Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2007., 09:31   #81
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
A ha. Dobro. Dakle terence kupuju oni koji neznaju vozit pa moraju imat povišen položaj radi pregleda situacije predpostavljam.
Pa što ne kupit Renault Magnum. Kolko znam to je najviša kabina

To da nije osjetljiv na rinzole zatakni za škrlak. Još je osjetljiviji.
Udobnost isto tako zatakni za škrlak. Morska bolest je programirana (osim ako nema ABC ili CBC ili nešto slično), a federi su tvrđi nego kod obične limuzine da ga ikako protjeraju kroz specifične testove za "terence" (sjeti se A klase).

Jedino što mogu prihvatit da je drugačiji. OK to je istina. Ali je isto tako beskoristan.

Pitanje je bilo: Zašto kupit auto koji je manji, više troši, slabije ide, dinamički je u svakom pogledu inferioran a košta kao prava limuzina.
Ako je odgovor: jer je drugačiji - poštujem
Ako je odgovor: jer se sjedi povišeno - ovo je argument nekog ko nije siguran za volanom
daj ne trokeljaj tu sad si ti montoya, vozi onda karting po cesti kad si siguran tako
bolja je preglednost i možeš preticati kad hočeš jer sve vidiš i ne laprdaj o nesigurnosti
pazdrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 11:04   #82
Quote:
Sinn69 kaže: Pogledaj post
Vidio sam ih danas dva voze se po Ljubljani, izgledaju super i definitivno mi je u uzem izboru pri sljedecoj kupovini automobila uz Chevrolet Captivu,Ssangyong Actyon/Kyron,Dodge Caliber,Kia Sorento,Nissan Pathfinder
nemoj samo reći da ti se to sviđa.
pa to je valjda najružniji auto koji je ikada napravljen. pa to nema veze sa dizajnom. pa to je.....

ja sam dosad mislil da taj auto po kazni voze oni koji imaju dosta para a razbijaju aute kao pikule pa su privremeno bez svojih moćnih pila.
jednostavno nemogu zamisliti da se to nekome sviđa.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 19:24   #83
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
nemoj samo reći da ti se to sviđa.
pa to je valjda najružniji auto koji je ikada napravljen. pa to nema veze sa dizajnom. pa to je.....

ja sam dosad mislil da taj auto po kazni voze oni koji imaju dosta para a razbijaju aute kao pikule pa su privremeno bez svojih moćnih pila.
jednostavno nemogu zamisliti da se to nekome sviđa.
Svatko ima svoj ukus, da se nikome ne svidja ne bi ga ni napravili. bitnije je to sto po recenzijama ne nudi kvalitetu za ulozen novac, sto opet ne mora znaciti da nekog i ono sto nudi nece zadovoljiti. Netko ce naci zamjerke i Muranu, a netko ce ga kupiti zato jer mu se svidja bez obzira kakve su recenzije ili vozne osobine. Novinar moze staviti u negativne stvari sto sjedala nemaju dobro drzanje tijela u zavoju, a to penzicu koji se vozi 60 km/h i usporava 100 m prije zavoja ne znaci apsolutno nista. Nekima je minus sto je hod mjenjaca predug, a ima vozaca koji vole da kad mijenjaju brzine da se to osijeti, a ne ko da se igra sa joystiskom. 100 ljudi-100 cudi, sve je relativno, ali meni je Qashqai zakon (da se vratim na temu), bez obzira sto ostali mislili i pisali o njemu... i tocka.
M. Rockatansky is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 04:07   #84
Quote:
Sinn69 kaže: Pogledaj post
Sada vozim A6 Avant,a kako se blizi 40-ta trebam nesto visi auto radi lakseg ulaska/izlaska

Kome god nije jasno čemu ovakav auto, evo, čovjek vam je lijepo objasnio.
Nemaju svi 20 godina, koliko god se to činilo smiješno, koji od vas je u zadnje vrijeme vozio bakicu kod doktora ili u šoping!? Jel bi bakica bila sretnija da ste došli u Qashqaiu ili Hondi Prelude?

