Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2014., 09:32   #7921
Quote:
orangecounty kaže: Pogledaj post
Evo stavljam svoje prije/poslije slike, peglu koristim GHD V gold, figaro Remington Ci95. Moja prirodno osusena i pustena kosa ne moze biti gora sto se izgleda tice. Kvalitetom je ok i da se s njom svasta izvesti. Slikano je mobitelom, pa slike nisu prebajne, ali mislim da se svejedno vidi ogromna razlika. Koliko god je rijetko koristila, mislim da se stvarno isplati uloziti u dobru peglu.

Prije

Poslije pegle

Poslije figara


imam sličnu kosu kao ti, gustu i "coarse", samo mislim da je moja ipak u malo losijem stanju al vidim da moooram kupiti GHD
vivian is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 10:01   #7922
Quote:
Julie Bergdorf kaže: Pogledaj post
Ovo je odlično!
Baš prava transformacija kod peglanja, kosa ti je predivna! Slažem se s tobom, teško da bi ti ovaj efekt mogla postići s bilo kojom peglom.

Ja imam isti figaro, i naravno da mi efekt nije niti približan tvom. Tu izgledaš kao neka diva Tvoja kosa je jednostavno pravi materijal za frizure, na mojoj sve padne u roku keks.
Sinoć sam je oprala i samo osusila, kosa mi je skroz ravna.
Iz tog razloga će Babyliss četka u prodaju, teška srca, ali koristila sam je 2x, stvarno nema smisla da stoji.
Hvala ti Ja bih sve dala da je moja tako ravna kad je operem, ovako je nikad ne mogu na brzinu samo oprati, osusiti i izaci iz kuce, uvijek su procedure.

Quote:
vivian kaže: Pogledaj post


imam sličnu kosu kao ti, gustu i "coarse", samo mislim da je moja ipak u malo losijem stanju al vidim da moooram kupiti GHD
Sto koristis od sampona, maski, heat protectora?

Bas zato sam i stavila slike, jer stvarno, niti s jednom jeftinijom peglom meni nije bio efekt ni blizu ovome, vrhovi su uvijek djelovali kao spaljeni (iako to nisu) i sl. Imala sam nekoliko razlicitih Remington pegli, ali eto, na kraju sam ipak zavrsila s GHD.
orangecounty is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 11:12   #7923
Quote:
orangecounty kaže: Pogledaj post

Sto koristis od sampona, maski, heat protectora?

Bas zato sam i stavila slike, jer stvarno, niti s jednom jeftinijom peglom meni nije bio efekt ni blizu ovome, vrhovi su uvijek djelovali kao spaljeni (iako to nisu) i sl. Imala sam nekoliko razlicitih Remington pegli, ali eto, na kraju sam ipak zavrsila s GHD.
Kerastase, šampon Bain satin 1/2, nekad Elixir ultime, ovisno o trenutnom mašćenju planiram probati Discipline
masku koristim Masquintense, također ću je zamijeniti s Discipline
heat protector imam Nectar, nisam nešto preoduševljena njime


Naravno, nakon svega toga utrljam u kosu još štošta ne bi li smanjila volumen, kerastase oleo relax serum, macadamia oil itd

Peglu imam Remington wet2straight (s ventilima za izbacivanje vodene pare, dijamantim česticama itd, ali ne peglem mokru kosu), stara je, ima joj kojih 6-7 godina, a bila je blizu 100€ kad sam kupila. Ne pegla ona loše, dapače, izravna dobro i kosa mi bude zaglađena i ravna 3 dana, ali... nije to kao na tvojoj slici

