Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2011., 21:42   #81
@tomo100brt - Mobitel ti je više vremena proveo na servisu nego kod tebe, ali glavno je da ti u drugoj temi ljudima preporučuješ xperiu mini st15i iako se zna da su sve proizvedene defektne i uz te navedene probleme, imaju i puno drugih sitnih grešaka koje utječu na svakodnevan rad!
Veedran is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2011., 01:02   #82
jel to istina da su svi s greskom? i jos nesto, ima li kamera zoom opciju?
vin09mon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2011., 09:58   #83
Nisu sve defektivne. Samo rane serije. Recimo ja sam imao problem nakon update, a prije toga je problem bio čim ste kupili uređaj, a sad kad kupite uređaj vidim da više nema problema jer ih u nas ima dvoje bez problema. A to što je stao toliko na servisu nema veze sa serviserima. Ipak je Ploče - Zagreb velika udaljenost. Bio je gotov za 5 dana čim sam ga odnio na servis, ali uzeo sam ga kad sam stigao ići u Zagreb jer ovi ne šalju poštom, a to im je jedini servis. I ja uvijek rađe preporučujem Uživo sa WALKMAN jer je to skoro isti uređaj za istu cijenu, a 100% sam siguran da nema grešku.

Na Android 2.3.3x kamera ima zoom za slikavanje, a na Android 2.3.4 ima zoom i za snimanje.

Zadnje uređivanje tomo100brt : 23.12.2011. at 10:09.
tomo100brt is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2011., 10:53   #84
Quote:
tomo100brt kaže: Pogledaj post
Nisu sve defektivne. Samo rane serije. Recimo ja sam imao problem nakon update, a prije toga je problem bio čim ste kupili uređaj, a sad kad kupite uređaj vidim da više nema problema jer ih u nas ima dvoje bez problema. A to što je stao toliko na servisu nema veze sa serviserima. Ipak je Ploče - Zagreb velika udaljenost. Bio je gotov za 5 dana čim sam ga odnio na servis, ali uzeo sam ga kad sam stigao ići u Zagreb jer ovi ne šalju poštom, a to im je jedini servis. I ja uvijek rađe preporučujem Uživo sa WALKMAN jer je to skoro isti uređaj za istu cijenu, a 100% sam siguran da nema grešku.

Na Android 2.3.3x kamera ima zoom za slikavanje, a na Android 2.3.4 ima zoom i za snimanje.
Ajde mi molim te reci koliko ti sada traje baterija. Zainteresiran sam za mini pro, ali stvarno bi mi bio veliki problem ako svaki dan (pa čak i svaki drugi) moram puniti bateriju. Govorim o "normalnom" korištenju -dakle pozivi i internet (nekad više, nekad manje), bez igranja igrica i sl.
denman is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2011., 14:25   #85
thnx na info

koja je onda najstabilnija i najbolja verzija androida za ovaj mob?
vin09mon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2011., 20:38   #86
Ja imam mini pro ST17i I meni bez problema dva do tri dana traje baterija.
10aLEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2011., 10:19   #87
Quote:
denman kaže: Pogledaj post
Ajde mi molim te reci koliko ti sada traje baterija. Zainteresiran sam za mini pro, ali stvarno bi mi bio veliki problem ako svaki dan (pa čak i svaki drugi) moram puniti bateriju. Govorim o "normalnom" korištenju -dakle pozivi i internet (nekad više, nekad manje), bez igranja igrica i sl.
2 dana bez problema ako ga koristim za pozive, poruke, internet, mail i muziku (na kraju drugog dana piše 50%), može i tri dana ako ga koristim samo za pozive i poruke (na kraju dana piše 40%). Moraš se naviknit na ćešće punjenje. Ali imaj na umu da je to stanje nakon par totalnih pražnjenja i punjenja baterije.
tomo100brt is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2011., 11:14   #88
evo, došlo vrijeme za prvi, vrlo kratak osvrt aš moram ić'...
daklem, došao novi minić i pravi društvo htcju dizajr...ergo, smanjila sam "opterećenje" na htc...
kako je minić kakti "poslovni", a htcej "privatni" te potonji ima ugodniji ekran, generalno, za ekranski zahtjevnije fićre, intenzivnije koristim htc.

mališa je brz, ugodan i juzr frendli, al nakon početnog maltretiranja kad bih bateriju skurila u ispo' jednog dana, klinac se u većoj mjeri koristi, fakat, kao telefon. rezultat? baterija je trajala, paz'vamo, punih 5 dana!
dodatno je i to da mi sad i htc traje nešto duže...