Zadnje uređivanje Hrvoj : 28.02.2007. at 04:43.
Hrvoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 14:56   #85
Quote:
M. Rockatansky kaže: Pogledaj post
Svatko ima svoj ukus, da se nikome ne svidja ne bi ga ni napravili. bitnije je to sto po recenzijama ne nudi kvalitetu za ulozen novac, sto opet ne mora znaciti da nekog i ono sto nudi nece zadovoljiti. Netko ce naci zamjerke i Muranu, a netko ce ga kupiti zato jer mu se svidja bez obzira kakve su recenzije ili vozne osobine. Novinar moze staviti u negativne stvari sto sjedala nemaju dobro drzanje tijela u zavoju, a to penzicu koji se vozi 60 km/h i usporava 100 m prije zavoja ne znaci apsolutno nista. Nekima je minus sto je hod mjenjaca predug, a ima vozaca koji vole da kad mijenjaju brzine da se to osijeti, a ne ko da se igra sa joystiskom. 100 ljudi-100 cudi, sve je relativno, ali meni je Qashqai zakon (da se vratim na temu), bez obzira sto ostali mislili i pisali o njemu... i tocka.
pa jesi ti vidio taj auto?
terenac sa ušpičenim branikom naprijed koji nalikuje na povećanu "ćubu". pogled odostraga otkriva ovjes koji bi stvarno trebao dati terenske sposobnosti.
i onda (nije važna upotrebljivost, praktičnost, prostor...), peta vrata spuštena kao kod kombi-limuzine.
pa kaj bi to trebalo biti? nekakav križanac kupe-terenac, novi trend autoindustrije?
pa koji idiot ide eksperimentirati sa nepoznatom markom auta i onda na tržište izađe sa takvim autom? pa to izgleda kao pileći abortus.

morat ću svratiti do njih u petak i pitati jel jaka navala na te modele?
sigurno imaju problema sa osiguravanjem dovoljnih količina te izdrkotine.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 21:05   #86
Koji kur**evi terenac?

I ja fakat kreten kaj se dam iznervirat od pi**eka.

Qashqai je novi koncept. Niti se trudi bit terenac, i pametan covjek to zna.

Ma...ljudi, fakat ste vise smijesni. Pristavci
refugee is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2007., 18:39   #87
Quote:
refugee kaže: Pogledaj post
Koji kur**evi terenac?
Qashqai je novi koncept. Niti se trudi bit terenac, i pametan covjek to zna.
METAN RUNNER is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 13:17   #88
Sinoć na ZTV-u su rekli da je početna cijena s 1.6 benzinskim motorom 120 KS 138.500,00 kn. Oprema uključuje ABS, klima, 6 zračnih i ostalo ... Sa jačim dvolitrenim benzinskim i diesel motorom dolazi i pogon na 4 kotača ...
tomislav10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 17:03   #89
mislim da nema mp3 u osnovnoj verziji
grjankov is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 00:27   #90
Quote:
refugee kaže: Pogledaj post
Koji kur**evi terenac?

I ja fakat kreten kaj se dam iznervirat od pi**eka.

Qashqai je novi koncept. Niti se trudi bit terenac, i pametan covjek to zna.

Ma...ljudi, fakat ste vise smijesni. Pristavci
Mislim da je mislio na ssang yong?
__________________
"Our gratest glory doesnt consist in not falling, but in rising every time we fall" J.Kano, founder of Judo
"Mozda je nerazumno ocekivati od ljudskih bica da budu razumna." Robbins, Osnove patologije
Juji is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 12:37   #91
Ako je, sorry. Znam da je ovo topic o Qashqaiu.
refugee is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 15:21   #92
Danas sam imao testnu vožnju Qashqai-a pa evo jeden moje laičke recenzije.

