Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2014., 16:09   #1
Lijek za postoperativnu bol

Da li doktor opće prakse ima ovlasti prepisati nešto što bi bilo dovoljno jako da smanji/ukloni postoperativne bolove?

Nekad me baš zna boljeti više nego inače, a uobičajena rješenja mi ne pomažu. Zanima me koje mogućnost mi stoje na raspolaganju s obzirom da je operacija bila teška i da se dosta sporo oporavljam. Prošlo je preko mjesec dana i još uvijek mi teško padaju obične stvari poput šetnje oko zgrade ili hodanja po stepenicama zbog tih bolova.

Može li se to ikako olakšati?
Gama7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 18:13   #2
Quote:
Gama7 kaže: Pogledaj post
Da li doktor opće prakse ima ovlasti prepisati nešto što bi bilo dovoljno jako da smanji/ukloni postoperativne bolove?

Nekad me baš zna boljeti više nego inače, a uobičajena rješenja mi ne pomažu. Zanima me koje mogućnost mi stoje na raspolaganju s obzirom da je operacija bila teška i da se dosta sporo oporavljam. Prošlo je preko mjesec dana i još uvijek mi teško padaju obične stvari poput šetnje oko zgrade ili hodanja po stepenicama zbog tih bolova.

Može li se to ikako olakšati?
Ja mislim da može. Isto tako može se tražiti u Centru za bol pomoć anesteziologa.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:49.