Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2004., 07:41   #21
Dobar je taj Weakest link, a ona Anne Robinson ih bas lijepo podhehehebava, pogotovo mi se svidjalo kada je vrijedjala neke zvijezde iz osamdesetih (upravo zbog toga sto su bivse zvijezde).
__________________
Viva Metropolis!
Grejp is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2004., 08:14   #22
Najbolje je bilo u prošlom kvizu na slovenskoj TV. Žene si izbacile poslednjeg muškarca (koji je bio daleko najbolji od njih) i u sledečem krugu od 300.000 dobile su samo 40.000.

Voditeljica je prokomentarisala: Drage gospođe, uporedo sa vama su kokoške prave intelektualke
steva cenejac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2004., 09:13   #23
Quote:
Mashenka kaže:
A Danijela Trbovic?
Samo nju ne... (jer ju ne mogu smislit )
U večernjaku su spominjali i Hloverku
BillGatesMustDie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2004., 13:27   #24
Hloverka je idealna!!!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2004., 13:39   #25
Exclamation

Quote:
goldberry kaže:
Hloverka je idealna!!!
ne nije.. ona nije prava bitch
prije potrkalo i ulizica
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2004., 22:55   #26
Quote:
Mashenka kaže:
A Danijela Trbovic? Cini se kao talentirana za tako nesto
Ja sam isto odmah pomislila na Danijelu Trbovic jer je ona par puta vodila neke izbore ljepote i tak ih je znala bezobrazno bocnuti da je bilo presmijesno! Pravi otrov
LAMA is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2004., 00:04   #27
Pojavilo se to ovdje, na BK. Ne izgleda mi kao da voditeljica pokušava da ponizi takmičare. Ali jeste u nekom nazi fazonu.

Mrzim takve kvizove. Najbolji su gdje je voditelj opušten i naravno talentovan. Tarik vam je zakon stvarno. Ovdje ima jedan sličan, vodi Sam protiv svih, doduše nije šaljivdžija ko Tarik, ali zato je pun znanja (nije ko neki voditelji koji čitaju komentare o pitanju, već ih sam da što je za svaku pohvalu).

I ima kviz Ruski rulet, nešto ko Najslabija karika. Isto voditelj u nazi fazonu. Vodi ga onaj glumac... zaboravih Ivan Mensur... musuf, kako već zaboravih. I to mrzim.
haq is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 14:12   #28
A ime kviza?

Hm, a nitko ne kaže koje bi ime kviza htio vidjeti?
HTV nudi tri izbora:
Najslabija karika
karika 8
Odstrel

meni je osobno ovo zadnje najsimpatičnije - "Najslabija karika" je "preobična", "Karika 8" mi je bez-veze, a "Odstrel" je baš onak, taman

Mišljenja?
Mirotvorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2004., 11:51   #29
...kviz mi je totalno ...gledao sam na SLO poneku epizodu i (bože mi oprosti na ovome) Milijunaš mi je bolji...

...koja je bit kviza ako onaj koji najviše zna obično postane "najšibkejši člen" ...Znači da on ne može biti Najslabija karika, nego ga ostali preplašeni njegovim znanjem eliminiraju...Bezveze...za to služe reality shows
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2004., 14:19   #30
Quote:
mirrorball kaže:
...kviz mi je totalno ...gledao sam na SLO poneku epizodu i (bože mi oprosti na ovome) Milijunaš mi je bolji...

...koja je bit kviza ako onaj koji najviše zna obično postane "najšibkejši člen" ...Znači da on ne može biti Najslabija karika, nego ga ostali preplašeni njegovim znanjem eliminiraju...Bezveze...za to služe reality shows
Ali taj kviz i nije zamisljen da bude tipa "Milijunas".

Sudeci po onome sto sam citao (npr. stroga i vrijedajuca voditeljica) ima nekih elemenata reality showa sto mi je zanimljvije nego obicni kvizovi.
a-a Ja Ne Trebam Nikoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2004., 20:48   #31
Quote:
a-a-JaNeTrebamNikoga kaže:
Ali taj kviz i nije zamisljen da bude tipa "Milijunas".

