Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2014., 14:23   #3481
Nova narudžba



Kod za popust: DPD027
torrey is offline  
Old 22.09.2014., 19:41   #3482
Mozda je vec bilo slucajeva...nije mama skuzila papiric od poste pa je vraceno posiljatelju

Da im pisem, molim, hoce mi sad poslati ponovno i samo zaracunati novi shipping ili pisi kuci propalo je?
Utamirka is offline  
Old 22.09.2014., 19:57   #3483
Kad im stigne vratit ce ti lovu, ali umanjeno za shipping i jos 20% iznosa.
Rosie-Posie is offline  
Old 22.09.2014., 20:25   #3484
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
nisam, ai sam wasabi stavila na WL

mislim da sam to čak probala u jednom našem restachu.
ako je to to - onda je to homogena ljuta pasta. bila mi je fina, iako treba samo kap, dvije.
super, hvala ti. Definitivno ću probati, kap dvije kao last touch
happines is offline  
Old 22.09.2014., 21:15   #3485
Quote:
Rosie-Posie kaže: Pogledaj post
Kad im stigne vratit ce ti lovu, ali umanjeno za shipping i jos 20% iznosa.
Hvala.
Utamirka is offline  
Old 23.09.2014., 05:47   #3486
Quote:
happines kaže: Pogledaj post
super, hvala ti. Definitivno ću probati, kap dvije kao last touch
da
a i cijena je dobra pa vrijedi probati
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Old 23.09.2014., 05:53   #3487
čekam rt kistove i jedno ulje od 8.9 trebalo je doć jučer, a svi paketi dosad su došli ranije. nakon koliko je prihvatljivo da ih počnem pilat di je to više?

kako to ide kod njih ako ne dođe, oni ne vraćaju novac?
Druna is offline  
Old 23.09.2014., 06:22   #3488
Quote:
Druuna Morbus kaže: Pogledaj post
čekam rt kistove i jedno ulje od 8.9 trebalo je doć jučer, a svi paketi dosad su došli ranije. nakon koliko je prihvatljivo da ih počnem pilat di je to više?

kako to ide kod njih ako ne dođe, oni ne vraćaju novac?
znam da dolaze paketi brzo u zadnje vrijeme, ali prošla su 2 tjedna, malo strpljenja
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Old 23.09.2014., 07:06   #3489
Quote:
Druuna Morbus kaže: Pogledaj post
čekam rt kistove i jedno ulje od 8.9 trebalo je doć jučer, a svi paketi dosad su došli ranije. nakon koliko je prihvatljivo da ih počnem pilat di je to više?

kako to ide kod njih ako ne dođe, oni ne vraćaju novac?
cekaj jos 2tj
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Old 23.09.2014., 10:23   #3490
Ja čekam od 1.9
ovo je prvi put da kasni. Nadam se da će doć, pa makar i preko Tajlanda išla.
Cure(i dečki) kojima je zalutala pošiljka na Tajlad, koliko ste čekale?
__________________
Mazilica

Blizići
mucina is offline  
Old 23.09.2014., 10:37   #3491
Cure, nemojte paničarit oko paketa, pogotovo ne nakon samo dva tjedna.

Ovaj od 1.9. malo kasni, da.
Gle, možda je zalutao, možda je zapeo na carini... u svakom slučaju ne brini se dok ne prođe bar mjesec dana od narudžbe.

Moj je jedan išao preko Tajlanda, trebalo mu je mjesec dana.

Ovaj od 8.9. ne kasni.
Ako paket ne stigne, za ikakve žalbe nema smisla javljat im se prije nego što prođe bar 6 tjedana.
A onda, možda vrate novce ako ste redovni kupac. Ako je prva narudžba nema šanse da vam vrate. Eventualno ako ih javno prozovete na facebooku jer to u zadnje vrijeme pali sa svima, čim ih se javno prozove odma sve može.

Ako se paket vrati njima, vraćaju lovu umanjeno za shipping + 20% iznosa.
Rosie-Posie is offline  
Old 23.09.2014., 14:45   #3492
Ma nema panike, bar ne kod mene. Samo su me razmazili sa dostavama ispod tjedan dana
__________________
Mazilica

Blizići
mucina is offline  
Old 23.09.2014., 18:56   #3493
Hapines,
povezano s http://www.nutritionexpress.com/home...uid+ounce.aspx (ovo mi je google prvo izlistao), da li te peku podrucja oko ociju na koje stavljas ovaj serum?
Mene, evo vec 4x, peke tocno taj rubni dio oka gdje ga nanesem, i to neugodno. i cim stavim baby kremicu preko prestane peći.
wilwarina is offline  
Old 23.09.2014., 19:22   #3494
Quote:
wilwarina kaže: Pogledaj post
Hapines,
povezano s http://www.nutritionexpress.com/home...uid+ounce.aspx (ovo mi je google prvo izlistao), da li te peku podrucja oko ociju na koje stavljas ovaj serum?
Mene, evo vec 4x, peke tocno taj rubni dio oka gdje ga nanesem, i to neugodno. i cim stavim baby kremicu preko prestane peći.
Ja nemam takvih reakcija na serum. Moguće da si osjetljiva na neki sastojak ili možda stavljaš serum preblizu krajeva kapaka. Probaj namazati okoloočno područje tako da stavljaš serum do rubova kosti oko oka. Serum će se ionako kapilarnoupiti i otići gdje treba. Tad te ne bi trebalo peći niti smetati, ako se nastavi i dalje, nažalost, vjerojatno ti neki sastojak u serumu smeta.
happines is offline  
Old 23.09.2014., 20:11   #3495
Mene je danas obradovao paketić šipan 6.9.

