, sad gledam kutiju, pise" Aroma masazne hlacne nogavice protiv celulita".
Jesu li to uopce te za znojenje?
( vjezbati ne namjeravam, nego samo to nositi, i smrsaviti )
pnda si ih kupila bespotrebno jer neces imat efekta. Poanta ovih tajica tj carapa je da poticu cirkulaciju pa time i bolje upijanje preparata ali ako ne mislisnista raditi dok ih nosis onda ti je to uzaludno
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2015., 17:54   #713
Bok. Htjela bih vas savjet. Imam 15 godina i treniram odbojku skoro svaki dan. Vec dugo pokusavam izravnati trbuh kako nebih imala skembu. Zdravo se hranim i sve ali ne vidim rezultate vec dugo. Znam da ce mnogi mislit kako si umisljam jer sam jos dijete i sve ali u redu. Stvarno mi je stalo do toga da imam ravan trbuh. Preko ljeta sam planirala trcati svako jutro, sa tajicama, jer bez njih mi ne uspjeva. Zanima me vase misljenje. Jeli glupo kupovati one tajice sa top shopa za mrsavljenje? Molim vas odgovor. Hvala. 😄☺💕
50idk50idc is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2015., 13:01   #714
je, glupo je, tijelo ce ti izbacit vodu - oznojis se ko mala svinja, a skemba je i dalje tu. najvaznija ti je prehrana, sredi si to pod obavezno, pa ce uz trcanje rezultati doci. kad se izravnas, onda se i definiraj vjezbama za trbusne misice.
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:27.