Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti > Strip

Strip Kvadrat na kvadrat.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2010., 15:21   #1
Lucky Luke ili Talični Tom

Zbog crtića je najpopularniji među djecom, no siguran sam da ima i starijih koji vole uzeti strip u ruke i zabaviti se!

Naveo sam i srpski naslov jer je prijevod odličan, za trunku kvalitetniji od hrvatskog!
gunđalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 18:06   #2
Kod nas ga je lako nabaviti,iako imam sve Asterixe,ovog imam samo jednog,Pruga Preko Prerje,ne znam zašto,simpatičan strip...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 07:41   #3
Quote:
gunđalo kaže: Pogledaj post
Zbog crtića je najpopularniji među djecom, no siguran sam da ima i starijih koji vole uzeti strip u ruke i zabaviti se!

Naveo sam i srpski naslov jer je prijevod odličan, za trunku kvalitetniji od hrvatskog!
Da i meni se više sviđa.
clio2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2010., 23:16   #4
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Kod nas ga je lako nabaviti,iako imam sve Asterixe,ovog imam samo jednog,Pruga Preko Prerje,ne znam zašto,simpatičan strip...
Ja ga isto nemam puno (kao ni Asterixa) jer mi je preskup - 60 kn po broju od Izvora, 30 kn od Bookglobea mi je prihvatljivije.
jednoumlje is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2021., 15:51   #5
https://carobnaknjiga.rs/cujte-i-pocujte-

Idu integrali... možda bude ovako izgledalo ili se odluče na neku svjetliju varijanu...

deejayhrvoje is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2023., 09:54   #6
Čekam takvo hrvatsko izdanje, kronološki po redu u tvrdom uvezu...čekam...čekam...
__________________
If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Bruce Lee
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2023., 10:04   #7
Arhivirani i skenirani originali:

https://archive.org/details/luckylukecomics
Nyittiuny is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2023., 20:38   #8
Kad sam vidio da će Čarobna izdati integrale Taličnog bio sam presretan što ću uz Asterixa imati i Taličnog. Kao ono pričekat ću da izdaju više pa ću već naručiti. Redovno gledam striparnice kad ovi integrali nakon 4. su stali se prodavati kod nas. Tek onda čujem da u budućnosti stripovi Francusko-Belgijske škole tiskani u Srbiji se neće moći prodavati u Hrvatskoj a isto tako vrijedi i obrnuto zbog odluke vlasnika prava da ne daje više World wide prava izdavačima s ovih prostora.
Pošto sam naručivao kod Columba Zagore naručim i ova dva integrala koje je imao na stanju a za ostale će biti borba nabaviti.
__________________
Da, da ja sam vlasnik dvanaest Asterixovih albuma od nakladnika Čarobna knjiga.
DinkoJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2023., 18:48   #9
imam od Bookgloba HC no nedostaje mi 4,5 komada koje imam u SC,pa mozda ako neko ima nek se javi
mislio sam krenuti CK ali opet ta prava i ako dodju u HR onda je cijena veca me odbilo od skupljanja
panamere is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:28.