Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2011., 21:33   #1
Volim dečka, a po glavi mi se mota bivši...Nešto ne štima...

Ovako.... Uskoro ću 20 godina.. Prvi, drugi i polovica trećeg srednje bila sam u " vezi " s jednim dečkom kojeg mi je namjestila najbolja frendica.. Odmah mi se svidio u ja glupača zaljubila se do ušiju..... Problem je bio u tome da je taj dečko bio najveće đubre prema meni a ja glupača sve sam mu vjerovala i ludo ga voljela.. Fakat ne znam šta nasžene privlači u takvim muškarcima.... To nije niti bila veza između nas, nego neko navlačenje kroz tu našu srednju.... On je samo godinu dana stariji od mene .... Nalazili bismo se onda kad je njemu to odgovaralo i kad je naravno htio..... U tih nekih 2 godine navlačenja i natezanja dvaput mi je rekao da me voli i pogodite, dvaput to povukao!! Kreten.... Plesala sam kako je on svirao jer sam u njemu vidjela sve.... Sad ne znam šta je to sve bilo što sam vidjela u njemu, ali mladost ludost.... Nije tada puno pio, ali od kad smo se razišli nacugan je stalno, sv je neki hiperaktivan.... Ne srećemo se često, a i kad se sretnemo meni prolaze trnci tijelom, ne znam zašto.... Jednu sam nedjelju bila na bazenu sa sadašnjim dečkom i ekipom, a taj bivši bio je tik pored mene ( sjedili smo uz rub bazena ) Pozdravio me i sve normalno.. Nismo razgovarali... Ali onako me jednom, slučajno taknuo u moje noge.... Pretrnula sam.... Sanjala sam ga jednu noć, bio je savršen, nije bio bezobrazan, bio je baš onakav kakav sam htjela da bude i u stvarnosti a ne samo u snu.... Bila sam sretna u tom snu, kad sam se probudila, bilo mi je na neki način žao.... Da razjasnimo, ja tog dečka ne volim više, ali nekako mi kada ga sretnem budi sjećanja na nas, sva pretrnem... Ne znam zašto....

Jer pored sebe imam divnog dečka, već više od 2 godine.... U vezi sam 2 godine s dečkom kojeg volim.... On će također uskoro 20 godina.... NijeBrad Pitt ali je zgodan Jako je pametan i razuman.... Zaljubila sam se u njega prvog dana kad smo se upoznali.... U vezi smo imali uspona i padova, najgore trenutke prošla sam s njim i on je uvijek tu kad mi treba, kao i kad on treba mene ja sam tu uvijek za njega.... Moji starci ga obožavaju, nadam se da i mene njegovi hahahaha Odlično se slažem s njegovom sestrom, on s mojim bratom, bla bla bla..... Prošlo ljeto radili smo zajedno 2 mjeseca na moru... Dva mjeseca sami smo živjeli i to nam je bilaprava praksa za zajednički život.... I upalilo je, naravno svađica je uvijek bilo i uvijek će biti kao i u svakoj vezi, jer onaj tko se u vezi ne svađa s partnerom, ne vole se i nije prava veza.... Barem ja na to tako gledam.... Što se tiče sexa..... Nije prečest Žao mi je zbog toga, jer ja sam često umorna jer radim svakako i živčana i onda nemam volje, a ja to njemu ne mogu objasniti i onda se osjećam glupo i još k tome što mi se opet po glavi mota taj moj bivši..... Sva sam jadna i NE ZNAM ŠTO ĆU..... Sexa kad i ima, dobar je, ne mogu reći da nije :klap: Volim svog dečka jako puno i nikad s njim ne bih mogla prekinuti, ali nikada....

Jer između svega ovoga, naša veza je svršena i obožavam provoditi vrijeme s mojim dragim..... Samo ta moja mašta radi svašta I što je najgore, njih se dvoje ponekad nađu u istom društvu... I moj dragi zna da mi je on bivši i manje više zna sve o našoj propaloj " vezi "...

Molim vas za mišljenje svoje, kako biste se vi postavili da ste u takvoj situaciji???? Samo mi nemojte govoriti da sam ovakva ili onakva jer ne tražim osuđivanje već savjet... S dragim razgovaram fakat o svemu, ali o ovome me strah razgovarati s njim, da ne bi mislio d aga ne volim i da se želim vratiti bivšem, a to ne želim nikako..... Help!

Zadnje uređivanje jelena91 : 11.08.2011. at 21:43.
jelena91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 21:47   #2
cuj, par godina je puno i kada je rijec o teen vezi. Drzi to neko vrijeme, i meni su se znale tako noge sjeci u slucajnim susretima s bivsom s kojom sam bio duze. A opet s nekima ne. Valjda ovisi kako se prekine, jer zbog toga sto nema ljubavi ili zbog toga sto ta ljubav za tebe nije dobra. Kod mene se to desavalo u ovom drugom slucaju, valjda je i kod tebe tako.

