Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2014., 19:12   #1281
Imaju myristyl myristate. Mislim da taj sastojak uzrokuje kojekakve reakcije na kozi, pristice i sl. Ako sam nesto pobrkala, nek me netko ispravi


Sent from my iPhone using Tapatalk
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 21:38   #1282
Quote:
akvareLa_neGra kaže: Pogledaj post
Imaju myristyl myristate. Mislim da taj sastojak uzrokuje kojekakve reakcije na kozi, pristice i sl. Ako sam nesto pobrkala, nek me netko ispravi


Sent from my iPhone using Tapatalk
Je, to je komedogen sastojak

cosDNA
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 10:04   #1283
http://sulfurandcookies.de/wp-conten...lteromanze.jpg Odličan je.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 14:51   #1284
Jel netko koristio Balea teint perfektion kremu?

Nešto kao lagano tonirana krema.
__________________
No heroes, villains, one to blame, while wilted roses fill the stage... ♥
♫Books♪
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 13:00   #1285
Taj myristil myristate ili kako vec je jako komedogen. Na skali od 1-5 on je 5!!! Ja uvijek citam sastav i cim vidim taj sastojak odustajem od kupovine!!! Na str cosdna mozete provjerit sastav kozmetike a ako nema tog proizvoda koji vama treba lijepo upisat jedan po jedan sastojak i izlista e cijela tablica!!
denche is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 08:53   #1286
Ovaj šampon miriše na bombone i ok je, nisam očekivala ništa posebno no nije mi petljao kosu i miris se zadržao

mmiaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2014., 00:06   #1287
Zna li itko hoće li se ovo vraćati u prodaju, predivan gel a nisam napravila zalihe
Sad su mi svi neki bezveze
gilmoreica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2014., 15:16   #1288
Quote:
gilmoreica kaže: Pogledaj post
Zna li itko hoće li se ovo vraćati u prodaju, predivan gel a nisam napravila zalihe
Sad su mi svi neki bezveze
Mislim da neće, to su one limitirane koje ne vraćaju, možda nekad bude nešto slično, ali ovako čisto sumnjam.
Nera Kokorera is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2014., 15:24   #1289
Quote:
gilmoreica kaže: Pogledaj post
Zna li itko hoće li se ovo vraćati u prodaju, predivan gel a nisam napravila zalihe
Sad su mi svi neki bezveze
Imam još jedan u zalihama, dobro si me sjetila!
violett is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2014., 15:37   #1290
imam ih bar 2-3 još. taman za zimu
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2014., 23:43   #1291
Quote:
miss-rebel kaže: Pogledaj post
Jel netko koristio Balea teint perfektion kremu?

Nešto kao lagano tonirana krema.
Mene zanima općenito kakve su im tonirane kreme, pa ako netko ima iskustva... Npr. kakva je razlika između Balea BB Young kreme i Balea Q10 BB kreme. A bome i kakva je ova gore.

Ujednačavanje, nijanse i tako to.
__________________
Messing my mind, playing the game, trying stay calm, but becoming insane...
Gusfraba is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2014., 23:58   #1292
Quote:
Gusfraba kaže: Pogledaj post
Mene zanima općenito kakve su im tonirane kreme, pa ako netko ima iskustva... Npr. kakva je razlika između Balea BB Young kreme i Balea Q10 BB kreme. A bome i kakva je ova gore.

Ujednačavanje, nijanse i tako to.
I mene zanima
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 16:08   #1293
Jeste li probale nove umivalice - mousse i uljnu, pakirane u tubici?
Ja nisam mogla odluciti jer su mi obje bile jako privlacne pa sam kupila obje.

Isprobala sam mousse. Ima prekrasnu teksturu, ne ostavlja film, fino ocisti i liceko mi nekak blista :cerek
Minus mi je miris, ne volim jako parfimirane proizvode za lice.

Uljna nema parfema u sastavu, nju cu probati navecer
__________________
Deceleration is for pansies... We're headed for the stars.
Aennea is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 16:34   #1294
imam baleinu uljnu emulziju. dosta su se lomila koplja oko nje, najviše u kontekstu kako ne čisti dobro i kako ostavlja masni film. mislim da su to uglavnom pisale cure sa mješovitom kožom, one koje koriste dosta dekorative, pogotovo na očima, i na kraju one koje općenito ne znaju kako koristiti uljnu emulziju
moja koža je suha i ova emulzija sve očisti bez puno truda i ne ostavlja nikakav film. ja bih čak voljela da ostavlja jer me isušuje. jednostavno mi sve skine, pa i ono malo prirodne maščobe, koža je zategnuta i nije elastična. to mi se nikako ne sviđa i nema šanse da bi ovakvo nešto koristila svakodnevno.
miris je decentan i više apotekarski, tekstura rijetka i slabo se pjeni. sastav je isto korektan. zapravo na prvu je sve ok, ali ne sviđa mi se osjećaj na koži općenito ni kad prođem prstima. treba paziti da emulzija ne uđe u oko jer prilično zamuti vid pa se osjećaš ko da si pod šušom i u zadimljenom prostoru
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 16:57   #1295
ne znam jel ste skužile ali ovaj dezić je stigao u dm, i onaj drugi elegant kiss.. uglavnom ovaj miriši kao i thierry mugler alien parfem pa 'ko voli

imagine only is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 19:54   #1296
Burleska, hvala na dojmovima!

Evo isprobala i ja. Razumijem kako nekoga sa suhom kozom moze isusivati jer stvarno CISTI.
Moja je koza masna s dehidriranim fazama. Prilikom ispiranja sam osjetila taj film, al niposto kao nesto masno i bljakasto. Kao da sam se namazala najtanjim mogucim slojem nekog najfinijeg ulja
Sad kad sam se posusila ostao mi je osjecaj fantasticno ciste, nahranjene i glatke koze.

Ne znam kak skida sminku jer se danas nisam sminkala, al nisam ga ni kupila u tu svrhu. Za oci koristim micelarnu, za ostatak lica Lush 9 to 5.

Neka mi ne napravi nered i bit ce moja HG zimska umivalica!

Dosta mi je isusujucih proizvoda sa squeeky finishem. Makar sam masna, koza mi puno bolje reagira na ovakve stvarce.
__________________
Deceleration is for pansies... We're headed for the stars.
Aennea is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 20:42   #1297
Je li tko isprobao ove fluide?

mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 23:26   #1298
da li je netko isprobao ovaj bodybalsam protect

http://www.dm.de/de_homepage/balea_h...---439320.html
ollie25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 07:50   #1299
Jesam ja, miris je ok, mislim da bi bio nedostatan za suhu kožu, ali mojoj je dovoljan. Za te novce,odlična stvar za svakodnevno mazuckanje.
Nera Kokorera is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 11:56   #1300
odlično,kupujem
ollie25 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:21.