Mislim da je moj problem najviše u tome što bojam kosu, u plavo
vivian is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 11:57   #7924
Slicno kao ja, s tim da ja ne pazim previse kakav sampon koristim, od Organixa, Pantenea, John Freide, mijenjam kako mi dodje. Isto koristim Masquintense umjesto regeneratora i Nectar za zastitu. I moji vrhovi su gotovo plavi, jer imam flamboyage trenutno. Kupi ti novu peglu
orangecounty is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 13:50   #7925
Quote:
Nevjerna kaže: Pogledaj post
Dnas kupila remington i razočarala se mada mislim da je do mene, ali opet...kosa mi nije toliko valovita koliko je suha, frizzy i ogromna i peglu sam kupila da imam kosu kao kad me frizerka isfenira i imam glatku kosu , međutim pegla mi jeste izravnala kosu, ali i dalje je napuhana, neuredna i puna sam stršećih dlačica, je li moguće da nešto pogrešno radim
ne radiš ti pogrešno nego pegla,barem je meni tako bilo sa remingtonkom. nakon pola sata mučenja izravna, a onda sve u zrak . izluđivalo me to
a onda sama naručila ciment,bain de force i ghd i postala vlasnica predivne glatke kose
gilmoreica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 14:02   #7926
Quote:
orangecounty kaže: Pogledaj post
Slicno kao ja, s tim da ja ne pazim previse kakav sampon koristim, od Organixa, Pantenea, John Freide, mijenjam kako mi dodje. Isto koristim Masquintense umjesto regeneratora i Nectar za zastitu. I moji vrhovi su gotovo plavi, jer imam flamboyage trenutno. Kupi ti novu peglu
Inače je kosa ovakva i meni od pramenova bila i mislim da bi ti tu puno pomogla resistance linija. Ja sam isto prije mislila da šampon nije važan ali nakon kerastasea vidim da je razlika dan i noć. moj minus je i to što mi je kosa jako tanka, to me izluđivalo
gilmoreica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 14:06   #7927
Koristila sam i Kerastase sampone, nikakva razlika, bas zato sam i odustala.
orangecounty is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 14:14   #7928
Quote:
orangecounty kaže: Pogledaj post
Koristila sam i Kerastase sampone, nikakva razlika, bas zato sam i odustala.
ali rekla si da ti kosa nije spaljena znači tako ti je uvijek bila? Ili od čega ako nije od blajha?
gilmoreica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 14:35   #7929
Nije spaljena, takva mi je bila i dok sam imala prirodnu boju. Nije mi ni sad blajhana, ne daj Boze.

Jednostavno je takva, nit frckava nit ravna, vrhovi suhi, pa onda tako djeluje. Nekad sam imala bas prave kovrce, ali to se s vremenom opustilo i sad je bas bezveze.
orangecounty is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 15:17   #7930
Quote:
orangecounty kaže: Pogledaj post
Evo stavljam svoje prije/poslije slike, peglu koristim GHD V gold, figaro Remington Ci95. ]
Moja kosa je identična kao tvoja nakon sušenja fenom i mislila sam da mi nema pomoći, sad si me uvjerila da ima Koju ghd imaš, ima li neki link možda gdje je najpovoljnije, da prodajem ovu remingtonku dok je još skoro nekorištena
Quote:
vivian kaže: Pogledaj post
Ne znam kako se točno peglaš, probaj prvo podijeliti kosu na nekoliko razina, pa kreneš od najdonjeg sloja prema višima.

Možeš probati koristiti i češalj, tako da istovremeno prolaziš po pramenu češljem i peglom (pritom je češalj naravno ispod pegle), na taj način dobiješ efekt kao da si se prvo fenirala pa zatim peglala.
Identično sam to radila, samo što sam vjeovatno pravila grešku jer sam brzo prelazila pramenove, a moguće i da ima malo do pegle.

Quote:
vivian kaže: Pogledaj post


Naravno, nakon svega toga utrljam u kosu još štošta ne bi li smanjila volumen, kerastase oleo relax serum, macadamia oil itd
Ovo je priča mog života, smirivanje kose, stanjivanje volumena, bacanje sto čuda u nju ne bi li padala lijepo, a ne stršila.
Quote:
gilmoreica kaže: Pogledaj post
ne radiš ti pogrešno nego pegla,barem je meni tako bilo sa remingtonkom. nakon pola sata mučenja izravna, a onda sve u zrak . izluđivalo me to
a onda sama naručila ciment,bain de force i ghd i postala vlasnica predivne glatke kose
Izravna ona kosu, ali je neuredna i dalje liči na grivu, samo tad bude ravna griva.
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 16:24   #7931
Quote:
orangecounty kaže: Pogledaj post
Slicno kao ja, s tim da ja ne pazim previse kakav sampon koristim, od Organixa, Pantenea, John Freide, mijenjam kako mi dodje. Isto koristim Masquintense umjesto regeneratora i Nectar za zastitu. I moji vrhovi su gotovo plavi, jer imam flamboyage trenutno. Kupi ti novu peglu

a baš sam mislila investirati u rotirajuću četku
vivian is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 16:33   #7932
Quote:
orangecounty kaže: Pogledaj post

