Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2014., 21:09   #1681
Trebam pomoć! Gdje kupiti Chanel rumenilo Rose Ecrin? Tražim ga posvuda, nema ga (uglavnom po douglas.de i sl.). Jel ga ima još u Hrvatskoj? Ako ima, da pošaljem nekog da mi ga kupi. Ili možda ga ima negdje jeftinije za naći, neki online shop?

Mrzim kad mi se dogodi da sam u trgovini i vidim tester, fino swatcham, totalno poželim to kupit, a teta traži i nema. I onda mi kaže, nađi online, sigurno ima.

A nema.

Nema nigdje.


Zadnje uređivanje Rhaenyss : 17.07.2014. at 21:17.
Rhaenyss is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 22:28   #1682
Quote:
Rhaenyss kaže: Pogledaj post
Trebam pomoć! Gdje kupiti Chanel rumenilo Rose Ecrin? Tražim ga posvuda, nema ga (uglavnom po douglas.de i sl.). Jel ga ima još u Hrvatskoj? Ako ima, da pošaljem nekog da mi ga kupi. Ili možda ga ima negdje jeftinije za naći, neki online shop?

Mrzim kad mi se dogodi da sam u trgovini i vidim tester, fino swatcham, totalno poželim to kupit, a teta traži i nema. I onda mi kaže, nađi online, sigurno ima.

A nema.

Nema nigdje.

Ima.
http://www.ebay.com/itm/CHANEL-Joues...item4ad86d0da8

http://www.ebay.com/itm/CHANEL-Joues...item3ce38f4e09

http://www.ebay.de/itm/Chanel-Rouge-...item3a93c0f5ea
fluffy16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 23:09   #1683
Mislim da ti je on bio LE 2011.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 23:45   #1684
ja sam baš na temi rumenila nekidan napisala da tražim dupe za to rumenilo jer je moje pri kraju, a trenutno nisam pri lovi da kupi novo. Kad ono, ni nema ga više prekrasna, nosiva nijansa, a opet posebna, baš steta što nije u stalnoj postavi.
__________________
Svako ima svoje razloge i kad razlozi ne postoje... C.J.
šminkerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 23:58   #1685
Što im onda još tester radi u trgovini, baš su me naljutili. Probat ću izbidat ovaj tester iz trećeg linka, baš me rumenilo oduševilo kad sam ga swatchala. Temptalia kaže da je Burberry Cameo sličan, možda uzmem njega, cijena im je ista.
Rhaenyss is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2014., 12:25   #1686
Curke bok! Jel koristila neka od vas Soleil Tan De Chanel ? Ja sam ga kupila jucer u Sephori odusevljena bojom i teksturom al sad uopce ne znam kako da ga koristim hahaha! na njemu pise make up base heh,ali ne znam moze li se koristit samo ispod ili iznad pudera,ili individualno i sa kakvom cetkicom ga nanositi svi prijedlozi dobrodosli


http://www.chanel.com/en_US/fragranc...E-CHANEL-88673
Berrylicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2014., 14:31   #1687
Uspjela sam izbidat Rose Ecrin za nekih 15 eura, jedva ga čekam. U potrazi za njim naišla sam da se još prodaje u Americi, na sajtu Nordstrom (što mi ne znači puno, jer ne shippaju izvan USA). Neznam jel to znači da ameri imaju to u stalnoj postavi? Moguće, jer se njima prodaju i drukčija rumenila (navodno bolja? neznam, nisam probala).
Rhaenyss is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2014., 20:11   #1688
Quote:
Rhaenyss kaže: Pogledaj post
Uspjela sam izbidat Rose Ecrin za nekih 15 eura, jedva ga čekam. U potrazi za njim naišla sam da se još prodaje u Americi, na sajtu Nordstrom (što mi ne znači puno, jer ne shippaju izvan USA). Neznam jel to znači da ameri imaju to u stalnoj postavi? Moguće, jer se njima prodaju i drukčija rumenila (navodno bolja? neznam, nisam probala).
U Europi se prodaju zapecena, a kod njih nezapecena rumenila, inace bi trebali biti u ostalom isti,
imas chiasm koja je u Kanadi i za neku sitnu naknadu kupuje i shipa U Hrvatsku ili gdje treba, mozda ima i u Kanadi ili ti nekako ona moze nabaviti
fluffy16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2014., 22:30   #1689
Koji je razlog tome da su drukčija? Baš čudno. Navodno (blogeri bar kažu) ova nepečena budu puno bolja. :/ Kad potrošim ovog što sam izbidala, moža i pitam nju, za sad mi neće trebati.
Rhaenyss is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 05:53   #1690
Quote:
Rhaenyss kaže: Pogledaj post
Koji je razlog tome da su drukčija? Baš čudno. Navodno (blogeri bar kažu) ova nepečena budu puno bolja. :/ Kad potrošim ovog što sam izbidala, moža i pitam nju, za sad mi neće trebati.
preferencija kupaca. Navodno. Meni inace Chanelova rumenila uopce nisu draga. Nijanse su im super, ali nemam ja zivaca za nanositi ih. Bas iz tog razloga sto su zapecena. Ali s druge strane, traju jaaako dugo.
fluffy16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2020., 19:45   #1691
Tko mi moze usporediti stari i novi Tan de Soleil? Nisam vise pametna od youtube-a i sl. Ima tko osobno iskustvo?
__________________
JustDefected
tima is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:20.