Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2015., 15:48   #1
The longest ride (Najduže putovanje) 2015

Nisam baš vješta u komentiranju filmova, ali evo za početak:





...i mali opis sa trailerom:
http://www.blitz-cinestar.hr/cinesta.../3226/20150515

Malo sam bila skeptična i mislila kako će film biti sldunjavo romantičan, no, iako traje dulje od dva sata, jako je napet, zanimljiv, srcedrapateljski na nesladunjav način...glavni glumac je hodajući sex, a najbitnije: film itekako ima pouku. Onu "ako nekog voliš, pusti ga da ide, ako se vrati..." itd.
Inače je film istog producenta (ili scenariste :misli?) kao i The fault in our stars, ali je ovaj film neusporedivo bolji.

Uglavnom, bilo nas je 4 žene u kinu (muškarac točno jedan): dvije su plakale ko kišna godina, ja sam "treptala" .

Pogledajte, vrijedi...
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 17:18   #2
Nešto si pobrkala, mislim da je nigdje veze s "The fault in our stars"..
Pa Sparks, po meni, jedino dobro što je napisao bilo je; "Notebook".. A sva ostala djela su vukla slične fraze i poveznice, pa tako i ova.. Pročitao, nisam se oduševio, pogotovo u usporedbi s Greenom i njegovim krivim zvijezdama koje je, po meni, puno bolje opisao i napisao..

Tako da, sumnjam da će biti ovo bolje od 'krivih zvijezda', ali budem pružio priliku..
__________________
"“No mistakes in the tango, darlin'. Not like life.. If you make a mistake, get all tangled up, you just tango on.”"

"..If no one ever hears it how we gonna learn your song..?"
Picopjevac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 10:52   #3
Odlična reciklaža Bilježnice. Kao neki nastavak ili priquel.Uglavnom skoro sve isto i kaj je najgore da se pogledat. Pravi ljubić prve klase. Idealno za gledanje sa seksulanim partnerom uz kokice i sokić.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 18:46   #4
da li ima vec za skinuti ovaj film, moze torrent u PM, ako ima. Hvala
Doutzen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:13.