Bas zato sam i stavila slike, jer stvarno, niti s jednom jeftinijom peglom meni nije bio efekt ni blizu ovome, vrhovi su uvijek djelovali kao spaljeni (iako to nisu) i sl. Imala sam nekoliko razlicitih Remington pegli, ali eto, na kraju sam ipak zavrsila s GHD.
Potpis!!
mrkyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 16:42   #7933
I što sad, jel allbeauty dostavlja steampod u hrvatsku ili ne? :/
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 19:14   #7934
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
I što sad, jel allbeauty dostavlja steampod u hrvatsku ili ne? :/
edit: registrirala sam se i stavila u košaricu, ne dostavljaju. I cure, jeste plaćale carinu kad su vam dolazile pegle i otprilike koliko?
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 19:23   #7935
Quote:
Nevjerna kaže: Pogledaj post
Moja kosa je identična kao tvoja nakon sušenja fenom i mislila sam da mi nema pomoći, sad si me uvjerila da ima Koju ghd imaš, ima li neki link možda gdje je najpovoljnije, da prodajem ovu remingtonku dok je još skoro nekorištena
Identično sam to radila, samo što sam vjeovatno pravila grešku jer sam brzo prelazila pramenove, a moguće i da ima malo do pegle.

A koju Remington peglu imaš? Moja je kosa također gusta i suha. Imam Remington Pearl i stvarno sam zadovoljna. Ako se malo potrudim (rijetko, uglavnom samo prođem peglom da malo ubijem volumen i da kosa izgleda normalnije , ) dobijem isti rezultat kao orangecounty sa GHD. Trenutno koristim Nectar thermique kao zaštitu i nije mi oštećena ili ispucana kosa, a peglam se već godinu dana tom Pearl peglom.
yay is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2014., 01:36   #7936
Quote:
yay kaže: Pogledaj post
A koju Remington peglu imaš? Moja je kosa također gusta i suha. Imam Remington Pearl i stvarno sam zadovoljna. Ako se malo potrudim (rijetko, uglavnom samo prođem peglom da malo ubijem volumen i da kosa izgleda normalnije , ) dobijem isti rezultat kao orangecounty sa GHD. Trenutno koristim Nectar thermique kao zaštitu i nije mi oštećena ili ispucana kosa, a peglam se već godinu dana tom Pearl peglom.
Remington Ceramic Slim 230
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2014., 13:33   #7937
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
edit: registrirala sam se i stavila u košaricu, ne dostavljaju. I cure, jeste plaćale carinu kad su vam dolazile pegle i otprilike koliko?
Nista! Ako narucujes sa feela,looka,asosa
mrkyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2014., 15:30   #7938
Quote:
orangecounty kaže: Pogledaj post
Evo stavljam svoje prije/poslije slike, peglu koristim GHD V gold, figaro Remington Ci95. Moja prirodno osusena i pustena kosa ne moze biti gora sto se izgleda tice. Kvalitetom je ok i da se s njom svasta izvesti. Slikano je mobitelom, pa slike nisu prebajne, ali mislim da se svejedno vidi ogromna razlika. Koliko god je rijetko koristila, mislim da se stvarno isplati uloziti u dobru peglu.

Prije

Poslije pegle

Poslije figara
Fantasticno izgleda

Mogu te pitat stavljas li sto na kosu kako bi ti kovrce duze drzale, mislim prije figara?
Suncokret28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2014., 17:22   #7939
Quote:
mrkyca kaže: Pogledaj post
Nista! Ako narucujes sa feela,looka,asosa
Hvala, znam da su neke cure pisale da su paketi carinjeni iako su iz UK, odnosno EU. Super, to valjda ovisi iz koje zemlje pošalju.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2014., 17:32   #7940
to je bilo davno, prije nego sto smo usli u EU.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:26.