ja zadovoljna.
p.s. unatoč veličini, kad treba, klilnac se nosi sa zadatkom. dakako, ne bih je preporučila onistima s kratkom rukom....
moram poć...
ssnjoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 01:24   #89
joooj ljudi eo da vas pitam.. pošto ste prestali na ovu temu pisat...
ja si stvarno mislim kupit ovaj mobac... i dosad mi se cini kao najbolji i najkompatabilniji sony ericsson

sve im se sviđa ali stvarno neznam kakvo da mi mišljenje bude nakon ovih problema koje sam vidio da ljudi imaju...
pa kako sam vec rekao kupit cu ga.. i to u tele2 pa me cisto zanima vase misljenje o tome,, gdje mislite da je najbolja i najsigurnija ponuda ..
ovo je njihova ponuda ---> Tele2 =1245 kn tele2 paket.
ali stvarno se bojim da se i meni ne pocne desavati ovoo ://
dominik202 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 19:01   #90
-pozdrav, prije par dana sam kupila xperiu mini i sve super radi, mob je odličan samo što kada ga priključim na komp preko usb-a i instaliram pc companion neće mi prepoznati uređaj? helpppp
puffcuff is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 22:26   #91
Zanima me kako da kameru namjestim da mi bude web kamera tako da mogu pričati preko Skypea preko PCa?
pita-od-jabuke is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 22:51   #92
Quote:
puffcuff kaže: Pogledaj post
-pozdrav, prije par dana sam kupila xperiu mini i sve super radi, mob je odličan samo što kada ga priključim na komp preko usb-a i instaliram pc companion neće mi prepoznati uređaj? helpppp
nemam taj mobitel ali mislim da znam u cemu je problem,
kada ga spojis s racunalom.. moras otici na mobitel i povuci traku za notifikacije i bit ce ti ikona sa usb logom.. sitsnes na to i i stisni connect with pc .. ili kako ti vec pise..
nadam se da sam ti pomogo
dominik202 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 22:52   #93
Quote:
pita-od-jabuke kaže: Pogledaj post
Zanima me kako da kameru namjestim da mi bude web kamera tako da mogu pričati preko Skypea preko PCa?
to ti se nemre... pusti priče koji si cuo na stranim forumima.. nemoze se jer nema prednju kameru :/
dominik202 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 23:15   #94
dominik, opet ne citas... pa pita da joj mob sluzi kao web cam, a za to treba neku aplikaciju s marketa npr ovo
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2011., 21:25   #95
Quote:
backtothesleep kaže: Pogledaj post
dominik, opet ne citas... pa pita da joj mob sluzi kao web cam, a za to treba neku aplikaciju s marketa npr ovo
Da, ali koji program sa marketa?
pita-od-jabuke is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 22:49   #96
Uglavnom svi oni koji kazu da je mobi bezveze i s greskama,,nije tocno ,,ja sam se prvi bijao tuh gresaka al eto medju prvim serijama kupio i sad ga imam nekih 2i pol mjeseca i nikad do sad niti jedna geska,btw . svaki mobi ima neku sitnu greskicu ( android) kojem se da ispravit updateom ili sl,. a ove greske su najvise pogodile druge zemlje indiju,indoneziju itd..hrvatsku je mozda kolko ja znam samo par kom. i to se rjesilo...eto ukratko ako ima netko kakvo pitanje nek pita jer sam ga u srz proucio ) i jako sam zadovoljan s njim !
__________________
...niti lijevo niti desno...
robert2828 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2011., 06:39   #97
@robert: kad si već tako lijepo izrazio spremnost na odgovaranje, moje pitanje glasi kako se ponaša akcelerometar? koliko sam shvatio, mini ga ima, ali nema softver za brojanje koraka i ostale "fitness" aplikacije kao npr. xperia active. što onda korisno radi akcelerometar?
ja sam ozbiljno razmišljao o xperia active, ali mini je ipak jeftinija, a fitness aplikacije bi se mogle ionako skinut s marketa, pretpostavljam (jer nemam iskustva sa smartphoneima)?
Tangerine is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2011., 13:04   #98
moje tipke isto lude, ali na x8. ne znam šta da radim, na forumu pod temom x8 su mi rekli da rebootam uređaj. poslala bi ga na servis al nemogu naći račun od kupnje pa kao da ni nemam garancije -.-'
lenaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2011., 13:21   #99
Quote:
lenaaa kaže: Pogledaj post
moje tipke isto lude, ali na x8. ne znam šta da radim, na forumu pod temom x8 su mi rekli da rebootam uređaj. poslala bi ga na servis al nemogu naći račun od kupnje pa kao da ni nemam garancije -.-'

ko kaže da nemaš garancije? imaš potvrđenu garanciju?

koji god uredjaj sam nosiuo na t-com ili vip su mi uzeli na popravak,samo sa potvrđenom garancijom.. račun nisam prilagao,jer je r1 (na firmu) i nalazi se u rađunovodstvu.. i bez problema mi uzeli uređaj na popravak ak je bio pod garancijom,važno da je pečat njihov na garanciji..
__________________
I went through my darkest time alone, so sorry if I act like I don´t need anyone..
rapajic_st is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 09:32   #100
Evo opet se vratilo vibriranje tipaka na mom mini. Čini se da nisu ni popravili. Dugo je trajao njihov ispravak. Ni dva tjedna. Neka testiraju radi li kraj grijalice. Mislim da ću tražit novi uređaj. Ovo nema svrhe pošto ne znaju popravit.
tomo100brt is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:31.