Sudeci po onome sto sam citao (npr. stroga i vrijedajuca voditeljica) ima nekih elemenata reality showa sto mi je zanimljvije nego obicni kvizovi.
...onda neka ga ne zovu kvizom nego "štatigajaznamSrvajvernešto"...Bit je kviza da ti svojim znanjem, pronicljivošću, inteligencijom i sl. osvojiš nagradu,a ne da te zbog toga izbaci kreten(ka) koj(a)i ne zna koje je prvo slovo grčke abecede...Po mojem bilo bo OK da onaj koji ima najveći postotak točnih odgovora dobiva.."imunitet".
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2004., 11:17   #32
Quote:
LAMA kaže:
Ja sam isto odmah pomislila na Danijelu Trbovic jer je ona par puta vodila neke izbore ljepote i tak ih je znala bezobrazno bocnuti da je bilo presmijesno! Pravi otrov
Slažem se. Rošpija koje bi se super osjećale u toj ulozi imamo za izvoz, ali većini fali doza inteligencije potrebna za dobro snalaženje u takvoj situaciji.

Danijela ima oboje - i karakter, i inteligenciju.
Lakonogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2004., 15:27   #33
Exclamation

Quote:
Mirotvorac kaže:
Hm, a nitko ne kaže koje bi ime kviza htio vidjeti?
HTV nudi tri izbora:
Najslabija karika
karika 8
Odstrel

meni je osobno ovo zadnje najsimpatičnije - "Najslabija karika" je "preobična", "Karika 8" mi je bez-veze, a "Odstrel" je baš onak, taman

Mišljenja?
ja sam glasovao za
Najslabija karika, jer je to i ime kviza
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2004., 23:53   #34
Također
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2004., 08:21   #35
Vratite nam kviskoteku.
__________________
Mene, ako se sete za dan bezbednosti, sete se, ako se ne sete, nikom ništa.
emerald is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2004., 09:57   #36
Quote:
haq kaže:
I ima kviz Ruski rulet, nešto ko Najslabija karika. Isto voditelj u nazi fazonu. Vodi ga onaj glumac... zaboravih Ivan Mensur... musuf, kako već zaboravih. I to mrzim.
Mislim da je Irfan...ali kad bi netko takav vodio ovaj kviz...neprocjenjivo. On je totalno u Nazi stilu, ako je itko gledao "Ruski rulet" na TV-PINK.
Vepar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2004., 10:15   #37
Koliko sam ja imala prilike primjetiti, glasovanje za voditelja je u tijeku, pokazali su kandidate u onoj nedjeljnoj emisiji, od 3 do 5, od 5 do 7,kaj ja znam kak se tocno zove.
I nisu sve zene, ponudjen je i nekakav Robert Ferlin
Zapamtila sam da su ponudjene Barbara Kolar, Nina Violic i Alka Vuica...ukupno je 6, dakle dva imena mi fale, al nemrem se sjetiti.

My opinion je da ce to biti najvece sr*** koje je ikad pohodilo hrvatsku televiziju, dakle, konkurencija je strasna...
To je vjerojatno prvi korak prema nasoj verziji Jerryja Springera ili onog juznoamerickog showa di ljudi lizu necije pazuhe za 50kn.
Kviz cija je ideja ponizavat nekog na televiziji primjer je izopacenosti moderne televizijske produkcije (hehe, zvucim ko biskupi ).
Salu nastranu, to mi je fuj. Fuj, fuj, bljak i fuj.
U nasoj zemlji ima jako puno jako blesavih ljudi koji ce se na to prijavljivat radi sanse da osvoje 100kn.
Ma uzas. I zakaj onda mi to moramo gledati.
Kvejki is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2004., 20:59   #38
Tko je god gledao originalnu britansku verziju mogao je vidjeti da je to sjajan kviz. Ne znam kako će ispasti naša, ali original je sjajan.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2004., 22:39   #39
Quote:
Little Earthquake kaže:
I nisu sve zene, ponudjen je i nekakav Robert Ferlin
Robert Ferlin je radio voditelj koji radi na radio Rijeci. Izmedju ostaloga radi i razlicite festivae i izbore za miss (najcesce u PGZ i Istarskoj zupaniji), vodi Rijecki karneval, razlicite maratone i sl. Poznat je kao vrlo britak na jeziku i dobar zafrkant. On bi bio idealan izbor, ali nazalost nema sanse jer ga ostali dio Hrvatske (koji telefonski glasa) ne poznaje. Inace, Robert Ferlin je bio i jedan od finalnih kandidata za vodjenje Milijunasa!
__________________
brzo mislim - sporo tipkam ;-)
Life is a journey not a destination!
Everyone Has a Photographic Memory. Some Don't Have Film
ZorcJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2004., 23:45   #40
..

mora bit zenska voditeljica?,,gledao sam na otv-u ili u glamouru kako je neki novinar uletio Andreju Maksimovicu sto kaze na emisiju 2 u 9 ,neka obljetnica, i ovaj kaze nekako fino upakirano,,-odlican show,emisija je veca od autora...--ja ono ne mogu vjerovat ,koji brutalni sarkazam :2up:
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:32.