Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2014., 21:02   #3781
Quote:
Nabokova3 kaže: Pogledaj post
Cure, koja bi bila dostojna zamjena za Hipp Intensiv kremicu po pitanju i hidratacije i sastava i neizazivanja nereda? Gledala sam one druge Hipp kreme, poput sensitive, i sastav joj je drugačiji i čini se komedogenom. Imam veliki problem s licem koje reagira u vidu komedona na sve što sam do sada probala osim Hipp kreme
Neki su preporučivali još davno balea aqua serum. Ima li netko sa sličnom kožom, osjetljiva, dehidrirana, problematična, a da joj je serum radio dobar posao?
afrodita hydra thermal koncentrat, koristim ga vec 2 tjedna, odlican
imam osjetljivu mjesovitu problematicnu kozu

balea serum je vodenast, samo je sjedio na kozi i meni je radio vodene pristice
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Old 20.09.2014., 23:54   #3782
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
idem odma u pon

a jesi vidla ta sniženja samo po dm-u ili možda i u bipi/kozmu?
Mislim ak je neka sveopća akcija na njihova sjenila...?
možda povlače tu liniju, čini mi se da sam vidjela nižu cijenu i u kozmu ali nisam ti sigurna. baš sam ih danas u "svom" dm-u vidjela, ima još nijansi, za 29 kn. no ono plavo/modro je bilo 9,90 !
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Old 23.09.2014., 15:22   #3783
Molim vas preporuku za efikasan enzimski/kemijski piling koji bi mi sredio ljuskanje kože, jer od mehaničkih pilinga mi popucaju kapilare. I preporuka za nekomedogenu kremu ili serum za dehidriranu, mješovitu kožu koja se tako "ljušti".

Zadnje uređivanje ancilo : 23.09.2014. at 16:33.
ancilo is offline  
Old 23.09.2014., 23:52   #3784
preporuka za tamnosmeđu olovku za oči, onako neku čokoladastu nijansu ali da nije presvijetla ni pretamna, može i tuš!
vicious_ is offline  
Old 24.09.2014., 00:33   #3785
Imaš Bourjois Smokey Eye Effect, mislim da je na akciji u Kozmu još uvijek oko 28 kuna.


moja sestra ima i neku Essence Teddy, lijepa je boja. Baš kao boja plišanog medvjedića teški ripp off MAC-a ali nema veze http://1.bp.blogspot.com/-xkhxsA-SUH...ence+Teddy.JPG
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Old 24.09.2014., 23:20   #3786
preporuka rumenilo

Imam Mac dainty i petalpoint (i Dollymix i Moon River koje ne koristim bas) i koristim tako neki roskasti/boja usnica/prirodni ruz... Ali kako sam se sad obojala u smedju ali s nijansom crvene pitam se kako to pase ne volim smedja i zemljasta rumenila (ruzeve)... Dopao mi se recimo fleur power... Savjet?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Old 24.09.2014., 23:21   #3787
Quote:
anci_vu kaže: Pogledaj post
Molim vas preporuku za efikasan enzimski/kemijski piling koji bi mi sredio ljuskanje kože, jer od mehaničkih pilinga mi popucaju kapilare. I preporuka za nekomedogenu kremu ili serum za dehidriranu, mješovitu kožu koja se tako "ljušti".
preporučam green girl za oboje
__________________
You can cut all the flowers but you cannot keep spring from coming.
nikella is offline  
Old 25.09.2014., 16:27   #3788
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
Imam Mac dainty i petalpoint (i Dollymix i Moon River koje ne koristim bas) i koristim tako neki roskasti/boja usnica/prirodni ruz... Ali kako sam se sad obojala u smedju ali s nijansom crvene pitam se kako to pase ne volim smedja i zemljasta rumenila (ruzeve)... Dopao mi se recimo fleur power... Savjet?
Ja sam se bila obojala u bež smeđu (sa toplim crvenkastim odsjajem) i perfektno su mi stala sva breskvasta sjajila, ruževi i rumenila, ako ti to što znači.
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Old 25.09.2014., 17:23   #3789
Breskvast nije isto sta i smeckasto jelda? Imas preporuku za neko mac-ovo ili dm-ovsko?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Old 25.09.2014., 17:37   #3790
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
Breskvast nije isto sta i smeckasto jelda? Imas preporuku za neko mac-ovo ili dm-ovsko?
Catrice ima lijepo breskvasto rumenilo
__________________
Ruše se zvijezde u prostor svijeta bez ravnoteže.
nebeskoplava is offline  
Old 25.09.2014., 18:09   #3791
Trebam preporuku za normalno šiljilo
scarfs is offline  
Old 25.09.2014., 20:22   #3792
Quote:
scarfs kaže: Pogledaj post
Trebam preporuku za normalno šiljilo
Odi u Muller, za 10 kn
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 25.09.2014., 21:46   #3793
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
Imaš Bourjois Smokey Eye Effect, mislim da je na akciji u Kozmu još uvijek oko 28 kuna.