Osobno ne bi na to previse obracao paznju. Sto se tice sna...vec je bila neki dan slicna tema i ljudi su tamo dobro rekli - snovi su snovi, ono sto osjecamo kada se probudimo je bitno.
A glava ce vec to sve polako posloziti, nemoj se samo upustati u ta razmisljanja sto bi bilo kad bi bilo. Bilo je kako je i zbog toga nije vise.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 21:47   #3
Moje mišljenje: Nisi potpuno preboljela bivšeg, ili ti je još uvijek krivo za sve što ti je učinio i/ili želiš da mu vratiš sve to.
Balkaanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 22:04   #4
eh draga moja,ovo tvoje me podsjetilo na mene i moje nekad ljubavne probleme.Ti nisi luda niti ista,to je sve u tvojoj glavi,kad poslozis sve u glavi vidjet ces da nema mjesta da mislis o bivsem.jer kako se kaze Bivsi je zato jer nije valjao,da je valjao nebi bio bivsi.
Sadasnji je ono sve sto ti treba,ono sve sto sa bivsim nisi imala.Zato drz se te veze i budi sretna.
Nitko nam ne moze zabranit da mastamo pa tako ni tebi,mozes zamisljat sta bi bilo da je bilo.i ja tako razmisljam i zapitam se sta bi bilo da je bilo,mozda bi sada bila sretna...
sama i sretna:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 22:09   #5
Prozivjela sam to.. Meni je on bio sve prvo, a ja sam sadasnjem decku bila sve prvo.. Nikada ga ne bi povrijedila i volim ga vise od zivota, ali prva ljubav zauvijek ostaje.. Jutros sam srela bivseg, nakon punopuno godina, apsolutno nista ne osjecam prema nemu, ali mi je izvukao osmjeh na lice.. Kao da se sve uspomene vrate u sekundi.. I sve te ruzne trenutke sam davno izbrisala iz sjecanja Vidjet ces, sve ce ti s vremenom doci na svoje.. Samo uzivaj sa dragim koliko god mozes
I tvoj je mozak inertan poput mojeg haha, uvijek zaostaje u vremenu i sanja ono staro.. Prestati ce i to, ne brini.. Mislim da nemas sto preboljeti, nego je previse lijepih trenutaka koje ne mozes izbrisati, niti nemoj pokusavati..
faraway is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 22:33   #6
Quote:
jelena91 kaže: Pogledaj post

Molim vas za mišljenje svoje, kako biste se vi postavili da ste u takvoj situaciji????
Ako ga ne voliš, boli te đon. Nemoj se sad opterećivat snovima. Rekla bih da ti se to nije prije događalo (to sa snovima) pa se sad bespotrebno bojiš.
Bogati, ja sanjam sve i svašta, ono doslovno bi se u međeda il kakvu zgodnu bukvu mogla zaljubit, kako dobri u mojim snovima znaju bit. To te drži par dana, baciš koju drkicu na san i iđeš dalje.

BTW, volem takve snove, super su.
__________________
malo tolerancije nikog nije ubilo
nina williams is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 22:53   #7
Quote:
jelena91 kaže: Pogledaj post

Jer između svega ovoga, naša veza je svršena...
Snovi su snovi a podsvijest je podsvijest
Kud si baš u ovoj riječi izostavila slovo???
W.Reich is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 22:56   #8
ja ću ti reći nešto zato što imam iskustva i što sam stariji...misli samo o tome kako je najbolje za tebe i tvoju vezu ne oslanjaj se i ne razmišljaj o drugim stvarima.Misli na to da deset god prođe za tren a ti tada moraš ima ti sređen uredan život bež sporednih stvari i ako sada griješiš malo tada ti se to vraća jako puno.
marino25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 22:59   #9
Quote:
W.Reich kaže: Pogledaj post
Snovi su snovi a podsvijest je podsvijest
Kud si baš u ovoj riječi izostavila slovo???

Aj nemoj je plašit, ponekad je i cigara samo cigara.
__________________
malo tolerancije nikog nije ubilo
nina williams is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 23:06   #10
da to se slažem ali ipak ne treba trošiti energiju na nebitne stvari...mene nije imao tko savjetovati a vjeruj mi napravio sam pogrešku u njezinim god i nema ispravka
marino25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 23:09   #11
Ništa zato. I ja imam flashbackove što se
tiče bivše djevojke, ali se ne opterećujem time.
Ponekad se i zapitam ima li to kakvog značenja.
Doduše, u mene je to dugo bilo pa je valjda i
prirodno da nekada pomisliš na tu osobu, čak i kada
ti je dobro (predobro) sada sa drugom osobom.
Ako ti je bilo jako stalo do nekoga ne može to tek tako
lako izblijediti.