Ove chia sjemenke tad su bile 20% off .


Kod za popust 5-10$: FZF894 ili jednostavno klik na link http://www.iherb.com?rcode=FZF894
happines is offline  
Old 24.09.2014., 11:30   #3496
Stiglo za 2 sedmice http://www.iherb.com/tr/cb?pcodes=BR...1&rcode=TMC422

Cekam jos jedan vise od 3 sedmice

Granolu sam vec isprobala i odlicna mi je kao i sve do sada isprobano od Bob's Red Mill, prija uz ovo jesenje vrijeme i ide fino i sa jogurtom

Kod za popust kod prve kupovine 5-10$ TMC422
Suntastic is offline  
Old 24.09.2014., 19:06   #3497
Novi specialsi

Bee Naturals

Alvita Teas

Bath Petals

Twinlab


Kod za popust 5-10$: FZF894 ili jednostavno klik na link http://www.iherb.com?rcode=FZF894
happines is offline  
Old 24.09.2014., 20:04   #3498
Quote:
mucina kaže: Pogledaj post
Ma nema panike, bar ne kod mene. Samo su me razmazili sa dostavama ispod tjedan dana
A ja još čekam jedan od 9.7. Ustvari mislim da sam se pomirila s time da neće stići
__________________
-----------------------------------
"Činim pravu stvar............."
bubaspara is offline  
Old 24.09.2014., 20:16   #3499
Quote:
torrey kaže: Pogledaj post
Nadam se da znaš da to što piše active ne znači baš previše?! Ni ja nisam znala i isto samo tako kupila a onda sam vidjela ovo http://nzmanukanatural.com/blog/diff...mf-active-mgo/

Naručila sam Andalou Turmeric + C Enlighten Serum i pukka čajeve
Kod PPW087 ili direktan link http://www.iherb.com?rcode=PPW087

Zadnje uređivanje Zaraa7 : 24.09.2014. at 20:25.
Zaraa7 is offline  
Old 24.09.2014., 21:09   #3500
E, upravo sam dobila mail od iHerba da mi odbravaju refund za vraćen paket. A kako nisam ništa vratila, a jedan mi paket kasni već više od mjesec dana, provjerim broj narudžbe i da, to je taj. Otvorila sam chat i pitala zašto je taj paket vraćen, jer ja ga nisam vratila i ispada da je vraćen zbog kršenja carinskih propisa, jer sadrži stvari zabranjene za uvoz.

Naručila sam cink, B-kompleks i Q10 (+ razne balzame za usne, kutijicu za lijekove, testere za čaj i Nescafe). Sve troje navedeno sam već naručivala i uredno je prolazilo. Jedino što mi pada na pamet je da je problem u B-kompleksu, iako nije riječ o nekim turbo-mega-giga koliičinama kao u npr. Twinlabovom, nego nekim sasvim uobičajenim količinama vitamina.
Cink je bio od 30 mg, a Q10 od 100 mg, tako da pretpostavljam da nije bio problem u njima.

Drugo, zašto je uopće paket otvaran na carini? Vrijednost je bila $27 (s poštarinom), što je ispod 22 Eura.
Zato što su zveckale tablete?

Naravno da sam dobila refund umanjen za skoro $10, jer naplatili su mi povratnu poštarinu + oduzeli 20% od vrijednosti narudžbe kao naknadu za ponovno skladištenje.

OK, na kraju su mi dali $5 utješni discount pa sam na gubitku samo nekih 30 kn, ali svejedno sam nesretna, jer em nisam dobila Q10, koji mi treba, a bio je na golemom sniženju, em ga više ne drže (zato je bio na rasprodaji) pa ga ne mogu opet naručiti. Plus, u paketu je bila i gomila specialsa po $0.50, koje sad više ne mogu naručiti po toj cijeni, jer mi ih računa kao da sam ih već prije kupila.

Ima li netko ideju zašto je paket uopće otvaran na carini? Dosad mi nijedan nije bio. I prije sam naručivala vitamine i nikad ih nisu otvarali.
U čemu je štos? Je li to neki nasumični peh? Ili je Pero Carinik taj dan ustao na lijevu nogu? Ili nešto treće?

A uza sve to, kasni mi još jedan paket. Taj je sa začinima. Poslan 21. 8.
Ili je na Tajlandu, ili gadno kasni, ili je i taj vraćen iz nekog razloga.

U međuvremenu su mi stigla već tri paketa poslana nakon toga.
jjinxie is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:03.