moja sestra ima i neku Essence Teddy, lijepa je boja. Baš kao boja plišanog medvjedića teški ripp off MAC-a ali nema veze http://1.bp.blogspot.com/-xkhxsA-SUH...ence+Teddy.JPG

valjaju obje, hvala! Teddy sam imala davno prije, zaboravila sam totalno na nju
vicious_ is offline  
Old 25.09.2014., 22:46   #3794


ima netko preprouku za mat mono sjenilo kao ovo gore desno za pregib kapka? ne trebaju mi palete imam ih dosta, ali ovu boju koju tražim najbrže potrošim pa bi mono...
frayla is offline  
Old 25.09.2014., 23:44   #3795
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
Odi u Muller, za 10 kn
Mislila sam sutra do Mullera, misliš da neko njihovo
scarfs is offline  
Old 25.09.2014., 23:56   #3796
Quote:
scarfs kaže: Pogledaj post
Mislila sam sutra do Mullera, misliš da neko njihovo
da da, nezz tocno ime al stoji ti među njihovim kistovima, spužvicama i tako tim stvarima
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 26.09.2014., 00:02   #3797
Ok, ovakvu boju karmina trazim vec... pa dugo.

Ima li ikooo da je ovakvu boju vidio u drogeriji? Ako ne u drogeriji onda moze i HE, stvarno zelim takav
Hello is offline  
Old 26.09.2014., 00:05   #3798
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
Breskvast nije isto sta i smeckasto jelda? Imas preporuku za neko mac-ovo ili dm-ovsko?
nije naravno iako netko kad mu spomeneš boju breskve misli na onu klasičnu boju. ja mislim na onu prozračnu, na pola puta između roze i narančaste
a preporuka...najbolje i najljepše peachy rumenilo ikad, koje je u mojoj torbici smijenilo čak i dior, je golden rose terracotta blush on, devetka. fin nanos, super pigmentiranost, ma sve preporuke efekt je sličan ovome
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Old 26.09.2014., 09:34   #3799
Imam tanku kosu bez volumena koja se brzo masti. Imam i plave pramenove rađene bojom, ne blajhom. Dvoumim se između šampona za volumen ili šampona za ofarbanu kosu jer mi se boja jako brzo ispere. Za koji bi se vi odlučile? Da li uopće šampon tu može pomoći? Hvala unaprijed.
luliana is offline  
Old 26.09.2014., 10:23   #3800
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
nije naravno iako netko kad mu spomeneš boju breskve misli na onu klasičnu boju. ja mislim na onu prozračnu, na pola puta između roze i narančaste
a preporuka...najbolje i najljepše peachy rumenilo ikad, koje je u mojoj torbici smijenilo čak i dior, je golden rose terracotta blush on, devetka. fin nanos, super pigmentiranost, ma sve preporuke efekt je sličan ovome
Lijepo je

Osim Catrice, sjetila sam se i da imam Flormar 91, super je

http://babushkas-suitcase.com/wp-con...24540444_n.jpg
__________________
Ruše se zvijezde u prostor svijeta bez ravnoteže.
nebeskoplava is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:49.