Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2013., 15:12   #1
[RTL] Tko će ga znati

Na splitskim ulicama se snima novi kviz 'Tko će ga znati'

Članak
M.Williams is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2013., 16:22   #2
Quote:
M.Williams kaže: Pogledaj post
Na splitskim ulicama se snima novi kviz 'Tko će ga znati'

Članak
Ne znam da li je to to, ali na FTV-u je bio kviz Ko zna zna, gdje voditeljka zaustavlja ljude i postavlja im pitanja. Trajao je oko 10 minuta i bio bas zanimljiv.
Jadna Marijana nema posao pa joj stalno uvaljuju nesto.
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2013., 13:52   #3
Potpuno drugačiji kviz gledajte u terminu RTL Televizije od ponedjeljaka do petka u 19:10 sati. Prvo izdanje emisije na programu je 2. rujna!
Neobičan ulični kviz jedinstvenog formata i pristupa rješavanju zadatka odgovore traži na ulicama Vašeg grada. Tko kaže da se kvizovi uvijek moraju odigravati u televizijskim studijima?
Kviz naziva "Tko će ga znati!" dokazat će da se znanje i neznanje 'dokazuje' posvuda. Nekad ste se mogli pouzdati u svoje znanje, a sada se morate osloniti na znanje, ali i neznanje drugih!

RTL
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2013., 16:11   #4
Meni je naziv ovog novog kviza presmijesan.
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 21:12   #5
Ajme ovaj novi "kviz" je žešća glupost. Prije mi se čini da služi za sprdanje ljudi.
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2013., 12:48   #6
Jel' netko gledao taj njihov novi kviz? Ja pogledala pet minuta i odmah morala ugasiti. Koje smeće. I pitanja koja je Batinićka postavljala dečku: jesi imao curu, koliko si cura imao, koliko ti je najduža veza trajala, koje su ti ocjene na faksu? Vidjelo se da je jadnom dečku već bilo jako neugodno. Od mene za taj 'kviz'.
BrightSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2013., 13:27   #7
A meni je iritantan bio taj dečko
Kasnije mi je onaj stariji čovjek bio simpatičan kao i cura što je osvojila novce
Kviz nije nešto ultra zanimljiv, ali za skratit vrijeme može proć
Lace is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2013., 13:30   #8
Quote:
BrightSun kaže: Pogledaj post
I pitanja koja je Batinićka postavljala dečku: jesi imao curu, koliko si cura imao, koliko ti je najduža veza trajala, koje su ti ocjene na faksu? Vidjelo se da je jadnom dečku već bilo jako neugodno.
Da, bila je jako neugodna. Kad je dobila prvi "sramežljivi odgovor" mogla je skužit da je dečku neugodno pričati na tu temu i prestat o tome, ali ne ona i dalje pila po istom. Valjda je mislila da je u "Ljubav je na selu"

Ali to mi je bio jedini kiks u emisiji, sami show mi je baš simpa .. nešto novo, svježe
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2013., 13:42   #9
Pogledat' ću još danas, možda će biti manje neugodna. Inače mi Marijana ne smeta, ali ta pitanja su mi totalno pokvarila ukupni dojam.
BrightSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2013., 13:49   #10
Pogledao sam 5 minuta i prebacio kanal jer je ovaj kviz najveća glupost koju sam vidio. Smatram da je teško smeće, a Batinićka je najbolja bila u Ljubav je na selu. Nadam se da će kviz neslavno propast.
Kajves is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2013., 14:54   #11
Quote:
Lace kaže: Pogledaj post
A meni je iritantan bio taj dečko
Kasnije mi je onaj stariji čovjek bio simpatičan kao i cura što je osvojila novce
+ za sve

Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Da, bila je jako neugodna. Kad je dobila prvi "sramežljivi odgovor" mogla je skužit da je dečku neugodno pričati na tu temu i prestat o tome, ali ne ona i dalje pila po istom. Valjda je mislila da je u "Ljubav je na selu"
Vidilo se da je sramežljiv, svaki odgovor mu je bio: " Ne znannn"


Meni je ok, vidit ćemo kako će danas to izgledati.
__________________
čovjekzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2013., 16:25   #12
meni je taj novi show baš super
djtino is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2013., 18:52   #13
Ovo mi je onako, gledljivo, ali bolje da idu na neki studijski projekt. Ovo je baš za ljeto, a ne da sad gledamo te ljetne emisije ili je baš cilj napraviti ljetni ugođaj kroz deveti mjesec... kako god, jako mi dinamika i zanimljivost ovisi o kandidatu. Ona cura koja je osvojila 5000kn je tako divno djelovala, ali oni prvi onako, osrednje

Ako ništa, dobro je vidjeti domaću produkciju, sve je bolje od turskih serija za sada nisam siguran da im je ovo hit, ali eto možda se i popravi
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2013., 19:59   #14
Meni je baš odličan show, zabavan, dinamičan i zanimljiv. Ne znam što se bunite što Batinićka postavlja pitanja imaš curu, koliko ti je veza trajala itd pa mora nešto pričat s kandidatima, neće valjda o stanju u Siriji ili o gladnima u Africi.
Bio je simpa jučer onaj Branimir zvani Branko Zadovoljio je mnoge žene pa i nju
Whispers is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2013., 20:34   #15
Zato jer se na tipu vidjelo da mu je neugodno, a ona je forsirala. Uostalom, to se njih na kraju krajeva niti ne tiče, nema nikakve veze sa kvizom. Mislim ok pitati jel ima curu , al ne pretjerivati, a ona je upravo to radila.
BrightSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2013., 21:07   #16
Quote:
djtino kaže: Pogledaj post
meni je taj novi show baš super
i od mene +, možda je čak i bolji od onog TSNNS
nicky2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2013., 22:08   #17
Pogledao, preloše
Ova voditeljica mi je katafuckingstrofa.
Alejandro^^ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2013., 23:58   #18
Quote:
Imran kaže: Pogledaj post
Prije mi se čini da služi za sprdanje ljudi.
I meni se cini. Nije lose zamisljeno,ali opet nekako mi zao ljudi kad izgube,ne nadu dobru osobu za odgovor il im se ne jave na mob bas kad ih zovu.
florass is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2013., 13:42   #19
UZAS!
Zlatica Blatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2013., 15:43   #20
I zbog ovog su prebacili Avenidu!?
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:08.