Model je bio 2.0 benzinac, tekkna (najjači) paket, automatski mjenjač, što u biti ne bi bio moj izbor kod kupnje tog auta, ali su imali samo taj model za test (kroz mjesec dana dolaze i drugi modeli).

Najprije o lošim stvarima: paketi opreme. Ok, u najslabijem paketu već se dosta dobiva, ali brate, ako hoću alu felge na taj model, ne može, mora se uzeti sljedeći paket koji dođe 12000 kn više. U sljedećem paketu jedino što se značajno dobiva više su maglenke i automatska klima. Moje je mišljenje da treba uzeti najmanji paket opreme i kupiti felge u dućanu.
Druga loša stvar je loša preglednost odostraga. Veliki bočni retrovizori popravljaju dojam, ali slabo. Treća loša stvar je da je auto malčice preglomazan za grad, a parkirni senzori se dobivaju samo u najskupljoj verziji opreme. Trgovac mi nije znao reći da li radio koji je isti za sve pakete opreme svira mp3, što mi je značajno, ali na prvi pogled čini se da ne može.

Dobre stvari: subjektivno mi se sviđa, ono generalni dojam estetike je +4 i za vanjštinu i za unutrašnjost, ima lijepo mjesta za noge otraga, 2.0 motor fino vuče. Materijali su na dodir kvalitetniji nego u npr. laguni (koja sad na popustu dođe slično ko Quasqai).

Sve u svemu, lijep obiteljski crossover, nema pretenzija za nikakve terenske eskapade, po meni čvrsta ocjena 4 od mogućih 5.
__________________
Drugs, rock'n'roll, badass Vegas whores, late night booty calls....
Shiny disco balls
Ummon is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 16:23   #93
Sljedeći paket opreme je 11000kn vise.
I dobis automatsku klimu, maglenke, alu felge, el. skklopive retrovizore, tempomat, elektronsku kontrolu pogona...

Na uk stranicama pise jos dosta toga da ulazi u accenta opremu, nisam siguran dal su i nasi isto napravili.

Again, s Lagunom se ne moze usporedjivati, vec sa Meganeom.

A sto se glomaznosti tice, to je subjektivno. Nekome i Cayenne nije preveliki za grad. Neko se tesko snalazi u Cliu novom, pa hoce Citroen C1.
refugee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 01:42   #94
Evo, svira i mp3.
Btw, ima i ugradjen Bluetooth handsfree u audio sustav.
refugee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 13:08   #95
Quote:
refugee kaže: Pogledaj post
Evo, svira i mp3.
koji paket opreme?
grjankov is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 13:21   #96
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
morat ću svratiti do njih u petak i pitati jel jaka navala na te modele?
sigurno imaju problema sa osiguravanjem dovoljnih količina te izdrkotine.
guzva je stari, guzva.
ceka se do 6mj, jucer receno u 2 salona
__________________
-----------------------------------
Institucije moraju funkcionirati.
-----------------------------------
2ezZy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 13:53   #97
Navodno svaki svira mp3.
refugee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 22:07   #98
Buduci da se vec neko vrijeme nitko ne javlja, ja cu zakljucit ovaj topic. Danas sam narucio 2.0 Tekna benzinac! Nazalost nemam za 4x4, i ovo mi je velik zalogaj.
M. Rockatansky is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 23:18   #99
da kupujem nova kolica i raspolažem sa toliko love - qash bi mi bio prvi izbor...baš je kewL prevoz
Pumpafonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2007., 11:57   #100
Quote:
M. Rockatansky kaže: Pogledaj post
Buduci da se vec neko vrijeme nitko ne javlja, ja cu zakljucit ovaj topic. Danas sam narucio 2.0 Tekna benzinac! Nazalost nemam za 4x4, i ovo mi je velik zalogaj.
How much?
__________________
Nikad robom...
Saško is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:40.