igod is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2011., 08:00   #12
Quote:
jelena91 kaže: Pogledaj post
.... Što se tiče sexa..... Nije prečest ..... Sexa kad i ima, dobar je, ne mogu reći da nije :klap:
jadan tvoj dečko...baš sam prije pročitao da ga ne voliš oralno zadovoljiti jer ti se gadi to.... bojim se da bude morao potražiti novu curicu
The Angel of Death is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2011., 19:02   #13
Quote:
Mengele kaže: Pogledaj post
jadan tvoj dečko...baš sam prije pročitao da ga ne voliš oralno zadovoljiti jer ti se gadi to.... bojim se da bude morao potražiti novu curicu
sumnjam....
jelena91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2011., 19:10   #14
Quote:
jelena91 kaže: Pogledaj post
Problem je bio u tome da je taj dečko bio najveće đubre prema meni a ja glupača sve sam mu vjerovala i ludo ga voljela.. Fakat ne znam šta nasžene privlači u takvim muškarcima....
Oh, puh-lease, speak for yourself, sister.


Uglavnom. S ozbirom da vašu vezu stavljaš u navodnike, jasno ti je da je riječ o imaginarnoj vezi koja očito nije postojala nigdje drugdje osim u tvojoj glavi bez obzira što je dvaput povukao da te voli i taknuo te nogom na bazenu.

Ne osuđujem te, svakome se može desti opsesija. Razumijem da su nedostupnici čarobni i da se često ljudima desi da se zaljube u osobu koja ih navlači i igra s njima vruće/hladno.

Neću ulaziti u odnos tvog dečka i tebe, čisto zato jer se po opisu ostavlja dojam da ti on daje mlaku sigurnost a ne vatromet, kojem, logično, ako radi ničeg drugog, radi svojih godina, težiš.

Ukratko: ne postupaj nikako jer ne možeš učiniti ništa. Opsesija će te proći kad te prođe. Srce želi, što srce želi i tu ne postoji ništa što možeš učiniti u vezi toga, ali, proći će.

Moje predviđanje je da ćeš kroz godinu dvije biti u vezi s nekim trećim koji će ti biti pravi dečko (kao ovaj s kojim si sad) i prema kojem ćeš osjećati dovoljno strasti (kao prema idimidođi mi "bivšem dečku").

Ne poduzimaj ništa.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 00:30   #15
Ja osobno mislim da ne trebaš ništa spominjat niti prekidat s dečkom. To što ti imaš nerazjašnjenih stvari sa sobom u vezi tog bivšeg, to je zbog toga što je ostavio traga na tebi, vjerojatno ti je bio prva prava ljubav, a to se uvijek pamti i od toga se pobjeć ne može, već se moraš pomirit s tim da će uvijek ostat taj neki mali bolni klik u srcu koji osjetiš kad ga vidiš. To je uvijek stvar sa starim ljubavima koje su previše značile...Ali ako ti znaš da ti ne želiš apsolutno ništa s njim u sadašnjosti, ako znaš da ne bi riskirala ovu vezu radi njega onda...E da... I zapitaj se još bi li bila s tim bivšim da nemaš dečka...Jer to je isto bitan faktor, tako da se uvjeriš da nema apsolutno nikakve šanse da bi opet makar i bezveze na jednu noć završila s njim...A ako čak i postoji neka mala sumnja da bi završila s njim (dok se uvjeravaš da je sve pod kontrolom) onda bi se morala preispitat. Jer u redu je dok je samo štrecaj na sliku i priliku prošlosti prisutan. Čim ima nekakvih emocija (npr. ljubomora kad ga vidiš s drugom curom ili ne znam šta) onda je to problem koji će kad tad utjecat na tebe i na tvoju vezu s novim dečkom
Betty Mo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 01:13   #16
Vjeruj mi inače jako puno švrljam u psotovima ali ovo je jako jednostavno, samo budi uz svog dečka i ovo će nestati. Zapamti, snovi su jedno a realnost totalno drugo i drži se toga, kada god se sjetiš bivšega samo se sjeti što je sve sadašnji dečko napravio za tebe Keep it up, ur a good girl
High_Dude is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 01:41   #17
Quote:
jelena91 kaže: Pogledaj post
Fakat ne znam šta nasžene privlači u takvim muškarcima....
Iskreno, i ja se to pitam svakoga dana... Zanimljiva je prihologija vas zena... Ali mislim da malo vise upotrijebite klikere i mozak da biste bile i pametnije...

No, ne osudujem te...

Nadalje, to sto si imala s bivsim vjerojatno ti je bio prvi, a prvi ili prva se tesko zaboravlja, ako dode do toga da se zaboravi... Ako me shvacas...

Nemas se sto brinuti uopce, kada sretnes toga svoga bivsega, ignoriraj ga kao da i nepostoji, jer tim svojim razmisljanjima o njemu pokopavas svoju sadasnju vezu... Pogotovo ako ti sadasnji decko nesto posumnja ili shvati...

Jer, onaj koji je bivsi, OSTAJE BIVSI ZAUVIJEK, i nema razmisljanja i kojecega...

Zeno, digni glavu gore i ne razmisljaj o glupostima... Sta se opterecujes stvarima kojima ne bi trebala...
damirFKIT is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger