Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari

Poruke, želje i komentari Poželite i desit će se. Laboratorij za forumske pokuse.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2011., 20:06   #21
Quote:
poison.Ivy kaže: Pogledaj post
baš.
bitno da je nastavak diskusije zaslužila Zamka, al ne i Strasti Orijenta.
Mislim.... koji je ovo vrag s adminima?
di su oni dobri? ova mi se ne sviđa
Pa Ben je sinoć napisao da otvorimo novi thread-nastavak.


i zatvore prije reprize.
nepravda.
__________________
If music be the food of love; play on.
ThatGirl is offline  
Old 15.03.2011., 20:09   #22
Pa jedna je forumašica otvorila novu temu-nastavak, pa vam se ni to nije svidjelo.
__________________
Puno te jube volin, punooo....
Eshyy is offline  
Old 15.03.2011., 20:10   #23
Quote:
Eshyy kaže: Pogledaj post
Pa jedna je forumašica otvorila novu temu-nastavak, pa vam se ni to nije svidjelo.
di?
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is offline  
Old 15.03.2011., 20:12   #24
Quote:
Eshyy kaže: Pogledaj post
Pa jedna je forumašica otvorila novu temu-nastavak, pa vam se ni to nije svidjelo.
Štrikalica je tu temu spojila s prvom i zaključala.
__________________
If music be the food of love; play on.
ThatGirl is offline  
Old 15.03.2011., 20:13   #25
Quote:
ThatGirl kaže: Pogledaj post
al' Štrikalica je tu temu spojila s prvom pa zaključala.
ma štrikalica me podsjeća na Đemile

previše si tog dopušta i gura se tamo di ne treba.
od toliko apsurdnih tema koje nisu zaključane... mislim.... really, Štrikalico/ Đemilo? really?
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is offline  
Old 15.03.2011., 20:17   #26
Quote:
Eshyy kaže: Pogledaj post
Pa jedna je forumašica otvorila novu temu-nastavak, pa vam se ni to nije svidjelo.
...nije stvar (ne)sviđanje uvodnog posta bivše Aşk-ı Memnu Vol.2 već da je Aşk-ı Memnu tema zabranjena tj. ne postoji i nitko je ne smije otvoriti...


...koja ironija...zabranjeno pričanje/pisanje o zabranjenoj ljubavi...
...toliko o internetu kao zadnjem bastionu slobode misli...
...moderatori , sramite se !...

Zadnje uređivanje Fantazijaucmolu : 15.03.2011. at 20:43.
Fantazijaucmolu is offline  
Old 15.03.2011., 20:18   #27
Nije nam se svidjelo, istina, jer je uvodni post bio osobni osvrt, a ne nešto tipa linkova, i ako to već bude na inim Vol.2.

Ali to uopće nije niti bi trebao biti razlog zaklučavanja!!
Nema jedan mod na temi, pa ako se tom trenutno ne da uređivati teme ima i drugih modova koji bi to uradili!!

Sigurna sam da ćemo dobiti neko riješenje jer to tema i serija i mi zaslužujemo!
__________________
Jer oni su baš kao tango - vrte se jedno oko drugog, odmiču i primiču, taman kad pomisle da se sve stišalo opet se pojača, ali najvažnije je to da dok god bi svirala muzika bilo bi i njih...... ali muzika više - ne svira!
maserka80 is offline  
Old 15.03.2011., 20:20   #28
Quote:
maserka80 kaže: Pogledaj post
Nije nam se svidjelo, istina, jer je uvodni post bio osobni osvrt, a ne nešto tipa linkova, i ako to već bude na inim Vol.2.

Ali to uopće nije niti bi trebao biti razlog zaklučavanja!!
upravo to..
__________________
If music be the food of love; play on.
ThatGirl is offline  
Old 15.03.2011., 20:22   #29
Evo, da se i ja priključim molbama. Stvarno, ako ikako možete, vratite nam temu, mislim da ipak nismo zaslužili da nam obje (i onu na podforumu Neprikazano) zaključate. Nije pravedno jer na podforumu Sapunice postoji još mnogo tema serija/telenovela koje su završile, a koje su još otvorene te koje imaju manje postova nego što je imala zaključana tema, a bila je stvarno čitana. Ako smo igdje pogriješili, to je, baš kao što je i revolution napisala, bilo u žaru komentiranja i same rasprave, nije bilo namjerno. Meni osobno, a vjerujem, ni curama, nije bila namjera nikog uvrijediti, dok smo mi već bile prozvane, kao primjer ću uzeti onaj jučerašnji slučaj. I isto potvrđujem što je thatGirl* napisala, uopće nije bilo vrijeđanja dotad.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Old 15.03.2011., 20:28   #30
Prikljucujem se i ja vama iako nisam bas pisala,al sam vas uvijek citala...Jako nepravedno!
yasemin4010 is offline  
Old 15.03.2011., 20:29   #31
Quote:
Estrella Azul kaže: Pogledaj post
Nije pravedno jer na podforumu Sapunice postoji još mnogo tema serija/telenovela koje su završile, a koje su još otvorene te koje imaju manje postova nego što je imala zaključana tema, a bila je stvarno čitana.
Upravo tako.

I di je odgovor/reakcija? (Ili ni na ovom podforumu niko ništa ne radi? - aludiram na posao moderatora da reagiraju na pritužbe ma koliki broj istih bio, to je bit foruma. Nekad zaluta pokoja uvreda/spoiler, ali na kojoj temi to nije slučaj?)

Jadno.
Vevaaa is offline  
Old 15.03.2011., 20:31   #32
Quote:
Estrella Azul kaže: Pogledaj post
Evo, da se i ja priključim molbama. Stvarno, ako ikako možete, vratite nam temu, mislim da ipak nismo zaslužili da nam obje (i onu na podforumu Neprikazano) zaključate. Nije pravedno jer na podforumu Sapunice postoji još mnogo tema serija/telenovela koje su završile, a koje su još otvorene te koje imaju manje postova nego što je imala zaključana tema, a bila je stvarno čitana. Ako smo igdje pogriješili, to je, baš kao što je i revolution napisala, bilo u žaru komentiranja i same rasprave, nije bilo namjerno. Meni osobno, a vjerujem, ni curama, nije bila namjera nikog uvrijediti, dok smo mi već bile prozvane, kao primjer ću uzeti onaj jučerašnji slučaj. I isto potvrđujem što je thatGirl* napisala, uopće nije bilo vrijeđanja dotad.
pa da, inače je tema stvarno bila pristojna..
__________________
If music be the food of love; play on.
ThatGirl is offline  
Old 15.03.2011., 20:32   #33
Quote:
Fantazijaucmolu kaže: Pogledaj post
...nije stvar (ne)sviđanje uvodnog posta bivše Aşk-ı Memnu Vol.2 već da je Aşk-ı Memnu tema zabranjena tj. ne postoji i nitko je ne smije otvoriti...
.
Hej...
Ma koje je to vrijeđanje i kaos i nered, koji se navode kao razlozi? pa nemre jedna osoba samo tako nešto izjavit bubnut , valjda bi trebala potkrijepiti svoje tvrdnje? i kako je uopće moderirala temu? nikako i nigdje i nikada. samo je par puta navratila, i to po prijavi sa Ezela, podijelila hrpu kartona (ali samo kod nas na temi) , za par dana opet, jer je znala da su banovi istekli, jedan od tih kartona je na razini onog videa kaj smo jučer gledale (parodija na Behlula) . to nije bilo moderiranje. ako je istina što kaže da je tema kupus, onda je to njezina krivnja
ali uz sav taj navodni spam i off topic, tema je svoje dokazala posjećenošću i jedino ako je zbrišu mogu potvrditi Štrikaličine insinuacije, ovak

I ne razumijem zašto se ne javi nitko drugi, Miroball je bio online, ostali admini?

Jedna osoba tvrdi da je tema bila krcata uvredama, kaosom i neredom, a više drugih da nije bilo tako, e pa čekaj malo onda...

.
__________________
*

Zadnje uređivanje revolution : 15.03.2011. at 20:48.
revolution is offline  
Old 15.03.2011., 20:38   #34
Đemilo vrati nam temu !!!
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is offline  
Old 15.03.2011., 20:42   #35
Quote:
poison.Ivy kaže: Pogledaj post
Đemilo vrati nam temu !!!


no, šalu na stranu. stvarno hoćemo .
__________________
If music be the food of love; play on.
ThatGirl is offline  
Old 15.03.2011., 20:55   #36
Quote:
revolution kaže: Pogledaj post
I ne razumijem zašto se ne javi nitko drugi, Miroball je bio online, ostali admini?

Jedna osoba tvrdi da je tema bila krcata uvredama, kaosom i neredom, a mnogi drugi da nije bilo tako, pa čekaj malo onda...
... mirrorballeeee , piši mi ! ...i ja sam mu poslala poruku...čekam odgovor...mirrorballeeeee !...

...molim sve posjetitelje zabranjene Aşk-ı Memnu teme da prozbore/napišu koju ovdje...nemojte samo čitati...protest je jedini način ...
Fantazijaucmolu is offline  
Old 15.03.2011., 20:56   #37
nepodnosim da me za svaku bedastoću žderu. ali štrika fakat si bezobrazan ili bezobrazna. kad je par nas zaradilo crvene na temi SO vidi se da uopće nisi znao/la išta o seriji. prvo, da nema nas nebi bilo niti foruma. pretjerujete. očito moraš malo pokazati da si faca pa se iživljavaš ili moraš šefu pokazati da i ti nešto, kakati, radiš, neku kvotu moraš zadovoljiti. ovo je zabava a ne linč. da nam je netko smetao same bi ga prijavile što smo i radile. i štrika inače kad šalješ poruke ljudima, smanji taj bahati pristup jer niti samo mi vesla sisali niti smo skupa ovce čuvali. tako se ne obraća niti šef radniku o kojem mu pak egzistencija ovisi a kamoli da mi ti pokazuješ tu neku moć na nečemu što bi trebalo biti zabava.....uuu ja ću tebe banati. da, pričekaj da vidiš koliko me to brine. i kad smo se po tvome svađale sa ezelušama ni tada bome nisi bio budan. ban sam dobila zbog riječi blesave koji je bio u općem kontekstu, nije išao nikome direktno. no ti si moderator pa sve znaš. blago nama.

poslije bana sam išla istraživati zašto sam crveni dobila evo zašto i samo da podebljam dobrano, ovo je bilo vezano za seriju:
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuu aaaaa uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uhuhuhuhuh no koment, no statement. ajooooooooooooooooooooojjjjjjjjjjjjj katja grda katja

stari ovo je vezano za seriju, jer bome katju u stvarnome životu nemam. i nitko ama baš nitko to nemože poreći. ovaj post je iskaz moga čuđenja na kraj tadašnje epizode. Odi pogledaj pa mi reci da nije??
kreativni nered is offline  
Old 15.03.2011., 21:05   #38
Zar nije maserka nešto pregovarala s Benom?
pa Ben je sinoć bio jasan i glasan, i zašto je onda štrikalica ponovno išla spajat i zaključavat
__________________
If music be the food of love; play on.
ThatGirl is offline  
Old 15.03.2011., 21:07   #39
Ma evo da se i ja opet javim, pm mi je pretrpan žalopojkama forumašica i nikome nije jasno zašto baš Ask-i memnu ima zabranu.

To je stvarno uvreda za svih.

Bili smo super ekipa, uz super seriju, bez ikakvih problema nam je tekao forumski život, sve kazne smo prihvatili i krenuli dalje, ali ovo je iživljavanje močnika radi vlastite sadisfakcije.

Ogorčena sam.
Nikad ovako nešto nisam niti sanjala da će mi se na forumu dogoditi.

ThatGirl, da - ja sam Bena zamolila može li se Vol. 2 malo preurediti, tipa da prvi uvodni post bude s linkovima za štivo na Vol.1 i Neprikazano, dala sam mu popis linkova skladbi i gdje se ista može dowloadirati, linkove pjesama i tekstovi i link na sve epizode na dejliju.........ma sve ono što se često pita...znate i same.

Nemam ništa protiv cure koja je prva pisala, neka je, super, ali je post preosoban i predug, a nema nikakvog uvoda u Temu, eto to sam pregovarala a uostalom to je ono što smo i same komentirale kad nam je javljeno da će nam zatvoriti temu jer je prošla 10tis postova.

Netko je valjda prijavio taj prvi post kao neadekvatan za prvi post Vol.2 i to je nekome jako zasmetalo što ima toliki broj prijava na samo 3 stranice teme, što uopće ne bi smjelo biti razlogom za zaključavanje.
A time smo proglašene i da divljamo.
Zašto??
Jer želimo fino uređenu temu??



Eto
__________________
Jer oni su baš kao tango - vrte se jedno oko drugog, odmiču i primiču, taman kad pomisle da se sve stišalo opet se pojača, ali najvažnije je to da dok god bi svirala muzika bilo bi i njih...... ali muzika više - ne svira!
maserka80 is offline  
Old 15.03.2011., 21:08   #40
...izgleda smo vrlo čitane lilith 131 je u 21:00 otvorila temu , da bi ista bila brzopotezno zatvorena...

Zadnje uređivanje Fantazijaucmolu : 15.03.2011. at 21:22.
Fantazijaucmolu is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:25.